رفتن به مطلب

کارت گرافیک قدرتمند دو پردازنده ASUS-295X2 896bit 1796Mb

badboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

-----------------------

ویرایش شده توسط badboy
لینک به دیدگاه

قیمت رو لطف کنید

قیمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

قیمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

پخ شد

لینک به دیدگاه

درود

کاربر گرامی ، قیمت پایه از کالاتون تعین کنید تا موجبات پرسش کاربران و گزارش های زیاد شما برای پاک کردن پستهای اضافی نباشید

لینک به دیدگاه

درود

کاربر گرامی ، قیمت پایه از کالاتون تعین کنید تا موجبات پرسش کاربران و گزارش های زیاد شما برای پاک کردن پستهای اضافی نباشید

ممنون

والا قیمت اعلام می کنم یجور مشکل میشه میام قیمتم رو حذف می کنم یجور دیگه مشکل میشه جریان ما شده جریان ملانصردین خرش که سوار خر بشیم یا خر سوار ما بشه

قیمت تا 450 پیشنهاد شده

لینک به دیدگاه

سلام یک سوال

اون دکمه پاور پشتش برای چیه و چیکار میکنه؟

درضمن لینک مقایسه ها اکثرش با کارت شما فرق میکنه و مشابه هست. احتمالا یه مدل فرق دارن هم ظاهرش فرق میکنه هم اونا خروجی hdmi دارن برای شما نداره

البته محض اطلاعتون عرض کردم قصد جسارت نداشتم و شاید هم من یه چیزایی رو نمیدونم اگه اگاهی کافی ندارم روشنم کنید

لینک به دیدگاه

سلام یک سوال

اون دکمه پاور پشتش برای چیه و چیکار میکنه؟

درضمن لینک مقایسه ها اکثرش با کارت شما فرق میکنه و مشابه هست. احتمالا یه مدل فرق دارن هم ظاهرش فرق میکنه هم اونا خروجی hdmi دارن برای شما نداره

البته محض اطلاعتون عرض کردم قصد جسارت نداشتم و شاید هم من یه چیزایی رو نمیدونم اگه اگاهی کافی ندارم روشنم کنید

سلام اون دکمه نیست یک چراغ سبزمی باشد که در زمان روشن شدن کارت به رنگ سبز روشن می شود

این کارت آخرین و بهینه ترین شده ی سری 295 می باشد که تک PCB شده وGPU ها روی یک برد گذاشته شده اکثر کارتهای 295 دو PCB می باشد که کیفیت کمتری نسبت به تک برد(PCB) دارند ومصرفشان هم از تک برد بیشتر می باشد

در ضمن تک  PCBدارای تبدیل DVI به HDMI می باشند

سلام چرا عمع میکنی این کارت تا 420 می ارزه

دوست گرامی متوجه منظورتان نمی شوم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...