رفتن به مطلب

ﺧﺮﯾﺪﺍﺭ GTX Titan

Modan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ضمن دوستان گلم ممنون میشم که جو رو اروم نگه دارید و به هم احترام بگذاریم

ایشون نظرشون رو گفتن و قابل احترامه و حالا اگه کالا گرونه و یا ارزونه اختیار با خودشونه که بخرن و یا نخرن چون همین الان 3 تا مشتری پشتش هست

لینک به دیدگاه

با اجازه از مدیریت ، کلا یخورده اخلاقشون تند هست ظاهرا ، :)  ولی من هم خدمتشون عرض کردم که اینجا همه با هم دوست هستند و برای راهنمایی و کمک به هم دور هم فعالیت میکنن . ^_^

لینک به دیدگاه

جناب بنده کوچیک شما هم هستم اگه جسارتی شد همینجا صمیمانه دورادور دستتون رو میفشارم و عذر خواهی‌ می‌کنم

بحث من و شما یه بحث تخصصی مرتبط با کارمون بود که عرض بنده این بود اگه مقصود راهنمایی هست بتونیم با دلیل نظریه خودمون رو اثبات کنیم تا راهنمایی تبدیل به گمراهی نشه، بالاخره یا شما اشتباه می‌کنید یا بنده قانع میشم دیگه، اما از حسن نیتتون تشکر و از ادامه این بحث تخصصی استقبال می‌کنم چون منجر به افزایش دانسته‌ها خواهد شد

با اجازه از مدیریت ، کلا یخورده اخلاقشون تند هست ظاهرا ، :)  ولی من هم خدمتشون عرض کردم که اینجا همه با هم دوست هستند و برای راهنمایی و کمک به هم دور هم فعالیت میکنن . ^_^

سپاس از برخورد و پاسخ بسیار حرفه‌ای و منطقیتون، انصافا که کاسب شریفی هستید جناب حسینی چون با توجه به شخصیت شما غیر از این می‌بود میبایستی تعجب میکرد

در ضمن دوستان گلم ممنون میشم که جو رو اروم نگه دارید و به هم احترام بگذاریم

ایشون نظرشون رو گفتن و قابل احترامه و حالا اگه کالا گرونه و یا ارزونه اختیار با خودشونه که بخرن و یا نخرن چون همین الان 3 تا مشتری پشتش هست

درود دوست عزیزم

مرسی از محبتتون که این مطلب رو نوشتید

این کالا کمتر از این رقم فروخته نمیشه ببخشید

موفق باشید

ممنون از اینکه نظرتون رو مودبانه بیان کردید، به هر حال اینجا یک مکان عمومی هست و هرکسی با احترام به شخصیت هر فردی با هر جایگاهی‌ میتونه نظرش رو اعلام کنه

به نظر من قیمت 2600 برای یک کارت 1000 دلاری کم کارکرد مناسبه. اگر قیمت نوش رو 3400 در نظر بگیریم حدود 25 درصد ازش کم شده.

سر انگشتی حساب کرده بودم وگرنه ۷۰ تومن مشکلی‌ نداره، حالا شاید کل بودجم ۲۳۷۰ بود که پیشنهاد کردم شما باید با فکر کردن به این مسائل خریدار رو به چالش بکشی؟ این یه موضوع بود بین خریدار و فروشنده، قطعاً فروشنده کاربلدی مثل جناب حسینی سرشون کلاه نمیره، شما چرتکه نندازین براشون! بنده معتقدم هزار تومن هم تخفیف گرفتن برکت میاره، روش صحیح معامله ایست که برای هر ۲ طرف رضایتمندی و خیر به همراه داره، کاملا مودبانه پرسیدم انقدر میفروشید فرمودن انقدر میفروشیم، به همین سادگی‌

سلام دوستان.به من ربطی نداره ولی یک مشکل ریاضی در صحبتها بود که فکرم را مشغول کرده است.طبق گفته ی صاحب تاپیک قیمت نوی کارت تایتان 3400 است و طبق گفته ی ایشون از جنس دست دو 30 درصد باید کم شود که با کسر این 30 درصد قیمت دست دو 2380 می شود نه 2300.با این وجود ایشون گفته اند به اعتبار فروشگاه 70 اضافه می کنند که به قیمت 2370 می رسیم و این قیمت 10 تومان تازه از حالت عادی کمتره!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

