رفتن به مطلب

آخر بد شانسى توی خرید و گارانتی هارد 3tb

eddy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان و سروران عزيز راستش بايد خيلى وقت پيش اين تايپيكو ميزدم

جونم براتون بگه به يه مشكل اساسى بر خوردم كه تو تمام مراحل زندگيم پيش نيومده بود

نميدونم از كجا شروع كنم فقط خلاصش ميكنم

سر در گم بودم و دنبال خريد يه هارد كه براى آرشيو كردن اطلاعاتم ازش استفاده كنم شهرمون طوريه كه بعضى از كالاها رو مغازه دارا از قديم دارن بعضيا هم اگه سفارش بدى برات ميارن رفتم به پاساژ و تصميم گرفتم يه هارد وسترن ديجيتال گرين 3 ترا خريد كنم و از قضا از عجله بنده (عجله كار شيطونه) و بى حوصلگيم اول رفتم سراغ مغازه دارى كه آشنامون بود گفت فعلا موجود ندارم بايد سفارش بدى بيارم يا صبر كنى ظرف چند روز ميارم خلاصه منم رفتم طبقه بالا و به يكى از مغازه ها سر زدم از قضا همين مدل رو داشت و قيمت رو بالا ميگفت (410 ت) خلاصه از روى ناچارى هارد رو ازش خريدم حالا چشمتون روز بد نبينه بنده هم كارت روش رو دقت نكردم فقط ديدم يه كارت روشه (نوشته بود فاطر) كه فكر كنم همون گارانتى شركت فيوچر باشه و هارد هم كه پلمپ بود بردم خونه حالا به محظ وصل كردن اجرا نشد رو چندتا سيستم تست كردم نشد بردم پيش خود مغازه دار گفت وايسا مسؤول فنيمون بياد نيومد خلاصه رفتم شب بازم برگشتم تست زد (البته در اين بين جزئيات ديگه از داستان هست كه بخاطر مهم نبودن ذكر نكردم) ديد بله هارد مشكل داره هارد رو زد برا گارانتى فرستاد تهران بعد از يك هفته كه قرار بود برسه زنگ بهم نزد رفتم دوباره مغازش طورى رفتار ميكرد كه انگار... خلاصه يه چراغ قوه از اينا كه طرح ليزرى هست گرفت زير هارد داخل اون فرو رفتگى يه ترك كوچك بود نشونم داد گفت اين هارد از تهران برگشته و شركت قبولش نكرده ميگه ضربه خورده خلاصه مارو بگو خشكمون زد مغازه دار هم هارد رو پيش خودش نگه داشت گفت بازم بررسى ميكنم هر روز دارم به شركت زنگ ميزنم كه قبول كنن خلاصه از اون ماجرا داره تقريباً به 1 ماه ميرسه و خبرى نشد (مطمئنم الان برم مغازش گذاشته همون پشت چون فرقى نداره شركت قبولش نكرده)

حالا ميخواستم بدونم تكليف من اين وسط چيه كه يه هارد آكبند رو باز ميكنم اينجورى ميشه

يكى از دوستان ميگفت قبل از 24 ساعت هارد رو پس اوردى و كارى باهاش نكردى پس حق با توئه كه مغازه دار بايد متحمل بشه

يكى از دوستان ميگفت هيچى ديگه پولت به فنا رفت

يكى از دوستان ميگفت هارد رو بگير ببر دست تعميركار متفرقه درست كنه و بى خيال شركت گارانتى كننده كلاهبردار بشو

خلاصه در اوجى از انبوه به سر ميبرم...

لینک به دیدگاه

بدبختی شهر کوچک اینه دیگه فقط موس و کیبورد و کیس 40 تومنی دارند با گرافیکهای 100 تومنی که سیصد میدند همشونم ادعای مهندسی میکنند منم یه 3t مثل مال شما البته با گارانتی آواژنگ گرفتم  با اینکه میدونستم 30 تومن با تهران فرق داره حوصله نداشتم صبر کنم گرفتم ولی خدا رو شکر خوب کار میکنه

لینک به دیدگاه

جناب منصوری

بسیار متاثر شدم. متاسفانه باید با مغازه دار کل انجار برید حداقل یا تعمییرش کنه هارد رو به شما پس بده و یا وجه شما رو برگردونه. یا حداقل نصف به نصف خسارت بدید. من الان خودم میخوام یک هارد بخرم از ترس همین قضیه اصن دو دل هستم. میترسم یک هارد ضربه خورده بهم بدن و یا Refurbished باشه هیچ جور هم آدم نمیتونه مطمئن بشه.

