رفتن به مطلب

نیاز به راهنمایی برای خرید مادربرد

jahfar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان  p8h77-v    ,cpu i7 3770     16g ram heyberx 2400     gtx570  قطعات کامپیوترمه ولی با توجه به اینکه مادربردم رم ها رو ساپورت نمیکنه تصمیم گرفتم عوضش کنم کارهای تدوین و فتوشاپ و افتر افکت میکنم دوستان چه مادربردی بخرم که قطعات فوق با نهایت قدرتشون  کار کنند 

لینک به دیدگاه

سوکت 3770  => 1155 هست

مادربرد های این سوکت رو بردارید

مراقب باشید همه ی چیپ ها قابلیت اوورکلاک رو ندارند !!!

پس ابتدا سوکت

سپس، دوربرد شما به انجام OC یا خیر برای تصمیم درست در انتخاب چیپ

و ...

تا اینجاشو من گفتم ...

دوستان؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خوب منظورتونو متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

نمیدونم تا بالای 1600 میزنم کامپیوتر بوت نمیشه

لینک به دیدگاه

دوستان ممکنه مشکل از سی پی یو باشه لطفا بهم بگید

لینک به دیدگاه

کسی نمیدونه بین اینهمه نابغه 

لینک به دیدگاه

با xmpیا رو هر کدوم که میزاری فرق نمیکنه رو autoهم تا 1600 بوت میشه بالاتر دیگه سیستم معلق

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

3770 فقط تا 1600 ساپورت می کنه و فقط تا 32 گیگ

Max Memory Size (dependent on memory type) 32 GB Memory Types DDR3-1333/1600 # of Memory Channels 2 Max Memory Bandwidth 25.6 GB/s ECC Memory Supported
header-icon-search-18x18.png
No
لینک به دیدگاه

چرا پس واسه اکثر سی پی یو ها اینو مینویسه در حالی که اکثرا هم مقدارشو بالا میبرند مثلا مال دوستم i7 950 هست تو سایتش تا 1066 زده در حالی که تا 2133 ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

قانع نشدم چون جزییات اونم نگاه کردم شبیه همند در حالی که از سی پی یو من پایین تره پس چرا تا 2133 میره خودت ببینhttp://ark.intel.com/products/37150 از طرفی رمهای اون 1600 هستند مال من 2400 اونی که میگم مال همین دوستم هژار قربانی هستش خودتون میتونید بپرسید 

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

چرا پس واسه اکثر سی پی یو ها اینو مینویسه در حالی که اکثرا هم مقدارشو بالا میبرند مثلا مال دوستم i7 950 هست تو سایتش تا 1066 زده در حالی که تا 2133 ساپورت میکنه

:lol:  :lol:  :lol:

شما جعفری من هم هژار خیلی باهم فرق داریم :lol:

رمهات رسید بیار یه تست بزنم ببینم تا چند میرن

سیستم هم بیار برات یه کاریش میکنم

زیاد قطعاتتو عوض نکن بد جوری زمین میخوری اصلا خودت هم نمیفهمی ها

لینک به دیدگاه

:lol:  :lol:  :lol:

شما جعفری من هم هژار خیلی باهم فرق داریم :lol:

رمهات رسید بیار یه تست بزنم ببینم تا چند میرن

سیستم هم بیار برات یه کاریش میکنم

زیاد قطعاتتو عوض نکن بد جوری زمین میخوری اصلا خودت هم نمیفهمی ها

هنوز نرسیده تو راهه هژار جان اینهمه ادعاشون میشه هیچی هم معلوم نیست سی پی یو تو رو نگاه کردم اون قسمتی که این دوست عزیز گفتند این مال منه در حالی که مال تو تا 2133 رفته با رم 1600 مال من 1600 با رم 2400

لینک به دیدگاه

هنوز نرسیده تو راهه هژار جان اینهمه ادعاشون میشه هیچی هم معلوم نیست سی پی یو تو رو نگاه کردم اون قسمتی که این دوست عزیز گفتند این مال منه در حالی که مال تو تا 2133 رفته با رم 1600 مال من 1600 با رم 2400

