رفتن به مطلب

کارت گرافیک قدرتمند دو پردازنده ASUS-295X2 896bit 1796Mb

badboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

یک عدد کارت گرافیک ایسوس295X2 2Gig دو پردازنده با حافظه448x2 بیتی قدرتمند خیلی کم کارکرد موجود دارم و برای فروش یا تعویض با گرافیک اعلام میکنم

دارای 448CUDA Cores

مناسب جهت رندرهای سنگین3d و انیمیشن سازی

لینک توضیحات:GeForce GTX 295 vs Geforce GTX 770 – Performance Comparison Benchmarks @ Hardware Compare

3-مقایسه 295 با 580:GeForce GTX 295 vs GeForce GTX 580 – Performance Comparison Benchmarks @ Hardware Compare

post-8434-0-91103400-1385567856_thumb.jpg

ویرایش شده توسط badboy
لینک به دیدگاه

درود

کاربران محترم فقط پیرامون موضوع تاپیک ارسال پست داشته باشید و بحث های کارشناسی و .. فقط در پ.خ باشه تا موجبات چالش رو در تاپیک به همراه نیاره.

لینک به دیدگاه

درود

کاربران محترم فقط پیرامون موضوع تاپیک ارسال پست داشته باشید و بحث های کارشناسی و .. فقط در پ.خ باشه تا موجبات چالش رو در تاپیک به همراه نیاره.

سپاس گزارم از مدیریت محترم @};-

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ویرایش شد....

ویرایش شده توسط hasan star
لینک به دیدگاه

قیمت رو لطف کنی

سلام دوستان عزیز

یک عدد کارت گرافیک ایسوس دو پردازنده 796بیتی قدرتمند خیلی کم کارکرد موجود دارم و برای فروش اعلام میکنم

کارت فوق یکی از قویترین و بهترین کارتهای گرافیک مخصوصا جهت اورکلاک بازها می باشد

به جدول زیر ستون Gtx 295 توجه فرمایید:

ر

لینک سازنده:GeForce GTX 295 vs Geforce GTX 770 – Performance Comparison Benchmarks @ Hardware Compare
3-مقایسه 295 با 580:GeForce GTX 295 vs GeForce GTX 580 – Performance Comparison Benchmarks @ Hardware Compare

قیمت اخر رو پ خ کن برام در ضمن تعویض داری؟/

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...