لینک به دیدگاه

وقتی من خریدم پلمپ بود یعنی هارد  رو نمیتونند باز کنند ولی بهترین راه اینه یه تاکسی بگیری کیس رو ببری بگی خودت باز کن و بنداز رو پی سی و واسم تست کن خودتم وایسی نگاه کنی

لینک به دیدگاه

شرمنده آقای منصوری رم ها دستتون رسید تست کردی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب منصوری

بسیار متاثر شدم. متاسفانه باید با مغازه دار کل انجار برید حداقل یا تعمییرش کنه هارد رو به شما پس بده و یا وجه شما رو برگردونه. یا حداقل نصف به نصف خسارت بدید. من الان خودم میخوام یک هارد بخرم از ترس همین قضیه اصن دو دل هستم. میترسم یک هارد ضربه خورده بهم بدن و یا Refurbished باشه هیچ جور هم آدم نمیتونه مطمئن بشه.

نگار نباش . برو پیش اقا حسینی و به بهنام بگو خودش بره و واست یه چیز رو به راه بیار اون خوب زبون این توزیع کننده ها رو میفهمه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

جناب منصوری خیلی متاسفم برایا ین موضوع و یه جوریه که اگه شرکت نتونه کاری کنه دیگه هیچی نمیشه کرد به جز اگر تعمیرکار حرفه ای گیر بیاری و بتونه یه کاریش کنه .

بنده خودمم فروشنده هستم و پشت ویترین پشتم روی کاغذ نوشتم ( همکار و خریدار محترم از پس گرفتن هارد اکبند پس از خارج شدن از فروشگاه معذوریم ) بله هارد یه کالایی که من خودم تا اون لحظه ای که

به دستم میرسه به دقت هر چه تمام تو نقل و انتقالش به ویترین و قفسه هام دقت میکنم تا هیچ گونه ضربه احتملی بهش نخوره تا شرمنده همکار و مشتری نشم

به همکاران تهرانم سپردم هاردی که بدون یونولیت مخصوص باشه پس میفرستم چون به مشتری خیلی احترام قائلم

حالا اگر شما از خودتون در مورد ضربه خورن مطمئن باشین دوتا مورد میمونه که یا فروشنده بی احتیاطی کرده یا تو حمل و نقل بهش ضربه خورده

بازم میتونم اگر به نتیجه نرسیدید هارد رو بفرستین برام تا به یکی از تعمیرکارای حرفه ای که کارش حرف نداره بسپرم تا انشاالله اگر تونست بتونه کاری کنه

لینک به دیدگاه

نگار نباش . برو پیش اقا حسینی و به بهنام بگو خودش بره و واست یه چیز رو به راه بیار اون خوب زبون این توزیع کننده ها رو میفهمه

شکی نیست آقای حسینی قطعاتش حرف ندارن و من که همیشه مزاحم آقای حسینی عزیز هستم.

اما یک واقعیته که خریدن هارد دیسک از ریسکی ترین قطعاته. من نمیفهمم چرا یه جعبه مثل بقیه ی قطعات برای این هارد نمیسازن که دورش ابر داشته باشه و محافظت شده باشه. چرا همش توی کیسه تحویل میدن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اما یک واقعیته که خریدن هارد دیسک از ریسکی ترین قطعاته. من نمیفهمم چرا یه جعبه مثل بقیه ی قطعات برای این هارد نمیسازن که دورش ابر داشته باشه و محافظت شده باشه. چرا همش توی کیسه تحویل میدن؟

سلام

ارمین جان منم واقعا همین سوالو دارم از تولید کننده ها / واقعا ملت حاضرن یه چند ده تومن اضافه بدن و با خیال راحت تر خرید کنن ( اینو از چندتا خریدار شنیدم که در حین خرید هارد بهم گفتن )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمی دونم خبر دارین یا نه تولید کننده نیز با جعبه تولید می کنه ولی اینا با چون احتمال با خر قاچاق می کنن هارد ها رو و میارن اینجا تو کیسه تحویل ادم میدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عدنان جان پ خ کن ببینم این فروشنده باحال کی بوده ...

