رفتن به مطلب

معرفی قطعات غیر اورجینال در ایران

Recommended Posts

سلام.من رم 16gig gskil ripjaw ddr4 2800 دارم اما تو برنامه burnin test میزان باس رو 2133 میزنه.چرا؟یعنی رمام تقلبیه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام.من رم 16gig gskil ripjaw ddr4 2800 دارم اما تو برنامه burnin test میزان باس رو 2133 میزنه.چرا؟یعنی رمام تقلبیه؟

جای سوال شما این جا نیست 

در اصل شما باید XMP رو فعال کرده باشید و بعدش نرم افزار CPU Z رو دانلود کنید تو سربرگ Memory  تو DRAM FRCUENCY نوشته باشه 1400 ( که این یعنی باس رم های شما روی 2800 هست و داره کار میکنه ) 

اگر این طور بود مشکلی ندارید 

اگر نبود تو این جا مطرح کنید 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=13

لینک به دیدگاه

واقعا نهادی نیست بر نظارت؟ 

نمیدونم از کجا بره خودشون برچسب تهیه میکنن و میسازن و میزنن رو کارتن گرافیک و..........رو گرافیک های DDR2ـه DVI دار میزنن DDR3 + HDMI+DX11! (مخصوصا تو این کارت های برد قرمز!!!!!!!!!) 

لینک به دیدگاه

ایسوس 3000 وات ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟‌

بدون شرح !!!

ttzd8b62h3qlagmvmerq.jpg

twhjts4xlp9mm3i9adv.jpg

واقعا از خرید چنین کالاهایی خودداری کنید دوستان و به خودتون ضرر نزنید

سلام

نمى دونم چرا تب ايسوس تو مملكت اين طور داغه خيلى ها فقط ماركشو مى بينن ASUS هست مى خرن بابا هر كسى رو بهر كارى ساخته اند

ديگه ايسوس نمى تونه پاور بزنه تو مادربورد حرف واسه گفتن داره حتى پنل هاى مانيتورش اكثرا LG هست

تو بازار خودم اسپيكر ايسوس ديدم از اسپيكر هاى BEATS كپى شده بود

دوستان لطفا تعصب بيجا رو كنار بگذاريد و با مطالعه و تحقيق خريد انجام بدهيد

( الان طرفداراى ايسوس ميان )

لینک به دیدگاه

دوستان قطعاتی که گارانتی F2 هستند مورد دارند میخواستم بدونم کسی تجربه مشابه داره؟؟؟

لینک به دیدگاه

چندماه پیش یه پاور ایسوس 350وات خریدم برای سیستم دانلود بعد از یک هفته دانلود برد هارد و مادربرد رو سوزوند همون موقع که دود از کیس بلند شد سریع خاموش کردم وگرنه کله هارد رو با خودش میبرد از شانس خوب فقط بردش سوخته بود و شرش به دیتا نرسیده بود

لینک به دیدگاه

ایسوس 3000 وات ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟‌

بدون شرح !!!

ttzd8b62h3qlagmvmerq.jpg

twhjts4xlp9mm3i9adv.jpg

واقعا از خرید چنین کالاهایی خودداری کنید دوستان و به خودتون ضرر نزنید

متاسفانه این پاور تو شهرستان بسیار جا افتاده و تمام همکاران دارن برای مصرف کننده از این پاور استفاده میکنند .

البته وقتی سواد مشتری پایین هست و فقط به اعداد توجه میکنه ( گرافیک 1 گیگ یا دو گیگ ! ) و اصلا نمی پذیره که برندی مثل ترمالتک یا گرین و امثالهم بسیار با این برند تفاوت داره و فقط رقم نهایی رو میبینه نتیجه فروش این محصول میشه .

مشتری سیستم قیمت میگیره با مشخصات اعدادی مثل رم فلان هارد فلان و ...

دیگه به برند کاری نداره چون اطلاعات نداره .

در نتیجه یه سیسستم با یک مشخصات و برند متفاوت دارای اختلافی 200 تا 300 تومنی میشه که نتیجه کار خرید سیستم ارزونتر و گران فروش شدن مغازه داری که دارای کالای اصلی ارائه میده هست ....

