رفتن به مطلب

ﺧﺮﯾﺪﺍﺭ GTX Titan

Modan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﮔﺮ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻟﻄﻔﺎ ﺍﻋﻼﻡ ﺑﻔﺮﻣﺎﯾﯿﺪ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺍﮔﻪ 580 ﺳﻪ ﮔﯿﮓ ﯾﺎ 7970 ﮔﯿﮕﺎﻫﺮﺗﺰ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻫﻢ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﻡ ﺍﻭﻟﻮﯾﺖ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﺭﺯﻭﻧﺘﺮ ﻫﺴﺘﻦ ﺍﻣﺎ ﺍﮔﻪ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺑﻮﺩ ﻫﻢ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﻡ

ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

دوست گلم واستین دیگه 780TI بیاد یا اگر عجله دارید 780 معمولی بگیرین خیلی ارزونتر از تایتان و در فریم دهی خیلی کم تاثیر داره . 

اگر مایه دارین تایتان بگیرین ولی اگر محدودیت بودجه دارین فقط و فقط 780 الان گیگابایت OC موجود داره لیون با قیمت 2500 تومن 

بازم خودتون میدونین 

لینک به دیدگاه

ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﺮﺍ ﻫﻤﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﯾﻪ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻪ ﭼﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺨﺮﻩ؟ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻧﺪﺭﯾﻨﮓ ﺍﺯ 780 ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻬﺘﺮﻩ 6 ﮔﯿﮓ ﺭﻣﯽ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻓﻀﺎ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ Texture Mapping, Scene, Output ﻣﻬﯿﺎ ﻣﯿﮑﻨﻪ! 780 ﻓﻘﻂ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﯿﻤﯿﻨﮓ ﻣﻨﺎﺳﺒﻪ ﺍﯾﻨﻮ ﺑﻪ ﻫﺰﺍﺭ ﻧﻔﺮ ﮔﻔﺘﻢ! ﺍﮔﻪ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﻧﺎﻣﺤﺪﻭﺩ ﺑﻮﺩ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﻧﻮ ﻣﯿﺨﺮﯾﺪﻡ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﻣﺜﻞ ﺍﻻﻥ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﺍﻭﻟﻢ 580 ﺳﻪ ﮔﯿﮓ ﻧﺒﻮﺩ ﺑﻌﺪﺵ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﻩ ﭼﻮﻥ ﺍﻓﺖ ﻗﯿﻤﺘﺸﻮ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺑﺎ ﻭﺭﻭﺩ 780 Ti ﻭ ﺍﯾﻨﺪﻩ ﺍﯼ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺍﻭﻟﺘﺮﺍ ﻭ 790 ﺩﯾﮕﻪ ﮔﯿﻤﺮ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﻓﺮﻭﺷﺶ ﻣﯿﺒﺮﻩ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﺧﻮﺑﯿﻪ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﻩ ﻫﺎﺵ، ﺣﺎﻻ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺗﻬﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ~ﯾﺪﺍ ﮐﺮﺩﻧﺸﻮﻥ ﺳﺨﺘﻪ ﻣﻨﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﮕﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﺎ ﺧﺪﺍ ﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﺩ

ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

دوست عزیز توکه برای رندر میخوای میتونی از سری کوادرو یا فایر پرو استفاده کنی ( البته اگه بودجت اجازه میده )

لینک به دیدگاه

ﺑﻮﺩﺟﻢ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﻫﻢ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺍﮎ ﺭﻭ ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯿﺪﺍﺩﻡ ﮐﻮﺍﺩﺭﻭ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﯼ ﺑﯿﺨﻮﺩﻩ ﺷﻤﺎ ﻫﺮ ﺑﻨﭽﻤﺎﺭﮐﯽ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻣﺒﺨﻮﺍﯼ ﭼﮏ ﮐﻦ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺍﺯ Quadro K5000 ﻫﻢ ﺟﻠﻮﺗﺮﻩ ﺍﮐﺜﺮ ﺍﻭﻗﺎﺕ (ﻧﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ) ﺗﺎﺯﻩ ﮔﯿﻤﯿﻨﮓ ﻫﻢ ﺩﺍﺩﻩ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ :ﺩﯼ

