رفتن به مطلب

اینترنت با سرعت دانلود بالا

silvermn
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به خدا من ندادم :D

اینم حرفیه! کاملا هم متین و جای تامل داره!

لینک به دیدگاه

• ارسال 68
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

سلام و درود

هر وقت تو ایران تونستن کشف کنن اینترنت " پرسرعت " چیست ! اونوقت میتونین روی سرعتهاش حساب باز کنین محمد جان عزیز / هرکجا هم برین و از هر شرکتی هم بگیرین یه مورد و مشکلاتی دارن ( محاسنشون واسه خودشون )

حالا منم از دوستان میپرسم که اینترنت " پرسرعت " چیست و در کجاها یافت میشود ؟

نمره 3.8 از 10 ایران در فناوری اطلاعات و ارتباطات

افغانستان متوسط سرعت اینترنتی برابر  82/0 مگابیت بر ثانیه  دارد !

92641986068416801642.png

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

منم خودم الان مخابرات دارم!

خواستم ببینم بلکم یه سرویس دیگه بود خوب بود!

تهش به همین مخابرات میرسم!

بایذ ببینی با مخابرات خونتون  کدوم شرکت ( پارس انلاین --اسیاتک--شاتل--صبانت  یا ... )سرعتش بهتر هست --ممکنه برای یکی پارس خوب باشه برای یکی شاتل یا یکی اسیاتک

شرکت مخابرات معمولا نسبت به سرویسی  که میگیری همون سرعت را بهت میده یعنی downstream  روی 2048  میبنده 

پارس انلاین برای سرویس های 512 و1 مگ  محدود سرعت  خیلی بیشتری از قراردادتون میده چون براتون downstream براتون روی 9018 kb/s   میبنده 

---------------------------------------

دوست عزیز توی مودمت نگاه کن  downstream      upstream  مشخصات زیر برام بگو

snr margin

attenuation

outputpower

attainable  rate

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

بایذ ببینی با مخابرات خونتون  کدوم شرکت ( پارس انلاین --اسیاتک--شاتل--صبانت  یا ... )سرعتش بهتر هست --ممکنه برای یکی پارس خوب باشه برای یکی شاتل یا یکی اسیاتک

شرکت مخابرات معمولا نسبت به سرویسی  که میگیری همون سرعت را بهت میده یعنی downstream  روی 2048  میبنده 

پارس انلاین برای سرویس های 512 و1 مگ  محدود سرعت  خیلی بیشتری از قراردادتون میده چون براتون downstream براتون روی 9018 kb/s   میبنده 

snr margin

attenuation

outputpower

attainable  rate

post-13203-0-18609800-1385028454_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

نویز خط ت زیاده!

ولی قدرت سیگنال ت خوبه...

میشه کمش کرد؟

لینک به دیدگاه

آره به کیفیت سیم های خونتون بستگی داره.

پس نمیشه کاریش کرد :D

لینک به دیدگاه

من خودم شخصا از شاتل پهنای باند 8MB دارم و تقریبا ازش راضی هستم.متاسفانه چیزی که تو ایران باب شده اینه که میان یه عدد به عنوان پهنای باند میگن و عنوان میکنن که این عدد اسمی هست و در اصل نهایت خدمات رو نشون میده.

یعنی مثه این چن روز که دانلود می کنم سرعت از 260-270 بالاتر نمیره!!!!.فک کنین شما! پهنای باند 8M و سرعت دانلود 260! سرعت باید روی 1M باشه در اصل

عرضم به حضورتون که این سرویس ها،سرویسهای اشتراکی یا به اصطلاح Share هستن...یعنی تا 10 نفر از اون پهنای باند میتونن استفاده کنن! شما برای بدست آوردن سرعت دقیق دانلود،سرعت سرویستون رو تقسیم بر 8 کنید!این یک!دوم

اینکه شاتل سرویس Eco رو با سرعت 8 مگ میده!یعنی حجمش محدوده!سوم اینکه شاتل یک سیاستی داره مبنی بر اینکه اگه شما دانلود زیاد داشته باشی،سرعتتونو محدود میکنه تا پهنای باند به کاربرای دیگه که بسته به سرویس تا 10 نفر دیگه

هم هستن برسه!چهارم هم اینکه باید ببینید اصلاً نویز به سیگنال خطتون اجازه میده شما از سرعت سرویستون استفاده ی کامل رو ببرید یا نه؟

ویرایش شده توسط SaeidKoochooloo
لینک به دیدگاه

بنده 1 مگ شاتل دارم شب قبلی رو دانلود گذاشتم 6 گیگ دانلود کردم دیشب رو دانلود گذاشتم 200 مگ دانلود کردم زنگ زدم بهشون میگن شما مصرفتون زیاد بوده واسه همین سرعت شما محدود شده واقعا که مسخره هست با 128 شبی 1 گیگ دانلود میکردم محدود نمیشد اما این محدود میشه واقعا احساس میکنم اشتباه کردم 1 مگ گرفتم  :D

تنها پیشنهاد من سرویس نامحدود 1 مگ شاتل هستش!که اونم قیمتش ماهی 220 هزار تومن ناقابله!!!!بدون افت سرعت!تا 5 مگ هم سرعت میده!شما برو باهاش ماهی 100 گیگ دانلود کن!سرعت همونه...نظر کلی من اینه که همشون دزدن!

