رفتن به مطلب

خریدار مانیتور 24 اینچ با زمان پاسخدهی 1ms

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
به نام پروردکار زیباییهای مطلق

با عرض سلام و درود خدمت دوستان و عزیزان و سروران و عاشقان سخت افزار

دوستان خریدار مانیتور 24 اینچ led با زمان پاسخدهی 1ms هستم که ترجیحا از ایسوس باشه بهتره و مورد نظر بنده میباشه
فقط قیمتهای مد نظرتونو برام بگین چون بنده به هیچ وجه قیمت نخواهم گفت چون جنس مال شماست و قیمت
هم باید خودتون لحاظ کنین که خواهشا قیمتهای نجومی ندین چون ترتیب اثر نخواهم داد
اکبند یا کارکرده

به فرض مثال :
ASUS VN247H-P
80,000,000 / 1MS

12GA10351_01_880x660.jpg
A466-2425_vcall02_js_gl_7674734.jpg
A466-2425_vcall03_js_gl_7674734.jpg

ASUS VG248QE
80,000,000 / 1MS / 144HZ
A466-2423_vgallery02_edc_gl_7674733.jpg
A466-2423_vgallery08_edc_gl_7674733.jpg
Dell UltraSharp U2412M
8MS / 1920*1200 / 2,000,000 / IPS
81FJa00A3yL._SX355_.jpg
61TAo1oBFOL._SY355_.jpg
ASUS PA248Q
6MS / 1920*1200 / 80,000,000 / IPS
41Bj2VQur2L._SY355_.jpg

BenQ XL Series XL2420TE
1MS / 12,000,000 / 120HZ
41TIhAzigmL._SY355_.jpg
81F01B%2BDOmL._SL1500_.jpg

با تشکر
ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یافت می نشود عطا جان.

مگر اینکه بگید از اونور براتون بیارند ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یافت می نشود عطا جان.

مگر اینکه بگید از اونور براتون بیارند ...

سلام معین جان

والا چی بگم گفتم دلمو خوش کنم ببینم دوستان شاید به رحم اومدن و فرجی شد و مانیتورهارو کشیدن بیرون .

وقتی تو فروشگاه موجود شد من تصمیم گرفتم بخرم ولی کمی دیر کردم و سستی کردم و گفتم فردا میخرم که متاسفانه فرداش کل موجودی ته کشید و مهدی جان گفتن تموم شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آپ میزنیم اول به سلامتی دوستان و بعد برای اینکه شاید فرجی شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.عطاجان فکر نمیکنم پیدا کنید! آخرین مدلی که وارد بازار رضا شد و واقعاً ارزش خرید داشت مدل MX299Q بود که فکر کنم فقط 4 عدد بود و به قیمت 2 میلیون در یک چشم به هم زدن فروخته شد!

به نظر بنده بگید براتون وارد کنند.

البته نظر شخضی من بعد از کار با مانیتورهای مختلف این هست که مدل های ایسوس اکثریت قریب به اتفاق Color depth پایینی دارند.توصیه میکنم از مدل های اولترا شارپ کمپانی Dell خریداری کنید.کیفیت خیره کننده ای دارند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خوبین؟

عجب مانیتورهایی میخواین اقا عطای گل به ویژه اون اخرییش حرف نداره vg248qe واقعا خیلی مانیتور توپیه اون

لینک به دیدگاه

سلام ودرود... 

عجب مانیتورهایی هستن فقط این زمان 1M شما مطمئنید واقعی هست؟

ویرایش شده توسط k2.KaMi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مخلصم دربست مجید جان عزیز

والا با یکی دوتا از نماینده های ایسوس تماس گرفتم شاید در هفته های اتی بار جدید وارد بشه

اره منم از مانیتورهای دل خیلی خوشم اومده ولی خیلی گرون درمیاد و زمان پاسخدهی زیادی دارن ولی کیفیتشون حرف نداره

راستی مجید جان یکی دوتا مدل برام معرفی کن اگر زحمتی نسیت

شما لطف دارید عطاجان

اگر نمایندگی بیاره و با قیمت مناسب بده خوب عالیه و هیچ جای بحثی نداره مدل هایی هم که انتخاب کردید به خوبی گلچین شده اند.