لینک به دیدگاه

ﺑﻮﺩﺟﻢ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﻫﻢ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺍﮎ ﺭﻭ ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯿﺪﺍﺩﻡ ﮐﻮﺍﺩﺭﻭ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﯼ ﺑﯿﺨﻮﺩﻩ ﺷﻤﺎ ﻫﺮ ﺑﻨﭽﻤﺎﺭﮐﯽ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻣﺒﺨﻮﺍﯼ ﭼﮏ ﮐﻦ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺍﺯ Quadro K5000 ﻫﻢ ﺟﻠﻮﺗﺮﻩ ﺍﮐﺜﺮ ﺍﻭﻗﺎﺕ (ﻧﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ) ﺗﺎﺯﻩ ﮔﯿﻤﯿﻨﮓ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ :ﺩﯼ

لینک به دیدگاه

ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﮔﺮ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻟﻄﻔﺎ ﺍﻋﻼﻡ ﺑﻔﺮﻣﺎﯾﯿﺪ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺍﮔﻪ 580 ﺳﻪ ﮔﯿﮓ ﯾﺎ 7970 ﮔﯿﮕﺎﻫﺮﺗﺰ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻫﻢ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﻡ ﺍﻭﻟﻮﯾﺖ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﺭﺯﻭﻧﺘﺮ ﻫﺴﺘﻦ ﺍﻣﺎ ﺍﮔﻪ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺑﻮﺩ ﻫﻢ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﻡ

تایتان رو ولش، میز رو درست کردی یا بیخیال شدی؟

لینک به دیدگاه

ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺭﻭ ﻭﻟﺶ ﮐﻨﻢ ﻣﯿﺰ ﺑﻪ ﭼﻪ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ؟ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺭﻓﺘﻢ ﺑﺎ ﯾﻪ ﻧﺠﺎﺭ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﮔﻔﺖ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﻨﻪ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺯﺩﻡ ﺑﺤﺜﺶ ﺭﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺑﺪﯾﻢ ﻟﻄﻔﺎ

ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺑﺎ 580 ﺳﻪ ﮔﯿﮓ ﻧﺒﻮﺩ؟

ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺭﻭ ﻭﻟﺶ، ﻣﯿﺰ ﺭﻭ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﺮﺩﯼ ﯾﺎ ﺑﯿﺨﯿﺎﻝ ﺷﺪﯼ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما در اشتباهید....titan هم گرافیم گیمه واسه رندر یا نرم افزار گرافیکی نیست....رمش درسته کافیه اما هستش نه....

امکان نداره titan یا هر گرافیک گیم دیگه ای به پای k5000 برسه...

quadro هزینه الکی نیست شما نمیدونید چیه که این حرفو میزنید....

میشه یه بنچ مارک از رندرینگ بزارید ماهم ببینیم کجا titan از k5000 جلوتر بوده ؟

کلا چرا رندرینگ با gpu ؟ هیچ توجیهی نداره به نطر من....

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

یک عدد تایتان بسیار تمیز و با تمام متعلقات

http://lioncomputer.ir/product/3230/Asus%20Geforce%20GTX%20Titan%206GB%20Used%20Amani/

