رفتن به مطلب

داستان عجیب من با پاور جعلی Silverstone گارانتی تک دیتا - روش جالب برخورد با متقلبین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بد نیست به این موضوع اشاره کنم که روی خوده پاور هیچ هولوگرامی نیست که مسئله ی گارانتی رو تایید کنه و اگر با دقت به عکس ها توجه کنید متوجه خواهید شد که شماره سریالی که بر روی پاور نصب شده در حال کنده شدن هست و همچنین یه سری مطالب کوچیک به زبان چینی نوشته شده امکان چینی بودن و غیر اصیل بودن پاور رو تایید میکنه ...

البته من یه احتمال دیگه هم میدم که قابل تامل هست :

امکان داره خود جعبه ساخت شرکت آینده سیما باشه و شماره سریال هم داخل شرکت رجیستر شده باشه اما ممکنه که خوده پاور رو از چین وارد کرده باشن و جعبه ای که از کامپیوتر های اسمبل شده و آماده حاضر هست رو برداشته باشن و پاور تقلبی رو توش گذاشته باشن و یه برچسب قلابی از شماره سریال روی جعبه درست کرده باشن و روی پاور چسبونده باشن ...

البته شاید هم همه چیز درست باشه و من اشتباه میکنم ...

که امیدوارم همین طور باشه و من اشتباه کرده باشم

لطفاُ بنده ی حقیر رو بیشتر راهنمایی بفرمایین

در کل بخشید که عکس ها بد کیفیت هستن ، چون با دوربین گوشی گرفتمشون ، اگر لازم دونستید بگید که عکس های با کیفیت تر بذارم ...

باز هم از پیگیریه مستمرتون ممنونم

" این مشکل با کمک دوستان لیون کامپیوتر حل شد "

ویرایش شده توسط hector_ekilis
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ضمن این رو هم بگم که در جعبه ی پاور با چسب نواریه معمولی بسته شده بود

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی پاور شما اصل خود گرین هست نگرانی به خرج ندهید

شرکت گرین تنها چند مدت است که دارد بر روی بدنه پاور های خود نام گرین رو حک میکنه البته شما عکسهایی که گزاشتین اونقدر کیفیت پائینی داره که تنها با توضیحات خود شما میشه به نکته ای که میخواستین در عکس بهش توجه بشه پی برد

در هر حال از نظر بنده پاور شما اصل هست .

لینک به دیدگاه

شرکت گرین مثل اینکه گارانتی پاورش هم کم کرده.من یک 535 گرفتم که روی جعبه 25 ماه زده بود اما لیبل جعبه و پاور فقط 13 ماه داشت.به فروشنده که مراجعه کردم 10 تا از همون پاور در اورد که همه گارانتیها مشابه بود .گفت شرکت مثل اینکه مدت گارانتی را تغییر داده و به جای 2 سال 1 سال کرده.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من همون مدت زمان هست همه شرکتها وقتی جنس رو میفروشن زمان رو میزنن اون شرکت نمیتونه محاسبه کنه که فلان جنس کی فروخته میشه و ... پس مجبوره همون زمانی که به نمایندگی میده رو زمان شروع گارانتی محسوب کنه که شما هم پاوری رو که خریداری کردین مدتی از زمان گارانتیش گزشته بوده

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی پاور شما اصل خود گرین هست نگرانی به خرج ندهید

شرکت گرین تنها چند مدت است که دارد بر روی بدنه پاور های خود نام گرین رو حک میکنه البته شما عکسهایی که گزاشتین اونقدر کیفیت پائینی داره که تنها با توضیحات خود شما میشه به نکته ای که میخواستین در عکس بهش توجه بشه پی برد

در هر حال از نظر بنده پاور شما اصل هست .

