رفتن به مطلب

مشکل در نویز زیاد فن و شناسایی کارت شبکه و اتصال به نت بعد از 1دقیقه

M1K41L
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام .

به تازگی یک چند تا مشکل برخوردم ، 

1- وقتی فن کولر مستر 2000 دور را به مادربورد وصل میکنم ، فول میچرخه و سروصدای 2000 دور رو میده .فکر میکنم این بورد اصلا فن هاش رو کنترل نمیکنه !!!

2- وقتی ویندوز بالا میاد ، یک دقیقه تمام روی آیکون شبکه taskbar  یک دایره میچرخه و بعداز اون به نت وصل میشه . که قبلا اینطور نبود .

3- چند تا پیشنهاد برای تمیز موندن قطعات داخل کیس بدید ، ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام .

به تازگی یک چند تا مشکل برخوردم ، 

3- چند تا پیشنهاد برای تمیز موندن قطعات داخل کیس بدید ، ممنون میشم .

سلام

برا اینکه داخل کیس گردو خاک نگیره :

1- مونده کیس چی باشه ( یعنی اینکه فن روی کیس دارای فیلتر هست یا نه ؟؟) فلیتر و هر ماه یکبار تمیر کنین ( بلوور یا آب )

2- سعی کنین کیس رو دور از پنجره و وردوی اتاق قرار بدین ( رفت و آمد و هوای ورودی به اتاق علتش هستش )

3- حداکثر دو. ماه یکبار داخل کیس رو بلوور بگیرین و بعدش کف و سینی کیس ( اگه داره ) با یه دستمال مرطوب ( مراقب باشین به قطعات نخوره ) تمیز کنین

4- فن های کیس رو باز کرده و تمیز کنین

5- با دور پایین بلوور می تونین فن های پردازنده - پاور و گرافیک رو هم تمیز کنین

من خودم به غیر از تمیز کردن فن کیس همه موارد بالا رو انجام میدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس رو تازه خریدم . 

فیلتر هوا از کف تا سقف کامل داره . 

لینک به دیدگاه

2- وقتی ویندوز بالا میاد ، یک دقیقه تمام روی آیکون شبکه taskbar  یک دایره میچرخه و بعداز اون به نت وصل میشه . که قبلا اینطور نبود .

ویندوزت چیه میکائیل جان؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز 7  64 بیتی استفاده میکنم . 

این ویندوز از سیستم سندی بریج مونده بود. عوضش نکردم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میکاییل جان من هم همین مشکل رو با شبکه دارم و برمیگرده به لن .دقیقا چراغ لن خاموش هست و بعد از 1 دقیقه روشن میشه و شروع میکنه به چشمک زدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میکاییل جان من هم همین مشکل رو با شبکه دارم و برمیگرده به لن .دقیقا چراغ لن خاموش هست و بعد از 1 دقیقه روشن میشه و شروع میکنه به چشمک زدن.

معین جان راهکاری پیدا نکردین براش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلی سرچ کردم تو سایتهای ایرانی که به هیچ نتیجه ای نرسیدم!همه میگن درایور عوض کن !یکی میگه برای وین 7 هست.یکی میگه برای XP هست،یکی گفته دیسک کلین آپ کردم درست شد :lol:

من حدس میزنم یا چیپ Realtech 8111E,F این مشکل رو ایجاد می کنه بعد از یک مدت و یا برای مودم و اتصالاتش هست که یکیشون مشکل بهم میزنه !

متاسفانه نه وسیله تست دارم و نه وقت و حوصله دارم صرف این مقوله کنم.یکم اعصاب خورد کن هست ولی میشه باهاش ساخت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی ویندوز بالا میاد ، یک دقیقه تمام روی آیکون شبکه taskbar  یک دایره میچرخه و بعداز اون به نت وصل میشه . که قبلا اینطور نبود .

سلام رفیق

یکبار از داخل device manager کارت شبکه رو uninstall کن .تیک گزینه delete the driver رو هم بزن

بعد از پاک شدن یکبار داخل device manager  رو نام سیستم(چیزی که انتخاب کردی.بالاترین گزینه داخل device manager ) کلیک راست بکن و scan for.... رو بزن تا کارت شبکه شناسایی بشه اگه جلوش علامت تعجب بود باید از طریق درایوری که داری (داخل سی دی مادربورد) نصبش کنی

احتمال قوی تایم چرخش اون دایره کم میشه(اما زیاد حساس نشو وقتی داره میچرخه تو هم بلند شو یه تکونی به خودت بده :D  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفیق

(اما زیاد حساس نشو وقتی داره میچرخه تو هم بلند شو یه تکونی به خودت بده :D  :D

سلام . چشم اینکارو میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم آقا مکائیل عزیز...

شما از مخابرات سرویس میگیرید(adsl)...؟ مادربورد رو هم عوض کردید؟ اگه اینطوری مشکل کالر آی دی پیدا کردین من قبلا با این مشکل برخوردم البته برا من به کل وصل نمیشدم . یه زنگ به مخابرات بزنید براتون درست میکنن.

اگه ماردبوردتونم چیپ realtek هست این درایور رو دانلود کن برا ویندوز 7 هست. شاید مشکلتون حل شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر میکنم ویندوز مشکل داشته باشه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست شده :

با تعویض ویندوز،تعویض isp و تعویض درایور به نتیجه ای نرسیدم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست شده :

با تعویض ویندوز،تعویض isp و تعویض درایور به نتیجه ای نرسیدم...

من متوجه یک نکته شدم ، اینکه وقتی کارت شبکه در Startup گیر میکنه ، اجازه اجرای هیچ نرم افزاری در Taskbar اجرا نمیشه . 

یک نکته : اینترنت من کانکشنی بود که امروز رفتم و مستقیم کانکت کردم ، الان درست شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من متوجه یک نکته شدم ، اینکه وقتی کارت شبکه در Startup گیر میکنه ، اجازه اجرای هیچ نرم افزاری در Taskbar اجرا نمیشه . 

یک نکته : اینترنت من کانکشنی بود که امروز رفتم و مستقیم کانکت کردم ، الان درست شد.

یعنی اتو کانکت میذارید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی اتو کانکت میذارید ؟

بله . وقتی سیستم روشن شد اتوکانکت میشه .

برای کم کردن و کنرل نویز فن راهکاری ندارند دوستان ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...