لینک به دیدگاه

ﺳﻼﻡ ﺟﻨﺎﺏ ﺣﺴﯿﻨﯽ

ﻇﺎﻫﺮﺍ ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﻧﻮﺷﺘﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺍﻣﺎﻧﯽ ﻫﺴﺖ ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ ﮐﻤﺘﺮ ﯾﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻓﺮﻭﺧﺘﻨﺶ ﺗﺎﺛﯿﺮﯼ ﺩﺭ ﺳﻮﺩ ﺷﻤﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ، ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺟﻬﺖ ﭼﻮﻥ ﺑﻨﺪﻩ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺸﻨﺎﺳﻢ ﻭ ﺷﻤﺎ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﺑﻔﺮﻭﺷﯿﻦ ﺧﺪﻣﺖ ﺷﻤﺎ ﻧﺎﭼﺎﺭﺍ ﻋﺮﺽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﻨﺪﻩ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻓﺮﻭﺷﮕﺎﻩ ﺷﻤﺎ ﮐﺎﺭﺕ ﺭﻭ ﻣﯿﺨﺮﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﻼﻣﺘﺶ ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﻭﺭ ﺷﺪﻩ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﻨﻢ، ﺍﻣﺎ ﭼﻪ ﻣﻦ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎﺷﻢ ﭼﻪ ﺷﻤﺎ ﭼﻪ ﻫﺮ ﺷﺨﺼﯽ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﺩﺳﺖ 2 ﺭﻭ 30% ﮐﻢ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﭼﻪ 1 ﺭﻭﺯ ﺑﺎﺷﻪ ﭼﻪ 100 ﺭﻭﺯ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯿﮑﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﺸﻪ ﺗﻔﺎﻭﺗﯽ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ، ﻗﯿﻤﺖ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ 3400 ﮔﺮﻓﺘﻢ (ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺭﺿﺎ) ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﻗﯿﻤﺖ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺕ 2300 ﻣﯿﺸﻪ ﻧﻪ 2600! ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﮕﻢ ﻫﺮ ﺷﺨﺼﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﮐﺎﻻﯼ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﻩ ﺑﺨﺮﻩ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﻓﺘﺶ ﻫﺴﺖ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻣﻨﯽ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻡ 2600 ﺑﺪﻡ 800 ﺭﻗﻤﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺮﺍﻡ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ ﺭﻭﺵ ﻭ ﺁﮎ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﺑﯽ ﺣﺮﻑ ﻭ ﺣﺪﯾﺚ، ﺍﻭﻥ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﻫﻢ ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻨﻮ ﻣﺪ ﻧﻈﺮ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻪ ﮐﺎﻻﯼ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺑﻔﺮﻭﺷﻪ، ﻣﻦ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﺧﻮﺩ ﺷﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺭﻭ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﻗﯿﻤﺖ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﻩ ﺑﻪ ﻣﺒﻠﻎ 2،370 ﻫﺰﺍﺭﺗﻮﻣﺎﻥ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﻡ ﺍﻭﻧﻢ ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻟﯿﻮﻥ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺍﮔﻪ ﺷﺨﺺ ﻃﺮﻓﻢ ﺑﻮﺩ ﻗﯿﻤﺘﻢ ﻫﻤﻮﻥ 2300 ﺑﻮﺩ! ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭﯼ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﺎ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﮔﻪ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﻣﻘﺪﻭﺭ ﺑﻮﺩ ﻫﻤﯿﻦ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﺒﻠﻎ ﺭﻭ ﻭﺍﺭﯾﺰ ﻣﯿﮑﻨﻢ، ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ

ﺩﺭﻭﺩ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ

ﯾﮏ ﻋﺪﺩ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺗﻤﯿﺰ ﻭ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺘﻌﻠﻘﺎﺕ

http://lioncomputer.ir/product/3230/Asus%20Geforce%20GTX%20Titan%206GB%20Used%20Amani/

ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

..................

ویرایش شده توسط GTX 295
لینک به دیدگاه

:lol:

post-14229-0-15640400-1384714774_thumb.png

post-14229-0-58893000-1384714779_thumb.png

post-14229-0-64228200-1384714784_thumb.png

post-14229-0-16547600-1384714793_thumb.png

post-14229-0-84626700-1384714803_thumb.png

post-14229-0-25109800-1384714813_thumb.png

post-14229-0-12932100-1384714824_thumb.png

post-14229-0-96498000-1384714841_thumb.png

post-14229-0-89820400-1384714853_thumb.png

post-14229-0-65791700-1384714860_thumb.png

دوست عزیز شما در اشتباهید....titan هم گرافیم گیمه واسه رندر یا نرم افزار گرافیکی نیست....رمش درسته کافیه اما هستش نه.... امکان نداره titan یا هر گرافیک گیم دیگه ای به پای k5000 برسه... quadro هزینه الکی نیست شما نمیدونید چیه که این حرفو میزنید.... میشه یه بنچ مارک از رندرینگ بزارید ماهم ببینیم کجا titan از k5000 جلوتر بوده ؟ کلا چرا رندرینگ با gpu ؟ هیچ توجیهی نداره به نطر من....

ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما در اشتباهید....titan هم گرافیم گیمه واسه رندر یا نرم افزار گرافیکی نیست....رمش درسته کافیه اما هستش نه.... امکان نداره titan یا هر گرافیک گیم دیگه ای به پای k5000 برسه... quadro هزینه الکی نیست شما نمیدونید چیه که این حرفو میزنید.... میشه یه بنچ مارک از رندرینگ بزارید ماهم ببینیم کجا titan از k5000 جلوتر بوده ؟ کلا چرا رندرینگ با gpu ؟ هیچ توجیهی نداره به نطر من....