البته نمیشه گفت 100% کار خودش بوده چون بعضی مواقع گارانتی این کار رو می کنه که مجبور نشه خسارت بده !شاید هم توی راه یک اتفاقی براش افتاده...

لینک به دیدگاه

سلام

ارمین جان منم واقعا همین سوالو دارم از تولید کننده ها / واقعا ملت حاضرن یه چند ده تومن اضافه بدن و با خیال راحت تر خرید کنن ( اینو از چندتا خریدار شنیدم که در حین خرید هارد بهم گفتن )

ظاهرا" اونطرف آب این مشکلات رو ندارن. سه سال پیش یه بار وقتی هارد خریدم فروشنده هارد رو بی دقت روی میزش گذاشت من صدای جابه جا شدن دیسک داخل هارد رو کاملا" شنیدم و حس کردم همونجا به طرف گفتم این چه وضعه گذاشتن هارده - من اینو دیگه نمیبرم. طرف شاکی شد با فحش منو از مغازه انداخت بیرون. :lol:

لینک به دیدگاه

نمی دونم خبر دارین یا نه تولید کننده نیز با جعبه تولید می کنه ولی اینا با چون احتمال با خر قاچاق می کنن هارد ها رو و میارن اینجا تو کیسه تحویل ادم میدن

با این حساب بگو همه ی هاردها همینطوری خرکی میان دستمون ;)

سم خرها به سلامت باد که سلامت هارد های ما وابسته به سلامت ایشان است. B)

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا" اونطرف آب این مشکلات رو ندارن. سه سال پیش یه بار وقتی هارد خریدم فروشنده هارد رو بی دقت روی میزش گذاشت من صدای جابه جا شدن دیسک داخل هارد رو کاملا" شنیدم و حس کردم همونجا به طرف گفتم این چه وضعه گذاشتن هارده - من اینو دیگه نمیبرم. طرف شاکی شد با فحش منو از مغازه انداخت بیرون. :lol:

عجب .... خوب خودتو خلاص کردی حالا این خوبه جلو شما این جور بی دقتی میکنه وای به حال اون وقتی که هیچکس مغازه نیستو اره دیگه ( والیبالی ! بسکتبالی چیزی ) مشکل هارد اینه که خیلی خیلی سوسول و حساسه که باید یه فکری براش بکنن

البته اگه عمری باقی مونده باشه / بازم ایول به ssd ولی حیف که خیلی خیلی گرونه

اگر شرکتها میتونستن با یه هزینه قابل قبول هارد رو از رده خارج و ssd رو جایگزین میکردن چه خوب میشد !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عدنان جان پ خ کن ببینم این فروشنده باحال کی بوده ...

البته نمیشه گفت 100% کار خودش بوده چون بعضی مواقع گارانتی این کار رو می کنه که مجبور نشه خسارت بده !شاید هم توی راه یک اتفاقی براش افتاده...

سلام

معین جان یک بار مچ شرکتی رو گرفتم بعداز جنایت و هارد 2 ترابایتی که بعداز عکس انداختن از تمام قسمتهاش فرستادم گارانتی ( و ذکر نکردم ازش عکس انداختم ) 

و بعداز یک هفته که به دستم رسید دیدم علامت گذاشتن که ضربه خورده و واقعا جالب بود برام که خودم دیدم ضربه بهش زده بودن البته خیلی حرفه ای ولی خبر نداشتن

که منم خیلی حرفه ای از تمام قسمتهاش عکس انداختم که زنگ زدم و گفتم که ببخشید از فلان فروشگاه تماس گرفتم و من یادم رفته بود بنویسم که از فلان هارد به شماره سریال فلان

عکس انداختم و باقی ماجرا و حرفهای قشنگ قشنگ که بعداز سه روز یه هارد 2 ترا و یه ساعت دیواری بهم فرستاده بودن برای اره دیگه ... منم اره نشدم و هارد خراب رو بهشون نفرستادم به عنوان مدرک جرم

و حالا چند ساله دستمه /  خوش به حال ما که چنین شرکتهای متعهدی داریم و پاسخگو ...

لینک به دیدگاه

عجب .... خوب خودتو خلاص کردی حالا این خوبه جلو شما این جور بی دقتی میکنه وای به حال اون وقتی که هیچکس مغازه نیستو اره دیگه ( والیبالی ! بسکتبالی چیزی ) مشکل هارد اینه که خیلی خیلی سوسول و حساسه که باید یه فکری براش بکنن

البته اگه عمری باقی مونده باشه / بازم ایول به ssd ولی حیف که خیلی خیلی گرونه

اگر شرکتها میتونستن با یه هزینه قابل قبول هارد رو از رده خارج و ssd رو جایگزین میکردن چه خوب میشد !

