رفتن به مطلب

مشكل سوختن دي وي دي هنگام رايت

blue_rays
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

من يه رايتر همه كاره سوني دارم اما كومبو نيست. ازين مشكياست. تا چند وقت پيش مشكلي نداشت ولي از حدود يكماه پيش شروع كرد به دي وي دي سوزوندن. سي دي رو زياد امتحان نكردم ولي دي وي دي ميسوزوند. تا اينكه طي چند روز اخير هيچ دي وي دي ديگه رايت نكرده از 10 تا 8 تاش سوخته و كلآ اين مشكل زياد پيش مياد.o:-)(

كارش هم به اين صورته كه در هنگام شروع به رايت دي وي دي چند ثانيه با دور تند ميچرخه و واي ميسته. همينطور هي ميچرخه و هي واي ميسته. انگار داره زور ميزنه. و بعد از چند ثانيه پيغام ميده كه دي وي دي سوخت! تو نرو هم كه نگا كردم بعد از مرحله ي writing dvd borders اين اتفاق ميوفته.~x(

البته بكب از دوستام ميگفت احتمال داره واسه بافرش باشه.

حالا چكار كنم؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد.:confused:

ویرایش شده توسط blue_rays
لینک به دیدگاه

البته رو یه ویندوز دیگه امتحان کن یا نرم افزارای دیگهای را تست کن اگه گارانتیش تمومه بازش کن وببین اپتیکش تمیزه وجاییش ایراد نداره البته بعضی از دیویدی رایترا اگه درحدود چند تایی رایت کنن به مشکل بر میخورن من بعد رایت 60تا از 6تا رایتی 2تا سوخته تحویلم میده کلا دیویدی رایتر خوب کم گیر میاد

لینک به دیدگاه

مشکل احتمال زیاد ازاپتیکه لحظات اخر عمرشه ببر تعمیر کار

لینک به دیدگاه

مشکل احتمال زیاد ازاپتیکه لحظات اخر عمرشه ببر تعمیر کار:confused:

لینک به دیدگاه

خيلي ممنون. o:-)

واثآ روحيمو بالا بردي آقا كوروش. خيالم راحت شد:confused:(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...