سلام رئیس

شما میفرمایین که پاور بنده اصل هست ؟؟؟

درسته ؟

اما اگر منظورتون اصل چین باشه ، که هیچ حرفی توش نیست . اما اگر اصل ایران باشه ، که باید بگم اون نوشته ی زیر پاور که به زبان چینی تایپ شده ، چه مقصودی رو میرسونه ؟

یعنی میخواین بگین که شرکت آینده سیما پاور های خودش رو از چین وارد میکنه ؟؟؟

اگه اینجوریه پس چرا باید این همه پول پایه یه جنس چینی بدیم ؟؟؟

بعلاوه اگر همه ی پاور ها ساخته چین باشه و شرکت آینده سیما اون رو باکس کنه باید بگم بابا کارش ایول داره . یعنی به عبارت دیگه من یه پاور مولتی جعلی خریدم ؟

درسته ؟؟؟

هنوز هیچی نشده بر چسب شماره سریال روی پاور به کلی در حال کنده شدن هست ...

از این گذشته ، این چه جور گارانتی محسوب میشه که هیچ هولوگرامی روی خوده جعبه مبنی بر رجیستر شدن کالا داخل شرکت محسوب نمیشه ...

در ضمن من تا الان فکر میکردم این پاور های شرکت گرین داخل ایران ساخته میشدن ولی مثل اینکه ایرانی ها عرضه ی این یه کار رو هم ندارن ...

فکر کنم یه ضزب مثل هست که میگه " آب در کوزه و ما گرده جهان میگشتیم " .ما این همه مدت دنباله جاعل میگشتیم ، اما نگو سرور جاعل ها رو فراموش کرده بودیم ...

تا حالا فکر میکردم فقط فروشنده ها شرف کاری ندارن که جنس چینی رو به اسم اوروجینال میقروشن ...

اما با این اوصاف خیلی چیزا روشن شد ...

اگه این مطب صحیح باشه قول میدم کاری کنم که هیچ کدوم از رفیقام از پاور گرین برای کامپیوترشون استفاده نکنن ...

به علاوه این مطلب رو تو کل دانشگاه ، حتی کسایی که رشتشون به کامپیوتر مرتبط نیست اعلام خواهم کرد تا شرکت آینده سیما رو یه تحریم درستو حسابی کرده باشیم ...

اگه هیچ مسئولی به بازار کامپیوتر ایران نظارت نداره ، خوب هیچ اشکالی نداره ، ما از همین جا شروع به درست کردن این موضوع خواهیم کرد...

و البته به کمک قوی ترین صلاح یعنی حمایت نکردن از این شرکت و خیلی شرکت های دیگه ...

در ضمن از دوست خوبم al! Reza ممنونم که من رو تو شناخت این پاور مولتی جعلی راهنمایی کرد...

من از اساتید بزرگ این سایت شدیدا معذرت میخوام که این قدر صریح صحبت کردم ...

اما بالأخره باید این موضوع روشن میشد که این پاور هایی که شرکت آینده سیما وارد ایران میکنه از کجا میاره !!

شاید شما بگید که شرکت آواژبگ هم جنساشو از چین میاره اما این دو تا موضوع کاملاُ مجزا هستند و دلیل این نگرانی رو که چرا نباید شرکت آینده سیما پاور های خودش رو از چین بیاره رو براتون توضیح میدم :

همون طور که خودتون میدونید خیلی از شرکت ها جنس هاشون رو از چین میارن و اکثراُ هم بعد از استفاده به مشکل بر میخورن ، اما خوده شرکت وارد کننده به این موضوع رسیدگی میکنه و قطعه رو بسته به نوع گارانتی تعمیر یا تعویض میکنه ...

اما فقط کافیه قلب کامپیوتر یا همون پاور به یه مشکل خیلی خیلی کوچیک برخورد کنه . اما چون همون لحظه ایراد خودشون رو نشون نمیده ، به مرور زمان کل کامپیوتر رو نابود میکنه و از اونجایی که شرکت گارانتی کننده ی پاور فقط ضمانت خوده پاور رو بر عهده گرفته ، هزینه های دیگر قطعات سیستم که پاور معیوب به اون ها وارد کرده رو خودتون باید بپردازین و برای مثال یه پاور چینیه به درد نخوره 85،000 تومانی تقریباُ خرجی معادل 700،000 رو روی دست شما خواهد گذاشت .

