رفتن به مطلب

فروش مادربرد ایسوس p8h77-v با گارانتی سازگار با بیشتر از 30 درصد زیر قیمت

jahfar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تاریخ خرید مادر برد توتایپیک مشخص

ازشانس بد من تو اولین خرید خوردم به پست این نامرد

مادر برد تا الان برای تعمیر  دست گارانتی  بود

حتی من حاضر بودم پول تعمیرشو بدم  که درست بشه که گفتن نمیشه وفاقد گارانتی تشخیصش دادن

وگفتن غیر قابل تعمیر

زنگ زدم بهش گفتم نامرد حداقل بیا پول تعمیرو نصف نصف بدیم که اونم نداد

جالب اینجاست که تمام پول مادر برد رو ازمن گرفته و بمن میگه نامرد؟؟؟

من اگه نامرد بودم که پیچهای فن رو برات نمیفرستادم 

بشما که پول مارو خوردی  و1 ابم روش که انشا... از گلوت پایین نمیره چی میگن؟؟؟

حیف که حروم خوری و حرف حساب سرت نمیشه

حالا هم واسه اینکه رو کلاه برداریش سرپوش بذاره کلی اراجیف جور کرده وداره واس خودش میبافه

اگه تهران بودی تا الان خدمتت رسیده بودم ومیبردمت گارانتی تا  بهت  ثابت بشه هرچند میدونم بازم گردن نمیگرفتی

چون  خودت از اول میدونستی  چه اشغالی داری میفروشی

لینک به دیدگاه

اقا ببخشید که من دخالت میکنم

ولی این سیستم خریدو فروش ایراد داره نه شما...

به نظر من یکی از شما دارید دروغ میگید

هر دوی شما هم معتبر و موجه

پس راه حل چیه:؟

من 3 تا پیشنهاد دارم

اول - بیاید این سیستم پرداخت بعد ارسال و برعکس ارسال بعد پرداخت و خرید غیر حضوری رو بزارید کنار -(اینجوری هم باب کلاهبرداری کم میشه هم امثال من وقتی میگن حضوری .. این یعنی قانون... و کسی نه ناراحت میشه نه مسخره میکنه)

بخدا به بعضی دوستان پیشنهاد خرید حضوری کردم مسخرم کردن و گفتن ما اینجا اینهمه اعتبار داریم میخریم میفروشیم تو تازه وارد اومدی به ما اعتماد نداری؟؟...

اگر پرداخت کنید احتمال ارسال نکردن هست . اگر ارسال کنید احتمال پرداخت نکردن هست.

اگر پرداخت کنید و ارسال کنید احتمال خراب بودن و یا خراب کردن جنس هست

پیشنهاد 1- حضوری خرید کنید اون هم درب منزل فروشنده . ترجیحا قطعه داخل سیستم باشه و تو سیستم خود طرف امتحان و تست کنید و بعد تحویل بگیرید

پیشنهاد 2- یک نفر واسطه مثل اقای حسینی که مدیریت محترم هست و مغازه دار هست بیاد 2-3 تا سیستم پایه بزاره تو مغازش - خریدار و فروشنده برن مغازه و با سیستم ایشون تست بگیرن و خوب طبیعتا اقای حسینی هم میشه شاهد معامله

و یک حق تست مثلا یه مبلغ 5000 تومن هم پرداخت بشه. این 5000 تومن دادن بهتر از ....$.... ضرر هست برای دوستان.

وسلام

لینک به دیدگاه

پیشنهاد 3- برای شهرستانی های عزیز:

جنس و کالا اول ارسال بشه به واسطه یا مغازه مثلا اقای حسینی

ایشون صحت و سلامت جنس رو در قبال پرداخت هزینه تست تایید میکنند.

اگر سلامت جنس تایید شد پول واریز بشه بعد بره از ایشون تحویل بگیره

اگر واریز نشد با کاربر خریدار برخورد قاطع بشه

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

توی فروش قطعات دست دوم اینجور اتفاقات زیاد پیش میاد که کالا رو تست میکنید بعد میبیند خرابه .

ولی ازتون میخوام که به همدیگه تهمت نزنید و توهین نکنید . این مسئله معامله کاملا به خودتون مربوطه .