همیشه گرافیک های گیم در رندر از کوادرو های هم رده ی خودشون جلوتر هستن ، نیازی به تست نیست ، تنها به فرکانس و تعداد واحد پردازش کننده گرافیک نگاه کنید ، گرافیک های ATI هم در نرم افزارهایی که انیجین رندرشون OpenCL هست خیلی بهتر عمل میکنن .

لینک به دیدگاه

7970 از w9000 قدرتمندتره /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی جالبه !

هیج وقت سرعت در پردازش اطلاعات رو با هماهنگی با نرم افزار اشـــــــــتباه نگیرید ، شما با یه یک دست چند تا کار رو زودتر انجام میدین یــا چند نفر با دو تا دستاشون ؟ مسلما دومی .اگر میبینید 7970 سریعتر هست چون تعداد واحد پردازشکننده بیشتر داره .  بهتر عمل کردن کوادروها و فایرپروها در نر افزارهای مهندسی و سه بعدی بخاطر درایورهای اونها هست ...

ویرایش شده توسط kiaspid
لینک به دیدگاه

سلام

580مارک ام اس ای لایتینگ رو میخای؟

کارتو راه میندازه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ﺳﻼﻡ ﺟﻨﺎﺏ ﺣﺴﯿﻨﯽ

ﻇﺎﻫﺮﺍ ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﻧﻮﺷﺘﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺍﻣﺎﻧﯽ ﻫﺴﺖ ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ ﮐﻤﺘﺮ ﯾﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻓﺮﻭﺧﺘﻨﺶ ﺗﺎﺛﯿﺮﯼ ﺩﺭ ﺳﻮﺩ ﺷﻤﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ، ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺟﻬﺖ ﭼﻮﻥ ﺑﻨﺪﻩ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺸﻨﺎﺳﻢ ﻭ ﺷﻤﺎ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﺑﻔﺮﻭﺷﯿﻦ ﺧﺪﻣﺖ ﺷﻤﺎ ﻧﺎﭼﺎﺭﺍ ﻋﺮﺽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﻨﺪﻩ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻓﺮﻭﺷﮕﺎﻩ ﺷﻤﺎ ﮐﺎﺭﺕ ﺭﻭ ﻣﯿﺨﺮﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﻼﻣﺘﺶ ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﻭﺭ ﺷﺪﻩ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﻨﻢ، ﺍﻣﺎ ﭼﻪ ﻣﻦ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎﺷﻢ ﭼﻪ ﺷﻤﺎ ﭼﻪ ﻫﺮ ﺷﺨﺼﯽ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﺩﺳﺖ 2 ﺭﻭ 30% ﮐﻢ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﭼﻪ 1 ﺭﻭﺯ ﺑﺎﺷﻪ ﭼﻪ 100 ﺭﻭﺯ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯿﮑﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﺸﻪ ﺗﻔﺎﻭﺗﯽ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ، ﻗﯿﻤﺖ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ 3400 ﮔﺮﻓﺘﻢ (ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺭﺿﺎ) ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﻗﯿﻤﺖ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺕ 2300 ﻣﯿﺸﻪ ﻧﻪ 2600! ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﮕﻢ ﻫﺮ ﺷﺨﺼﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﮐﺎﻻﯼ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﻩ ﺑﺨﺮﻩ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﻓﺘﺶ ﻫﺴﺖ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻣﻨﯽ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻡ 2600 ﺑﺪﻡ 800 ﺭﻗﻤﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺮﺍﻡ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ ﺭﻭﺵ ﻭ ﺁﮎ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﺑﯽ ﺣﺮﻑ ﻭ ﺣﺪﯾﺚ، ﺍﻭﻥ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﻫﻢ ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻨﻮ ﻣﺪ ﻧﻈﺮ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻪ ﮐﺎﻻﯼ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺑﻔﺮﻭﺷﻪ، ﻣﻦ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﺧﻮﺩ ﺷﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺭﻭ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﻗﯿﻤﺖ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﻩ ﺑﻪ ﻣﺒﻠﻎ 2،370 ﻫﺰﺍﺭﺗﻮﻣﺎﻥ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﻡ ﺍﻭﻧﻢ ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻟﯿﻮﻥ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺍﮔﻪ ﺷﺨﺺ ﻃﺮﻓﻢ ﺑﻮﺩ ﻗﯿﻤﺘﻢ ﻫﻤﻮﻥ 2300 ﺑﻮﺩ! ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭﯼ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﺎ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﮔﻪ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﻣﻘﺪﻭﺭ ﺑﻮﺩ ﻫﻤﯿﻦ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﺒﻠﻎ ﺭﻭ ﻭﺍﺭﯾﺰ ﻣﯿﮑﻨﻢ، ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ

