رفتن به مطلب

بالاخره رسید VG278HE 27" 144Hz

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

باید ببینین تا متوجه حرفم بشین ..حتی حرکت پنجره های ویندوز هم قشنگ تر حرکت میکنن :دی

این قضیه رو خودم دقیقا تجربه کردم ( با مانیتور 120 هرتز) و واقعا پنجره ها مثل کره روی دسکتاپ لیز میخورن و احساس روان بودن و سرعت غیر قابل وصفی به سیستم میدن  :lol:

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

از نظر سال تولید برای شما جدید تره فک کنم. اما برای گیم VG مخصوص گیم هست ... و قوی ترین 3بعدی رو داره 

البته یک نکته رو اشاره کنم مانیتور 24 اینچ سونی پلی استیشن 3دی دیسپلی 240 هرتز هست ولی 24 اینچ هست. قیمتش هم 1500 تو بازار اینجا.

ولی من مدت ها کمین کرده بودم برای این مدل 144 هرتز که وارد بشه.

مبارک باشه.

لینک به دیدگاه

نکته اصلی این مانیتور اینه که با V-Sync روشن میتونه تا 144 فریم رو نشون بده. وگرنه که مانیتور 60 هرتزی هم میتونه یا V-Sync خاموش 10000 فریم هم نشون بده (فریم رندر شده ، نه نمایش داده شده)

در ضمن رزولوشن این مانیتور 1920x1080 هستش که میشه 1080p و 1440p نیست

دقیقا درست و کامل گفتین :)

این قضیه رو خودم دقیقا تجربه کردم ( با مانیتور 120 هرتز) و واقعا پنجره ها مثل کره روی دسکتاپ لیز میخورن و احساس روان بودن و سرعت غیر قابل وصفی به سیستم میدن  :lol:

:)

البته یک نکته رو اشاره کنم مانیتور 24 اینچ سونی پلی استیشن 3دی دیسپلی 240 هرتز هست ولی 24 اینچ هست. قیمتش هم 1500 تو بازار اینجا.

ولی من مدت ها کمین کرده بودم برای این مدل 144 هرتز که وارد بشه.

مبارک باشه.

میشه لینک این مانیتور رو بدین ؟

جائی میشناسین عینک انویدیا داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برای mx279h  این کارو میشه انجام داد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز برای mx279h  این کارو میشه انجام داد ؟

نه نمیشه چون 60 هرتزه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه نمیشه چون 60 هرتزه

داداشم یعنی تو این بی پولی مانیتور رو هم عوض کنیم ؟  :)

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان فقط عوض کردن مانیتور کافی نیست

بخصوص اگر برای بازی بخواید

اگر رفرش ریت مانیتور از تعداد فریمی که کارت گرافیک در بازی میده کمتر باشه دچار پرش می شه لذت بازی رو از دست میدید

رفرش ریت بالاتر باعث نرمی حرکت ها میشه بخصوص در دسکتاپ بیشتر به چشم میاد چون تحرک کمتره

ولی توی بازی ها اونقدرا حسش نخواهید کرد مگر اینکه 3d بازی کنید

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

اتفاقا تو بازی کاملا مشهوده مثلا تو BF4 , BF3 البته مولتی ... به خاطر حرکت های سریع و چرخش زیاد تو بازی تصویر یه حالت تاری بوجود میاد البته در حد صدم ثانیه که میچرخی رو میگم یا کاراکتر داره باسرعت حرکت میکنه تار میشه ..این صدم ثانیه ها مثل 2ml , 5ml تاخیر و پینگ ها مجموعش برای گیمر ها خیلی مهمه.

البته مهمترین خاصیت این مانیتور 3بعدی بودنش و هرتز بالاش هست وگرنه مشخصاتش با بقیه یکی بود..

یه چیز جالبی که داشت این بود که آدابتور نداشت البته شاید رایج باشه اما من ندیده بودم تا حالا

لینک به دیدگاه

سلام داداش مبارکت باشه چیزه خوشگلیه اگر میشه عکسهای بیشتری ازش بزار من یه سامسونگ دسته دوم اردیبهشت پارسال گرفتم 1600.000 خیلی خوب برات افتاده 

اینم مدل مانیتور من: http://rayansaba.com/index.php?productID=6268

لینک به دیدگاه

دقیقا درست و کامل گفتین :)

:)

میشه لینک این مانیتور رو بدین ؟

جائی میشناسین عینک انویدیا داشته باشه؟

این لینک نیو اگ هست. اهواز هم موجود هست 1500 همین 1 ماه پیش قیمت کردم.2  سالی هست توی بازاره... 379.99 $

http://www.amazon.com/PlayStation-3D-display-3/dp/B0050SZ49Y

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16879261314

2 تا تصویر 120 هرتز جدا هم می شه ازش گرفت.

عینک منظورتون ست 3دی انویدیا هست؟ نه خوب با همین مانیتور می گفتید براتون بیاره دیگه که به مشکل نخورید...

