رفتن به مطلب

بررسی تخصصی کیس x1 basic

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

محصولی که قصد بررسی اون رو دارم،x1هست که به تازگی از طرف سیاره سبز وارد بازار شده

در ابتدا قصد بنده این بود که علاوه بر کیس خودم که اسمبل شده یه نمونه خالی از این کیس رو تهیه کنم تا مقایسه راحت تر باشه ولی بعد از مراجعه به نماینده اصلی گرین متوجه شدیم که همین کیس که دست من هست فقط در بار این هفته هست و اولین x1 هست که نماینده تبریز فروخته،به همین دلیل عکس ها همه از کیس اسمبل شده هست

نگاهی اجمالی به مشخصات کیس:

06812376777686501309_thumb.jpg

Case Type :

gaming mid tower

Motherboard Support :

CEB - ATX - mATX

Dimension :

450-200-475

VGA Length Space :

400mm

Weight :

4750g

کیفیت ساخت:

در مورد کیفیت ساخت،x1 در نقطه گذار بین یک کیس معمولی به یک کیس حرفهای متوسط قرار دارد(البته با در نظر گرفتن قیمت این کیس،رقیبی در این بازه قیمت دیده نمی شود)

پنل جلو به بدنه پیچ نشده،و درب های کناری کیس دقیقا با پنل چفت نمیشن(این مضوع مخصوصا وقتی به چشم میخورد که کیس در مکان تاریکی قرار میگیره،و از این درز ها نور ابی led پاور کیس به بیرون درز میکنه)

به دلیل زخامت کم بدنه،در قسمت بالا،و خصوصا قسمتی که برای فن های سقف کیس مقداری تاب خوردگی دیده میشود

در مورد رنگ امیزی نیز در نمونه که من دارم نقاطی برجسته در قسمت های مختلف کیس وجود داره ، هرچند به دلیل رنگ مات کیس جلب توجه نمیکنه.

قسمت های براق پنل جلو به شدت مساعد گرفتن لکه و اثر انگشت هست ،و به سرعت خش های ریزی در ان ظاهر میشوند که میتونه به عنوان یک امتیاز منفی در نظر گرفته بشه

پنل جلویی کیس:

86897919915984672746_thumb.jpg

در این قسمت همان طور که میبینید

شما امکان نصب یک درایو 5.25 اینچی + یک درایو 3.5 اینچی را دارید

در پوش های این قسمت ها به وسیله گیره ای در روی پنل ثابت شده اند که به راحتی میتوان انها را از خارج کیس جدا و دوباره نصب کرد

خود درپوش  قسمت 5.25 اینچی از دو بخش تشکیل شده که به شما اکان این رو میده که با جدا کردن قسمت جلوی سینی DVD-RW امکان خروج سینی رو به اون بدین که البته بهتر بود با یک میکانیسم متحرک تعویض میشد

همچنین دکمه ای که در این درپوش در نظر گرفته شده کارایی لازم رو نداره و خیلی سفته

در قسمت دکمه های پاور -ریستارت-و power led-hdd ledقضیه کاملا متفاوته

درکمه های پاور و ریستارت هیچ گونی لقی و خلاصی ندارند و همین باعث میشه که وقتی فشارشون میدین احساس خوبی  رو بهتون انتقال بدن

نشانگر پاور رنگ ابی داره،و نشانگر hdd رنگ قرمز که ترکیب خوبی رو ایجاد کردن

در بالای پنل جلویی یک پورت usb2 ، یک پورت usb 3 و جک استاندارد میکروفون و هدفون قرار داره که توسط درپوش هایی پشونده شده که به تمیز موندن اونها کمک زیادی میکنه

92879577272807108584_thumb.jpg

بدنه کیس:

این کیس دارای اسکلت معکوس هست که در اون پاور به قسمت پایین منتقل شده،که باعث میشه پاور هوای خنک رو از قسمت زیرین کیس بگیره و به بیرون کیس بده که باعث خنکتر کار کردن پاور میشه(برای این قسمت ،و فن های سقف و دیواره کناری فیلتر در نظر گرفته شده)،

متاسفانه ما در 4 مدل پاوری که در دست داشتیم،که همه تولید خود سیاره سبز بودن،در هیچ کدام امکان این رو نداشتیم که +12 سی پی یو رو از پشت سینی مادر برد رد کنیم(به دلیل طول کوتاه اون)

سینی مادر بورد هم در این مدل ثابت هست و همین مورد خودش مشکلاتی رو ایجاد میکنه،از جمله دستگیری در هنگام نصب بورد با کولر غیر رفرنس و ...

