رفتن به مطلب

بحث و سوال در مورد طرح امانی لیون کامپیوتر

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بله من خودم 2 تا 580 گرفتم ازتون که بعدش یکی رو برا فروش به شما ارسال کردم

باید اطمینان و اعتماد 2 طرفه باشه و الا کار خواهد لنگید

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ایده خوبیه آقای حسینی. کلا فروش تو فروم مشکل تر از فروشگاهه و عمدش هم عدم اعتماد طرفین هست. از طرفی خریدار میگه اول ارسال بعد واریز، فروشنده هم نمیتونه چنین ریسکی رو بکنه چون بعد از ارسال دستش به هیچی بند نیست ...

در مورد مشکلاتی که دوستان گفتن هم راه حلش اینه که اگر کسی ساکن تهران هست برای اینکه خیالش از بابت این مشکلات راحت باشه میتونه حضوری قطعه رو تحویل فروشگاهتون بده ( بقیه هم یا با واسطه در تهران میتونن این کار رو بکنن یا باید ریسک صدمه دیدن کالاشون رو خودشون بپذیرن)...

ویرایش شده توسط Amir751
لینک به دیدگاه

ایده خوبیه آقای حسینی. کلا فروش تو فروم مشکل تر از فروشگاهه و عمدش هم عدم اعتماد طرفین هست. از طرفی خریدار میگه اول ارسال بعد واریز، فروشنده هم نمیتونه چنین ریسکی رو بکنه چون بعد از ارسال دستش به هیچی بند نیست ...

در مورد مشکلاتی که دوستان گفتن هم راه حلش اینه که اگر کسی ساکن تهران هست برای اینکه خیالش از بابت این مشکلات راحت باشه میتونه حضوری قطعه رو تحویل فروشگاهتون بده ( بقیه هم یا با واسطه در تهران میتونن این کار رو بکنن یا باید ریسک صدمه دیدن کالاشون رو خودشون بپذیرن)...

از این بابت که کالا از شهرستان بیاد و اسیب ببینه خیلی کمه مگر اینکه بسیار بد بسته بندی بشه .

از امروز قوانین کار و ایجاد میکنیم و اگر خدا بخواد کار و به زودی شروع میکنیم .

لینک به دیدگاه

به نظر من که خیلی عالی هست اینطوری دردسر اعتمادسازی و غیره هم نیست و هر کسی مسئولیتش به عهده خودش هست.

لینک به دیدگاه

به نظر من خریدار هم باید تو هزینه ارسال کالا برای شما سهیم باشه چون به هر حال اون هم تو این پروسه ذینفعه.

روش خوبیه آقا حسینی 

به نظرم تا جاییکه واستون مقدوره در صد خودتون رو کمتر بگیرید تا همه گیر بشه قضیه .

لینک به دیدگاه

به نظر من خریدار هم باید تو هزینه ارسال کالا برای شما سهیم باشه چون به هر حال اون هم تو این پروسه ذینفعه.

روش خوبیه آقا حسینی 

به نظرم تا جاییکه واستون مقدوره در صد خودتون رو کمتر بگیرید تا همه گیر بشه قضیه .

خریدار خودش وقتی کالا رو میخره هزینه ارسال از لیون تا مکان خودش رو پرداخت میکنه عزیز اینجوری همه چیز شسته و رفتست .

درصد رو هم کم کردیم و اعلام میکنیم عزیز

لینک به دیدگاه

خریدار خودش وقتی کالا رو میخره هزینه ارسال از لیون تا مکان خودش رو پرداخت میکنه عزیز اینجوری همه چیز شسته و رفتست .

درصد رو هم کم کردیم و اعلام میکنیم عزیز

حرف شما متین اما با این شرایط یعنی فروشنده باید علاوه بر نیمی ار کار مزد لیون که تعهد داره واسه پرداخت یه کرایه هم پرداخت کنه  که این مساله تو شرایط عادی (چیزی که الان رایج هست تو فروم) برقرار نیست. یعنی فروشنده هزینه ارسال رو پرداخت نمی کنه.

با این شرایط که فرمودید شاید به مذاق فروشنده ها خوش نیاد

این عقیده من بود

لینک به دیدگاه

حرف شما متین اما با این شرایط یعنی فروشنده باید علاوه بر نیمی ار کار مزد لیون که تعهد داره واسه پرداخت یه کرایه هم پرداخت کنه  که این مساله تو شرایط عادی (چیزی که الان رایج هست تو فروم) برقرار نیست. یعنی فروشنده هزینه ارسال رو پرداخت نمی کنه.

این عقیده من بود

این درسته . ولی مسئله اینجا فقط پول نیست . اینطوری امکان کلاهبرداری صفر میشه . هم فروشنده میتونه راحت خرید کنه و هم خریدار . ضمن اینکه به قیمت بهتری هم معامله میکنن . خریدار خیالش راحته که کالای سالم و مشخص شده رو میگیره و فروشنده هم میدونه که پولش رو دریافت میکنه . زمان فروش هم پایین میاد و اینطوری کالایی که 1 سال برای فروش گذاشته شده باشه نداریم . البته باز هم به فروشنده بستگی داره که میخواد این روش رو قبول کنه یا نه . چون هیچ اجباری نیست برای این روش معامله .