البته به طور کلی عطا جان همونطور هم که شما در جریان هستید SSD خودش به طور عادی گرونه...

به امید روزی که کلا هارد به یه قطعه قدیمی و بدرد نخور! تبدیل بشه و کلا SSD ها جاشو بگیرن و با قیمت کمتری به فروش برسند. چه خوب میشه که سیستم تمامی افردا زیر 15 ثانیه بالا بیاد...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما که یه هارد خریدی و این اتفاق برات افتاده که البته متاسفم و توصیه میکنم ادامه رو بخونید تا شاید راهی باشه برای زنده کردن هاردتون که البته نیاز به کفش های آهنین داره .اما ببین من چی کشیدم :

من حدود 1سال و نیم پیش بعد از کلی تحقیق و بررسی به یک جمع بندی برای خرید سیستم از یک فروشگاه رسیدم و به خاطر بررسی های موشکافانه دو نفر دیگر هم خواهان خرید شدن و 3 سیستم از این فروشگاه محترم خریداری شد که بماند سر قیمت و درصد اسمبل مهندس و سودشون چه ماجراها که نداشتیم.اما چشمتون روز بد نبینه درست فردای روزی که سیستم رو آوردم خونه سیستم چند میلیونی روشن نشد بردم مغازه با اون وزن سنگین کیس x9 اقای مهندس گفتن مشکل از مادربورد ایسوس z77-vpro هست و فرستادن سازگار . اونجا تست کردن گفتن مشکلی نیست برگردوندند دوباره کیس رو بردم روشن نشد و این ماجرای ارسال به سازگار چندین بار طی 2 ماه طول کشید تا آخر خودم cpu , ram رو هم بردم سازگار و با کلی خواهش تست کردن و گفتن مشکل از cpu 3770 هست که در اون لحظه انگار تا کف اتاق رفتم و برگشتم و از اینجا بود که ماجرای من شروع شد اومدم شرکت شهرمون گفتن cpu گارانتی نداره و سابیدی به الک با تحقیقی که کرده بودم رفتم شورای اصناف و شکایت و مثنوی هفتاد من که آقا من سیستم اسمبل شده خریدم و نه cpu باکس که در اونجا با  رعایت حقوق مصرف کننده آشنا شدم که ما قطعه فروختیم ، ایشون اورکلاک کرده و غیره و در آخر که جواب همه اینا رو دادم قرار شد بفرستن اسرائیل و هزینه ارسال نصف بشه یعنی یه دزدی دیگه که البته منم چون چاره دیگه ای برای زنده کردن cpu و سیستم نداشتم قبول کردم و بعد از 7 ماه یه cpu به من دادن که باید همون اول طبق قوانین خودشون در مورد سیستم اسمبل شده میدادن .

حالا شما هم میتونی اگه برات صرف وقتش مشکل نداره بری و شورای اصناف یه شکایتی بکنی .(البته اینم بگم باید کیس رو میبردی همونجا برات بندازه روش تا دچار رعایت حقوق مصرف کننده نشی )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما که یه هارد خریدی و این اتفاق برات افتاده که البته متاسفم و توصیه میکنم ادامه رو بخونید تا شاید راهی باشه برای زنده کردن هاردتون که البته نیاز به کفش های آهنین داره .اما ببین من چی کشیدم :