هارد ها و درایو 5.25 اینچی بدون نیاز به ابزار به راحتی نصب میشن

دو مکان هم برای درایو های 2.5  مثل اس اس دی ها در نظر گرفته شده که بر خلاف قفسه هارد ها که به صورت عمود بر طول کیس هستند،موازی این قسمت هست که بهتر بود موازی قفسه هارد ها قرار میگرفت

83637369129806110045_thumb.jpg

در قسمت پشتی کیس سوراخهایی برای شیلنک واتر کولینگ در نظر گرفته شده، و یک فن 12 سانتی از پیش نصب شده هم در این قسمت وجود دارد که با یک سوکت 3 پایه به مادربورد متصل میشو،ولی متاسفانه دور فن نمایش داده نمیشه!

59315351995634263235_thumb.jpg

در قسمت سقف هم دو مکان برای نصب دو فن 12 سانتی در نظر گرفته شده که به دلیل فاصله کم با مادربورد امکان نصب واتر کولینگ هایی با رادیاتور 12x24 رو نخواهید داشت

82468869070875068407_thumb.jpg

در قسمت پشتی سینی مادربورد ظاهرا فضای نسبتا کمی برای مدیریت کابل ها وجود دارد،ولی به واسطه طراحی هوشمندانه درب بقل کیس(منظورم قسمت هست که هم شکل پنجره در سمت دیگر کیس ایجاد شده)،بدون مشکل میشه همه کابل هارو تو این قسمت رد کنید

80236408974166344268_thumb.jpg

در مورد ارتفاع کولر نصب شده هم باید بگم بعد از نصب مادربورد و کولر ماچو،تقریبا اطمینان داشتم که درب بسته نمیشه(ارتفاع این کولر 16.5 سانتیمتره)

ولی همین بیرون زدگی باز،باعث شده که درب بدون هیچ مشکلی بسته بشده(فاصله سر هیت پایپ ها با پنجره تقریبا 0.5 سانت میشه در این حالت)،

40763734691750573247_thumb.jpg

در مورد جنس پنجره هم باید بگم که این قسمت از جنس پلاستیک و با زخامت کم هست که خیلی هم مساعد برای خط افتادنه

جمع بندی:

مزایا:

1.کولینگ خوب،و امکان نصب 7 فن 12 سانتی

2.داشتن یو اس بی 3

3.طراحی هوشمندانه که تمام نیازهای یک کابر نیمه حرفه ای رو برطرف میکنه

4.قیمت مناسب،و در دسترس بودن محصولات این برند در اکثر نقاط کشور

5.نصب درایو ها بدون نیاز به ابزار

6.اسکلت معکوس

معایب

1.قسمت های براق و پنجره به سرعت دچار زدگی میشوند

2.سینی مادربورد ثابت است

3.درب در نظر گرفته شده برای odd مناسب و زیبا نیست

ویرایش شده توسط amin69r
لینک به دیدگاه

بسيار ممنون از بررسى خوبتون. 

به نظر امكان نصب يك فن 12 سانتى در جلوى كيس هست كه جون ميده براى فنهاى آپوليش انرمكس. :)

لینک به دیدگاه

بسيار ممنون از بررسى خوبتون. 

به نظر امكان نصب يك فن 12 سانتى در جلوى كيس هست كه جون ميده براى فنهاى آپوليش انرمكس. :)

من ممنون بابت پیگیریتون

2 تا محل نصب برای فن های 12 سانتی تو این قسمت در نظر گرفته شدن که فک کنم با هر فم led هاری قشنگ میشه،چه برسه به  فنهاى آپوليش انرمكس

:) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

یه سوال داشتم

درب سمت راستی کاملاً ساده هستش؟؟ یا مثل مگنوم 2 جای فن پشت سی پی یو رو داره ؟؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

یه سوال داشتم

درب سمت راستی کاملاً ساده هستش؟؟ یا مثل مگنوم 2 جای فن پشت سی پی یو رو داره ؟؟

با تشکر

بله،درب راستی کاملا سادست

80238301656957644404_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

درود،

ممنون بابت بررسی خوبتون. البته امکان نصب SSD و هارد لپ تاپی در سایز 2.5 در براکت های معمولی 3.5 اینچی هارد ها هم در این کیس وجود داره ;)

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

چند روز پيش يكى از دوستان براى اسمبل اومد پيش من و كيس هم X1‌ بود، با اجازه ى دوست خوبم amin69r در ادامه ى اين تاپيك خوبشون من چند نكته اى رو اضافه كنم البته از ديدگاه خودم، شايد كمكى باشه براى دوستان در مورد تصميم گيرى بهتر.

