رفتن به مطلب

پیشنهاد فن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

پیشنهاد فن تا سقف 100 120

پایه یکی از سوکت های فن سی پی یوم شکسته ! Heatsink فن به IHS CPU خوب نمی چسبه !
دمای سی پی یوم رو 80 هستش :| فک کن ! بدون آورکلاک :)))

شما دوستان چه فنی رو به من پیشنهاد بدین ؟

در ضمن سی پی یو فعلی من Intel E5300 هستش ! در آینده کی سیستم عوض کردم واترکولینگ میخرم ... ولی فعلاً برای این سی پی یو چه فنی رو پیشنهاد میدین !
از 120 130 بیشتر نشه ممنون :دی

با تشکر از همه شما خوبان !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه قراره در آینده ای نچندار دور سیستم خنک کننده ی جدید بزارید میتونید از خنک کننده های ارزان ول قوی استفاده کنید.

چیزی که من پیشنهاد میکنم hyper tx3 هست که قیمتش حدود 40 الی 60 هست..دارم خودم با 2020 دما رو در حالت لود زیر 40 نگه میداره...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه قراره در آینده ای نچندار دور سیستم خنک کننده ی جدید بزارید میتونید از خنک کننده های ارزان ول قوی استفاده کنید.

چیزی که من پیشنهاد میکنم hyper tx3 هست که قیمتش حدود 40 الی 60 هست..دارم خودم با 2020 دما رو در حالت لود زیر 40 نگه میداره...

ممنون دوست عزیز این فنی که گفتین مال کدوم برند هستش ؟؟؟

من تو سایت جستجو کردم ولی پیداش نکردم ! چون غیر از لیون کامپیوتر از جای دیگه ای نمیخوام خرید کنم ...

سلام عزيز

Thermalright True Spirit رو پيشنهاد ميدم.

ممنون آرمین عزیز ! به پیشنهاد شما فکر میکنم !

لینک به دیدگاه

بنظرم باید فنی بگیری که کسی قبلا بسته و زیر لود گذاشته و تست دما گرفته! آمار این hyper tx3 رو در بیار ببین چیه !؟

لینک به دیدگاه

عزیز شما که با این پردازنده اورکلاک نمیتونی بکنی . تا الان هم با فن اورجینال کار میکردی و مشکلی نداشتی.  پس الان هم برای این پردازنده هزینه نکن . به نظر من Deepcool CK-77509 با قیمت 12 تومان برات کاملا کفایت میکنه . اگر فکر میکنی ممکنه برای پردازنده های سری های دیگه هم نیاز بشه DEEPCOOL CPU Cooler ALTA 7 با قیمت حدود 22 تومان رو بگیر . اون اولی فقط برای پردازنده های کم مصرف 775 مثل پردازنده شما کاربرد داره . ولی دومی برای پردازنده های 1150 هم قابل استفاده هست  .

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز این فنی که گفتین مال کدوم برند هستش ؟؟؟

من تو سایت جستجو کردم ولی پیداش نکردم ! چون غیر از لیون کامپیوتر از جای دیگه ای نمیخوام خرید کنم ...

درود

مارک کولر مستر هست.

http://www.coolermaster.com/product/Detail/cooling/cpu-air-cooler/hyper-tx3.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...