و سعی کنید راه حل پیدا کنید . ممطئن باشید بجز توهین و تهمت راههای هستش

لینک به دیدگاه

من ازاین پول گذشتم

مادر برد روهم انداختم تو سطل اشغال

این تجربه شد  برای من که بسادگی گول حرفهای امثال جعفر ولایتی شیاد رونخورم

من پول این اقا رو تمام و کمال دادم تا بجاش این  اقا جنس خرابش روبندازه بمن

اما این اقا با کمال پرویی بمن گفت کلاه بردار

تاالان منتطرگارانتی  بودم که درستش کنه  حتی اگه درستش میکرد راضی بودم  اما گفتن  غیر قابل تعمیره

دیگه قضاوتش باش باخودتون

باخبر شدم که این اقا بمحض فروش جنسش به بنده 1 مادربرد دیگ از همین جا  خریده  که مشخص که چه ریگی تو کفشش بوده وگرنه  خرید وفروشش بی دلیل بوده

دیگه قضاوتش باش باخودتون

مطمئن هستم که از پول منم خیری نمیبینه

مهم نیست دیگ این پول فدای سر همه بچهای انجمن

فقط 1خواهش دارم از بچها که دیگ بسادگی به دیگران اعتماد نکنند تا بلایی که سرمن اومد برای بقیه  پیش نیاد

ببخشید که وقت همتون روگرفتم

خواهش میکنم اگه ممکن موضوع روقفل کنید

ویرایش شده توسط mashinbazy
لینک به دیدگاه

من ازاین پول گذشتم

مادر برد روهم انداختم تو سطل اشغال

این تجربه شد  برای من که بسادگی گول حرفهای امثال جعفر ولایتی شیاد رونخورم

من پول این اقا رو تمام و کمال دادم تا بجاش این  اقا جنس خرابش روبندازه بمن

اما این اقا با کمال پرویی بمن گفت کلاه بردار

تاالان منتطرگارانتی  بودم که درستش کنه  حتی اگه درستش میکرد راضی بودم  اما گفتن  غیر قابل تعمیره

دیگه قضاوتش باش باخودتون

باخبر شدم که این اقا بمحض فروش جنسش به بنده 1 مادربرد دیگ از همین جا  خریده  که مشخص که چه ریگی تو کفشش بوده وگرنه  خرید وفروشش بی دلیل بوده

دیگه قضاوتش باش باخودتون

مطمئن هستم که از پول منم خیری نمیبینه

مهم نیست دیگ این پول فدای سر همه بچهای انجمن

فقط 1خواهش دارم از بچها که دیگ بسادگی به دیگران اعتماد نکنند تا بلایی که سرمن اومد برای بقیه  پیش نیاد

ببخشید که وقت همتون روگرفتم

خواهش میکنم اگه ممکن موضوع روقفل کنید

به همون خدایی که همه معتقدیم داری دروغ میگی از هژار قربانی بپرسید که مادربرد من سالم بود یا نه من با چند نفر معامله داشتم همه هم راضی ولی این از خدا بیخبر فکر کرد چون شهرستانی ام میتونه هم مادربرد رو بگیره هم پولشو اگه خدایی اون بالاست بین ما قضاوت کنه که کدوم دروغ میگیم متاسفم برای آدمهایی مثل شما که رفتی سراغ دوستات امتیاز منفی بدن من میخواستم فرداش واسه آقای حسینی بفرستم و z77-v بگیرم واسه باس رمهام خودشونم یادشونه که شبش با هزار التماس گفتی میخوام هزینه پست هم دادم این بود جوابش به جای ماشین بازی پول دزدی میزاشتی بهتر بود از خدا بترس حیف اون اسم علی که روی آدمهایی مثل شما گذاشتند حیف که دوری وگرنه هر دومون پیش چند تا کاربر قسم میخوردیم که کی دروغ میگه اگه حاضر بودی قسم بخوری 2 تا مادربرد بهت میدادم 

لینک به دیدگاه

من با آقا امید هم که معامله داشتیم قرار بود این مادربرد رو تعویض کنیم از خودشون بپرسید یه بار هم که گرافیک از ایشون گرفتم عکس کیس رو که نشونشون دادم گفت که باید رو 16 ایکس بندازم همین مادربرد برید بپرسید ازش اگه دروغ میگم همون امید بوی

به دلیل امتیازی که ویندوز به گرافیک داده بود راهنمایی کردند سر قیمت با مادربرد ایشان به نتیجه نرسیدیم واقعا اگه مشکل داشت سر قیمت آیا بنده چونه میزدم متاسفم این فروم آدمای اینچنینی توش هست مثل ماشین بازی