لینک به دیدگاه

شما اگه مخابرات داری و دنبال یه سرویس دهنده ی بهتره دیگه میگردی، مثل این می مونه که داری یه جنسی رو از وارد کننده میخری، و بری دنبال یه دلال بگردی که به قیمت بهتری بهت بده، بنظرت یه همچین چیزی شدنیه دوست عزیز ؟؟؟ :lol:

( متاسفانه 90 درصد آی اس پی ها فقط بلدن که ملت رو به عناوین مختلف سرکیسه کنن، و اون 10 درصد باقیمانده هم آی اس پی های نو پا هستن

که بخاطر جذب مشتری یه مدتی رو خوب سرویس ارائه میکنن و بعد از اینکه تعداد مشترکهاشون زیاد شد شروع می کنن به بوق )

اتفاقاً اصلاً اینجوری نیست!شما معلومه از سرویس دهی مخابرات در جاهای دیگه اطلاعی نداری...شیرفلکه ی اینترنت دستشونه هر وقت دلشون بخواد کم و زیادش میکنن!توی اقوام ما هر کی سرویس مخابرات داشته رفته پس داده سرویسو...توی ایران ما 6-7 تا ISP گردن کلفت بیشتر نداریم...مثل شاتل و پارس آنلاین و ...در هر شرایطی به نظرم این شرکتای خصوصی سرویسای با کیفیت تر و پشتیبانی بهتری ارائه میدن

لینک به دیدگاه

آره به کیفیت سیم های خونتون بستگی داره.

بستگی داره سیم کشی داخلی ایجاد کننده ی نویز باشه یا بستر خط مخابرات.باید شرکت ارائه دهنده ی سرویس،یک کارشناس رو بفرسته منزل ایشون برای بررسی،اگه از سیم کشی داخلی باشه میتونن از سر خط به داخل خونه یک سیم مستقیم بکشن اما اگه از بستر مخابراتی باشه کاری از دست کسی ساخته نیست!

لینک به دیدگاه

snr margin

attenuation

outputpower

attainable  rate

دوست عزیز

با توجه به اینکه data rate 1183 هست و

snr  شما بالای 20 هست  و

line attenuation  خط  ری 25 هست

نویز خطتتون کم هست

مشکل اصلی شما این هست که پروفایلتون روی  1000 Kb/s  هست اگه اشتباه نکنم ماکسیمم سرعت شما باید 120 باشه ؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1- مودم شما چی هست ؟

2-اگه بتونین مودم را به کابلی که از مخابرات وارد خونه میشه چک کنید و ببینید  چه اعدادی را نشان میده  اگه snr بیشتر بشه  وattenuation   کمتر بشه  اون موقع معلوم میشه که سیم کشی داخل خونه مشکل داره !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

با توجه به اینکه data rate 1183 هست و

snr  شما بالای 20 هست  و

line attenuation  خط  ری 25 هست

نویز خطتتون کم هست

مشکل اصلی شما این هست که پروفایلتون روی  1000 Kb/s  هست اگه اشتباه نکنم ماکسیمم سرعت شما باید 120 باشه ؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1- مودم شما چی هست ؟

2-اگه بتونین مودم را به کابلی که از مخابرات وارد خونه میشه چک کنید و ببینید  چه اعدادی را نشان میده  اگه snr بیشتر بشه  وattenuation   کمتر بشه  اون موقع معلوم میشه که سیم کشی داخل خونه مشکل داره !

مودم TP-link  هستش!

مدلش یادم نیست، حالش هم نیست نیگاه کنم!

ماکسیمم سرعت روی 90 هستش!

لینک به دیدگاه

ماله من 5 شب هست محدود شده شبی 200 مگ دانلود میکنم  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وضعیت افتضاح جدید اینترنت مخابرات :  :D

post-6808-0-45371900-1385383432_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. برا ما بیست روزی 230 تا 250 دتنلود میداد ولی دیگه الان از 125 بالا نمیره. مخابرات 1 مگ نامحدود

لینک به دیدگاه

attachicon.gifUntitled2.png

به قول بچه ها...

آبابابابابابابابابا.......

خنده شدیم! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. برا ما بیست روزی 230 تا 250 دتنلود میداد ولی دیگه الان از 125 بالا نمیره. مخابرات 1 مگ نامحدود

عطا جان 1مگ اصولا باید در بهترین حالت 128 دانلود بده. الان من تو محل کارم 1 مگ دارم بالای 112 نمیره! 125 شما خیلی خوبه اولش که 230 به بالا بوده حتما 2مگ تعریف کرده بودن

لینک به دیدگاه

تنها پیشنهاد من سرویس نامحدود 1 مگ شاتل هستش!که اونم قیمتش ماهی 220 هزار تومن ناقابله!!!!بدون افت سرعت!تا 5 مگ هم سرعت میده!شما برو باهاش ماهی 100 گیگ دانلود کن!سرعت همونه...نظر کلی من اینه که همشون دزدن!

سلام دوستان

220 هزار واسه 100 گیک؟

400 گیگ هم باشه بازم نمیصرفه

من مبین نت دارم 2 مگ ماهی 3 گیگ،کل دانلودهامو گذاشتم واسه شب

ماهی 120 تا 150 گیگ دانلود میکنم

هزینش هم ماهی 30 تومن

لینک به دیدگاه

بهمن جان الان این شات توی امظات واسه کدوم شرکته؟

چقدر بالاش پول میدی؟

لینک به دیدگاه

الان این کجاش افتضاحه؟  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان الان این شات توی امظات واسه کدوم شرکته؟

چقدر بالاش پول میدی؟

مال مخابراته. فعلا یک هفته آزمایشی خودشون گفتن ازش استفاده بکنم تا نظرم رو بهشون بگم!! فکر کنم پر مصرف ترین مشترکشون من باشم. به همین خاطر ازم به عنوان Tester استفاده کردن!  :D ولی خداییش با این سرعت ماهی یه هارد 3 ترا باید بخرم...  :-SS من کم آوردم!  =)) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان این کجاش افتضاحه؟  :D

افتضاحش از اون خوباس..  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...