از ديگر نكات مثبت: 

+ يكى از ايرادات بزرگ كيس هاى زير 200 تومن، سينى ضعيف و شل مادربرد هستش. طورى كه با فشار دست اين سينى به راحتى فرو ميره يا خم ميسه، فرقى هم نداره مدلهاى خارجى هم از اين مشكل نرمى سينى مادربرد مستثنا نيستند. اما اين كيس X1 الحق سينى مادربرد خيلى محكم و استوارى داره. با خيال راحت ميشه كولرهاى سنگين رو بر روى مادربرد بست و سينى كف كيس پشتيبان مستحكمى براى مادربرده.

+ قاب جلوى درايو نورى از جلو درمياد. بسيارى از كيس هايى كه قاب براى درايو نورى دارند، بعضا" اگر CD داخل درايو گير كنه، به راحتى نميشه سوزن مخصوص آزاد كردن رو داخل سوراخ مخصوص آزاد سازى در درايو فرو كرد و قاب كيس مزاحمه. اما اين قاب X1 از جلو جداشونده است و ميتونه در مواقع اضطرارى كه نياز به استفاده از سوزن باشه راحت به درايو نورى دسترسى كامل داشت.

+ وزن كم. در قياس با كيس هم كلاسى خودش از لحاظ قيمت، مثلا" كيس مگنوم گرين - اين كيس X1 سبكتره و حملش راحت تره.

+ پايه هاى بلند. خيلى مهمه جريان هوا در زير كيس به خوبى جريان داشته باشه. اين موضوع در كيس هايى كه به اصطلاح پاور معكوس هستند، بدليل اينكه پاورازهواى زير كيس تنفس ميكنه از اهميت حياتى برخورداره. كيس X1 به لطف داشتن اين پايه هاى بلند با ارتفاع مناسبى از سطح زمين قرار ميگيره تا جريان هوا در زير كيس به خوبى عبور كنه. 

+ رنگ مشكى داخل كيس. همه ميدونيم عموما" كيس هاى رده پايين داخلشون رو رنگ نميزنند و ناچار هستيد چهره ى خام آلمينيومى كريه المنظر قرون وسطايى كيس رو تحمل كنيد. اما اين كيس شايد تنها كيس زير 150 تومن بازار باشه كه داخلش رنگ خورده.

+ قابليت اتصال پاور به كيس به صورت 2 طرفه. هرچند اين به معناى 4 تا سوراخ پيچ بيشتردر پشت كيس به حساب مياد اما اين روزها به عنوان يك مزيّت ميتوان ازش نام برد.

و اما نكات منفى:

- در مشخصات كيس در سايت آمده "Anti Dust 100%" كه به معناى قرار دادن نيلتر در تمامى مبادى ورودى هواى كيس هستش. خوب، بهتر بود اعلان ميكرد 90% Anti Dust‌ چون سوراخ هايى به بزرگى عبور خرمگس،‌ براى گردش هوا بدون هيچ گونه نيلترى در سمت چپ قرار داده شده كه حسابى فرش قرمز براى انواع Dust‌ و پشه و مگس پهن كرده. (متاسفانه اغلب مدلهاى خارجى هم اين مشكل رو دارند)

- در مشخصات آمده اين كيس ميتواند مادربرد هاى ATX‌ رو ساپورت كند. بله، اما بايد عنوان كرد كه لبه ى پايين مادربرد با بدنه ى پاور كاملا" موماس و لب به لب ميشه طورى كه براى برخى مادربردهايى كه Header‌ در قسمت لبه ى پايين سمت چپ دارند دسترسى به اين Header‌ هاى بعضا" بسيار مشكل و عبور كابلها از روى پاور براى اتصال به اين Header ها بعضا" مشكل است و زيبايى اسمبل تمييز رو برهم خواهد زد. به نظرم اين كيس بيشتر مناسب مادربردهاى كوچكتر از ATX باشه تا خود ATX تا محل و فضايى براى كابل كشى راحت تر به لبه ى پايينى مادربرد داشته باشيد. و صد البته فاصله ى مناسبتر تا بدنه ى پاور.

