رفتن به مطلب

مادربرد ATX سایز - روی این کیس سوار میشه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک مادربرد Asus P9X79 که سایز ATX هست رو میخوام بزارم روی کیس قبلیم. سایز دقیق مادربرد در طول 305 میلیمتر و در عرض 244 میلیمتر هست. 

روی کیسم، الان مادربرد mini ATX سوار هست. // آیا امکان پذیره که مادربرد جدیده رو روی این کیس سوار کنم؟
در عکس اطلاعات کیس رو نشون دادم.

همون جور که تو عکس مشخصه، قسمت مادربرد کیس حدود 26 در 33 سانته.

پس میشه عرض 24.4 سانتی مادربرد رو روی 26 سانته کیس سوار کرد و همینظور طول 30.5 سانتی رو روی 33 سانت !؟؟؟؟ نه ؟

post-14427-0-66264500-1384626086_thumb.jpg

post-14427-0-27924400-1384626103_thumb.jpg

post-14427-0-46006300-1384627275_thumb.jpg

post-14427-0-43302900-1384627294_thumb.jpg

post-14427-0-44965300-1384627316_thumb.jpg

post-14427-0-03944000-1384627337_thumb.jpg

ویرایش شده توسط niegrau
لینک به دیدگاه

اون تو اون فکر نکنم :دی

نه!  جدای شوخی ! نمی شه ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سعی کنید نامگذاری تاپیکتون مرتبط با موضوع تاپیک باشه

لینک به دیدگاه

آخه فقط بحث سایز نیست، بحث سوراخ های تعبیه شده روی سینی کیس مطرحه. که در هر سایزی محل خودش رو داره.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

آخه فقط بحث سایز نیست، بحث سوراخ های تعبیه شده روی سینی کیس مطرحه. که در هر سایزی محل خودش رو داره.

جای پیچ های مادربرد (و فقط برای یک مدل سایز تعبیه نشده، بلکه چند تا) مشخصه توی عکس ها. ولی بنظر شما از کجا بطور دقیق بفهمم؟

لینک به دیدگاه

مدل کیس رو ذکر کنید ؟

قدیمیه

MEC

A.G.E O.F D.I.G.I.T.A.L

لینک به دیدگاه

جای پیچ های مادربرد (و فقط برای یک مدل سایز تعبیه نشده، بلکه چند تا) مشخصه توی عکس ها. ولی بنظر شما از کجا بطور دقیق بفهمم؟

سوراخ های ATX طبق استاندارد باید به این شکل تعبیه شده باشه:

atx.png

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

آقا دم شما گرم این فوق العاده بود.....حال کردم

ممکنه بفرمایید از کدوم سایت گرفتید اینو یا لینکش رو برام بفرستید؟

سوراخ های ATX طبق استاندارد باید به این شکل تعبیه شده باشه:

لینک به دیدگاه

شما قطعات سیستم X79 رو باز و بدون کیس بذاری خیلی بهتره تا بخوای توی این کیس قرار بدی . این کیس از نظر تهویه در حد صفر هست . اصلا استاندارد نیست . حتی مشخص نیست سینی پشت کیس تحمل وزن مادربورد و کارت گرافیک و کولر پردازنده که قراره روش نصب بشه رو داره یا نه . محل پاور این کیس جای پاورهای جدید رو با سایزهای جدید داره یانه . ضمن اینکه جای پاور بالای کیس هست که باعث میشه پاور بیشتر داغ کنه و وزن پاور هم تعادل کیس رو ممکنه به هم بزنه . کلا این کیس به درد سیستم های های اند نمیخوره . من باشم یا یک کیس دیگه میگیرم و یا اینکه قطعاتم رو بیرون کیس سوار میکنم .

لینک به دیدگاه

شما قطعات سیستم X79 رو باز و بدون کیس بذاری خیلی بهتره تا بخوای توی این کیس قرار بدی . این کیس از نظر تهویه در حد صفر هست . اصلا استاندارد نیست . حتی مشخص نیست سینی پشت کیس تحمل وزن مادربورد و کارت گرافیک و کولر پردازنده که قراره روش نصب بشه رو داره یا نه . محل پاور این کیس جای پاورهای جدید رو با سایزهای جدید داره یانه . ضمن اینکه جای پاور بالای کیس هست که باعث میشه پاور بیشتر داغ کنه و وزن پاور هم تعادل کیس رو ممکنه به هم بزنه . کلا این کیس به درد سیستم های های اند نمیخوره . من باشم یا یک کیس دیگه میگیرم و یا اینکه قطعاتم رو بیرون کیس سوار میکنم .

حق با آقا حامد هست عزيز دل، روى اين كيس به هيچ وجه ديگه نميشه يادگارى نوشت. سيستم جديد شما به شدت كيس جديد ميطلبه. يا اصلا" توى اين كيس نگذارش يا براش يك كيس مناسب تهيه كن. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...