لینک به دیدگاه

درود

ببینید دوست عزیز صرف وجود بر چسبی با نوشتار چینی دلیل بر چینی بودن قطعات داخل پاور نمیتونه باشه . ولی در کل بنده ترجیح میدم وارد این بحث نشم و توضیحات این مسایل رو به جناب مهندس عمرانی عزیز ، مدیر بخش تحقیق و توسعه آینده سیما واگذار کنم

لینک به دیدگاه

با سلام

مثل اینکه شما توپتون خیلی پره و منتظر بودین یه نفر چیزی بگه و شما حرفهاتون رو بزنید

دوست عزیز من دقیقا از همون پاوری که شما استفاده میکنید استفاده میکردم چند تا دلیل آوردین که تقلبی هست که بنده هم حرفهای شما رو از سر خیر خواهی و کنکاوی دونستم و بهتون جواب دادم نگران اصل بودن نباشید زیرا بر روی همون کارتن شما دقیقا برچسب گارانتی هست که دارای سریال نامبر ( ریجستر شده در شرکت ) دارای نام مدل محصول و دارای تاریخ انقضا محصول هست و البته شما با اون دوربینی که عکس گرفتین برای دوستان واضح نیست . در مورد درج نام گرین بر روی پاور گفتین که بنده هم گفتم اون رو تقریبا نزدیک یک سال شاید هم کمتر هست که گرین داره برای جلوگیری از ایجاد پاورهای تقلبی و زیبایی محصول انجام میده

در مورد درج نام گرین باید بگم اگر شما تشریف ببرین چین و بگین یه پاور میخوام که روی بدنه اون نام گرین درج شده باشه طرف میگه باشه براتون میزنم ولی تیراژ اون رو حداقل 5000 هزارتا اعلام میکنه فکر کن شما باید برای هر رده واتی 5000 تا سفارش بدین که حداقل 50 هزارتا سفارش بدین میشه بگین کدوم عاقل میاد سرمایه خودش رو اینطوری بخوابونه

گفتین مقداری از کارتن پاور پاره شده . شما اگر تشریف ببرین بازار ملاحضه میکنید که کارگران یک کالا رو از بالای پله رها میکنن پپائین یا .. که در حمل نقل هر بلایی سر پاور میاد و ...

پاور رو داخل دو کارتن قرار دادن تا کمتر ضربه بخوره و نمای بهتری به خریدار القا کنه بعد شما میگوئید که چون داخل دو کارتن است پس تقلبی است !!!!!!!

و چیزهای دیگر به هر حال

اما حرف شما رو که چرا شرکت گرین از هولوگرام استفاده نمیکنه رو کاملا قبول دارم امیدوارم که این شرکت در محصولات جدیدش از هولوگرام استفاده کند تا چنین سوء تفاهم هایی ایجاد نشود

اما بالأخره باید این موضوع روشن میشد که این پاور هایی که شرکت آینده سیما وارد ایران میکنه از کجا میاره !!

اما این که میگوید چینی است اول بهتر است تحقیق کنید نه که متهم کنید

گرين در طول چند سال اخير پيشرفت قابل توجهي در زمينه كيس و پاورها داشته و تاكنون نيز در اين بخش موفق عمل كرده كه مهمترين دليل آن را مي‌توان ناشي از تعويض توليدكننده اصلي محصولات اين شركت و انتخاب SevenTeam دانست اما این سون تیم چه شرکتی هست . سون تیم یک شرکت تایوانی هست که برای برندهای مختلف پاور تهیه میکنه از جمله Cooler Master و Silverstone و همچنین برای برند گرین که شریک تجاری خود سون تیم نیز هست .سون‌تيم خود در دنياي پاورها مانند اغلب توليدكنندگان ديگر فاقد برند است با اين حال نام‌هاي آشنايي را مي‌توان در بازار منابع تغذيه ديد كه از توليدات آن استفاده مي‌كنند هر چند كه امتيازاتي همچون قيمت رقابتي گرين را ندارند.

http://en.wikipedia.org/wiki/Seventeam

http://www.seventeam.com.tw/mainpage.php?theme_select=1english

در پست بعدی تعدادی بررسی از این تولید کننده میزارم .

