رفتن به مطلب

بحث و سوال در مورد طرح امانی لیون کامپیوتر

Recommended Posts

درود دوستان گلم امیدوارم که خیلی خیلی خوب باشید

3hw5xr10yzoqpi8ifk45.png

twycqi9kec1f84c3ot9a.png

ما میخوایم بخشی رو راه اندازی کنیم به روش زیر :

البته در گذشته چنین کارهایی کردیم ولی نه برای پول و درامدش

فروشنده کالاش رو مشخص میکنه و به ما میگه و ما بهش اعلام میکنیم که این کالا رو میتونیم N رقم بفروشیم و بابت فروش درصد مشخصی رو که از قبل مشخص شده ازشون میگیریم . و فروشنده کالا رو برای ما ارسال میکنه و ما اینجا تستش میکنیم

اینجوری هم فروشنده کالاش رو به قیمت مناسبی میفروشه و هم خریدار به کالاش مطمئن میرسه

مثلا اگر کارت گرافیک باشه میتونیم بعد از اینکه تحویل گرفتیم چند تست میگیریم و نتیجه تستش رو توی صفحه کالا میگذاریم تا خریداران ببینن .

مثلا برای کالاهای زیر 200 تومان 10 درصد و بین 200 تا 500 تومان 9 درصد و بین 500 تا 1000 تومان 7 درصد و بالای 1 میلیون 5 درصد میگیریم بابت فروشمون

حالا میخوایم نظر شما رو راجب این مسئله بدونیم و نظر شما دوستان چیه

واگر بخوایم انجام بدیم چه اسمی برای این روشمون بگذاریم ؟

ممنون میشم که حتما نظر بدید تا کمکی بشه بهمون

با تشکر

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

راهکار بسیار مفیدیه، بنده اعلام رضایت، حمایت و آمادگی می کنم

البته به شرطی که مثه سایت ایسام درصدش بالا نباشه

در ضمن کالا رو در همین تاپیک معرفی کنیم؟

ویرایش شده توسط pedram sharif
لینک به دیدگاه

به نظر بنده روش خیلی خوبیه .

به عنوان مثال بنده نوعی که میخوام مبلع بالایی رو جهت یه کالا پرداخت کنم این درصد رو هم پرداحت میکنم ولی دیگه مشکل اعتماد سازی ندارم .

مسلما خرید و فروش  بین اعضای محترم با این روش رونق زیادی میگره.

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

عالی است و هیچ مشکلی ندارد....

*اتفاقا میخواستم این پیشنهاد رو بهتون بدم...ولی فراموش میکردم :D

لینک به دیدگاه

ببنید این روش ربطی به ایسام نداره ما خیلی قبل چنین کاری کردیم ولی فرقش این بوده که کالا رو نمیدیدیم و لمس نمیکردیم

ولی با این روش ما کالا رو کاملا تست میکنیم و نتیجه تست رو میگذاریم توی عکسهای کالا و کاملا لمسش میکنیم و ما توانایی رو داریم که کالا رو به قیمت بهتر و خیلی سریعتر بفروشیم . درصدی که مشخص کردیم کاملا مشخصه و این درصد به خاطر زحماتیه که کشیده میشه . مثلا شما کالایی رو که برامون میفرستید ما با تستسهای مختلف از سلامت کالا مطمئن میشیم و بعد میفروشیم خود این تستها میتونه کلی وقت ما رو بگیره . البته امکان یه سری مسائل هم وجود داره مثلا کالایی دیر فروش بره و یا ما قیمتی رو برای فروش اعلام کنیم بعد از چند وقت متوجه بشیم که کالا به اون قیمت به فروش نمیرسه

در کل روشیه که میتونه کمک زیادی به شما دوستان بکنه .

خریداران به راحتی با یه چرخ زدن توی سایتمون میتونن کالاهای مورد نظرشون رو پیدا کنن و سریع  و مطمئن بخرنش و فروشنده ها هم با قیمت خوب و بیدردسر کالاشون رو فروختن

لینک به دیدگاه

در ضمن کالا رو در همین تاپیک معرفی کنیم؟

نه عزیز کالا رو توی فروشگاه انلاین و دفترمون و در یک تاپیک قفل شده در فروم معرفی میکنیم و به نمایش میگذاریم

لینک به دیدگاه

در ضمن امکان داره ما بعضی از کالاها رو برای فروش قبول نکنیم و مثلا کالایی که فروشنده داره قیمتش رو بالا اعلام میکنه و یا یه سری از کالاها رو قبول نکنیم برای فروش به دلیل درسر بسیار زیادش .

