رفتن به مطلب

راهنمایی واسه خرید اسپیکر

hamidjalab
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه اسپیکر تا 250 میخواستم.

2مدل زیر رو مد نظر دارم

Edifier C2

Edifier M3500

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اسپیکر 2.1 میخواهید یا 5.1 ؟

بیشتر چه کاری با اسپیکر انجام میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام

اسپیکر 2.1 میخواهید یا 5.1 ؟

بیشتر چه کاری با اسپیکر انجام میشه؟

حاجی والا فرقی نمیکنه.بیشتر کیفیت صداش مهمه.

معمولا واسه موزیکو گیم میخوام،ولی بیشتر واسه موزیک

یه سوال دیگم داشتم : من 5تا اسپیکر که نمیدونم مال کدوم برندی هستش دستم رسیده،فقط اسپیکر هست بدون آمپلیفایر یا ساب!

آیا راهی هست که بتونم از یه اسپیکر مثل C2، 7تا اسپیکر بگیرم؟یعنی 2تای خودشو این 5تا.

نکته : ماردبوردمم Asus B85-plus هستش.مشکلی تا 8کانال نداره.

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام

یه اسپیکر تا 250 میخواستم.

2مدل زیر رو مد نظر دارم

Edifier C2

Edifier M3500

کیفیت صدای C2 کمی بهتره. فرکانس بیشتری رو پوشش میده که باعث میشه صدای بم بهتری تولید کنه . البته این اختلاف خیلی کمه وفقط برای کسانی که حرفه ای هستن ممکن محسوس باشه . اما 3500 از 6 اسپیکر تشکیل شده که صدا رو به صورت دالبی میتونه پخش کنه . بیشتر تو فیلمها و بازیها به کار میاد . به نظر من اگر بیشتر موزیک کار میکنی C2 بهتره . ولی اگر دوست داری تو بازی صدای دالبی داشته باشی 3500 رو بگیر .

فکر نمیکنم اون اسپیکرها کار کنن . چون احتمالا مستقیم وصل نمیشن به بورد . باید اول به آمپلی یا ساب وصل بشن که کنترل اسپیکر روی اونهاست . اگر مستقیم وصل کنی ، مثلا نمیشه صدای اونها رو تنطیم کرد .

لینک به دیدگاه

کیفیت صدای C2 کمی بهتره. فرکانس بیشتری رو پوشش میده که باعث میشه صدای بم بهتری تولید کنه . البته این اختلاف خیلی کمه وفقط برای کسانی که حرفه ای هستن ممکن محسوس باشه . اما 3500 از 6 اسپیکر تشکیل شده که صدا رو به صورت دالبی میتونه پخش کنه . بیشتر تو فیلمها و بازیها به کار میاد . به نظر من اگر بیشتر موزیک کار میکنی C2 بهتره . ولی اگر دوست داری تو بازی صدای دالبی داشته باشی 3500 رو بگیر .

فکر نمیکنم اون اسپیکرها کار کنن . چون احتمالا مستقیم وصل نمیشن به بورد . باید اول به آمپلی یا ساب وصل بشن که کنترل اسپیکر روی اونهاست . اگر مستقیم وصل کنی ، مثلا نمیشه صدای اونها رو تنطیم کرد .

ممنون حامد جان

پس همون C2 رو میگیرم.

الان این 5تا اسپیکری که دارم نمیشه مثلا با یه رابطی بتونم به آمپلی وصلشون کنم؟

آخه خداییش حیفه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حاجی والا فرقی نمیکنه.بیشتر کیفیت صداش مهمه.

معمولا واسه موزیکو گیم میخوام،ولی بیشتر واسه موزیک

یه سوال دیگم داشتم : من 5تا اسپیکر که نمیدونم مال کدوم برندی هستش دستم رسیده،فقط اسپیکر هست بدون آمپلیفایر یا ساب!

آیا راهی هست که بتونم از یه اسپیکر مثل C2، 7تا اسپیکر بگیرم؟یعنی 2تای خودشو این 5تا.

نکته : ماردبوردمم Asus B85-plus هستش.مشکلی تا 8کانال نداره.

مرسی

اگر کیفیت مهمه c2 همونطور که حامدجان هم گفتند بهتره.

البته کیفیت 3500 هم خوبه ولی قدرت اسپیکرها کمه اگر 5.1 هدفتون هست 3700 بیشتر توصیه میشه توان خروجی اسپیکرها هم بهتره.کلاً اگر اسپیکر 5.1 خواستید بخرید دنبال اسپیکر با گواهینامه THX باشید 

ساب c2 نمیتونه خروجی برای 7 تا اسپیکر بده.باید امپلیفایر بگیرید که 7.1 خروجی بده که برای اسپیکر متفرقه ارزش هزینه کردن نداره. اگر 7.1 حرفه ای بخواهید که یا باید امپ خوب از برند سونی یا یاماها یا پایونیر بگیرید با اسپیکر خوب که هزینه بالا میره یا سراغ اینسپایر 7.1 کریتیو برید که دیگه تولید نمیشه. دلیل هم داره چون بیشتر فیلم ها ساراند EX هستند نه ساراند 7.1 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...