والا تنها ایرادی که از مانیتورهای DELL میشه گرفت همین قیمتشونه! در رده 24 اینچ ها U2413 عااالیه! کلاً سری U یا همون اولترا شارپ خیلی گرونه. سری P و مخصوصاً سری E قیمت مناسبی دارند. ولی هر دو سری بازتاب نور دارند و در اتاق های آفتابگیر ممکنه اذیت بشی.مدل P2414H خیلی ازش تعریف و تمجید میکنن و بین سری های S هم مدل S2440L هم کیفیت فوق العاده ای داره و هم قیمت ارزون زیر 200$ که خریدش کاملاً منطقیه.وزنش هم اینطور که توی سایت ها دیدم کمتر از 5 کیلوگرمه.روی هم رفته میشه از اونور سفارشش داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما لطف دارید عطاجان

اگر نمایندگی بیاره و با قیمت مناسب بده خوب عالیه و هیچ جای بحثی نداره مدل هایی هم که انتخاب کردید به خوبی گلچین شده اند.

والا تنها ایرادی که از مانیتورهای DELL میشه گرفت همین قیمتشونه! در رده 24 اینچ ها U2413 عااالیه! کلاً سری U یا همون اولترا شارپ خیلی گرونه. سری P و مخصوصاً سری E قیمت مناسبی دارند. ولی هر دو سری بازتاب نور دارند و در اتاق های آفتابگیر ممکنه اذیت بشی.مدل P2414H خیلی ازش تعریف و تمجید میکنن و بین سری های S هم مدل S2440L هم کیفیت فوق العاده ای داره و هم قیمت ارزون زیر 200$ که خریدش کاملاً منطقیه.وزنش هم اینطور که توی سایت ها دیدم کمتر از 5 کیلوگرمه.روی هم رفته میشه از اونور سفارشش داد

درود دوباره خدمت حضرتعالی

بله کاملا درسته اون سری u هم واقعا محشره و زیبا ولی خب قیمت و زمان پاسخدهیش کمی ادمو اذیت میکنه

ولی مدلهایی که فرمودین دوباره یه بررسی میکنم ببینم میشه یه کاریش کرد یا نه

بازم ممنون بابت توجهتون به این بنده بی مقدار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خوبین؟

عجب مانیتورهایی میخواین اقا عطای گل به ویژه اون اخرییش حرف نداره vg248qe واقعا خیلی مانیتور توپیه اون

سلام احسان جان / مرسی 

بله مانیتورهای خوبی هستند مخصوصا اون اخری که یه چیز دیگست 

سلام ودرود... 

عجب مانیتورهایی هستن فقط این زمان 1M شما مطمئنید واقعی هست؟

سلام 

بله دوست عزیزم کاملا مطمئن هستم چون چند روز بررسی کردم و اینارو گلچین کردم از میون بقیه که هم کیفیت عالی هم زمان پاسحدهی کمتر هم زیبایی و هم بازدهی خوبی دارند 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

VG278HE :) البته فروشی نیست همینجوری :)

درود 

مبارکتون اشه اینم مانیتور توپیه واقعا

مشخصاتش فک کنم 50 میلیون به 1 هست و 2ms و 144HZ   :)  (*)

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خواهش میکنم پیمان جان واقعا سیستم جمو جور و قدرتمند و زیبایی دارین که حاکی از اینه که سلیقتون سخت گیرانست / به هر حال مبارکتون باشه و سالیان سال براتون کار کنه

VG278HE :) البته فروشی نیست همینجوری :)

سلام

دست گلتون درد نکنه اقا دلمونو اب نکنین دیگه ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو این مملکت به این بزرگی یه مانیتور خوب پیدا نمیشه ؟ عوضش خیلی چیزای بی ارزش ریخته

ارزو هم بر جوانان عیب نیست اینم روش 

لینک به دیدگاه

درود بر عطای گل!

