رفتن به مطلب

فروش Beats Pro اصلی -- Original -- در حد آکبند

Parhaam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و احترام

قصد فروش Beats Pro خودم را دارم. با توجه به مسایل مربوط به اصل بودن و فیک بودن و سایر این مسایل بنده این گوشی را از Retailer اصلی در اسپانیا خریداری کردم و از این جهت اصل بودن آن را از هر نظر تضمین می کنم و به این شرط به خریدار محترم ارائه می شود که اگر اثبات کرد اصل نیست کل هزینه عودت داده می شود. نیازی به تعریف و تمجید این دستگاه نیست و هرکس با این محصولات آشنایی داشته باشد با مدل Pro هم آشنایی دارد. مدل های اصل و های کپی AAA و ... - که تفاوت بین صدای مدل های های کپی با اصلی نیز با گوش کردن قابل قیاس است و مشخص می شود که تفاوت فاحشی دارد. - در این سایت توسط دوستان گرامی و سایر سایت ها ارائه شده است و آن چیزی که توسط سایت ها مشاهده شده است برای مدل اصل قیمتی در حدود 1,350 می باشد. ( سایت دی جی کالا )

بنده این دستگاه را برای مدتی کمتر از 50 ساعت استفاده کردم و در این مدت از هیچ نظر مشکلی نداشتم و تنها دلیلی که قصد فروشش را دارم خرید مدل های In-ear می باشد که با توجه به اینکه بنده بیشتر در حال حرکت هستم و یا در مسیری که روزانه حرکت می کنم و همچنین محل کار مدل Over-ear یکم برایم سخت است تصمیم به فروش را گرفتم.

قیمت پایه برای این محصول را با توجه به قیمت آکبند 8,500,000 ریال ( معادل هشتصد و پنجاه هزار تومان ) قرار دادم. طبق عرف نیز 48 ساعت به خریدار محترم مهلت تست داده می شود و همچنین قابل ذکر است که خرید تنها در تهران به صورت حضوری می باشد و عزیزانی که در شهرهای دیگری هستند نیز با مسئولیت و هزینه خودشان از طریق پست ارسال می شود.

قابل عنوان است : قصد تعویض با هیچ دستگاه و محصولی را ندارم و فقط برای فروش ارائه می شود.

بنده از تمامی زوایای دستگاه، محتویات و جعبه دستگاه تصاویر مناسبی نیز برای خریداران محترم قرار دادم و در نهایت باز هم ذکر می کنم که این دستگاه در حد آکبند می باشد و هنوز بوی آکبند بودن خود را دارد.

با سپاس

Beats-Pro.jpg Beats-Pro%20(1).jpg Beats-Pro%20(2).jpg Beats-Pro%20(3).jpg Beats-Pro%20(4).jpg Beats-Pro%20(5).jpg

Beats-Pro%20(5).jpg Beats-Pro%20(6).jpg Beats-Pro%20(7).jpg Beats-Pro%20(8).jpg Beats-Pro%20(9).jpg Beats-Pro%20(10).jpg

Beats-Pro%20(11).jpg Beats-Pro%20(15).jpg Beats-Pro%20(16).jpg

فروش در فروم همسایه : لینک

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد .

لینک به دیدگاه

دوست گرامی آقای حسینی چشم =) بنده از آخر امشب تا روز شنبه عصر به اینترنت دسترسی به اینترنت ندارم. اگر از دید شما اشکالی نداشته باشد روز شنبه این تصویر با نام سایت لیون را آپلود می کنم. با سپاس از شما گرامی

لینک به دیدگاه

تصاویر با نام فروم لیون برای کاربران و خریداران محترم

lion-beats2.JPG

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

عزیز قیمتت خیلی بالاس

برای هدفون دست دوم 40 درصد قیمت معمولا عرفه که برای شما میشه حدود 500 تومن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کاهش قیمت پایه.

عزیز قیمتت خیلی بالاس

برای هدفون دست دوم 40 درصد قیمت معمولا عرفه که برای شما میشه حدود 500 تومن

شما قیمت آکبند را بگیرید. در ضمن هدست در حد آکبند و اصلی است که تفاوت صدا با مدل های کپی مشهود است.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

کاهش قیمت پایه.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

کاهش قیمت برای خریدار واقعی به ۷۵۰ هزار تومان.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بعضی از تصاویری که ارسال کردید نامناسب هستند که باید حذف بشن.خودتون حذف کنید.در غیر این صورت تاپیک حذف میشه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با iBeats اورجینال چقد سر میگیرید!؟

مدل in-ear هستش که لازم دارید وگرنه پیشنهاد تعویض نمیدادم.

ویرایش شده توسط amir_nick
لینک به دیدگاه

با سپاس از حامد عزیز =) بنده دقت نکرده بودم..

@amir_nick عزیز . با سلام و احترام فقط برای فروش است . باز اگر خریدار واقعی باشد در خدمتم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...