رفتن به مطلب

فروش گرافیک EVGA 570 با کیفیت چیپ 90 درصد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان یه کارت قدرتمند و بسیار با کیفیت از برند خوشنام EVGA برای فروش ارائه می شه

کارت در سلامت کامل هست ولی متاسفانه جعبه نداره . جهت اطمینان خریدار محترم 48 ساعت مهلت تست داده می شه

همونطور که در عکس مشخص هست , کیفیت چیپ این گرافیک 90 درصد هست و این مرغوبیت این کارت رو می رسونه

که شاید در بین کارت های هم رده کم نظیر هست - از این کارت دوتا داشتم که یکی شو فروختم و اونی که بهتر بوده رو

برا خودم نگه داشتم ( کیفیت چیپ ) ولی الان چون بهش احتیاج ندارم قصد دارم بفروشمش

قیمت پایه 600
فوری 669

ارسال برای مشهد حضوری و سایر شهرستان ها با تیپاکس یا پست خواهد بود و طبق عرف هزینه ارسال برعهده خریدار

محترم خواهد بود .

لینک محصول
http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/39912-evga-geforce-gtx-570-superclocked-review.html

post-8337-0-28835400-1384952025_thumb.jpg

post-8337-0-35459300-1384952042_thumb.jpg

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

تشریف بیارید بالا . تا این کارت خوشکل دیده بشه

لینک به دیدگاه

بزنیم با امضا ی من؟

عزیز گرافیک به کارم نمیاد . هرچند که کارت خوبی داری . خوب بفروشی .

لینک به دیدگاه

قیمت پایه 50 هزارتومان کاهش پیدا کرد

لینک به دیدگاه

داداش منم همین مدل رو دارم میفروشم چند روز نمیشه یکی از کاربرا 690 فروخت چرا ارزون گذاشتی به خاطر نداشتن کارتنه؟

لینک به دیدگاه

حیف الان پول دستم نیست و گرنه یه sli  میکردم حالشو میبردم

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

داداش منم همین مدل رو دارم میفروشم چند روز نمیشه یکی از کاربرا 690 فروخت چرا ارزون گذاشتی به خاطر نداشتن کارتنه؟

قیمت ها یه خورده اومده پایین عزیز . حالا جعبه که تو این کارتا خیلی مهم نیست . مهم اطمینان از سلامت کار هست -اینم یه کارت بهینه شده اس و یه سروگردن از مدل های هم رده ، بالاتره - در ضمن یه مقدار پول لازمم  - در مورد اس ال آی هم خواستید درخدمتم عزیز

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...