رفتن به مطلب

ps4 در بازار ایران لطفا نخرید

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان به این قیمت ها نگاه کنید !

البته باز هم بالاست ولی خوبه !

با توجه به قیمت 400 دلاری برای ps4 در نظر گرفته شده!

پ ن :

لینکی که گذاشتم کجا غیب شد ! :-?

http://www.mihanmarket.com/Products/27688

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

تویه فرومی خوندم

زده بود هرکی ps4 میخواد با قیمت 1/500

16 تاهم بیشترنمونده اگه دیرکنید میره دوربعد

حالاصحت داره یانه نمیدونم باید شمارشو با اسمشا بفرسته برای صاحب تاپیک تابه فروشنده بگه

ویرایش شده توسط Amir hossien
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تویه فرومی خوندم

زده بود هرکی ps4 میخواد با قیمت 1/500

16 تاهم بیشترنمونده اگه دیرکنید میره دوربعد

حالاصحت داره یانه نمیدونم باید شمارشو با اسمشا بفرسته برای صاحب تاپیک تابه فروشنده بگه

آره یه سری ها خودشون دارن وارد می کنند !و قیمت هم منطقی هست. چون قیمت کنسول 400 ادلاره.

البته من یکجا دیگه با چندتا بازی دیدم 1800 زده بود.

مساله ای که هست بر فرض محال دستگاه رو شما اصلا به قیمت مناسب 1500 تهیه کنید!خریدن بازی دونه ای 200 هزار تومان کار هر کسی نیست !فعلا که سیستم امانی و تعویضی بازی ها هم راه نیافتاده...

لینک به دیدگاه

قیمت ها فعلا عادلانه نیست . ولی خدا کنه که توی ماه های بعد فروشنده ها هم نظر شما نباشن. 2.200 دوست من چه خبره اخه ؟؟؟  :D  همین الان هم بعضی از سایت ها دارن بین 1.600 تا 1.700 میفروشن ولی تا یک ماه دیگه دستت نمیرسه. قیمتی که شما گفتی اشتباه هست و وقتی توی امارات لانچ بشه قیمتش همون 400 دلار بیشتر نیست. کنسول خام با هزینه پست 1.300 میشه یا کمتر تا برسه این جا. بین 1.500 تا 1.700 اگر تا اسفند بشه پیدا کرد که تحویل فوری باشه معقول هست که همین طور هم خواهد شد انشاا... ^_^

لینک به دیدگاه

قیمت ها فعلا عادلانه نیست . ولی خدا کنه که توی ماه های بعد فروشنده ها هم نظر شما نباشن. 2.200 دوست من چه خبره اخه ؟؟؟  :D  همین الان هم بعضی از سایت ها دارن بین 1.600 تا 1.700 میفروشن ولی تا یک ماه دیگه دستت نمیرسه. قیمتی که شما گفتی اشتباه هست و وقتی توی امارات لانچ بشه قیمتش همون 400 دلار بیشتر نیست. کنسول خام با هزینه پست 1.300 میشه یا کمتر تا برسه این جا. بین 1.500 تا 1.700 اگر تا اسفند بشه پیدا کرد که تحویل فوری باشه معقول هست که همین طور هم خواهد شد انشاا... ^_^