لینک به دیدگاه

این لینک نیو اگ هست. اهواز هم موجود هست 1500 همین 1 ماه پیش قیمت کردم.2  سالی هست توی بازاره... 379.99 $

http://www.amazon.com/PlayStation-3D-display-3/dp/B0050SZ49Y

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16879261314

2 تا تصویر 120 هرتز جدا هم می شه ازش گرفت.

عینک منظورتون ست 3دی انویدیا هست؟ نه خوب با همین مانیتور می گفتید براتون بیاره دیگه که به مشکل نخورید...

اینو دیده بودم ... فک کنم مخصوص همون کنسول باشه و به درد من نخوره..

جدا از این موضوع : 

24 اینچ هست که من فقط 27 میخواستم

و هم تو آمازون هم نیواگ همه کاربرها انتقاد کردن و اینجور که معلومه 240 هرتز فقط جنبه تبلیغات داره  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا فرقی بین 120 و 144 هست ؟؟ ارزش خرج کردن رو داره ؟

لینک به دیدگاه

تو یو***تیوب فیلم هاش هست که تفاوت داره کاملا و تصاویر روون تر هست... اما فک میکنم بیشتر برای 3D موثر باشه و درک بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو یو***تیوب فیلم هاش هست که تفاوت داره کاملا و تصاویر روون تر هست... اما فک میکنم بیشتر برای 3D موثر باشه و درک بشه

دیگه خالی نبند اخه 20 هترز چقدر می تونه تفاوت ایجاد کنه ؟؟ حتی تو 3D

لینک به دیدگاه

فکر نمی کنم تبلیفاتی باشه. مورد های عدم رضایت هم برای خاموش شدن صفحه برای چند ثانیه بوده ...

240 هرتز روی pC هم می شه گرفت ازش.

لینک به دیدگاه

دیگه خالی نبند اخه 20 هترز چقدر می تونه تفاوت ایجاد کنه ؟؟ حتی تو 3D

چه خالی میبندم :)) اینو ببین مثلا : لینک  

یکی دیگه هم بود پیدا نکردم ولی خب فرق داره.. البته نه تو کار روزمره اما تو گیم متفاوت هستش

تو 3D هم که 100 درصد فرق میکن : با 120 شما 2تا تصویر 60 میبینی ...اما تو 144 دوتا تصویر 70 میبینی ! فرق داره دیگه

فکر نمی کنم تبلیفاتی باشه. مورد های عدم رضایت هم برای خاموش شدن صفحه برای چند ثانیه بوده ...

240 هرتز روی pC هم می شه گرفت ازش.

در هر صورت همین که عدم رضایت داشتن اکثر خریدار ها یعنی توجیح خرید تداره تو ایران :)

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

هرتز اینارو کاری ندارم ولی هیچی  ips نمیشه

اگه همین مانیتوری که دوستمون خریده ips بود 100% منم میخریدم

کیفیت تصویر و زاویه دید  پنلهای ips  میارزه به تمام امکانات دیگه مانیتور

لینک به دیدگاه

عزیز قبلا ML229H داشتم ..IPS بود درسته کیفیت رنگش خیلی خوب بود اما به درد گیم اصلا نمیخورد ...درسته میزنن تاخیر 5 میلی ثانیه داره اما بیشتر هستش..2میلی ثانیه 60 هرتز در مقابل این لگ داره چه برسه به IPS 5 میلی !!

و خوب هر مانیتوری برای یه سری بهینه شده ...گیمرها...گرافیست ها ...و... نمیشه گفت این بهتره اون بدتره..!

زاویه دید هم تبلیغاتیه .. همون ml229 وقتی رو تخت بودم و مانتیور رو میز تصویر سیاه میشد(نه کامل) 

و شما به اصلی ترین خصوصیت این مانیتور یعنی رفرش ریت بالاش میگی کاری ندارم :)) خب اگه منم کاری نداشتم میرفتم ve278q رو ار همین سایت میخریدم 1500 هنوزم آکبندش رو بچه ها دارن ! چون کیفیت و هیچ خصوصیت بارزی نداره!

شما فک کن battlefiel 3 and 4 رو 3بعدی بازی کنی !! نمی ارزه ؟؟

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

اول از همه تبریک میگم خدمتتون مانیتور بسیار خوبیه

دوم میخوام بگم واقعاً 20 هرتز هیچ تفاوت محسوسی نداره حتی در اون فیلمی که لینکشو دادید هیچ تفاوت محسوسی قابل رویت نیست حتی با اسلو موشن...درستشم همینه...
سوم به نظرم شما باید قابلیت سه بعدی بازی رو بذاری روی حساب یک ویژگی فرعی و تجملی و تبلیغاتی نه اصلی چون اکثر گیمرها مثل خودم مدت زمان طولانی رو به گیم اختصاص میدن ولی شما اگه قصد نداشته باشی چشم مبارک رو نابود کنی باید مدت زمان کمتری رو به بازی سه بعدی اختصاص بدی که آزار دهندست!!پس خیلی مانور بیش از حد روی این مورد کار درستی نیست!چون مطمئن باش بعد از مدت خیلی کوتاهی ترجیح میدی که اصلاً ازش استفاده نکنی!پس!قابلیت دوبعدی و  کیفیت تصویر در فیلم و گیم در دوبعدی به نظرم باید ملاک باشه...که البته مانیتور شما در این زمینه خیلی حرفها برای گفتن داره!