اتفاقا سی پی یو ی شما خیلی هم خوبه

وقتی رسید بیار درستش میکنم

من فک کنم از این به بعد که سیستممو فروختم دیگه وقت نخاهم داشت به خاطر تاکسی

راستی  فک کنم پاور داره  من در چه حاله؟ :D

این1035گرین که اصلا ناراحتم نمیکنه !حیف پول لازم دارم :unsure:

وگرنه دیدی چقد سایلنته

لینک به دیدگاه

والا با این مغزم تکون خورده مثل تراکتور میمونه شب ها میخوابم مثل اینکه خرمنکوب بودم :D چند بهم میدی اونو

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز

پیشنهاد میکنم z77 sabertooth رو تهیه کنید برای کاررندر و افترافکت و حتی بازی یکی از قوی ترین مادربرد ها دراین سوکت هست!

برای ساپورت h77 ، فرکانس رم ها نوشته شده درحالت oc 2200 ساپورت میکنه!

این درحالی هست که پردازنده شما ازسری k و ضریب باز باشه!

الان پردازنده شما معمولی هست و هم مادربرد قابلیت اورکلاک نداره پس نباید انتظارزیادی از رم ها داشته باشید!

حداقل یه Z77 قدرتمند تهیه کنید تا بتویند فرکانس کامل رم هارو استفاده کنید!

هرچند روی سابرتوس  فرکانس رم ها تا2800 هم امکانش هست البته بازهم بستگی به ram   و IMC پردازنده داره!(بازهم پردازنده ممکنه مانع بشه)

لینک به دیدگاه

الان داشتم i73770 k رو بررسی میکردم به قول دوستمون اونم اینو نوشته پس باید فقط تا 1600 بره :blink:

ECC Memory Supported 
header-icon-search-18x18.png
No
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز

پیشنهاد میکنم z77 sabertooth رو تهیه کنید برای کاررندر و افترافکت و حتی بازی یکی از قوی ترین مادربرد ها دراین سوکت هست!

برای ساپورت h77 ، فرکانس رم ها نوشته شده درحالت oc 2200 ساپورت میکنه!

این درحالی هست که پردازنده شما ازسری k و ضریب باز باشه!

الان پردازنده شما معمولی هست و هم مادربرد قابلیت اورکلاک نداره پس نباید انتظارزیادی از رم ها داشته باشید!

حداقل یه Z77 قدرتمند تهیه کنید تا بتویند فرکانس کامل رم هارو استفاده کنید!

هرچند روی سابرتوس  فرکانس رم ها تا2800 هم امکانش هست البته بازهم بستگی به ram   و IMC پردازنده داره!(بازهم پردازنده ممکنه مانع بشه)

ممنون دوست گرامی مفید بود اگه اونموقع نزاره بره بالا خدا شاهد دو تا چکش نصیبش میکنم :D

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

مطمئن شید که مادربرد کنونی شما قابلیت اوورکلاک رو داره که بتونه رم ها با باس های بالاتر رو اجرا کنه ! در غیر اینصورت بنظر میرسه تقصیر مادربرده !

این نظر منه البته

لینک به دیدگاه

ممنون نمیدونم چرا کسی پیدا نمیشه سی پی یو ها رو عوض کنیم با سری k

لینک به دیدگاه

اون موقع فروشنده بی انصاف شهرمون یک میلیون و دویست گرفت این سی پی یو رو بهم داد که الان بلای جونم شده فقط به خاطر یه k کم داشتن

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

خدایی از ویندوز و مایکروسافت و همه قطعاتش بیزار شدم این همه پول خرج کردم هیچی خدا قسمت کنه یه مکینتاش بگیرم از شر این کامپیوتر خلاص بشم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما باید قبل از خرید با دوستان دیگه مشورت می کردید و بعد اقدام به خرید می کردین نه اینکه خرید کنید بعد برین دنبال مشاوره!

پس مقصر خودتون هستین نه مادربر نه پردازنده نه رم! درسته؟؟؟؟؟

ان شاالله درخرید های بعدی منطقی تر اقدام کنید!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...