دوست عزیزم به نظرتون این مطالب رو جناب حسینی نمیدونستند که اینجا شرع کردید به بازگو کردن یا فقط شما میدونید و ما بیخبریم ؟ اگر قیمت بالا بود یا قیمتی مد نظرتون بود تو همون پ خ میتونستین عنوان کنید یا کلا جواب ندیدن

و

به نظرتون کارت گرافیکی که 1 روز کارکرده و کارت گرافیکی که 100 روز کارکرده هیچ فرقی نداره ؟ واقعا چنین فکر میکنید ؟

و

اگر هم 800 براتون رقمی نیست پس چرا اینجا دنبال کارکرده هستین خیلی راحت اکش رو تهیه کنید

و

اینقدرم هم اعتبار فلان اعتبار فلان نکنید لطفا ! همه فهمیدن لیون اعتبار داره ! یعنی با اینکه میدونید لیون کامپیوتر اعتبار داره فقط 70 هزار تومن تو قیمت فرق میزاره ؟؟اینه همون اعتبار ؟

و

بهتره کمی به نوشته هاتون دقت کنید و در نوشته های بعدیتون تجدید نظر بفرمایین

و

موفق باشین

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

جناب همونطور که عرض کردم اگر مبحثی رو مطرح میفرمایید و انتظار دارید مورد قبول واقع شه با دلیل حرف بزنید، بنده اگر گفتم تایتان، با تست‌هایی‌ که نشون دادم پاسخ دوستی‌ که فرمودن بنده اطلاعاتی ندارم رو دادم

اینکه شما باز دارید پا فشاری می‌کنید تایتان بگیرم پشیمون میشم ولی‌ در عین حال توجهی‌ هم به اینکه بنده میگم حرفتون رو با تست‌ها اثبات کنید نمی‌کنید دیگه نباید توقعی داشته باشید صحبتتون پذیرفته شه

کاملا درست نمیفرمایید! کارت کوادرو ۴۰۰۰ از ۵۸۰ تا ۱۰ برابر و از تایتان تا ۲۰ برابر در سرعت رندرینگ کندتر عمل می‌کنه و اینکه میفرمایید زیاد با ۵۸۰ فرقی‌ نداره کاملا اشتباهه (توجه کنید فقط دارم درمورد قدرت کودا‌ها در رندرینگ صحبت می‌کنم الان نگو درایور کوادرو‌ها اپتیمایز شده و بحث رو ربطش نده به قسمت دیگه ایی‌ چون منم میدونم تو Viewport کوادرو‌ها بهترن، اون ۱۰-۲۰ برابر رو هم به صورت میانگین گفتم وگرنه ممکن هست یه جا سرعت بیشتر یه جا کمتر باشه بسته به تنظیمات خروجی و خود خروجی چون حتما می‌دونی که رندرینگ خودش یه تخصصه و ممکنه با یه سخت افزار مشابه و پروژه مشابه شما ۱۰ دقیقه رندر بگیری و فردی آماتور ۱ ساعت اما به طور واضح و مشخص سرعت رندرینگ پارالل در ۵۸۰ و تایتان بسیار بیشتر از کوادرو ۴۰۰۰ هست! اگر نیاز هست بگید تا بهتون با تست ثابت کنم، یا از همون آقای Patton که دوستتون هست بپرسید!