الانم برو از سطل آشغال درش بیار پولتو بهت بدم بگو گدایی میکنم نه حقتو بخوای از طرفی رفتی سراغ دوستات امتیاز منفی بدن این کارتون نشون میده چقدر آدمی از طرفی چرا موضوعو قفل کنند تو که ادعا داری میترسی رسوا شی اینکه گفتی چرا فرداش مادربرد خریدم اکثر بچه ها میدونند 16 گیگ رم کینگیستون باس 2400 خریدم که هر چند اینهمه دوستان راهنمایی کردند تا 1600 بیشتر بالا نمیومد بعد گفتند چیپ زد 77 بگیرم که قرار بود واسه لیون بفرستم که شبش شما پیغام دادی از طرفی توی دروغگو گفتی مادربرد دوستتو سوزوندی مدل من از طرفی مهندس تعمیرات کامپیوتر بودی از طرفی از من میپرسیدی کابل برق چند پین میخوره تو که عرضه نداشتی پول مادربرد سوخته دوستتو بدی به اونم دروغ گفتی که یواشکی یک مادربرد دیگه بندازی از کجا معلوم نمیخواستی مادربرد سوخته دوستتو به من بندازی گفتی که ندارم تعمیرکارم مادربرد دوستمو سوزوندم 10 میلیون شرکت کاشت قارچ ازم بالا کشده هر چند بعیده یه میلیون تا حالا شمرده باشی که واسه یه مادربرد 250 هزاری که اینهمه تخفیف دادم اینطوری تهمت میزنی

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

قصد دخالت در موضوع رو ندارم ولی چند نکته که بنده اطلاع دارم رو خدمتتون عرض میکنم .

1. ایشون مادربرد رو به علت عدم ساپورت رم فروختند و بنده قرار بود با Z68 یکی از دوستان براشون تعویض کنم که بنا به دلایلی که خود جعفر میدون و یک سری سوء تفاهمات این کار صورت نگرفت . حتی یادمه که هژار عزیز یه تاپیکی جهت بررسی این مشکل زده بودند که خودشون میتونن اون رو بهتون نشون بدند .

2. بنده یک گرافیک 570 رو با گرافیک 6870 ایشون تعویض کردم و از معامله با ایشون راضی بودم . 

3. زمانی که اون 570 به دستشون رسید سر ریت ویندوز باهاش مشکلی داشتند که برای بنده از سیستم عکسی ارسال کردند و بنده مشکل رو به ایشون توضیح دادم و حل شد. مادربرد در اون برهه زمانی سالم بود .

.

.

.

این صحبت های بنده جهت نتیجه گیری و مشخص کردن مقصر یا فرد خاطی نیست و فقط واقعیت هایی بود که بنا به درخواست استارتر گفته شد .

لینک به دیدگاه

ممنون آقا امید بابا به خدا قسم من هنوز نزاشتم لقمه حرام بیاد تو زندگیم خودشونم میدونند که همون شب گفت فردا واسم پست کن گفتم که کار میکس فیلم دارم اون شب تا صبح نخوابیدم و فیلم رو درست کردم بعدا فرداش رفتم کامپیوتر فروشی داخل شهر با احتیاط جلو چشمام درآوردم و با هزار لایه بسته بندی کردم که سالم برسه الانم مادربردمو میشناسم بفرسته پولشو بدم ولی به خدا دروغ میگه میخواست مادربرد دوستشو که بوسیله پاور سوزونده بود به من بندازه من شب قبلش به آقای حسینی هم خبر دادم که میخوام واسشون بفرستم گفتند 250 میخرن ولی اگر تاپیک بزنم شاید بهتر بفروشم هر چند به دلیل اصرار اینکه ندارند و باید جایگزین کنند واسه دوستشون همون قیمت دادم اینم جوابش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خسته نباشید

من پیشنهاد میکنم

حالا که کاربر محترم (فروشنده) قبول کردن پول مادربورد رو برگردونن و قسم میخورن که مادربورد سالم بوده تا حدودی حرفشونو میشه قبول کرد چون اگه قصدش کلاه برداری بود به هیچ عنوان زیر بار این مشکل نمی رفت و حرف برگشت پول رو به خریدار نمیزد

برای اینکه این وسط ایشون هم تو این معامله ضرر نکنن نصف یا دو سوم پول مادربورد رو بدن به خریدار . اینجوری خریدار هم یه مقدار از پولش زنده میشه و باید به این روش قانع باشه.