تایتان فوری خریدار هستم کارت آقای حسینی قبل از اینکه برسم فروخته شد

لینک به دیدگاه

ﺑﺰﺍﺭﯾﺪ 780Ti non refrence ﻫﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﺑﺸﻦ، ﭼﯿﺪ ﺭﻭﺯ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻃﻮﻝ ﻧﻤﯿﮑﺸﻪ، ﺍﯾﻦ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺩﺍﺭ ﻫﺎ ﻣﻨﺖ ﻣﯿﮑﺸﻦ ﺗﺎﯾﺘﺎﻧﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﻡ ﺑﺮﻥ 780 Ti ﺑﺮﺩﺍﺭﻥ ﮐﻪ 500 ﺗﻮﻣﻦ ﺍﺭﺯﻭﻧﺘﺮﻩ ﻭ ﺣﺪﻭﺩ 20% ﻗﻮﯾﺘﺮ! ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﻨﻢ 780 Ti ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ! :ﺩﯼ

ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﻓﻮﺭﯼ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﻡ ﺑﻔﺮﻭﺷﯿﺪ ﺗﺎ ﺿﺮﺭ ﻧﮑﺮﺩﯾﺪ! ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻻﻥ 780ﺭﻓﺮﻧﺲ 2900 ﻫﺴﺖ!

Sent from my Galaxy Tab using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

ﺑﺰﺍﺭﯾﺪ 780Ti non refrence ﻫﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﺑﺸﻦ، ﭼﯿﺪ ﺭﻭﺯ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻃﻮﻝ ﻧﻤﯿﮑﺸﻪ، ﺍﯾﻦ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺩﺍﺭ ﻫﺎ ﻣﻨﺖ ﻣﯿﮑﺸﻦ ﺗﺎﯾﺘﺎﻧﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﻡ ﺑﺮﻥ 780 Ti ﺑﺮﺩﺍﺭﻥ ﮐﻪ 500 ﺗﻮﻣﻦ ﺍﺭﺯﻭﻧﺘﺮﻩ ﻭ ﺣﺪﻭﺩ 20% ﻗﻮﯾﺘﺮ! ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﻨﻢ 780 Ti ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ! :ﺩﯼ

درود

دوست گلم شما چرا 780Ti نمیخرید که خدای نکرده با خرید تایتان ضرر نکنید ؟؟؟؟؟؟

مزاح کردم دوست گلم مطلبت برام جالب بود

لینک به دیدگاه

ﭼﻮﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﮏ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺮﺩ ﺭﻓﺮﻧﺲ ﺑﺎﺷﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﮔﻠﻢ

ﺍﻣﺎ ﺭﻡ 780 Ti ﺭﻓﺮﻧﺲ ﻫﺎ ﮐﻤﻪ ﺑﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﻫﺮﭼﻨﺪ ﮐﻪ ﻗﺪﺭﺗﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮﻩ

ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺍﮔﻪ 780 Ti ﻏﯿﺮ ﺭﻓﺮﻧﺲ ﻫﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﮐﻪ ﺭﻣﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﺣﺘﻤﺎ ﻣﯿﮕﯿﺮﻣﺶ ﺗﺎ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺷﻤﺎ ﺿﺮﺭ ﻧﮑﻨﻢ

ﻫﺮﮐﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺎﺭﺑﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎ ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮﺵ ﻫﺴﺖ ﺩﯾﮕﻪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ ﺗﻮ ﻗﻮﯾﺘﺮ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﺍﺭﺯﺍﻧﺘﺮ ﺑﻮﺩﻥ 780 Ti ﮐﺴﯽ ﺷﮑﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ

ﺩﺭﻭﺩ

ﺩﻭﺳﺖ ﮔﻠﻢ ﺷﻤﺎ ﭼﺮﺍ 780Ti ﻧﻤﯿﺨﺮﯾﺪ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﯼ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺑﺎ ﺧﺮﯾﺪ ﺗﺎﯾﺘﺎﻥ ﺿﺮﺭ ﻧﮑﻨﯿﺪ ؟؟؟؟؟؟

ﻣﺰﺍﺡ ﮐﺮﺩﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﮔﻠﻢ ﻣﻄﻠﺒﺖ ﺑﺮﺍﻡ ﺟﺎﻟﺐ ﺑﻮﺩ

لینک به دیدگاه

سلام

کجا همین الان 780Tiرفرنس 2900 هست! ۲۹۹۹ هزار تومن یعنی‌ ۳ تومن با گارانتی متفرقه یجورایی بدون گارانتی  بذار گارانتی اصلی‌اش بیاد ۳ به بالاست تازه الان هنوز موجود نیست

تایتان رو برای گیم به راحتی‌ می‌شه رسوند به 780TI کافی‌ بایوسش رو کمی‌ دسکاری کرد و فرکانس از (GPU Clock:837 MHz _ Boost Clock: 876 MHz) رو در حالتی مثل فرکانس 780ti

(GPU Clock:902 MHz _ Boost Clock: 954 MHz) گذاشت براحتی پرفرمنس گیم به میرسه 780ti رفرنس