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان هارد وسترن گرین 1.5 ترابایت و DVD RW های تولید 2015 شرکت لایت آن ریفر هستند با گارانتی شرکتی P.S.S حواستون باشه تو خرید....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان هارد وسترن گرین 1.5 ترابایت و DVD RW های تولید 2015 شرکت لایت آن ریفر هستند با گارانتی شرکتی P.S.S حواستون باشه تو خرید....

بله دوست گرامی الان منم یدونه سامسونگ خریدم ریفر مونده رو دستم

تاپیک فروش هم زدم کسی نمیخرش :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مین برد چی ؟

من فک کنم مین گیگا با گارانتی P S S دیدم یه لگو سفید رنگه.

شایدم اشتباه می کنم !!!

بله خود نامردش هست ... نخرید یک مقدار بیشتر بدید ولی با این گارانتی چیزی نخرید که همش ضرره...

بله دوست گرامی الان منم یدونه سامسونگ خریدم ریفر مونده رو دستم

تاپیک فروش هم زدم کسی نمیخرش  :D

فکر می کنم این هاردها رو روی دیتا سنتر استفاده می کردن !

27000 ساعت کار کرده !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر می کنم این هاردها رو روی دیتا سنتر استفاده می کردن !

27000 ساعت کار کرده !

دی وی دی رایتر سامسونگ منظورم بود معین جان

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام جناب حسینی عزیز

قطعه غیر اورجینال و کاملا متفاوت

کارت گرافیک gt 640 2gb

برند : speed transft

این کارت گرافیک اصلا gt 640 نیست و اصلا از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی نمیکنه ولی نرم افزار gpu z   دایرکت ایکس 11 نشون میده و gt 640  ولی مموری و کور کلاک کارت  همانند کارت gt 9600 نشون میده و هنگام بازکردن گیم دایرکت ایکس 11 گیم اجرا نمیشه و کارت دایرکت 11 ساپورت میخواد

و به هیچ عنوان نمیشه بایوس کارت رو تعویض یا ابدیت کرد و در ویندوز 7 فقط با درایور خود کارت که داخل جعبش موجوده کارت رو میشناسه  صرفا جهت اطلاع .

گارانتی هم داره زنگ میزنی میگن اینجارو ترک کردن .

از جنس های مشهد هستش.

من از اینا 2 تا دارم هرکی بخواد در خدمتم فقط به اندازه یه کارت دارکت ایکس 10.1  مثلا 4670  ازش انتظار داشته باشید

post-20994-0-06585400-1449515524_thumb.jpg

post-20994-0-41836500-1449515533_thumb.jpg

post-20994-0-01942000-1449515544_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mjmjmj61
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام جناب حسینی عزیز

کارت گرافیک gt 640 2gb

این کارت گرافیک اصلا gt 640 نیست و اصلا از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی نمیکنه ولی نرم افزار gpu z   دایرکت ایکس 11 نشون میده و gt 640  ولی مموری و کور کلاک کارت  همانند کارت gt 9600 نشون میده و هنگام بازکردن گیم دایرکت ایکس 11 ساپورت ارور میده و کارت دایرکت 11 ساپورت میخواد

و به هیچ عنوان نمیشه بایوس کارت رو تعویض یا ابدیت کرد و ویندوز 7 فقط با درایور خود کارت که داخل جعبش موجوده کارت رو میشناسه  صرفا جهت اطلاع .

از جنس های مشهد هستش.

من از اینا 2 تا دارم هرکی بخواد در خدمتم فقط به اندازه یه کارت دارکت ایکس 10.1  مثلا 4670  ازش انتظار داشته باشید

دوست من همينطور که در خريد کالا بي دقتي کرديد!  :wacko:

در باز گو کردن اسمش هم مجدد بي دقتي کرديد!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من همينطور که در خريد کالا بي دقتي کرديد!  :wacko:

در باز گو کردن اسمش هم مجدد بي دقتي کرديد!  :D

کجاش بی دقتی کردم بگید اصلاح کنم @};-

لینک به دیدگاه

Transfer هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بيشتر منظورم اينه که در خريد بايد دقت زيادي به خرج داد که بازار ما  پر است از اين نوع قطعات @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام جناب حسینی عزیز