لینک به دیدگاه

این عقیده من بود

وقتی ما کالا رو میفروشیم اونقدر فکر کنم برای فروشنده بصرفه که حتی این هزینه رو پرداخت کنه . مثلا ما کالاها رو اکثرا 30 درصد پایینتر میخریم و میفروشیم ولی با این روش درصد کمتری کم میشه و در کل برای فروشنده میصرفه

لینک به دیدگاه

فکر خوبیه .از کی راه میفته ؟   :huh:  

راه افتاده

http://lioncomputer.ir/static/3/

لینک به دیدگاه

جناب حسینی این طرح فقط برای قطعات کامپیوتر هست ؟ یا اینکه میشه وسائل دیگری رو هم در طرح قرار داد ؟

لینک به دیدگاه

جناب حسینی این طرح فقط برای قطعات کامپیوتر هست ؟ یا اینکه میشه وسائل دیگری رو هم در طرح قرار داد ؟

فقط برای قطعات کامپیوتر نوت بوک و تبلت و هر چیزی توی این رده هستش عزیز

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی...

بی زحمت یه نام فارسی برای این طرح انتخاب کنید...

لینک به دیدگاه

الان مگه فارسی نیست ؟

طرح فروش امانی . فارسیه دیگه ;)

لینک به دیدگاه

امانی عربی هست!

مهم نیست ولی کلمه ایه که اینجا باهاش همه اشنا هستن

ولی در هر صورت معادل فارسیش چی پیشنهاد میکنید ؟

لینک به دیدگاه

سپردگانی - سپرده - گرویی

لینک به دیدگاه

سپردگانی - سپرده - گرویی

کلمات بسیار قشنگین ولی خیلی کم شناخته شده هستن عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فارسی یا عربی بودنش مهم نیست دیگه این دوره زمونه هر زبانی که دزد تر باشه موفق تره :lol:  ولی آدم یاده لیمو میفته  :D

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی خسته نباشید کارتون واقعا ئرسته آفرین بر شما و همه همکارانتون.

همه قوانین طرح امانی را با دقت خوندوم به نظر من خیلی خیلی خیلی منصفانه بودن اما برای خریدار قوانینی مشخص نشده و چون خرید و فروش کالاهای دست دوم هست در اینده ممکن هست که به مشکلاتی بر به خورید به نظر من بهتر هست که برای خریدار هم قوانین محکم و شفافی بیان بشه.

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی خسته نباشید کارتون واقعا ئرسته آفرین بر شما و همه همکارانتون.

همه قوانین طرح امانی را با دقت خوندوم به نظر من خیلی خیلی خیلی منصفانه بودن اما برای خریدار قوانینی مشخص نشده و چون خرید و فروش کالاهای دست دوم هست در اینده ممکن هست که به مشکلاتی بر به خورید به نظر من بهتر هست که برای خریدار هم قوانین محکم و شفافی بیان بشه.

درود دوست گلم

برای خریدار همیشه قوانین مشخصه و قوانین در راهنمای خرید سایت نوشته شده و برای خریدار مهم نیست که این کالا امانیه و یا مال لیون کامپیوتر هستش چون این کالا توسط لیون کامپیوتر و با مسئولیت لیون کامپیوتر داره فروخته میشه

لینک به دیدگاه

درود

وباز هم محمود و باز هم محمود

یه لوگوی بسیار عالی واسه سیستم امانی شده که واقعا ممنونیم عزیزش  :clapping:  :clapping:  :clapping:

3hw5xr10yzoqpi8ifk45.png

twycqi9kec1f84c3ot9a.png

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم امیدوارم که خیلی خیلی خوب باشید

3hw5xr10yzoqpi8ifk45.png

twycqi9kec1f84c3ot9a.png

ما میخوایم بخشی رو راه اندازی کنیم به روش زیر :

البته در گذشته چنین کارهایی کردیم ولی نه برای پول و درامدش

فروشنده کالاش رو مشخص میکنه و به ما میگه و ما بهش اعلام میکنیم که این کالا رو میتونیم N رقم بفروشیم و بابت فروش درصد مشخصی رو که از قبل مشخص شده ازشون میگیریم . و فروشنده کالا رو برای ما ارسال میکنه و ما اینجا تستش میکنیم

اینجوری هم فروشنده کالاش رو به قیمت مناسبی میفروشه و هم خریدار به کالاش مطمئن میرسه

مثلا اگر کارت گرافیک باشه میتونیم بعد از اینکه تحویل گرفتیم چند تست میگیریم و نتیجه تستش رو توی صفحه کالا میگذاریم تا خریداران ببینن .

مثلا برای کالاهای زیر 200 تومان 10 درصد و بین 200 تا 500 تومان 9 درصد و بین 500 تا 1000 تومان 7 درصد و بالای 1 میلیون 5 درصد میگیریم بابت فروشمون

حالا میخوایم نظر شما رو راجب این مسئله بدونیم و نظر شما دوستان چیه

واگر بخوایم انجام بدیم چه اسمی برای این روشمون بگذاریم ؟

ممنون میشم که حتما نظر بدید تا کمکی بشه بهمون

با تشکر

درصد ها به نظر من زیاده

لینک به دیدگاه

همون امانت فروشی  یا طرح امن و امین

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...