ضمناً بنده از V-Ray استفاده می‌کنم و تخصصم هم کامپوزیته با ادوب! و V-Ray توی کودا کاراییش رو انقدر نشون میده که دوال زئون نمیده اون توان پردازشی رو! ۶ گیگ رم هم عالیه و اصلا تو رزولوشن‌ها و پروژ‌هایی‌ که ما داریم استفاده نمیشن چون اگه حجم آیتم‌هایی‌ که قبلا گفتم بیشتر از حجم رم باشه اصلا گرافیک به پردازنده شما دیگه کمکی‌ نمی‌کنه، با کارت‌های ۱۲ گیگی انیمیشن هالیوودی تولید می‌کنن! شما میتونی این مقاله رو مطالعه کنی‌ تا کاملا متوجه شی‌‌

از اینکه لطف داشتید و خواستید راهنمایی کنید استفاده بردم ممنون

این بحث رو در لیون ادامه بدیم تخصصی تر خواهد بود این تاپیک رو برای پیدا کردن تایتان با قیمت مناسب ایجاد کردم

smilingsmiley.gif شما اختیار دار مال خودتون هستید و همه دوستان اینجا برای راهنمایی ابراز عقیده می کنن .. چــون شما خواستید . من تقریبا دو سال پیش quadro 4000 داشتم ، پرفرمنس خیلی متفاوتی نداره ، فقط بحث ساپورت یک سری از قابلیت های مکس هست ، دیگه وارد نرم افزارهای ادوبی نمیشم ، ، gtx 580 هم که یکی از دوستانم داشت تست کردم ، سرعت پردازش 580 بالاتر هست ، روی کاغذ 580 اسپسیفیکیشن بالاتری داره اما فقط بخاطر درایور کوادرو که اوپتیماز شده برای نرم افزار هست توی viewport عقب می مونه . سوالی که برام به وجود می آد اینه که آیا 6gb رم گرافیک برای صحنه شما کافی هست ؟ از کدوم رندر انجین استفاده میکنید ... gpu رندینگ در مکس هنوز محدودیت های زیادی داره ( تو نرم افزارهای دیگه تخصصی ندارم که نظر بدم ) ... نمی دونم مهارت شما و نیاز شما چقدر هست .. وگرنه بیشتر راهنمایی میکردم بله آقای Patton رو از سال 86 می شناسم و باهاشون در ارتباط بودم .و کمک زیادی به من کردن .

چرا سخت در اشتباهم؟ چون 580 نمیگیرم که ارزون تره؟ 580 بهترین گزینه P/P هست ولی قویترین گزینه نیست، قویترین کارت ها در تست های کودا، iRay، Octane، مایا و بلندر به ترتیب تایتان، 780 Ti, 780, 580 هستند، اگر میخواهید نشان بدید همینوری یه چیزی نگفتید لطف کنید بنچمارک یا Real-life rendering test بزارید اینجا تا ببینم قویترین کودا هارو کدوم کارت انویدیا داره که من در اشتباهم!

اگر هم منظورتون کوادرو هاست که اونا تو Viewport فریم بالای میدن و رم زیادی که دارن فضای کافی رو برای سنگین ترین پروژه ها که Texture mapping و Output size و Render Scene حجیم داریم کارایی دارن، توصیه میکنم مقالاتی رو که Jeff Patton مینویسه رو مطالعه بفرمایید تفاوت هارو درک خواهید کرد، حتما ایشون که یکی از مطرح ترین 3D کارها هستند رو میشناسین

برای 3d می خوای ؟ اگر آره ، سخت در اشتباهید ....
ممنون از نظرتون ولی همچنان خریدار تایتان هستم ؛) از روی هوا تاپیک نزدم حتما میدونم چرا تایتان رو لازم دارم دیگه و پرفورمنسش برام تضمین شدست، تمام کارت هایی که ذکر کردید فقط برای گیمینگ از تایتان بهتر هستند
ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

ببخشید شما؟ کارت مال شماست؟ صاحب فروم هستید؟ یا شاید دوست دارید دیگران در مورد شما فکر کنن قصد چاپلوسی شخصی‌ رو دارید؟ اگر هیچکدام نیست فکر نمیکنم به شما ربطی‌ داشته باشه که بنده از ایشون درخواست کردم از فروشندش برام تخفیف بگیرن صاحب کارت پایینتر میفروشند یا نه، فکر کردید چه جایگاهی‌ دارید که به دیگران تذکر می‌دهید؟

اگر مقدور نباشه اعلام میفرمایند ارزش ۲۶۰۰ رو داره و بنده هم مایل بودم خریداری می‌کنم.