کارت گرافیک gt 640 2gb

این کارت گرافیک اصلا gt 640 نیست و اصلا از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی نمیکنه ولی نرم افزار gpu z   دایرکت ایکس 11 نشون میده و gt 640  ولی مموری و کور کلاک کارت  همانند کارت gt 9600 نشون میده و هنگام بازکردن گیم دایرکت ایکس 11 گیم اجرا نمیشه و کارت دایرکت 11 ساپورت میخواد

و به هیچ عنوان نمیشه بایوس کارت رو تعویض یا ابدیت کرد و در ویندوز 7 فقط با درایور خود کارت که داخل جعبش موجوده کارت رو میشناسه  صرفا جهت اطلاع .

از جنس های مشهد هستش.

این دیگه چی بود :wacko: :wacko: :wacko:  درود به غیرت واردکنندگان که هر آشغالی رو وارد میکنن :clapping:

لینک به دیدگاه

من سه قطعه دارم که توی گوگل سرچ کردم هیچ کالایی با این مشخصات پیدا نکرد : مودم adsl پورشه  بعدی  پاور redmax  هست که نمیدونم چه نسبتی با  raidmax داره و آخری گرافیک AXLE GTS 450 4G هست که توی گوگل فقط مدل های 1 و 2 گیگ شو پیدا کرد . البته همشون دو سال هست که به خوبی انجام وظیفه میکنن

لینک به دیدگاه

سلام 

موضوع تاپیک عالیه و کاملا مورد نیاز ولی

1- با این وضع که طی 1 ساعت اینقدر اسپم اومده شما بعد یه هفته هیچی نمیتونی پیدا کنی پس لطفا یه ساز و کار دیگه برا این کار پیاده کنید

2- ترجیحا اگه قطعات دسته بندی بشن بهتره که اگه کسی مثلا میخواد موس بگیره بره فقط موس های غیر اصل رو ببینه

3- اگه بشه افراد تجربه (ناموفق و منفی) از قطعاتی که گرفتن رو بگن خیلی خوب میشه من خودم شخصا یه کیس گرفتم و اصلا اون چیزی که انتظار داشتم نبود و به سختی پس دادم اگه قبلش راهنمایی بود اونقدر اذیت نمیشدم یا مثلا همین تجربه موس آقا میلاد

MILAD.SANANDAJ
لینک به دیدگاه

این دیگه چی بود  :wacko:  :wacko:  :wacko:  درود به غیرت واردکنندگان که هر آشغالی رو وارد میکنن  :clapping:

کارت ایشون مدتی دست بنده بود کلی سرچ زدم از روی مشخصات تعداد کودا کور ها و همه چیز اخرسر نفهمیدم چیپ این کارت چی هست.

چون گفتم بایوس بزنم روش بلکه درست بشه که نشد . یعنی اصلا معلوم نیست که کدام کارته که بخوام تازه بایوس روش بزنم.

مموری کارتم که از یه برند گمنام بودکه تا به حال نشنیده بودم. 

پشت کارت روی PCB هم به شکلی چاپ شده nVidia که بنده خودم با لاک غلط گیر از اون تمیز تر میتونم چاپ کنم :D  

من سه قطعه دارم که توی گوگل سرچ کردم هیچ کالایی با این مشخصات پیدا نکرد : مودم adsl پورشه  بعدی  پاور redmax  هست که نمیدونم چه نسبتی با  raidmax داره و آخری گرافیک AXLE GTS 450 4G هست که توی گوگل فقط مدل های 1 و 2 گیگ شو پیدا کرد . البته همشون دو سال هست که به خوبی انجام وظیفه میکنن

دوست عزیز پاور های  redmax  مثل گرین ربرند شدن. و توسط گارانتی سپید (اگر خاطرم باشه یه همچین اسمی داشت) در اصل تولید کننده این پاور FSP یا FPS هست. که از تولید کننده گان خوب قطعات پاور به سایر برند ها هست.