- مديريت كابل كشى كه قوربونش برم، اصن اگر اسمى ازش نميومد خيلى سنگين تر بودن. نيم سانت فضا پشت مادربرد دارين، كه اگر طول كابل هاى پاور يارى كنه، ميتونيد برق CPU‌ رو از پشت رد كنيد. خواستم يك Extension براى اين كابل برق CPU بزنم كه چون سر سوكت پشت سينى بايد قرار ميگرفت ديگه درب كيس بسته نميشد. حتى اون فضايى روى درب هم كمكى نميكنه كه بتونيد مثلا" فيش يا سوكت چيزى رو در پشت سينى كيس قايم كنيد.

- رنگ براكت هاى مخصوص هارد هاى 3.5 اينچى به رنگ نارجى تيم ملى هلند زيبا هستند - اما جنسشون - نه. دهه ى شصتى ها بايد يادشون باشه اون قديما درهر محله اى ازاين مغازه هاى پلاستيك فروشى بود كه اسباب بازى و سطل و ظروف پلاستيكى و بعضا" بازيافتى ميفروختن. وقتى اين براكت ها رو دستم گرفتم اصن حس نوستالژى من رو برد به اون سالهاى پلاستيك بازيافتى. (ديگه توضيح بيشترى نميدم.) 

- بر روى قسمت قرار گرفتن هارد ها، يك محفظه مخصوص هارد لپ تاپى/SSD قرار داره كه در اين ريويو هم به عنوان نكته ى منفى اشاره شد كه چرا اين محفظه همتراز محفظه ى هارد هاى 3.5 اينچى قرار داده نشده است! در ادامه بايد اين توضيح رو بدم، اين محفظه ى مخصوص SSD‌ داراى 2 طبقه هست. در جلوى كيس هم امكان اتصال 2 فن 12 سانتى براى ورودى هوا تعبيه شده. حالا، اگر SSD‌ رو در طبقه ى بالاى جايگاه قرار بديد، ديگر امكان اتصال فن 12 سانتى در قسمت بالاى جلوى كيس وجود نخواهد داشت. چون كابل هاى برق مزاحم پروانه خواهند بود. اگر SSD رو در طبقه ى زيرين محفظه قرار بدين، ديگر امكان اتصال فن 12 سانتى در قسمت پايين جلوى كيس نخواهد داشت به همون دليل كه كابل ساتا و برق SSD مزاحمت ايجاد خواهد كرد. ناچار اگر فن ورودى ميخواهيد در قسمت جلو نصب كنيد، يا بايد SSD طبقه ى پايين محفظه باشه و فن بالا، يا برعكس، فن پايين باشه و SSD در طبقه ى بالا. يك راه ديگر هم هست كه SSD‌ رو برعكس نصب كنيد طورى كه كابل ها از جلوى شيشه درب كيس رد بشن كه به دلايل زيبايى شناختى اصلا" توصيه نميشه چون خيلى صحنه ى نافورمى رو براى پنل شيشه اى بوجود مياره. مطمئنا" كسى دوست نداره سر سوكت ساتا از پنلش معلوم باشه.

- اى كاش پنل جلوى كيس كاملا" درميومد. روى پنل جلوى كيس، دو تا نيلتر سللوزى قرار داره كه با گذشت زمان قطعا" خاك روش ميشينه، بعد كه بخواهيد تمييزش كنيد، قاب جلو رو ميشه درآورد، اما تمامى اتصالات دكمه ها و فيش هاى صوتى متصل به قاب جلو است. نميشه كاملا" جداش كرد و برد و شستشو داد و برگردوند. سختى تمييز كردن نيلتر هاى ثابت قاب جلو از نكات منفى اين كيس به شمار ميره. 

- درهاى كيس ريگلاژ مناسبى نداشتند. حالا يا شانس دوست من بوده كه اين مدلى كه خريده بود درهايش ريگلاژ نشده بودند و به سختى جا ميرفتند و يا در كل اين كيس از مشكل ريگلاژ مناسب درها رنج ميبره.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

چند روز پيش يكى از دوستان براى اسمبل اومد پيش من و كيس هم X1‌ بود، با اجازه ى دوست خوبم amin69r در ادامه ى اين تاپيك خوبشون من چند نكته اى رو اضافه كنم البته از ديدگاه خودم، شايد كمكى باشه براى دوستان در مورد تصميم گيرى بهتر.

