رفتن به مطلب

تست تمركز

MoHaMaD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . اميدوارم حالتون خوب باشه !!! يه بازي باحال ديدم گفتم براتون بزارم . خوب وظيفه شما اينه كه با کلیک مربع قرمز رو جا به جا کنید مربع قرمز نباید به دیواره ها و مربع و مستطیل های ابی بخوره.

اگر بتونید رکورد 18 ثانیه رو بزنید شما نابغه هستید . گفته میشه خلبانان امریکایی میتونن این بازی رو 2 دقیقه بدون باخت ادامه بدن.

راستي ركوردتونو هم بگيد . فقط خداییش راستشو بگید چه رکوردی رو زدید . در ضمن ركورد منم 25 ثانيه بود . خواستيد عكسشو ميزارم . خوب ديگه حرف بسه بريد سراغ بازي !!!

http://www.funous.com/pic/13860902_ConcentrationTest.htm

لینک به دیدگاه

چند بار تمرین کردی به این رکورد رسیدی من بعد 6 بار تمرین 20ثانیه در ضمن باید بعد کلیک کردن روی مربع قرمز باید فورا جابه جا بشه بعد 15 ثانیه سرعت میگیره هواستون باشه =d>

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

درسته تا سرش كليك كنيد سريعا شروع ميشه . خدمت شما عرض كنم كه من بعد از 3 بار تونستم اين ركورد رو بزنم . جالب اينه هركاري ميكنم ديگه نميشه !!!!

لینک به دیدگاه

البته جهت حرکت تکرارییه ولی سریع شدن باعث باخت میشه تمرین زیاد میخاد=d>

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا اینطوری ضایع تبلیغ میکنی تو هر تاپیک میای پست میزنی خوب با مدیر سایت صحبت کن پول بده بالای سایت لوگوی شما رو قرار بدن

لینک به دیدگاه

بابا ايول عليرضا جان . من كه هرچي زور ميزنم ديگه نميتونم از 26 رد كنم . نميدونم چرا ديگه نميشه !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...