والا من دارم با یکی مذاکره میکنم، یه تعداد از مدل VG یا MX بیارم از اونور با یه قیمت مناسب!

اگه نتیجه برسیم که در خدمتیم ما!

دعا کنید که برسیم به نتیجه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر عطای گل!

والا من دارم با یکی مذاکره میکنم، یه تعداد از مدل VG یا MX بیارم از اونور با یه قیمت مناسب!

اگه نتیجه برسیم که در خدمتیم ما!

دعا کنید که برسیم به نتیجه!

سلام محمد جان / خوبین برادر ؟  

خبر خوبی دادین انشاالله به نتیجه میرسین و ما هم صاحب مانیتور میشیم / ببینیم خدا چی میخواد و قسمت چیه 

بازم ممنون بابت توجهتون

لینک به دیدگاه

سلام محمد جان / خوبین برادر ؟  

خبر خوبی دادین انشاالله به نتیجه میرسین و ما هم صاحب مانیتور میشیم / ببینیم خدا چی میخواد و قسمت چیه 

بازم ممنون بابت توجهتون

فدای شما! انشالله، ببینیم چی میشه!

حتما توی فروم خواهم گفت که بچه ها بتونن استفاده کنن،

اگرم که شما نگرفته بودی تا اون موقع که کادو پیج میفرستم واستون :) :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان طبق تحقیقاتی که بنده انجام دادم متوجه شدم که Response Time ربطی به Refresh Rate نداره و 1 مانیتور 60 هرتزی هم میتونه 1ms باشه همینطور که 144 هرتزی میتونه. البته این زمان تاخیر GTG یا تغییر پیکسل از خاکستری به سفید و دوباره خاکستری هستش و در واقع بهترین حالت رو درنظر گرفته. یعنی ممکنه 2 تا مانیتور که هر دو 1ms GTG هستند زمان تاخیر متفاوتی در شرایط واقعی و رنگهای مختلف داشته باشند! و در کل عقل سلیم حکم میکنه که مانیتور 144 هرتزی 1ms رو بهتر از 60 هرتزی 1ms در نظر بگیریم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان طبق تحقیقاتی که بنده انجام دادم متوجه شدم که Response Time ربطی به Refresh Rate نداره و 1 مانیتور 60 هرتزی هم میتونه 1ms باشه همینطور که 144 هرتزی میتونه. البته این زمان تاخیر GTG یا تغییر پیکسل از خاکستری به سفید و دوباره خاکستری هستش و در واقع بهترین حالت رو درنظر گرفته. یعنی ممکنه 2 تا مانیتور که هر دو 1ms GTG هستند زمان تاخیر متفاوتی در شرایط واقعی و رنگهای مختلف داشته باشند! و در کل عقل سلیم حکم میکنه که مانیتور 144 هرتزی 1ms رو بهتر از 60 هرتزی 1ms در نظر بگیریم.

سلام خدمت بهمن جان عزیز و بزرگوار

تشکر میکنم از توجهی که به این تایپیک فرمودین و مطالب مفیدی که قرار دادین 

بله این دو کمی ادمو گیج کرده و دچار شک و تردید کرده و انتخاب بین این دو معقوله و هردو باهمشو سخت میکنه 

که با راهنماییهای جنابعالی و موشکافیتون این شک رو برطررف کردین .

مرسی

لینک به دیدگاه

اين كالا هم موجوده.... :wub:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=24453&page=1

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اين كالا هم موجوده.... :wub:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=24453&page=1

سلام و عذرخواهی بابت ندیدن پیشنهادتون / مانیتور خفنی دارید و تا به امروز 2 تا داشتم که بی نظیر بودن و مثال زدنی

والا جناب منصوری مد نظر بنده مانیتور 24 اینچه اونم با هرتز بالا 

خیلی ببخشید 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

فکر می کنم کاربر پرشین مسعود می تونه براتون از اون ور 1 هفته یی وارد کنه.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...