پس اگر شرکتی با خط چینی بر روی محصول خود نوشت دیگر کارش تمام هست همین شرکت معرف حضورتون که با شرکت آینده سیما ( برند گرین ) شریک تجاری هست برای برندهای دیگری که خود شما مسلما آنها رو قبول دارید پاور تولید میکنه پس لطفا این مورد که پاورهای گرین کیفیت ندارند رو مطح نکنید تازه قوی ترین رده پاورها همون برندها از شرکت سون تیم هستن نه رده های ضعیفش که شما بخواهید حالا بگوئید که رده های ضعیفش رو تولید میکنه . پس کیفیت کار شرکت سون تیم بالاست که برندهای خوش نام از این مرجع استفاده میکنن .

حال شماید بگوئید شرکت آینده سیما ( برند گرین ) درخواست محصولی با کیفیت پائین تر رو به سون تیم میدهد برای رد ادعای شما نظرتون رو به بررسی که در حضور افراد بسیاری انجام شد جلب میکنم .

که در این بررسی پاور گرین در مقابل برترین برندها در جایگاه نخست قرار گرفته

اینکه آیا این پاور توی چین تولید میشه یا جای دیگر من نظری نمیدم ولی خود شما اگر تشریف ببرید در بازار خواهید دید از مین برد 50 هزار تومانی تا 500 هزار تومانی ساخت چین هستن که برندهای مثل اسوس گیگا و غیره هم هستن نه برنده هایی که تقریبا گم نام هستن

به هر حال چینی بودن دلیل بر بد بودن نیست درسته که یه سری میرن جنس دست چندمی رو میارن ولی قار نیست هر جنسی چینی بود بگم وارد کنندش فلان ...

در ضمن این مطلبی که در مورد اهمیت پاور میگوئید کاملا درسته ولی اولین شرکتی که بازار رو متوجه این موضوع کرد همیش شرکت آینده سیما بود .

به هر حال امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

1- بررسی صورت گرفته در مورد پاورهای رده 850 الی 900 وات توسط عصر شبکه

Seventeam ST-850Z-AF (GREEN GP885B) V-Force Series

CoolerMaster UCP-900 UCP Series

در این بررسی رتبه اول به پاور 885 گرین رسیده است .

2- بررسی بین دو مدل پاور سون تیم و کولرمستر

Seventeam ST-750P-AF (GREEN GP785B) V-Force Series

Gold award

CoolerMaster UCP-700 UCP Series

Bronze Award

3- بررسی جدید پاور گرین 785 (سون تیم 750 )

پاور 750 سون تیم در بحث قیمت به دلیل اینکه 125 یورو (حدودا 175 هزار تومان)در اروپا به فروش میرسد ، امتیاز قیمت/کارآیی 87 آورده که موجب کاهش برآیند امتیاز هایش تا مرز 93.9 شده است

البته این پاور در ایران به قیمت مصرف کننده 135 هزار تومان به فروش میرسد

Total Score of Seventeam ST-750Z-AF: 93.9 @ 100

امتیاز سایر پاورهای در رده 700 الی 750 که توسط این سایت مورد ارزیابی قرار گرفته اند، توجه کنید .

سایت hardwaresecrets

پاورهای 700 تا 800 واتی که مدال طلایی گرفته اند

پاورهای 700 تا 800 واتی که مدال نقره ای گرفته اند

پاورهای 700 تا 800 واتی که مدال برنز گرفته اند

پاورهای 700 تا 800 واتی که هیچ مدالی نگرفته اند

لینک به دیدگاه

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛

سلام،

ضمن تشکر از بابت اطلاعات خوبی که دوستان قرار دادند، سعی می کنم فهرست وار به سوالات خوب شما پاسخ دهم.