دوست عزیزم به نظرتون این مطالب رو جناب حسینی نمیدونستند که اینجا شرع کردید به بازگو کردن یا فقط شما میدونید و ما بیخبریم ؟ اگر قیمت بالا بود یا قیمتی مد نظرتون بود تو همون پ خ میتونستین عنوان کنید یا کلا جواب ندیدن

و

به نظرتون کارت گرافیکی که 1 روز کارکرده و کارت گرافیکی که 100 روز کارکرده هیچ فرقی نداره ؟ واقعا چنین فکر میکنید ؟

و

اگر هم 800 براتون رقمی نیست پس چرا اینجا دنبال کارکرده هستین خیلی راحت اکش رو تهیه کنید

و

اینقدرم هم اعتبار فلان اعتبار فلان نکنید لطفا ! همه فهمیدن لیون اعتبار داره ! یعنی با اینکه میدونید لیون کامپیوتر اعتبار داره فقط 70 هزار تومن تو قیمت فرق میزاره ؟؟اینه همون اعتبار ؟

و

بهتره کمی به نوشته هاتون دقت کنید و در نوشته های بعدیتون تجدید نظر بفرمایین

و

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید شما؟ کارت مال شماست؟ صاحب فروم هستید؟ یا شاید دوست دارید دیگران در مورد شما فکر کنن قصد چاپلوسی شخصی‌ رو دارید؟ اگر هیچکدام نیست فکر نمیکنم به شما ربطی‌ داشته باشه که بنده از ایشون درخواست کردم از فروشندش برام تخفیف بگیرن صاحب کارت پایینتر میفروشند یا نه، فکر کردید چه جایگاهی‌ دارید که به دیگران تذکر می‌دهید؟

اگر مقدور نباشه اعلام میفرمایند ارزش ۲۶۰۰ رو داره و بنده هم مایل بودم خریداری می‌کنم.

خیلی ببخشید یادم رفت اینو بپرسم که ایا بنده به شما بی ادبی کرده بودم یا توهین یا ناسزا گفته بودم که نبود ادبتونو به همه نشون دادین ؟ داشتن ادب و کمال بالاترین گوهره هر انسانیه که .....

بنده کاربری هستم معمولی و به کاربرانی مثل شما که هنوز راه و روش نگارش و نوشتن و فهم رو بلد نیستن به قول شما تذکر میدم تا یاد بگیرن تا توی تایپیک عمومی با یه شخص یا اشخاص چطور برخورد کرده یا چطور رفتار کنن .

دیگران هم به قدری کافی در مورد بنده میدونن و نیازی نیست شما یاداوری کنین .

لازم هم نیست خودتونو ناراحت کنید یا به خودتون فشار وارد کنید بلاخره مثل شما که هنوز نحوه صبحت کردن بلد نیست و نمیتونه بفهمه که منظور مخاطب چیه زیاده .

توصیه میکنم اون مطالبم رو دوباره بخونید شاید فرجی حاصل شد و منظورمو فهمیدید .

جایگاه بنده هم به شما و انواع شما ربطی ندارد دوست خوبم .

موفق باشین و اعصاب خودتونو خورد نکنید به موضوعات مهمتری فکر کنید !

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.به من ربطی نداره ولی یک مشکل ریاضی در صحبتها بود که فکرم را مشغول کرده است.طبق گفته ی صاحب تاپیک قیمت نوی کارت تایتان 3400 است و طبق گفته ی ایشون از جنس دست دو 30 درصد باید کم شود که با کسر این 30 درصد قیمت دست دو 2380 می شود نه 2300.با این وجود ایشون گفته اند به اعتبار فروشگاه 70 اضافه می کنند که به قیمت 2370 می رسیم و این قیمت 10 تومان تازه از حالت عادی کمتره!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من قیمت 2600 برای یک کارت 1000 دلاری کم کارکرد مناسبه. اگر قیمت نوش رو 3400 در نظر بگیریم حدود 25 درصد ازش کم شده.

لینک به دیدگاه

ﺳﻼﻡ ﺟﻨﺎﺏ ﺣﺴﯿﻨﯽ

درود دوست عزیزم

مرسی از محبتتون که این مطلب رو نوشتید

این کالا کمتر از این رقم فروخته نمیشه ببخشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...