رفتن به مطلب

باورتون می شه فروخته شد مدریت عزیز تاپیک رو ببندید

Recommended Posts

450 تومن دارم .. اگه میدی همرو با هم بگیرم ... داش اون یکی رو که راه اومدی اینم را بیا دیگه !

لینک به دیدگاه

• ارسال 159
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

داش به خدا الان 480 تومن بیشتر ندارم ..... همه زندگی ـمه

بیا یه بزرگی کن و بده دیگه ؟

لینک به دیدگاه

داش به خدا الان 480 تومن بیشتر ندارم ..... همه زندگی ـمه

بیا یه بزرگی کن و بده دیگه ؟

شما xbox رو بر دار کینکت رو پولتون جور شد به شما تقدیم می کنم من فقط باید 30 تومن پول پست بدم 

لینک به دیدگاه

اگه 500 بدم نمیدی داش ؟

این روزا سفارش طراحی سایت زیاد نمیگیرم ... همین یه ساعت پیش یکاری که قیمتش 100 هزار تومنه رو 30 هزار تومان انجام دادم

لینک به دیدگاه

530 باور اگه به پولش نیاز نداشتم نمی فروختم 

لینک به دیدگاه

داش درک میکنم .....

دستگاه رو هنوز به کسی نده من . میخرم ،  آی دی یاهو نداری چت کنیم و به توافق برسیم برای کنیکت ... واقعا قصدم خریده وقتی این تاپیکو دیدم کلا 300 تومن داشتم با هزار بدبختی تونستم 400 جور کنم ... بعدم گفتم کینکتم بخرم باز رفتم قرض کردم ... کردم 470 ، یه ساعت پیشم یه کار که 100 هزار تومن بود رو 30 هزارتومن انجام دادم

کلا الان 500 دارم ... من هیچ ایده ای برای پول دراوردن نمیبینم واقعا بدختی کشیدم ... داش 500 بده خیرشو ببینی !

ویرایش شده توسط RiCaRoS
لینک به دیدگاه

داش درک میکنم .....

دستگاه رو هنوز به کسی نده من . میخرم ،  آی دی یاهو نداری چت کنیم و به توافق برسیم برای کنیکت ... واقعا قصدم خریده وقتی این تاپیکو دیدم کلا 300 تومن داشتم با هزار بدبختی تونستم 400 جور کنم ... بعدم گفتم کینکتم بخرم باز رفتم قرض کردم ... کردم 470 ، یه ساعت پیشم یه کار که 100 هزار تومن بود رو 30 هزارتومن انجام دادم

کلا الان 500 دارم ... من هیچ ایده ای برای پول دراوردن نمیبینم واقعا بدختی کشیدم ... داش 500 بده خیرشو ببینی !

530 باور کمتر راه نداره 

لینک به دیدگاه

اوکی ، هنوز یه شماره تلفن بده ... الان اون 350 رو میدم ... برای کینکتم دو روز صبر کن جورش کنم بعد !

لینک به دیدگاه

xbox و دسته ها داده شد رفت فقط کینکت مونده

لینک به دیدگاه

با سلام

xbox به دوست عزیز 

RiCaRoS

فروخته شد 

فقط یک نکته می خواهم دوستان در آگاهی کامل باشند که ایشون اصرار داشتند که بسته رو با تیباکس بفرستم تا زودتر برسد و از انجایی که تیباکس در امانت داری دقیق نیستند و در بارگیری و تخلیه بار بی دقت عمل می کنند احتمال شکستن و اسیب زیاد هست و در صورت هر گونه خرابی دستگاه پس گرفته نمی شه البته بنده به جور بسته بندی کردم که از ارتفاع 5 متری هم بندازی چیزی نمی شه فقط 15 تومن بسته بندی برام آب خورد فردا هم باید 10 تومن پول پیک موتوری بدم و 15 تومن هم تیباکس روی هم برام 40 تومن فقط فرستادنش آب خورده که من از ایشون فقط 20 تومن گرفتم 

این هم عکس با تاریخ امروز که نشان  می ده xbox سالمه 

post-14499-0-81794200-1390158875_thumb.jpg

در ضمن کینکت مونده 200 تومن

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...