صحت یا دروغ این معامله بین این دو نفر میمونه برای دادگاه نهایی :D پیش خداوند بزرگ

کسی که به صحت گفتش مطمئنه ..  مطمئن باشه از دست دادن این پول چیزی نیست و یه جایی دوباره براش زنده میشه درسته زمانش معلوم نیست ولی حتما بر میگرده

اینو هم بزاره رو حساب بالا پایین شدن زندگی چون قبول نکردنش یعنی یه جورایی رد کردن قانون این جهان و موضع گیری جلوی خدا

البته این پیشنهاد بود! از این دونفر کسی که با این گفته های من موافق نیست میتونه حرفامو رد کنه و قبول نکنه 

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

ممنون آقا امید بابا به خدا قسم من هنوز نزاشتم لقمه حرام بیاد تو زندگیم خودشونم میدونند که همون شب گفت فردا واسم پست کن گفتم که کار میکس فیلم دارم اون شب تا صبح نخوابیدم و فیلم رو درست کردم بعدا فرداش رفتم کامپیوتر فروشی داخل شهر با احتیاط جلو چشمام درآوردم و با هزار لایه بسته بندی کردم که سالم برسه الانم مادربردمو میشناسم بفرسته پولشو بدم ولی به خدا دروغ میگه میخواست مادربرد دوستشو که بوسیله پاور سوزونده بود به من بندازه من شب قبلش به آقای حسینی هم خبر دادم که میخوام واسشون بفرستم گفتند 250 میخرن ولی اگر تاپیک بزنم شاید بهتر بفروشم هر چند به دلیل اصرار اینکه ندارند و باید جایگزین کنند واسه دوستشون همون قیمت دادم اینم جوابش

اینجا چند نکته قابل اشاره وجود داره (تشکر از اینکه وقت میذارید ومطالعه میکنید)

1-خود این اقا میدونست که بابای من تو بیمارستان میلاد بستری هستش چون بعد ارسال مادربرد زنگ زد گفت پیچهای فن روش جامونده   بهش گفتم بیمارستانم و هنوز خونه نرفتم حتی صدای ناله های باباموهم شنید و بقول خودش گفت اگه پیچهای فن روبرام بفرستی برات دعا میکنم اما الان یادش رفته  که  اینم میذارم پای الزایمرش

2- بنظر شما من اگه کلاه بردار بودم قبل ارسال براش پول میفرستادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس اسم کسی که پول میگیره وجنس خراب میفرسته چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

3- حتی قبل خرید با اقای حسینی مشورت کردم ایشون گفتن پول رو بریزید تو حساب بنده و  بعد دریافت و تست مادربرد ما پول رو براشون ارسال میکنیم اما از اونجایی که این اقا کلی قسم و ایه اورد که جنس من سالم بنده باور کردم و پول رو مستقیم به حساب این اقا ریختم

4- این اقا میگه  پول مادر برد250 بوده درصورتی که من270هزار تومان توحسابش ریختم

جالب اینکه میگه

5-دوروز بعد اینکه مادر برد دستم رسیده بود با هزار اصرار این اقا که گفت کارش لنگه از بیمارستان اومدم خونه وقبل تست مادر برد پیچهای فن روباز کردم و براش فرستادم

وتازه فردای اون روز فهمیدم که جریان چیه البته خدا شاهده اگه بعدش هم میفهمیدم باز براش میفرستادم

در ضمن بنده 5 روز پیش از کاربر ahmad021 حضوری پاور685b خریدم که همینجا بازم ازش تشکر میکنم میتونید ازنحوه برخورد من ازش بپرسید

6- مادر بردی  برای دوست من بود بدلیل نوسان پاور سوخته بود که قبل خرید به این اقا گفتم و مادر برد ایشون رو با پاور ورم و cpuاکبند تست کردم و کلا مادر برد روشن نشد حتی تو گارانتی بهم گفتن سوکت cpu مادربرد مشکل داره یعنی زمانیکه خواستن cpu رو خارج کنند  سوزن هاش کج شده بوده که  بقول این اقا مادربرد میتونسته تا لحظه اخر استفاده سالم بوده باش  و  لحظه خارج کردن cpu بمشکل خورده باش

این مادربرد هر مشکلی داشت غیر ازاین که روشن نشه من هیچوقت این موضوع رو اینجا اعلام نمیکردم و1جوری باهاش کنار می اومدم

7-من تمام وکمال پول این اقا رو دادم و وخیالم راحت که این اقا مدیون من میشه نه من(هرچند که هنوزم کم نمیاره)  

8- ادعای خنده دارش اینکه میخواستم مادر برد ها رو عوض کنم درصورتی مادر برد دوستم سریle بود واین مادر برد سریv  حتی بچه هم میفهمه که نوع مادر برد وشماره گارانتیش فرق میکنه