من حدود 1سال و نیم پیش بعد از کلی تحقیق و بررسی به یک جمع بندی برای خرید سیستم از یک فروشگاه رسیدم و به خاطر بررسی های موشکافانه دو نفر دیگر هم خواهان خرید شدن و 3 سیستم از این فروشگاه محترم خریداری شد که بماند سر قیمت و درصد اسمبل مهندس و سودشون چه ماجراها که نداشتیم.اما چشمتون روز بد نبینه درست فردای روزی که سیستم رو آوردم خونه سیستم چند میلیونی روشن نشد بردم مغازه با اون وزن سنگین کیس x9 اقای مهندس گفتن مشکل از مادربورد ایسوس z77-vpro هست و فرستادن سازگار . اونجا تست کردن گفتن مشکلی نیست برگردوندند دوباره کیس رو بردم روشن نشد و این ماجرای ارسال به سازگار چندین بار طی 2 ماه طول کشید تا آخر خودم cpu , ram رو هم بردم سازگار و با کلی خواهش تست کردن و گفتن مشکل از cpu 3770 هست که در اون لحظه انگار تا کف اتاق رفتم و برگشتم و از اینجا بود که ماجرای من شروع شد اومدم شرکت شهرمون گفتن cpu گارانتی نداره و سابیدی به الک با تحقیقی که کرده بودم رفتم شورای اصناف و شکایت و مثنوی هفتاد من که آقا من سیستم اسمبل شده خریدم و نه cpu باکس که در اونجا با  رعایت حقوق مصرف کننده آشنا شدم که ما قطعه فروختیم ، ایشون اورکلاک کرده و غیره و در آخر که جواب همه اینا رو دادم قرار شد بفرستن اسرائیل و هزینه ارسال نصف بشه یعنی یه دزدی دیگه که البته منم چون چاره دیگه ای برای زنده کردن cpu و سیستم نداشتم قبول کردم و بعد از 7 ماه یه cpu به من دادن که باید همون اول طبق قوانین خودشون در مورد سیستم اسمبل شده میدادن .

حالا شما هم میتونی اگه برات صرف وقتش مشکل نداره بری و شورای اصناف یه شکایتی بکنی .(البته اینم بگم باید کیس رو میبردی همونجا برات بندازه روش تا دچار رعایت حقوق مصرف کننده نشی )

شورای اصناف؟؟؟

بهتره بیخیال بشی

اول هارد مهلت تست نداره

دوم قطعات گارانتی رو فقط حضوری تحویل بدین در غیر اینصورت یه کار میکنند که برای همیشه گارانتیش ساقط بشه من که میرم گارانتی چشم فقط تو دستهای متصدی هست ((البته همشون دوره های تخصصی و فوق تخصصی و تر دستی رو در کشورهای پیشرفته برای پیچوندن گارانتی دیدن)) که نگه اینجاش مشکل داره

سوم قانونی به نام حقوق مصرف کننده نداریم ((اونائی که اینو میگن فقط برای ایجاد شغل برای خودشون هستند و عملا یعنی.....)) طرف جلوی چشم خودم کارت گرافیک رو خراب کرد زیر بار نرفت وزارت بازرگانی و اصناف هم شکایت کردم هیچی نشد پرونده رو هم گم گور کردن هیشکی گردن نگرفت  تو وزارت بازگانی طرف میگفت چند بار زنگ زدیم بیائید تکلیفتون رو مشخص کنیم نمیان اصلا وزارت بازرگانی و تشکیاتش رو ........ حساب نمیکنند

با تایتلت موافقم آخر بدشانسی

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرکت شهرمون گفتن cpu گارانتی نداره و سابیدی به الک با تحقیقی که کرده بودم رفتم شورای اصناف و شکایت و مثنوی هفتاد من که آقا من سیستم اسمبل شده خریدم و نه cpu باکس که در اونجا با  رعایت حقوق مصرف کننده آشنا شدم که ما قطعه فروختیم ، ایشون اورکلاک کرده و غیره و در آخر که جواب همه اینا رو دادم قرار شد بفرستن اسرائیل و هزینه ارسال نصف بشه یعنی یه دزدی دیگه که البته منم چون چاره دیگه ای برای زنده کردن cpu و سیستم نداشتم قبول کردم و بعد از 7 ماه یه cpu به من دادن که باید همون اول طبق قوانین خودشون در مورد سیستم اسمبل شده میدادن .

اون چه شرکتی بوده؟

چطوری cpu رو فرستاده اونجا و اونها هم تعویضش کردن؟ :blink: اولین باره چنین چیزی میشنوم !

(حالا هزینه ارسالش چقدر شد؟!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون چه شرکتی بوده؟

چطوری cpu رو فرستاده اونجا و اونها هم تعویضش کردن؟ :blink: اولین باره چنین چیزی میشنوم !

(حالا هزینه ارسالش چقدر شد؟!)

