رفتن به مطلب

مشاوره در خرید نوت بوک....

dante21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان لیونی...

یه لپتاپ میخوام برای مادرم...

قیمت حدود 2.000.000 ولی خب بیشتر هم شد یکم عیب نداره(500.000) گفتم حداقل 2 تومن گفت عب نداره مجبورم دیگه  :D  بعد من لنگ 1 تومنم برای گرافیک  :wacko:  :(  8-X

برند ایسوس و سونی باشه بد نیست...

قبلا ایشون نت بوک داشتم و چون برای چشمشون مشکل ایجاد میکرد فروختن..صفحه نمایش بزرگ و تصویر دهی زیبا ملاکه ... و برای کارای روزمره میخوان...(آفیس و نت گردی و فیلم)

ممنون پیشاپیش

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من ASUS VivoBook S550C i3 6 1TB 2G هست که حدود 2160 قیمت داره . 15.6 اینچ . اگر 14 اینچ کافی باشه ASUS VivoBook S400CA i5 4 500 24SSD Ultrabook با قیمت 2190 هم هست که خیلی سبکه .البته درایو نوری هم نداره .

لینک به دیدگاه

ممنون جفتشون فوق العاده هستن ... نت بوک قبلی 11 اینچ بود و چشمشون اذیت میشد...14فک کنم کافی باشه درسته اما 15 بهتره

S550CA بیشتر چشمم رو گرفته...فقط 1080 نیستن؟

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

نه . اینها 1080 نیستن . HD هستن هر دو . تو این قیمت 180 خیلی کم گیر میاد . باید تو برندهای پایین دنبالش باشی . S550CA کانفیگش چیه ؟ فکر نکنم خیلی فرق کنه . ولی S400CA درسته 14 اینچه ، ولی وزن کمتری داره ، یک SSD با حجم 24 گیگ هم برای کش هارد داره علاوه بر هارد 500 گیگی . i5 هم هست که تفاوت زیادیه . درایو نوری هم فکر نمیکنم خیلی نیاز باشه .

لینک به دیدگاه

والا اندازه مانیتورش مهمه برام...ولی بازم باید ببینم 14 اندازش مناسب هست یا نه

اینجا میگردم میرم تو بازار میخرم چون ندونسته بری بخری یارو جنس ته انبارشو میاره میگه این شاخترین لپتاپ بازاره :))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...