رفتن به مطلب

خريدار نئون كيس

eddy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

كيس بنده X6 هست

دوستان پيشنهاد بدن نو دست دو فرقى نداره (فقط به سايز كيسمون بخوره)

ترجيحا رنگ سفيد

رنگهاى ديگه هم قابل قبوله كه نميدونم كدوم بيشتر به كيسم مياد به هر حال منتظريم با تشكر...

purple-neons.jpg30redneons.jpggreen-neons.jpg

white-neons.jpg30blueneons.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه ی اقای منصوری معذرت اگر کسی داشت منم خریدارم  :)

لینک به دیدگاه

جناب منصوری، شما که نزدیک تهران هستی یه سر بیا خودت بخری باور کن ارزونتر برات در میاد و بعد خودت هم از نزدیک مشاهده میکنی.

لینک به دیدگاه

با اجازه ی اقای منصوری معذرت اگر کسی داشت منم خریدارم  :)

نه آقا اختيار دارى اينجا براى عموم آزاده.... B)

رنگ ابی بهترین نور رو داره.

حسابی میزنه بیرون.

حرف شما درست ولى فكر نكنم به كيسم بياد بيشتر مايل هستم رنگهاى سفيد يا نارنجى رو تو كيسم داشته باشم در صورت موجود نبودن گزينه هاى ديگه....

جناب منصوری، شما که نزدیک تهران هستی یه سر بیا خودت بخری باور کن ارزونتر برات در میاد و بعد خودت هم از نزدیک مشاهده میکنی.

بله حرف شما درست كه بنده نزديك تهران هستم ولى اينكه ميفرمايد ارزونتر در مياد فكر نكنم موافق باشم با حرفتون بخاطر موارد ذيل:

1- كرايه ماشين از شهرمون تا ترمينال و از ترمينال تا فروشگاه هاى مذكوره (بخاطر اينكه با تهران بزرگ آشنايى ندارم وموارد ديگه...)

2- بنده كارمند غير دولتى هستم كه كارم به دقيقه بسته هست و هر دقيقه و درست ترشو بخوايد به ثانيه بسته هست و هر ثانيه كه از وقتمون رو براى كارى بزاريم از حقوقمون كسر ميشه (جدى ميگم... :unsure: ) (وقت گذاشتن مساوى از دست دادن مايه در قبال اونه مثلاً فرض كنيم كالايى قيمتش 5 تومن باشه يك روز براش وقت بزارم همين كالا برام حدود 35 تومن و حتى بيشتر هم در مياد يعنى هفت برابر.... :blink: )

3- موارد شخصى و....

لینک به دیدگاه

آقا شرمنده وسط حرفتون میپرم ! :دی
تو نت اگه کسی اینارو داشت منم خریدارم ! خداییش سبزش یه چیز دیگست ! ولی بستگه به کسی و مادربردت داره ! :دی
این نئون ها دستگاه مخصوص میخوان ؟ و یا با برق پاور کار میکنن !؟ (آخه تو مغازه ها دیدیم به دستگاهی بهش وصل میشه ... )

لینک به دیدگاه

اگه قرمز ش باشه منم خریدارم.

بعد یه سوالی مولتی کالرش هم هست؟

لینک به دیدگاه

دوستان شدت نور رنگهاش اينطورى كه توى عكسه نيست ها. اينها همه اديت شدن. مثل خودم كه اديت ميكنم. :)

مولتى كالر هم تو پاساژ امجد نديدم. خودم به شدت دنبال EL Wire هستم كه اونم نيست. 

لینک به دیدگاه

سلام 

راستش من یک سری LED دارم ( اسم رو نمی دونم ) که بسیاز نازک و  پرنور هست و حالت چسبی داره 

نمی دونم به کارت بیاد یا نه

post-14499-0-94064300-1385810720_thumb.jpg

post-14499-0-98352300-1385810764_thumb.jpg

post-14499-0-32756300-1385810801_thumb.jpg

( خاک رو دستگاه رو ) 

اگر به کارتون آمد بگید تا محل خرید را براتون بفرستم یا خودم برایتون تهیه کنم 

یادم رفت : تمام رنگ های بالا رو داره ( همچنین سفید )

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

این لامپ هایی که عکسش رو قرار دادید برای کار نیاز به اینورتور دارن. توی ورودی برق 12 ولت با 0.5 تا 1 آمپر می گیرن و توی خروجی اینورتور 1200 تا 1300 ولت و حدوداً 2 میکرو آمپر تحویل لامپ می دن ...