بنده مدل 600 وات همین برند رو داشتم که در اصل تا  730 وات ریل  توانایی داشت ! و تاییده رسمی استاندارد 80 پلاس برنز رو داشت  که در یک سایتی که این پاور ها رو لیست میکرد هم سرچ کردم اسم پاور موجود بود. !

مورد بعدی هارد های وسترن دیجیتال با برچسب سفید هست.

که هم وزن بیشتری دارن و هم ظاهر متفاوتی با سایر هارد های وسترن دیجیتال دارن.

حین کارکرد هم اکثرا لرزش خفیفی دارن و از سرعت به نسبت کمی هم برخوردار هستن.

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت ایشون مدتی دست بنده بود کلی سرچ زدم از روی مشخصات تعداد کودا کور ها و همه چیز اخرسر نفهمیدم چیپ این کارت چی هست.

چون گفتم بایوس بزنم روش بلکه درست بشه که نشد . یعنی اصلا معلوم نیست که کدام کارته که بخوام تازه بایوس روش بزنم.

مموری کارتم که از یه برند گمنام بودکه تا به حال نشنیده بودم. 

پشت کارت روی PCB هم به شکلی چاپ شده nVidia که بنده خودم با لاک غلط گیر از اون تمیز تر میتونم چاپ کنم :D  

دوست عزیز پاور های  redmax  مثل گرین ربرند شدن. و توسط گارانتی سپید (اگر خاطرم باشه یه همچین اسمی داشت) در اصل تولید کننده این پاور FSP یا FPS هست. که از تولید کننده گان خوب قطعات پاور به سایر برند ها هست.

بنده مدل 600 وات همین برند رو داشتم که در اصل تا  730 وات ریل  توانایی داشت ! و تاییده رسمی استاندارد 80 پلاس برنز رو داشت  که در یک سایتی که این پاور ها رو لیست میکرد هم سرچ کردم اسم پاور موجود بود. !

مورد بعدی هارد های وسترن دیجیتال با برچسب سفید هست.

که هم وزن بیشتری دارن و هم ظاهر متفاوتی با سایر هارد های وسترن دیجیتال دارن.

حین کارکرد هم اکثرا لرزش خفیفی دارن و از سرعت به نسبت کمی هم برخوردار هستن.

در تاييد و تکميل حرفتون:

redmax با گارانتي سپيدار بود و توليد کننده اصليش(OEM) هم FSP  هست که از بزرگترين توليد کننده هاي پاور دنيا هست. البته اينايي که ردمکس مياره خيلي چنگي به دل نميزنه ...

خود پاور هاي FSP هم يه زماني تو بازار بود با گارانتي فارِس...

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام
چند روز پیش یه بنده خدایی تو تلگرام برام پیام داد که یه گرافیک جدید خریده و فولان بازی رو نمیتونه بالا بیاره در نتیجه دست به کار شدم که از راه دور ببینم مشکلش چیه و در کمال تعجب با یه کارت ۲۵۶ مگابایتی از خانواده جی فورس ۹۶۰۰ جی تی مواجه شدم جالب تر از همه اینکه فروشنده بهش گفته این کارت ۲ گیگ حافظه گرافیکی داره و باهاش میتونه کرایسیس رو با بالاترین جزئیات اجرا کنه(در حالی که من با تایتان ایکس به زور میتونم به حد اکثر جزئیاتش برسم) اینو گفتم که به حرف های فروشنده اعتماد نکنید!
درضمن وقتی از مغازه خرید میکنید سلاح قدرتمند فاکتور یادتون نره(نه فقط فاکتور قیمت بلکه ازش بخواید مشخصات قطعه مثل مدل و شماره سریال رو هم درج کنه) اینجوری بعدا اگه قطعه تقلبی باشه میتونید یقشو بگیرید و یا ییه قطعه اصل بگیرید و یا پولتون رو پس بگیرید(از تعزیرات حکومتی کمک بگیرید مخصوصا اگه اشنا هم داشته باشید که دیگه نور علی النور هست)
یه چندتا از عکس در رابطه با گرافیک اشاره شده(فقط چون از راه دور بود ارتباط عکس از محصول فیزیکی ندارم)

a.jpg

photo_2016-10-05_15-30-24.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...