رفتن به مطلب

مشاوره برای ارتقاء سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

مستقیم میرم سر اصل مطلب

دوستان عزیز با بودجه حدودا 1 میلیون تومن چطور ارتقائی رو برای سیستمم پیشنهاد میکنید ؟

با سیستم هم بازی میکنم .

هم بعضا رندر دارم .

خلاصه همه کاری میکنم .

لینک به دیدگاه

به نظر من سیستم شما نیازی به ارتقاء نداره . ولی اگر میخوای سرعت بیشتری تو رندر بگیری بهتره که پردازنده رو تبدیل به i7 بکنی . این هم نهایتا حدود 400-500 خرج برداره . البته اگر پردازنده آک بگیری و مال خودت رو دست دو بدی. 

یک مشکل هم تو بخش مادربورد داری . ماردبورد شما 2 تا سوکت ساتا 3 داره . شما الان داری از یک SSD و 2 هارد دیسک ساتا 3 استفاده میکنی . یعنی یکی از هاردها به سوکت ساتا 2 وصله . اگر این مورد اذیتت نمیکنه که هیچی . ولی اگر اذیت میکنه میتونی مادربورد رو هم عوض کنی و مدلی مثل P8Z77-V بگیری که 4 تا ساتا 3 داره . البته خیلی نمیشه گفت اثر زیادی روی سیستم داره . چون مشخصا اون هارد به عنوان آرشیو استفاده میشه .

لینک به دیدگاه

به نظر من سیستم شما نیازی به ارتقاء نداره . ولی اگر میخوای سرعت بیشتری تو رندر بگیری بهتره که پردازنده رو تبدیل به i7 بکنی . این هم نهایتا حدود 400-500 خرج برداره . البته اگر پردازنده آک بگیری و مال خودت رو دست دو بدی. 

یک مشکل هم تو بخش مادربورد داری . ماردبورد شما 2 تا سوکت ساتا 3 داره . شما الان داری از یک SSD و 2 هارد دیسک ساتا 3 استفاده میکنی . یعنی یکی از هاردها به سوکت ساتا 2 وصله . اگر این مورد اذیتت نمیکنه که هیچی . ولی اگر اذیت میکنه میتونی مادربورد رو هم عوض کنی و مدلی مثل P8Z77-V بگیری که 4 تا ساتا 3 داره . البته خیلی نمیشه گفت اثر زیادی روی سیستم داره . چون مشخصا اون هارد به عنوان آرشیو استفاده میشه .

ممنون از راهنمایی شما .

مشکلی با ساتا 2 ندارم . طبق فرمایشات شما برای آرشیو استفاده میکنم .

پس قاعدتا با ارتقا تفاوت آنچنانی رو احساس نمیکنم .

نظر شما در مورد cf 7950 ؟

با این مین و پاور بنده نتیجه ای میگیرم ؟

لینک به دیدگاه

دوستان نرم افزاری هست که من باهاش بتونم حداکثر توان مصرفی سیستممو بدست بیارم ؟

اگه دوستان در مورد سوال قبای بنده هم راهنمایی کنند ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...