- تمامی پاورهای موجود در بازار داخلی و خارجی ، ساخت چین هستند و این موضوع برای گرین نیز صادق است. پاورهای برند گرین نیز مانند برندهای Enermax, Silverstone, Cooler Master, Corsair, Thermaltake, PC P&C, Antec, ... در کشور چین تولید می شوند و در ایران ( GP330A, GP380A) دو مدل پاور فقط و فقط اسمبل می شوند و مابقی به صورت کامل وارد می گردند.

- هیچ پاوری در دنیا دارای هالوگرام نیست و اصولا وقتی کالایی دارای لیبل و حک شدن لوگو برروی بدنه فلزی اش است ، نیازی به استفاده از هالوگرام ندارد.

- پاورهای گرین در گذشته دارای کارت گارانتی بودند ولی این کارت گارانتی معمولا گم می شد و مصرف کننده و ما دچار اشتباه در تعیین مدت زمان گارانتی می شدیم. به همین دلیل اقدام به درج زمان پایان گارانتی برروی بسته بندی و بدنه پاور نمودیم تا مصرف کننده کمتر دچار مشکل گردد.

- اگر پاور خریداری شده ، مدتی در فروشگاه مانده باشد و زمان گارانتی اش کمتر از 25 ماه شده باشد، فاکتور خرید آن برای ما ملاک خواهد بود و جای نگرانی وجود ندارد.

امیدوارم همواره با انتقادات و پیشنهادات خوب خود، یار و یاور ما در بهبود کیفیت محصولاتمان باشید.

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

با توجه به توضیحات دوستان و سروران گرامی

باید بگم ممنون از راهنمایی و اطلاعاتی که دادین ...

اما هنوز برای بنده خیلی از سوال ها باقی مونده که فکر نمیکنم این تاپیک جایی برای مطرح کردن سوال های باقی مونده ی من باشه ...

ببخشید که این همه صریح مطالب رو تو پست قبلی مطرح کردم

اما وقتی متوجه حساسیت این موضوع میشین که بخواین با پول تو جیبی های خودتون ، یه کیس جمع کنین . اون موقع متوجه خواهید شد که کوچیک ترین عیبی که برای سیستمی که عاشقش بودین چه ضربه ای به روحتون میزنه ...

چند تا صحبت نهایی دارم که بعد از اون به بحث خاتمه خواهم داد :

من رو باید ببخشید ، اما تنها هدف از مطرح کردن این موضوع این بود که :

خرید این پاور یه مقدار مشکوک به نظر میرسید ( با توجه به مهر نکردن برگه ی خرید )

تنها یک مغازه این پاور رو داشت با توجه به این که تمامیه فروشنده های بازار رضا بر این عقیده بودن که این پاور 1 ماهی میشه که دیگه وجود نداره و بد نیست این جمله رو از یکی از فروشنده ها مطرح کنم : اگر پاور 580 گرین تونستی پیدا کنی بیا اینجا من 2 برابر قیمت ازت میخرمش .

نداشتن هولوگرام بر روی پاور

در حال کنده شدن سریال پاور

پلمپ نبودن درب جعبه ی پاور

و از همه مهمتر اینکه از کار افتادن یکی از سوکت های ata

من فقط قسپصد داشتم جلوی تقلب و جعل احتمالیه کالا رو بگیر و گرنه برای من چه فرقی میکرد ( چون من که پاورم رو خریده بودم ، چه اصل یا چه تقلبی )

اگر هم میبینید که این همه اصرار به بررسی این موضوع دارم ، فقط بخاطره اینه که نگذارم تو کشورم این بی نظارتی و بی توجهی به

بازار کامپیوتر ، ادامه پیدا کنه ...

