رفتن به مطلب

فروش بوت ( کفش ) CATER PILLAR یا همون CAT نو و آک جنس درجه 1 سایز 46

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود به همگی

یک عدد بوت ( کفش ) CATER PILLAR یا همون CAT نو و آک جنس درجه 1 دارم که میزارم برای فروش

بوت تا حالا استفاده نشده و آک هست و سایز 45 هست و از فروشگاه cat در میلاد نور خریداری شده

دلیل فروش هم اینه که بعد از خرید دیدم 3 جفت دیگه هم بوت نوی نو دارم و گفتم بزارم برای فروش که یک کسی که می خواد استفاده اش کنه

قیمت هم الان باید حدود 370 یا 380 باشه

قیمت پایه رو میزارم 290

فروش فوری رو میزارم 300

بصورت حضوری هم می تونم تحویل بدم

ممنون از همگی

برای بزرگ شدن عکس ها روی اون ها کلیلک کنید 

x0ykhxv99hor5p3l3a4j_s.jpg

x56mthqlwcf614j88t1a_s.jpg

xaoaf772ueq5qaltqknh2_s.jpg

x38xoxzao5rw6lr2g3vsr_s.jpg

xu1g6v63lcithtile879_t.jpg

x9z4zg7n6gxgrp63auyg3_t.jpg

ویرایش شده توسط dooste.man83
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دلیل فروش هم اینه که بعد از خرید دیدم 3 جفت دیگه هم بوت نوی نو دارم و گفتم بزارم برای فروش که یک کسی که می خواد استفاده اش کنه 

یعنی شما قبل از خرید فکر نمیکردید بوت نوی نو دارید اونم چند جفت ؟؟ خب شما که چند جفت نوشو داشتین چرا دوباره گرفتین ؟

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

یعنی شما قبل از خرید فکر نمیکردید بوت نوی نو دارید اونم چند جفت ؟؟ خب شما که چند جفت نوشو داشتین چرا دوباره گرفتین ؟

:D :D :D

لینک به دیدگاه

:D :D :D

تا حالا شده جلوی یک مغازه بری چشمت یک چیزی رو بگیره عقل از سرت بپره بری بخریش بعد فکر کنی ببینی احتیاجی اصلا بهش نداشتی 

متاسفانه من تو خرید لباس هم همینطورم  :p دیگه شما به عظمت خودتون ببخشید 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لینک تصاویرتون رو اصلاح کنید . تصاویر بزرگ نمیشن و با زدن روی اونها لینک سایت دیگه ای باز میشه .

لینک به دیدگاه

تا حالا شده جلوی یک مغازه بری چشمت یک چیزی رو بگیره عقل از سرت بپره بری بخریش بعد فکر کنی ببینی احتیاجی اصلا بهش نداشتی 

برای منم چندین بار پیش اومده :))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه من تو خرید لباس هم همینطورم  :p دیگه شما به عظمت خودتون ببخشید 

دوست عزیز

پس شما وضع مالیتون خوبه ربطی به عقل و چشم و سر نداره چون بنده اگر فقط یک جف از کفشی داشته باشم اونم نوی نو باشه عقلم اجازه نمیده دوباره ازش بخرم حالا چه برسه به اینکه عقلمم از سرم بپره بیرون // به هر حال واقعا پاسخ تاثیرگذاری دادین !

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

قیمت فروش فوری رو 300 میزارم و یک کاهش اساسی میدم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لینک تصاویرتون رو اصلاح کنید . تصاویر بزرگ نمیشن و با زدن روی اونها لینک سایت دیگه ای باز میشه .

چشم رسیدگی میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان بزودی فروخته میشه 

اگر کسی می خواد سریعتر اعلام کنه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...