9-قبل ارسال این اقا قول داد اگه مشکلی برای مادر برد پیش اومد پسش بگیرند که الان یادش نمیاد چه قولی داده  تا جری تر هم شده

10-در انتها من  پیشنهادی که روز اول بهش دادم  که حداقل پول تعمیری که گارانتی میخواد رو بهم بده رو تکرار میکنم البته همون موقع هم جواب نداد ونشنیده گرفت واین کارش 100برابر بیشتر اذیتم کرد 

من تمام پول مادر برد رو نمی خوام چون نمی تونم بگم 100% کار این اقا بوده و شاید اون دوستش که cpu  رو خارج کرده متوجه اشتباهش نشده

درکل بهتره بجای به حاشیه کشیدن موضوع و قسم و ایه این اقا لطف کنند اگه هنوزم ادعای درستی وصداقت میکنند هزینه ایی که گارانتی قرار بود از بنده بگیرند و مبلغش 74 هزارتومان بوده رو بمن بده که حداقل یک چهارم پولی که بهش دادم  جبران بشه  همین

لینک به دیدگاه

دوستان من مادربرد رو یه آقای mashinbazi http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showuser=14526

فروختم خود هژار قربانی که از کاربرای مورد اعتماد همه هستش شاهد هست که سالم سالم بود حتی عکسشم رو کیس کشیدم چون باهاش کار میکردم این آقا پیغام داد که مادربرد دوستش که مدل من بود بوسیله پاور سوزونده و میخواست مادربردمو بدون اطلاع دوستش جایگزین کنه از طرفی ادعای مهندس تعمیرات کامپیوتر معرفی کرد مادربرد رو که واسش فرستادم بعد یه هفته با دروغ اینکه باباش بیمارستان بوده زنگ زد که مادربرد خرابه به خدایی خدا اگه مشکلی داشت از اول نمیفروختم حالا هم اومده امتیاز منفی میده نه به ایشان جنس بفروشید نه بخرید آدم باید مرد باشه تا معامله کنه نه به فکر سو استفاده باشه

از سر دلسوزی به ایشون تخفیف دادم چون مادربرد دوستشو سوزونده بود آقای مهندس :blink: هزینه پست رو هم دادم اینم جوابش

درود دوست عزیز

والا من هفته پیش با علی آقا (mashinbazi) معامله داشتم و یه پاور فروختم و کلا آدمه خوبی به نظر میرسه

این بنده خدا راست میگه که پدرش بیمارستان بود چون منم کاملا در جریان بودم

در کل خیلی بعیده که علی اقا همچنین کاری بکنه

لینک به دیدگاه

سلام نمیخوام دخالت کنم

ولی این دادشم گلم از مام خرید کرده مشکلی نداشتیم باهم حالا اگه مین مشکل داشته مهم نیست بفرست سازگار فروشنده خسارتشو بده

دو طرف راضی باشن

لینک به دیدگاه

چند روزه پیش جعفر خان (چاخان)  ادعا میکرد کل پولو میدم منم خواستم  به همه ثابت بشه چطورادمی هستی گفتم فقط  یک چهارمشو بده که دوباره زد زیرش و فراری شد!!!!!!!!!!!

البته  بد هم نشد حداقل  اینجوری به همه ثابت میش همه  حرفات فقط در حد  لاف زدن وغیر از قسم دروغ  و کلاه برداری چیز دیگه ایی بلد نیستی!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

اولا چند روزه آفلاینم چون اعتبار انترنتم تموم شده بود تازه شارژ کردم دوما پول مفت نمیدم آقای محترم این لقب های چاخان و شیاد و حقه باز هم به خودتون میاد رم به آقای eddy فروختم که تو قم تشریف دارن اونم هیچی نشده 350 ریختند و جنس رو واسشون فرستادم هر دو طرف هم راضی بودیم با خیلی های دیگه هم معامله داشتم به جز شما که خواستی مادربرد ارزون واست تموم شه الانم میگم مادربرد خودمو میشناسم نمیگی سوخته خوب پسش بفرست پولتو بدم نه اینکه با دروغ یک چهارم بهت بدم  خجالت بکش نمیدونم چرا میخوای با این حرفها بهت توجه بشه  انشاالاه خدا بینمون قضاوت کنه دیگه حوصله حرفهای الکی شما رو ندارم شمارمو بلدی بفرست پولتو بگیر 

تاپیک بسته شود لطفا

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...