لینک به دیدگاه

ممنون قابلی نداره

در مورد فریم درسته خیلی به چشم نمیاد اما باز وجود داره و نمیشه انکارش کرد..

در مورد 3بعدی هم مطمئن نیستم اما قبل از خرید عینک باید برم یه 690 بگیرم :)) اما بتل 3 بعدی هم لذت خودشو داره حتی نیم ساعت !

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

مبارک باشه ، واقعا مانیتور خوب یه چیز دیگست،

فقط یک سوال داشتم دقت 1080 توی مانیتور 27 اینچی  تقریبا 81ppi میشه 

از نزدیک که نگاه کنی پیکسل ها دیده میشن

این قضیه تو ذوق نمیزنه ؟

لینک به دیدگاه

ممنون اره واقعا یه چیز دیگس..

والا اینقدر بزرگ هست که برای دیدن کل تصویر مانیتور باید ازش فاصله بگیری وگرنه هم چشم اذیت میشه هم باید سرتو بچرخونی   :D

کلا وقنی این مانیتور با این سایز میاد رو میز ناخودآگاه فاصله رو خودمون زیاد میکنیم کم وقتی 22 داشتم میچسبیدم به لبه میز اما الان فاصله داره..

الان من ته فاصله 70 سانتی (همین الان جالب بود برام اندازه گرفتم  :lol: ) پیکسل نمیبینم..اما از فاصله نزدیک مثل 20 سانتی چرا معلومه و خوب هیچ عقل سلیمی نمیچسبه به 27 اینچ  :wacko:

لینک به دیدگاه

والا من که همیشه خوابیده با سیستم کار میکنم زاویه دید خیلی واسم مهمه من که مشکلی با مانیتور خودم ندارم

سه بعدی همانطور که دوستمون هم گفتن کاملا تجملیه

حرف شما کاملا درسته 5 میلی خیلی زیاده واسه گیم ولی 5  میلی داریم تا 5 میلی

همین مانیتور خودمو ریووهاشو نگاه کن متوجه خواهی شد هیچ فرقی با 2 میلی های موجود نداره

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/asus_ml239h.htm

اگه همینطور این قضیه ادامه پیدا کنه این دوستمون تو دلش میگه عجب اشتتباهی کردم گفتم مانیتور خریدم خخخخخخ

ویرایش شده توسط real fc
لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال ؟

اگه سیستمو به تی وی 100 یا 200 یا بالاتر وصل کنیم میتونیم تو اون فرکانس از تی وی استفاده کنیم ؟

لینک به دیدگاه

والا من که همیشه خوابیده با سیستم کار میکنم زاویه دید خیلی واسم مهمه من که مشکلی با مانیتور خودم ندارم

سه بعدی همانطور که دوستمون هم گفتن کاملا تجملیه

حرف شما کاملا درسته 5 میلی خیلی زیاده واسه گیم ولی 5  میلی داریم تا 5 میلی

همین مانیتور خودمو ریووهاشو نگاه کن متوجه خواهی شد هیچ فرقی با 2 میلی های موجود نداره

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/asus_ml239h.htm

اگه همینطور این قضیه ادامه پیدا کنه این دوستمون تو دلش میگه عجب اشتتباهی کردم گفتم مانیتور خریدم خخخخخخ

نه آقا داریم حرف میزنیم منم ناراحت نمیشم..دلیل زدن تاپیک هم این بود که روزی که من تصمیم گرفتم این مانیتور رو وارد کنم به چنتا از دوستان گفتم و دوستان حالا ترس داشتن که پولشون از بین بره ..البته هیچ کدوم به زبون نگفتن اما خوب منم بودم پول نمیدادم  :D  و این تاپیک رو زدم که هم مانیتور معرفی بشه هم شک دوستان بر طرف بشه.

** مانیتور شما خیلی خوبه منم ml229h داشتم دقیقا همین امکانات رو داشت اما خب واقعیت چیز دیگه ای بود ... مانیتور حرف نداشت اما تو گیم و حرکت سریع سایه درست میکرد..

حرف های منو این سایت تائید میکنه به سوال و جواب هاش دقت کنین مخصوصا دومی ( اگه سایت باز نشد ...داستان بزن  -_-  )

دوستان یه سوال ؟

اگه سیستمو به تی وی 100 یا 200 یا بالاتر وصل کنیم میتونیم تو اون فرکانس از تی وی استفاده کنیم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...