اون قیمتا از خودم که در نیووردم 

تو بازارپرسیدم تازه مال یه هفته پیشه

این قیمتی که دوستمون معین جان گفتن خیلی هم خوبه من قیمت کردم 3 تومن 

اونوقت کدوم سایت 1/600 میده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم 4 میلیون دیدم !!!! خجالت نمیکشن بابا 2 تومان هم اب نمیخوره چه خبره یکی حالا ایرانیان جو گیر رو بگیره!!! من که pc جدید و قوی بستم اکثر گیم ها ی لانچ رو هم با کییفت خیلی بالاتر از خود کنسول ها دارم بازی میکنم این نسل اصلا ارزش خرید نداره  این قیمیت برای یه کنسول که نه گارانتی داره نه گیم هاشو وارد میکنن  واقعا زیاده یارو کنسول آورده بود یهfifa14 باهاش بود میگفت چهارصد هزار تومان!!!!! آخه فیفا 14چیه دیگه ؟؟؟چه خبره من call of duty ghost , battldefiled4 ,nfs rivals, assassin black flag, رو که همه لانچ تایتل هستن رو هم دانلود کردم فکر کنم بیست هزارتومان  اکانت لیچر خریدم!!! تازه با ررزولوشن بالاتر و گرافیک بهتر هم بازی کردم  من فکر میکنم دوستان نباید بگیرن چون با این یکم هزینه بهتر میشه راحت  pc  رو اپگرید کرد که بهتره چون اون کنسول ها نه گیم هاشو میارن اگر هم انحصاری بیارن که دیگه میدم یه میلیون!!! من یه ps3 دارم کپی خور نیست دست بهش نزدم باور میکنید دیگه بازی اصلی منظورم دیسکه  گیرم نمیاد یه 30  تا بازی دارم از قدیم همون ها رو گهگاهی بازی میکنم در کنار Pc وقتی بازی ps3 نیاد بازی ps4میخواین بیارن؟؟باور کنید از  زمانی که ps3 ;کپی خور شد من یه دیسک اصلی ندیدم  فروشنده ها تو ایران فقط دنبال چیز مفتی هستن واین کنسول ها ی جددید هم حالا حالا کپی خور نمیشن  که بتونن بازی بدن هزا رتومان!!! زنده باد pc

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اون قیمتا از خودم که در نیووردم 

تو بازارپرسیدم تازه مال یه هفته پیشه

این قیمتی که دوستمون معین جان گفتن خیلی هم خوبه من قیمت کردم 3 تومن 

اونوقت کدوم سایت 1/600 میده 

سایت که نمیشه قرار بدم تبلیغ میشه. میتونم اگر کسی خواست P.M کنم  :)  شاید منظور شما کنسول باندل هست که بیشتر از 399 تا میشه وگرنه کنسول استاندارد همون 399 دلار هست. اگر کسی بتونه بعد از لانچ امارات که تقریبا کمتر از یک ماه دیگه هست عمده وارد کنه بیشتر از 1300 براش نمیوفته. اگر بتونه بدون گمرگ بیاره البته  :D  با گمرک اطلاع ندارم چقدر میشه . در کل 1.700 بالاتر بدرد نمیخوره . 2.200 واسه XBOX ONE هست الان داره با همین قیمت پیش فروش میشه واسه یک ماه آینده  B)

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ کس نگیره مفتش گرونه  یه زمانی روز اول آدم میرفت 360 میگرفت ps3 میگرفت بازی هاش هم هفتاد هشتاد تومان بودن من خودم تمام انحصاری هاش رو دارم الان چی؟ شما میتونید هر روز بازی بدید براتون گمرگی وارد کنن؟؟؟ مگه میشه؟بازی رو میدون 400 500 تومان اصلا نمیارزه اصلا !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من هم 4 میلیون دیدم !!!! خجالت نمیکشن بابا 2 تومان هم اب نمیخوره چه خبره یکی حالا ایرانیان جو گیر رو بگیره!!! من که pc جدید و قوی بستم اکثر گیم ها ی لانچ رو هم با کییفت خیلی بالاتر از خود کنسول ها دارم بازی میکنم این نسل اصلا ارزش خرید نداره  این قیمیت برای یه کنسول که نه گارانتی داره نه گیم هاشو وارد میکنن  واقعا زیاده یارو کنسول آورده بود یهfifa14 باهاش بود میگفت چهارصد هزار تومان!!!!! آخه فیفا 14چیه دیگه ؟؟؟چه خبره من call of duty ghost , battldefiled4 ,nfs rivals, assassin black flag, رو که همه لانچ تایتل هستن رو هم دانلود کردم فکر کنم بیست هزارتومان  اکانت لیچر خریدم!!! تازه با ررزولوشن بالاتر و گرافیک بهتر هم بازی کردم  من فکر میکنم دوستان نباید بگیرن چون با این یکم هزینه بهتر میشه راحت  pc  رو اپگرید کرد که بهتره چون اون کنسول ها نه گیم هاشو میارن اگر هم انحصاری بیارن که دیگه میدم یه میلیون!!! من یه ps3 دارم کپی خور نیست دست بهش نزدم باور میکنید دیگه بازی اصلی منظورم دیسکه  گیرم نمیاد یه 30  تا بازی دارم از قدیم همون ها رو گهگاهی بازی میکنم در کنار Pc وقتی بازی ps3 نیاد بازی ps4میخواین بیارن؟؟باور کنید از  زمانی که ps3 ;کپی خور شد من یه دیسک اصلی ندیدم  فروشنده ها تو ایران فقط دنبال چیز مفتی هستن واین کنسول ها ی جددید هم حالا حالا کپی خور نمیشن  که بتونن بازی بدن هزا رتومان!!! زنده باد pc