هستند دوستانی که اینکار رو انجام میدن خواستی بگو تا معرفی کنم

خودم یدونه 990 داشتم دادم برام تعویض کردن حدود 600 برام آب خورد

لینک به دیدگاه

سلام

معین جان یک بار مچ شرکتی رو گرفتم بعداز جنایت و هارد 2 ترابایتی که بعداز عکس انداختن از تمام قسمتهاش فرستادم گارانتی ( و ذکر نکردم ازش عکس انداختم ) 

و بعداز یک هفته که به دستم رسید دیدم علامت گذاشتن که ضربه خورده و واقعا جالب بود برام که خودم دیدم ضربه بهش زده بودن البته خیلی حرفه ای ولی خبر نداشتن

که منم خیلی حرفه ای از تمام قسمتهاش عکس انداختم که زنگ زدم و گفتم که ببخشید از فلان فروشگاه تماس گرفتم و من یادم رفته بود بنویسم که از فلان هارد به شماره سریال فلان

عکس انداختم و باقی ماجرا و حرفهای قشنگ قشنگ که بعداز سه روز یه هارد 2 ترا و یه ساعت دیواری بهم فرستاده بودن برای اره دیگه ... منم اره نشدم و هارد خراب رو بهشون نفرستادم به عنوان مدرک جرم

و حالا چند ساله دستمه /  خوش به حال ما که چنین شرکتهای متعهدی داریم و پاسخگو ...

دمت گرم عطا جان واقعا خیلی حال کردم از خوندن این تجربه...

میتونی بری شکایت کنی یا یه هارد دیگه ازشون بگیری+ساعت دیواری دیگه:دی :lol:  :D

در کل من تا حالا چنین تجربه ای نداشتم ولی محال ممکنه کسی سرم کلاه بزاره و سالم زیر دستم بلند شه...(محض اطلاع کلاه برداران عزیز:دی)

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان واقعا گریه آورترین حوادث رو بازگو کردین 

هیچ چیز به اندازه خرابی قطعه ای که سفارش دادی درد آور نیست (در دنیای تکنولوژی)

با این نرخ تورم باید دردآور بودنش رو هم ضربدر 3 کنید

انشالله هیچ وقت دچار این حوادث نشین اگر اتفاق نیفتاده براتون

اگر هم شدین خدا بهتون صبر بده

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

از همدردى تمام دوستان گلم و استادان عزيز كمال تشكر رو دارم.... :wub:

باعث خوشحالى و تعجبم بود اينكه نصف شب اين تايپيك رو ايجاد كردم امروز صبح اومدم رسيده بود به 3 صفحه.... :)

به هر حال راستشو بخوايد براى اون دوستانى كه گفتن بايد شكايت كنم يا اينكه برم شر راه بندازم و دعوا كنم اينجور آدمى نيستم بالاعكس كاملا خجالتى و ساكت هستم...

در مورد اون دوستى كه گفت يا با مغازه دار كنار بيا يا اون خصارت رو بده فكر نكنم آدمى باشه كه يه ذره تقبل كنه اينا بيشتر جنبه بقالى يا كاسب رو دارن كه به هر نحو دوس دارن جنس رو بفروشن كارى ندارن به چه صورت

در مورد استاد عطا كه فرمود هارد رو بفرستم واقعاً متشكرم اميدوارم به اونجا نكشه

و در آخر چيزى به ذهنم نميرسه مگر اينكه يه مدتى همينجورى صبر كنم تا يا فرجى بشه يا اينكه برم هارد خراب رو از دست مغازه دار بگيرم آزاد تعميرش كنم يا قاپش كنم رو ديوار يا بزارمش به مزايده با قيمت 0 ريال.... :(

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

میدونم که این مسئله ناراحت کنندست .

ولی قوانین فروش و گارانتی هارد در ایران :

1- هارد رو وقتی گرفتی دستت ور خریدی دیگه مال شماست پس اول ظاهرش رو باید چک کنید

2 - کوچکترین ایراد ظاهری کالا فاقد گارانتیه

این دیگه چیزی هستش که توی بازار ایران مرسومه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این حساب بگو همه ی هاردها همینطوری خرکی میان دستمون ;)

سم خرها به سلامت باد که سلامت هارد های ما وابسته به سلامت ایشان است. B)

برای همین است که در این فصل ها خرابی بیشتر میشود چون هوا سرده اقا خره هی به کوه می خوره و قطعه ای رو خراب می کنه

بد بختی ای کاش فقط هارد بود  ، یه بار تشریف ببرین بانه میبنی اون تلویزیون 40 سونی که داری و گارانتیش ایران بازگانه ( فکرکنم رسمیش اینه ) اونم با خر گرامی از رو تپیه ها میارن پایین :)))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...