در ضمن این موضوع یک مزیت دیگه برای شما که یکی از نمایدگی های شرکت گرین هستین داره : و اینکه شما از دیده یک کاریر که به عنوان یک خریدار و مشتریه کالای شما محسوب میشه ، میتونین کالای خودتون و مشکلات احتمالیه اون رو بررسی کنید و برای بهتر شدن و جلو گیری از جعل کالا اقدام کنین ...

من در پست های قبلیم تجدید نظر میکنم و مینویسم " که مشکل با کمک دوستان لیون کامپیوتر حل شد "

لینک به دیدگاه

با توجه به توضیحات دوستان و سروران گرامی

باید بگم ممنون از راهنمایی و اطلاعاتی که دادین ...

اما هنوز برای بنده خیلی از سوال ها باقی مونده که فکر نمیکنم این تاپیک جایی برای مطرح کردن سوال های باقی مونده ی من باشه ...

ببخشید که این همه صریح مطالب رو تو پست قبلی مطرح کردم

اما وقتی متوجه حساسیت این موضوع میشین که بخواین با پول تو جیبی های خودتون ، یه کیس جمع کنین . اون موقع متوجه خواهید شد ک اگر کوچیک ترین عیبی برای سیستمی که عاشقش بودین بیفته چه ضربه ای به روحتون میزنه ...

چند تا صحبت نهایی دارم که بعد از اون به بحث خاتمه خواهم داد :

من رو باید ببخشید ، اما تنها هدف از مطرح کردن این موضوع این بود که :

خرید این پاور یه مقدار مشکوک به نظر میرسید ( با توجه به مهر نکردن برگه ی خرید )

تنها یک مغازه این پاور رو داشت با توجه به این که تمامیه فروشنده های بازار رضا بر این عقیده بودن که این پاور 1 ماهی میشه که دیگه وجود نداره و بد نیست این جمله رو از یکی از فروشنده ها مطرح کنم : اگر پاور 580 گرین تونستی پیدا کنی بیا اینجا من 2 برابر قیمت ازت میخرمش .

نداشتن هولوگرام بر روی پاور

در حال کنده شدن سریال پاور

پلمپ نبودن درب جعبه ی پاور

و از همه مهمتر اینکه از کار افتادن یکی از سوکت های ata

من فقط قصد داشتم جلوی تقلب و جعل احتمالیه کالا رو بگیر و گرنه برای من چه فرقی میکرد ( چون من که پاورم رو خریده بودم ، چه اصل یا چه تقلبی )

اگر هم میبینید که این همه اصرار به بررسی این موضوع دارم ، فقط بخاطره اینه که نگذارم تو کشورم این بی نظارتی و بی توجهی به بازار کامپیوتر ، ادامه پیدا کنه ...

در ضمن این موضوع یک مزیت دیگه برای شما که یکی از نمایندگی های شرکت گرین هستین داره : و اینکه شما از دیده یک کاریر که به عنوان یک خریدار و مشتریه کالای شما محسوب میشه ، میتونین کالای خودتون و مشکلات احتمالیه اون رو بررسی کنید و برای بهتر شدن و جلو گیری از جعل کالا اقدام کنین ...

من در پست های قبلیم تجدید نظر میکنم و مینویسم که : " این مشکل با کمک دوستان لیون کامپیوتر حل شد "

پس من رو ببخشین که سرتون رو درد آوردم...

بازم ازتون تشکر میکنم که این اطلاعات جامع و کامل رو دادین ...

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

من الان این تاپیکو دیدم

خدمت دوستان عرض کنم که پاور های سیلور استون به هیچ وجه جعلی نیست

خودشون به تک دیتا میفروشن این کارخونه سیلورستون از اون شارلاتانهست تو بیزینس

می خواد تک دیتا رو خراب کنه و برندش رو توسعه بده این پاور هم ساخت خودشونه و جعلی من بازش کردم و کلی با بچه ها بررسی کردیم

جالبه که منم ایمل زدم گفتن جعلیه !

لینک به دیدگاه

• 6 سال بعد...