هیچ کس نگیره مفتش گرونه  یه زمانی روز اول آدم میرفت 360 میگرفت ps3 میگرفت بازی هاش هم هفتاد هشتاد تومان بودن من خودم تمام انحصاری هاش رو دارم الان چی؟ شما میتونید هر روز بازی بدید براتون گمرگی وارد کنن؟؟؟ مگه میشه؟بازی رو میدون 400 500 تومان اصلا نمیارزه اصلا !

شما این اطلاعاتتون رو ار کجا میارین؟

بازیهای PS3 دور و بر 200 هستن و PS4 هم 250.

من الان 3 ساله اریجینال بازی میکنم و اینو میگم بازیهای اصل سونی از کپیش زودتر میان.

لینک به دیدگاه

مملکته داریم؟

کاش جای CD Changer های قدیم، یه Country Changer می اومد بازار...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما این اطلاعاتتون رو ار کجا میارین؟

بازیهای PS3 دور و بر 200 هستن و PS4 هم 250.

من الان 3 ساله اریجینال بازی میکنم و اینو میگم بازیهای اصل سونی از کپیش زودتر میان.

سه ساله بازی ps4 میگیرید دوست خوب؟؟ منظور من بازی ps3 بود کمیاب شده مثل سه سال پیش نیست از موقعی که این کپی خور ها اومدن  بازی کن شد اصلش بله بازی اصلی زود میاد در صورتی که کپی خور نباشه چرا دیگه الان بازی زود نمیاد  ؟؟من خودم گفتم بهتون بازی اصلی خیلی دارم شاید تو این چند ساله 50 تا 60 بازی خرید و فروش کردم الان یه سی تا دارم ولی دیگه مثل اونموقع نیست روز اول ریلیز uncarted  2من خریدم 75 هزار تومان ولی بعد از قضیه کپی خور شدن ها  مثلا god of warاسنشن رو میگفتن 300هزار تومان خیلی زیاده واقعا باید منتظر موند تا قدیمی بشن یا دست دوم بشن .برای یه بازی نمیارزه درست هر چند آدم گیمر باشه بازم این هزینه ا زیاده اونموقعه دلاری 1200 بازی 59 دلاری میشد 70 یا 80 هزار تومان ادم باج نمیداد ولی الان قیمت درست نیست .مثلا شما gta v رو دیسک اش رو میتونی بگیری 200 نو باشه؟؟؟ اگر جستی خبرم کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سه ساله بازی ps4 میگیرید دوست خوب؟؟ منظور من بازی ps3 بود کمیاب شده مثل سه سال پیش نیست از موقعی که این کپی خور ها اومدن  بازی کن شد اصلش بله بازی اصلی زود میاد در صورتی که کپی خور نباشه چرا دیگه الان بازی زود نمیاد  ؟؟من خودم گفتم بهتون بازی اصلی خیلی دارم شاید تو این چند ساله 50 تا 60 بازی خرید و فروش کردم الان یه سی تا دارم ولی دیگه مثل اونموقع نیست روز اول ریلیز uncarted  2من خریدم 75 هزار تومان ولی بعد از قضیه کپی خور شدن ها  مثلا god of warاسنشن رو میگفتن 300هزار تومان خیلی زیاده واقعا باید منتظر موند تا قدیمی بشن یا دست دوم بشن .برای یه بازی نمیارزه درست هر چند آدم گیمر باشه بازم این هزینه ا زیاده اونموقعه دلاری 1200 بازی 59 دلاری میشد 70 یا 80 هزار تومان ادم باج نمیداد ولی الان قیمت درست نیست .مثلا شما gta v رو دیسک اش رو میتونی بگیری 200 نو باشه؟؟؟ اگر جستی خبرم کن