نورشون همونطور که آرمین جان فرمودند اصلاً این چیزی نیست که توی عکس ها هست و بسیار بسیار نور کمتری از اینها دارن ... توصیه می کنم از این برای روشن کردن داخل استفاده نکنید...

من توصیه می کنم از نوار LED هایی که آقای alidadashnejad عکسش رو گذاشتند استفاده کنید. این نوع نوار LED دارای نور بیشتر، تراکم دلخواه شما (بستگی به نوع LED و تعدادش در هر 10 سانت داره) و در رنگ های مختلف هستش. معدنش هم طبقه زیر همکف پاساژ امجد واقع در خیابان جمهوری هستش. حتی مدل هایی دارند که کنترل از راه دور داره و می تونید رنگش رو عوض کنید. این نوار ها رو متری می فروشن فکر کنم از متری 5 تومن هست تا متری 15 تومن (مدل بدون ریموت) ... خودشون هم پشتشون چسب دارن که راحت به هر جا بخواین می سبند و سر کنج ها راحت خم می شن ... اگر هم دست به آچار و هویه باشید، راحت می تونید 2 تا سیم ازش بگیرید که به راحتی می تونید به مولکس پاور وصلشون کنید ^_^

@};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

آقا شرمنده وسط حرفتون میپرم ! :دی

تو نت اگه کسی اینارو داشت منم خریدارم ! خداییش سبزش یه چیز دیگست ! ولی بستگه به کسی و مادربردت داره ! :دی

این نئون ها دستگاه مخصوص میخوان ؟ و یا با برق پاور کار میکنن !؟ (آخه تو مغازه ها دیدیم به دستگاهی بهش وصل میشه ... )

دشمنت شرمنده

نترس بالاخره پيدا ميشه

دستگاه نميخوان يه سويچ دارن و و كلا به پاور وصل ميشن و برقشون رو تأمين ميكنن

اگه قرمز ش باشه منم خریدارم.

بعد یه سوالی مولتی کالرش هم هست؟

همينطور كه آرمين جان فرمودند مولتى كالرش رو كسى تا حالا نديده...

دوستان شدت نور رنگهاش اينطورى كه توى عكسه نيست ها. اينها همه اديت شدن. مثل خودم كه اديت ميكنم. :)

مولتى كالر هم تو پاساژ امجد نديدم. خودم به شدت دنبال EL Wire هستم كه اونم نيست.

بله فرمايشات شما صحيح ولى شما كه تو تهران هستى دستو بالت بازتره....

سلام 

راستش من یک سری LED دارم ( اسم رو نمی دونم ) که بسیاز نازک و  پرنور هست و حالت چسبی داره 

post-14499-0-94064300-1385810720_thumb.j

post-14499-0-98352300-1385810764_thumb.j

post-14499-0-32756300-1385810801_thumb.j

( خاک رو دستگاه رو ) 

سلام ممنون ميشم برام تهيه كنيد اين رنگى كه خودتون بستيد رو ميخوام آخرشه فقط قيمت تمام شده رو لطفاً ذكر كنيد كه مبلغ رو بهتون بدم

این لامپ هایی که عکسش رو قرار دادید برای کار نیاز به اینورتور دارن. توی ورودی برق 12 ولت با 0.5 تا 1 آمپر می گیرن و توی خروجی اینورتور 1200 تا 1300 ولت و حدوداً 2 میکرو آمپر تحویل لامپ می دن ...

نورشون همونطور که آرمین جان فرمودند اصلاً این چیزی نیست که توی عکس ها هست و بسیار بسیار نور کمتری از اینها دارن ... توصیه می کنم از این برای روشن کردن داخل استفاده نکنید...