سلام به دوستان این تاپیک زیر خاکی رو اوردم بالا تا یه سوال بپرسم که هیچ جا جواب نمیدن

پاور های فعلی سیلور استون موجود در بازار ایا خوب هستند یا خیر

من عصر می خواهم یه 600w بگیرم 185 تومان قیمت گرفتم ایا این پاور ها ارزش دارند یا خیر؟

ممنون

لینک به دیدگاه

از ایرانیها هیچ کاری بعید نیست.خروس رو رنگ میکنن جای شترمرغ میفروشن :wacko:

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان این تاپیک زیر خاکی رو اوردم بالا تا یه سوال بپرسم که هیچ جا جواب نمیدن

من عصر می خواهم یه 600w بگیرم 185 تومان قیمت گرفتم ایا این پاور ها ارزش دارند یا خیر؟

ممنون

یعنی هیچ کس اطلاعی در مورد این برند نداره؟

لینک به دیدگاه

یه 480w دارم فک کنم ریبرنده :crying:  :crying:  :crying: گارانتی تک دیتا بود انداختم انباری  :crying:  :crying:  :crying: من که عاشق کیس های سری raven بودم :(  :(  :(  :(  :( و هستم داخل بازار هست به نظر دوستان؟؟؟؟ :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

میدونم که جدید وارد بازار شده..

اما کیفیت و غیره و ریمارک و اینا رو خدا میدونه.

حالا چرا سیلور ؟؟؟؟

پس چی پیشنهاد میدین؟

600w 80plus

2 تا pci میده

185 اینا میدن

لینک به دیدگاه

من یبار یه پاور خریدم زده بود Asus نمیدونستم ایسوس پاورم میزنه.. البته کارتن که نداشت یه سلفون بود :-))))

لینک به دیدگاه

پاور گرین یخر مث این همه کاربری که دارم از سیستم استفاده میکنن.

هیچ تفاوت کاری و کیفی هم براتون نداره حداقلی شرکتی هستش واسه گارانتی یقه شو بگیری.

گرین بین 530w تا 700w مدل نداره که باید 700w بگیرم که اونم 320 تومانه هست

تقریبا دو برابر اونه

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرین بین 530w تا 700w مدل نداره که باید 700w بگیرم که اونم 320 تومانه هست

تقریبا دو برابر اونه

با سلام

تاپیک قدیمی رو اوردید بالا

بهتر بود تاپیک جدید میزدید

در کل

بهتر هست برای خرید پاور بیشتر هزینه کنید چون انتخاب های جالبی وجود نداره با اون مقدار هزینه ایی که میخواهید کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

تاپیک قدیمی رو اوردید بالا

بهتر بود تاپیک جدید میزدید

در کل

بهتر هست برای خرید پاور بیشتر هزینه کنید چون انتخاب های جالبی وجود نداره با اون مقدار هزینه ایی که میخواهید کنید

فکر خوبی هست مرسی باید بودجه افزایش بدم

الان دیدم لیون هم سیلوراستون اورده یعنی لیونم تو کار ریمارک هست؟

یه 600 وات هم هست ریدمکس اون چطوره البته به درد من نمی خوره به خاطر رنگش

تو 3 تا تاپیک پرسیدم کسی جواب نداد

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعید میدونم لیون کامپیوتر جنس مورد دار بده دست خریدار مگر اشتباهی رخ بده که واقعا احتمالش کم هست

اون رید مکس رو تو ایران هیشکی قبولش نداره ولی توی امازون بد نگفتن راجع بهش

میتونید از اقای شعبانی گرین کارکرده مطمئن بگیرید

ولی باز صبر کنید تا دوستان بیشتر راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون

سیلورستون ریمارک نداره و تقلبی هم نداره

اون پاورهای تک دیتا هم همشون ارجینال بودند فقط لیبلاشون رو عوض کردن مثلا پاور 350 وات رو یه لیبل زده بودند و کرده بودند 430 وات

اینی هم که شما میخوای بخری سری اکو هست و ارزونقیمت

البته الان اصالت کالا رو میتونید از فروشنده تضمین بگیرید

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...