این که دوشواری نداره / خداروشکر تحریما رم برداشتن الان فقط لازمه بریم نت هامونو به 4 مگ ارتقاع بدیم و بعد یه VisaCard یا .... بگیرم و بعدش خودمون از PSN یا XBOX Store بازی ها رو بخریم و دانلود کنیم . یا اینکه برخی از سایت اونو برامون بخرن و دانلود کنن و بعد بک اپشو برامون بفرستن :)))

دیدی دوشواری نداره :))))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این که دوشواری نداره / خداروشکر تحریما رم برداشتن الان فقط لازمه بریم نت هامونو به 4 مگ ارتقاع بدیم و بعد یه VisaCard یا .... بگیرم و بعدش خودمون از PSN یا XBOX Store بازی ها رو بخریم و دانلود کنیم . یا اینکه برخی از سایت اونو برامون بخرن و دانلود کنن و بعد بک اپشو برامون بفرستن :)))

دیدی دوشواری نداره :))))

چه جالب !! نمیدونستم تحریم نیستیم !!!!!!! نت 4 مگ ؟؟؟؟؟؟؟چه خوب !!!!چقدر  شما پسر کار درسته خسته باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

همین الان با 3 تومن میشه سیستمی بست که PS4 به گردشم نرسه! بازیهاشم به جای 270000 تومن 2700 تومن در میاد!!  =))

عوضش کنسول تا هشت سال دیگه ارتقا هم نمیخاد :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

,ولی دو سه سال که گذشت میافتن به ریپ زدن این اواخر 360 ها بزور بازی اجرا می کردن دور خودم 5 دستگاه 360 سر gta v سه چراغ زدن همه مال آشنا ها بودن من هم هی میخندیدم چون خودم سال 2006 2007 دو تا سوزندم pc  ارتقا انچنانی نیمخواد مثلا شما الان یه سیستم  خوب و قوی ببندی تا 4 سال بی احتیاجی راحت  ولی شما نگو 8 سال دیگه  تا 8 سال دیگه سخت افزار اومده برای pc مثل گرافیک و cpu که کنسول خوابش رو هم نمیبینه یا بازی های ساخته میشن که کنسول ها شاید حتی قادر به اجرا نباشن pc همیشه lead platform هستش شک نکنید .کنسول خوبه در کنا رpc قوی چون من خودم شخصا pc قوی نداشته  باشم شب خوابم نمیبره !!حالا میخواید 10 تا کنسول باشه گیمینگ ریگ چیز دیگه است.

لینک به دیدگاه

در عوضش هر چی در میاری میدی پول بازی تا قیمت تایتان دراد :p

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

چند روز پیش تو توپخونه 2050 قیمت کردم!

جالبه تو پرشین تولز تاپیک زدن فروش ویزه با قیمت 2250 بعد میگن اگه قیمت ارزون تر سراغ دارید برید از همونجا بخرید!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند روز پیش تو توپخونه 2050 قیمت کردم!

جالبه تو پرشین تولز تاپیک زدن فروش ویزه با قیمت 2250 بعد میگن اگه قیمت ارزون تر سراغ دارید برید از همونجا بخرید!

ارزونتر هم میشه و کافی هست یکم نرخ ارز رو به پایین بره.

توی پرشین تولز هم سو استفاده زیاد میشه ولی اکثر کاربرها هم هوشیار هستند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...