من توصیه می کنم از نوار LED هایی که آقای alidadashnejad عکسش رو گذاشتند استفاده کنید. این نوع نوار LED دارای نور بیشتر، تراکم دلخواه شما (بستگی به نوع LED و تعدادش در هر 10 سانت داره) و در رنگ های مختلف هستش. معدنش هم طبقه زیر همکف پاساژ امجد واقع در خیابان جمهوری هستش. حتی مدل هایی دارند که کنترل از راه دور داره و می تونید رنگش رو عوض کنید. این نوار ها رو متری می فروشن فکر کنم از متری 5 تومن هست تا متری 15 تومن (مدل بدون ریموت) ... خودشون هم پشتشون چسب دارن که راحت به هر جا بخواین می سبند و سر کنج ها راحت خم می شن ... اگر هم دست به آچار و هویه باشید، راحت می تونید 2 تا سیم ازش بگیرید که به راحتی می تونید به مولکس پاور وصلشون کنید ^_^

@};-

مثل هميشه از اطلاعات مفيدتون بهره بردم در نهايت فكر كنم همين راهى كه فرمويد رو انتخاب كنم

لینک به دیدگاه

به روی چشم اگر یه کم زمان بدید (2 روز ) برایتان تهیه می کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

attachicon.gifIMG_1462.JPG

attachicon.gifIMG_1476.JPG

attachicon.gifIMG_1477.JPG

( خاک رو دستگاه رو ) 

با اجازه استارتر عزیز

داداشم قیمت هاشون چطوریه

اتصالشون به سیستم چطوریه

نور کم و زیاد میشه ؟

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر عزیز

داداشم قیمت هاشون چطوریه

اتصالشون به سیستم چطوریه

نور کم و زیاد میشه ؟

به صورت 5 متری می فروشن که فکر کنم 45 تومان یا 50 به شه 

به راحتی به پاور وصل می شه ( به دو رنگ قرمز و مشکی سیم های 4 پین پاور وصل می شه ) 

من یک سال دارمشون و نورشون کم نشده 

از همه بهتر چون چسبی به همه جا وصل می شه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به صورت 5 متری می فروشن که فکر کنم 45 تومان یا 50 به شه 

به راحتی به پاور وصل می شه ( به دو رنگ قرمز و مشکی سیم های 4 پین پاور وصل می شه ) 

من یک سال دارمشون و نورشون کم نشده 

از همه بهتر چون چسبی به همه جا وصل می شه 

یعنی خودمون باید درست کنیم اتصالاتش رو ؟

لینک به دیدگاه

یعنی خودمون باید درست کنیم اتصالاتش رو ؟

خیلی راحت هست بعضی هاشم دارای اتصال  هستند

لینک به دیدگاه

به روی چشم اگر یه کم زمان بدید (2 روز ) برایتان تهیه می کنم

خوب پس از اينا كه با اتصال هست برام تهيه كنيد و براى اطلاعات تكميلى پ خ كنيد...

لینک به دیدگاه

@};-

عجب!

ما اینجا دیدیم، طرف گفت متری 24 تومن!!!!!

تازه میگفت فقط سفید داره!!!!!

بهش میگن SMD LED

خیلی نورش خوبه! کور میکنه هااااااا!

لینک به دیدگاه

عجب!

ما اینجا دیدیم، طرف گفت متری 24 تومن!!!!!

تازه میگفت فقط سفید داره!!!!!

بهش میگن SMD LED

خیلی نورش خوبه! کور میکنه هااااااا!

بله مدلها زياده ولى آدم قبل از هر چيز بايد دقت كنه كه LED مخصوص كيس و سيستم باشه و از مزاياى (باريك بودن ، زيبا بودن ، داراى نور مطلوب و از همه مهمتر خنك بودن) بهره ببره

نه اينكه يكى بياد يه LED از اينا كه مغازه دارا براى نوشتن يه اسم روى شيشون استفاده ميكنن استفاده و كيسش تبديل بشه به مايكروفر..... B)

لینک به دیدگاه

نه از بیرون نگیرید خیلی گرون در میاد

من 20 متر سفارش دادم تا چند روز دیگه می رسه دستم یه تاپیک می زنم شروع به فروختن می کنم 

لینک به دیدگاه

لطفاً مديران تايپيك رو ببندن...

و دوستانى كه مثل بنده دنبال ال اى دى هستن لطفا به تايپيك آقا على مراجعه كنند:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=24601

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...