جالبه نه دماش میره بالا نه دوره فنش چون خود چیپ اصلی‌ (GPU) مدار تغذیه و کولرشون یکی‌ هست بعد هم تایتان یه کارت دو منظورست هم گیم هم برنامه‌های کاری خلاصه تایتان به 780TI ارجحیت داره مخصوصا برای شما که برای کار می‌خواید

بعد با اون قیمتا (۲تومن) که شما مدّ نظرت هست بعید می‌دونم گیرت بیاد اون قیمت ۲تومن باشه من هم 2 تا می‌خوام

ویرایش شده توسط VAHID7442
لینک به دیدگاه

سلام

کجا همین الان 780Tiرفرنس 2900 هست! ۲۹۹۹ هزار تومن یعنی‌ ۳ تومن با گارانتی متفرقه یجورایی بدون گارانتی  بذار گارانتی اصلی‌اش بیاد ۳ به بالاست تازه الان هنوز موجود نیست

تایتان رو برای گیم به راحتی‌ می‌شه رسوند به 780TI کافی‌ بایوسش رو کمی‌ دسکاری کرد و فرکانس از (GPU Clock:837 MHz _ Boost Clock: 876 MHz) رو در حالتی مثل فرکانس 780ti

(GPU Clock:902 MHz _ Boost Clock: 954 MHz) گذاشت براحتی پرفرمنس گیم به میرسه 780ti رفرنس

جالبه نه دماش میره بالا نه دوره فنش چون خود چیپ اصلی‌ (GPU) مدار تغذیه و کولرشون یکی‌ هست بعد هم تایتان یه کارت دو منظورست هم گیم هم برنامه‌های کاری خلاصه تایتان به 780TI ارجحیت داره مخصوصا برای شما که برای کار می‌خواید

بعد با اون قیمتا (۲تومن) که شما مدّ نظرت هست بعید می‌دونم گیرت بیاد اون قیمت ۲تومن باشه من هم 2 تا می‌خوام

البته گارانتی 780 تی ای موجود در حال حاضر اصلیه

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

GTX_780_Ti_0.jpg
فروش
ASUS GTX 780 Ti 3GB GDDR5 در حد نو

مدل کارت گرافیک : ASUS GTX 780 Ti 3GB GDDR5

توضیحات : بهترین و قوی ترین کارت گرافیک سری GTX در بازار می باشد که به جرات می توان گفت تمام بازی های نسل بعد یعنی Playstation 4 و Xbox one را با بالاترین کیفیت و خروجی ساپورت می کند
علاوه بر آن گرافیست ها - ادیتور ها و انیمیشن سازان با داشتن GTX 780 Ti به علت دارا بودن میزان 2880 CUDACore و پشتیبانی از تمامی فناوری های روز می توانند با سرعتی بسیار بالا پروژه های سنگین خود را انجام دهند و لذت ببرید !

توضیحات بیشتر و فنی همراه با عکس در وبسایت سازنده
http://www. asus.com/Graphics_Cards/GTX780TI3GD5/#specifications

میزان استفاده : کمتر از 2 هفته
علت فروش : خرید کارت گرافیک Quadro 6000

قیمت تنها 2/400 حاوی کارت گرافیک فوق در حد آکبند - جعبه - دفترچه - گارانتی و تمام محتوی

قیمت بازار : 2/750

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

GTX_780_Ti_0.jpg

فروش ASUS GTX 780 Ti 3GB GDDR5 در حد نو

مدل کارت گرافیک : ASUS GTX 780 Ti 3GB GDDR5

توضیحات : بهترین و قوی ترین کارت گرافیک سری GTX در بازار می باشد که به جرات می توان گفت تمام بازی های نسل بعد یعنی Playstation 4 و Xbox one را با بالاترین کیفیت و خروجی ساپورت می کند

علاوه بر آن گرافیست ها - ادیتور ها و انیمیشن سازان با داشتن GTX 780 Ti به علت دارا بودن میزان 2880 CUDACore و پشتیبانی از تمامی فناوری های روز می توانند با سرعتی بسیار بالا پروژه های سنگین خود را انجام دهند و لذت ببرید !

توضیحات بیشتر و فنی همراه با عکس در وبسایت سازنده

http://www. asus.com/Graphics_Cards/GTX780TI3GD5/#specifications

میزان استفاده : کمتر از 2 هفته

علت فروش : خرید کارت گرافیک Quadro 6000

قیمت تنها 2/400 حاوی کارت گرافیک فوق در حد آکبند - جعبه - دفترچه - گارانتی و تمام محتوی

قیمت بازار : 2/750

قیمت آکبند با گارانتی در بازار : 2579

http://lioncomputer.ir/product/3244/ASUS%20GTX%20780%20Ti%203GB%20GDDR5/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدمت شما : http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28447

دقت کنین این کارت در حال حاضر بالای 2900 تومن قیمت داره و یه جورایی دارم مفت میدم 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...