در کل با گذاشتن یه سری قوانین و اضافه کردن قوانین میشه به روش خوبی دست پیدا کرد

لینک به دیدگاه

نه عزیز کالا رو توی فروشگاه انلاین و دفترمون و در یک تاپیک قفل شده در فروم معرفی میکنیم و به نمایش میگذاریم

نه منظورم اینه که کالا رو چطوری به شما و دوستانتون معرفی کنیم، طی پیام خصوصی آیا؟

لینک به دیدگاه

نه منظورم اینه که کالا رو چطوری به شما و دوستانتون معرفی کنیم، طی پیام خصوصی آیا؟

وقتی روش رو شروع کردیم میتونید از طریق پیغام خصوصی و یا ایمیل و یا تلفنی اعلام کنید و هر روشی که میتونید با در ارتباط باشید

ولی کالا حتما باید دست ما برسه و هزینه ارسال کالاها بر عهده فروشنده و خریدار خواهد بود

لینک به دیدگاه

ببخشید اینو :wub: میگم ولی به این فکر کردین ممکن در یک روز چه قدر قطعه به سمت مغازه سرازیر بشه

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی ب نظر من این روش حرف نداره اولا اینکه دیگه مشکل اعتماد سازی نداریم و دوما هم خریدار و هم فروشنده ب بهترین وجه ب کالاو پول خودشون میرسن :D

لینک به دیدگاه

ببخشید اینو :wub: میگم ولی به این فکر کردین ممکن در یک روز چه قدر قطعه به سمت مغازه سرازیر بشه

اوایل کار زیاد کالا ارسال نمیشه برامون ولی در ادامه کم کم وقتی جا افتاد و ما هم معایب کار و گرفتیم و کاربران با روش کار اشنا شدن حتما کارهایی انجام میدیم که کار سریعا پیش بره

لینک به دیدگاه

اگر معایبی در کار میبیند حتما عنوان کنید و یا پیشنهادی اگر دارید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر معایبی در کار میبیند حتما عنوان کنید و یا پیشنهادی اگر دارید

کارتون گرفت میتونید از بچه های فروم هم نمایندگانی در شهرستان ها داشته باشید ، اینطوری هم اینکه کارتون سبک تر میشه و هم افرادی که توی اون شهرستان هستنید دیگه لازم نیست هزینه پست به تهران و بعد هم هزینه دوباره پست به طرف مقابل رو متحمل بشن .

لینک به دیدگاه

کارتون گرفت میتونید از بچه های فروم هم نمایندگانی در شهرستان ها داشته باشید ، اینطوری هم اینکه کارتون سبک تر میشه و هم افرادی که توی اون شهرستان هستنید دیگه لازم نیست هزینه پست به تهران و بعد هم هزینه دوباره پست به طرف مقابل رو متحمل بشن .

این هم ممکنه و همیشه کار باید از یکجایی شروع بشه بعد رفع مسائل بشه و بعد پیشرفتش داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به نظر بنده اگر قیمتگذاری توسط خودتون انجام بگیره یا اینکه طبق جدول بندی خاصی که برمبنای قیمت آکبند کالای مورد معامله باشه , قطعاً منصفانه خواهد بود.

هزینه ارسال باید توافقی باشه. مثلاً خود فروشنده به شما اعلام بکنه که هزینه با خریدار هست یا خودش تقبل میکنه ویا به صورت توافقی! ولی در هر صورت قبلش مشخص بشه که هزینه ارسال به عهده چه کسی خواهد بود و فروشنده هم امکان تصمیم گیری داشته باشه

برای عنوانش هم بنده "فروش امانی" رو توصیه میکنم که در این موارد مصطلح هست

لینک به دیدگاه

آقای حسینی، در صورتی که کارشناسی قیمت ( نه قیمت گذاری قطعی ) توسط شما صورت بگیره و به طور خصوصی به فروشنده اعلام بشه، اینطوری بهتر است.

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر بنده اگر قیمتگذاری توسط خودتون انجام بگیره یا اینکه طبق جدول بندی خاصی که برمبنای قیمت آکبند کالای مورد معامله باشه , قطعاً منصفانه خواهد بود.

هزینه ارسال باید توافقی باشه. مثلاً خود فروشنده به شما اعلام بکنه که هزینه با خریدار هست یا خودش تقبل میکنه ویا به صورت توافقی! ولی در هر صورت قبلش مشخص بشه که هزینه ارسال به عهده چه کسی خواهد بود و فروشنده هم امکان تصمیم گیری داشته باشه

برای عنوانش هم بنده "فروش امانی" رو توصیه میکنم که در این موارد مصطلح هست

درود

قیمت گذاری بر عهده ما خواهد بود و به فروشنده اعلام میشه و اگر فروشنده راضی بود با هزینه خودش کالا رو بر ای ما ارسال میکنه و ما کالا رو بعد از تست توی فروشگاه برای فروش قرار میدیم . اگر هزینه ارسال از همون اول مشخص بشه که بر عهده کیه خیلی اینجوری بهتره و کار شفافتره . البته درصدهایی که مشخص کردیم قابل تغییره و حتما تعملی راجبش خواهیم کرد که برای طرفین بصرفه

در مورد نام هنوز منتظر پیشنهادهاتون هستیم

لینک به دیدگاه

آقای حسینی، در صورتی که کارشناسی قیمت ( نه قیمت گذاری قطعی ) توسط شما صورت بگیره و به طور خصوصی به فروشنده اعلام بشه، اینطوری بهتر است.

همین کار رو میکنیم عزیز

لینک به دیدگاه

اقای حسینی ب نظر من اگه هزینه ارسال رو ب صورت 2/3 خریدار و1/3 فروشنده پرداخت کنن خیلی منصفانه و نه سیخ میسوزه نه کباب.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

روش خوبیه

این بیشتر بدرد کالاهای گرون قیمت میخوره برای کالاهای ارزونتر مقرون بصرفه نیست

چون هزینه ارسال روز به روز داره بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

روش خوبیه ولی ممکن هست برخی تنش ها ایجاد بشه

مثلاً :

من یه قطعه رو برا شما ارسال میکنم و انجا شما دریافت میکنید و برا تست آماده میکنین ، می بینین قطعه مورد داره !!! به من اطلاع میدین منم میزنم زیرش و الا و بلا شما باعث شدین قطعه خراب بشه و الا من سالم تحویل داده بودم !!! حتی عکس و فیلم هم قبلاً تهیه میکنم و پست میزنم و میگم که سالم بودش ( در حقیقت قطعه معیوب رو برا شما ارسال کردم به عنوان قطعه سالم )

یا خدایی نکرده قطعه واقعاً سالم هستش ولی اونجا از دست همکارا رد شد و خورد زمین و مشکلی پیش اومد ( ظاهری یا غیر ظاهری ) ؛ و همکار هم یادش رفت و نگفت فلان قطعه از دست زمین خورده !!! اون موقع چه تصمیمی برا قطعه من گرفته میشه ؟؟؟  مقصر کی میشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کار انجامش خیلی سخته 

یکی از مسائل هزینه زیاد پست هست 

یا مثلا اگر کالا توسط شما فروش نرفت بعد چی میشه اگر باز بخواد  برای فروشنده ارسال بشه اینجا فقط فروشنده هزینه پست بیخود داده 

اعتماد بین دو طرف 

درصدی که شما میخواین بگیرین 

و خیلی از مسائلی که بعدها باهاش مواجه میشین 

لینک به دیدگاه

سلام

روش خوبیه

این بیشتر بدرد کالاهای گرون قیمت میخوره برای کالاهای ارزونتر مقرون بصرفه نیست

چون هزینه ارسال روز به روز داره بیشتر میشه

درود

بله قبول دارم و میشه روی کالاهای گرونتر این کار و کرد

سلام

روش خوبیه ولی ممکن هست برخی تنش ها ایجاد بشه

مثلاً :

من یه قطعه رو برا شما ارسال میکنم و انجا شما دریافت میکنید و برا تست آماده میکنین ، می بینین قطعه مورد داره !!! به من اطلاع میدین منم میزنم زیرش و الا و بلا شما باعث شدین قطعه خراب بشه و الا من سالم تحویل داده بودم !!! حتی عکس و فیلم هم قبلاً تهیه میکنم و پست میزنم و میگم که سالم بودش ( در حقیقت قطعه معیوب رو برا شما ارسال کردم به عنوان قطعه سالم )

یا خدایی نکرده قطعه واقعاً سالم هستش ولی اونجا از دست همکارا رد شد و خورد زمین و مشکلی پیش اومد ( ظاهری یا غیر ظاهری ) ؛ و همکار هم یادش رفت و نگفت فلان قطعه از دست زمین خورده !!! اون موقع چه تصمیمی برا قطعه من گرفته میشه ؟؟؟  مقصر کی میشه ؟؟؟

درود عطا جان

اولین قانون ما اعتماد فروشنده به ما خواهد بود و تمام مسائل مربوط به خود کاربر خواهد بود و تا به حال که این اتفاق توسط همکارامون نیفتاده ولی قوانین میتونه این مسئله ها رو حلش کنه و تا به الان این همه کالا خریداری کردیم به همین روش ولی روش فروشش اینجوری نبوده

ا

ین کار انجامش خیلی سخته 

یکی از مسائل هزینه زیاد پست هست 

یا مثلا اگر کالا توسط شما فروش نرفت بعد چی میشه اگر باز بخواد  برای فروشنده ارسال بشه اینجا فقط فروشنده هزینه پست بیخود داده 

اعتماد بین دو طرف 

درصدی که شما میخواین بگیرین 

و خیلی از مسائلی که بعدها باهاش مواجه میشین 

ما قیمتی که میدیم درصد بالایی امکان فروشش خواهد بود و این کاریه که سالها داریم انجامش میدیم ولی اگر این اتفاق هم بیفته باز میتونیم برنامه ای براش بریزیم و یه سری مسائل رو مسئولیتش رو قبول کنیم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...