از ديگر نكات مثبت: 

+ يكى از ايرادات بزرگ كيس هاى زير 200 تومن، سينى ضعيف و شل مادربرد هستش. طورى كه با فشار دست اين سينى به راحتى فرو ميره يا خم ميسه، فرقى هم نداره مدلهاى خارجى هم از اين مشكل نرمى سينى مادربرد مستثنا نيستند. اما اين كيس X1 الحق سينى مادربرد خيلى محكم و استوارى داره. با خيال راحت ميشه كولرهاى سنگين رو بر روى مادربرد بست و سينى كف كيس پشتيبان مستحكمى براى مادربرده.

+ قاب جلوى درايو نورى از جلو درمياد. بسيارى از كيس هايى كه قاب براى درايو نورى دارند، بعضا" اگر CD داخل درايو گير كنه، به راحتى نميشه سوزن مخصوص آزاد كردن رو داخل سوراخ مخصوص آزاد سازى در درايو فرو كرد و قاب كيس مزاحمه. اما اين قاب X1 از جلو جداشونده است و ميتونه در مواقع اضطرارى كه نياز به استفاده از سوزن باشه راحت به درايو نورى دسترسى كامل داشت.

+ وزن كم. در قياس با كيس هم كلاسى خودش از لحاظ قيمت، مثلا" كيس مگنوم گرين - اين كيس X1 سبكتره و حملش راحت تره.

+ پايه هاى بلند. خيلى مهمه جريان هوا در زير كيس به خوبى جريان داشته باشه. اين موضوع در كيس هايى كه به اصطلاح پاور معكوس هستند، بدليل اينكه پاورازهواى زير كيس تنفس ميكنه از اهميت حياتى برخورداره. كيس X1 به لطف داشتن اين پايه هاى بلند با ارتفاع مناسبى از سطح زمين قرار ميگيره تا جريان هوا در زير كيس به خوبى عبور كنه. 

+ رنگ مشكى داخل كيس. همه ميدونيم عموما" كيس هاى رده پايين داخلشون رو رنگ نميزنند و ناچار هستيد چهره ى خام آلمينيومى كريه المنظر قرون وسطايى كيس رو تحمل كنيد. اما اين كيس شايد تنها كيس زير 150 تومن بازار باشه كه داخلش رنگ خورده.

+ قابليت اتصال پاور به كيس به صورت 2 طرفه. هرچند اين به معناى 4 تا سوراخ پيچ بيشتردر پشت كيس به حساب مياد اما اين روزها به عنوان يك مزيّت ميتوان ازش نام برد.

و اما نكات منفى:

- در مشخصات كيس در سايت آمده "Anti Dust 100%" كه به معناى قرار دادن نيلتر در تمامى مبادى ورودى هواى كيس هستش. خوب، بهتر بود اعلان ميكرد 90% Anti Dust‌ چون سوراخ هايى به بزرگى عبور خرمگس،‌ براى گردش هوا بدون هيچ گونه نيلترى در سمت چپ قرار داده شده كه حسابى فرش قرمز براى انواع Dust‌ و پشه و مگس پهن كرده. (متاسفانه اغلب مدلهاى خارجى هم اين مشكل رو دارند)

- در مشخصات آمده اين كيس ميتواند مادربرد هاى ATX‌ رو ساپورت كند. بله، اما بايد عنوان كرد كه لبه ى پايين مادربرد با بدنه ى پاور كاملا" موماس و لب به لب ميشه طورى كه براى برخى مادربردهايى كه Header‌ در قسمت لبه ى پايين سمت چپ دارند دسترسى به اين Header‌ هاى بعضا" بسيار مشكل و عبور كابلها از روى پاور براى اتصال به اين Header ها بعضا" مشكل است و زيبايى اسمبل تمييز رو برهم خواهد زد. به نظرم اين كيس بيشتر مناسب مادربردهاى كوچكتر از ATX باشه تا خود ATX تا محل و فضايى براى كابل كشى راحت تر به لبه ى پايينى مادربرد داشته باشيد. و صد البته فاصله ى مناسبتر تا بدنه ى پاور.

- مديريت كابل كشى كه قوربونش برم، اصن اگر اسمى ازش نميومد خيلى سنگين تر بودن. نيم سانت فضا پشت مادربرد دارين، كه اگر طول كابل هاى پاور يارى كنه، ميتونيد برق CPU‌ رو از پشت رد كنيد. خواستم يك Extension براى اين كابل برق CPU بزنم كه چون سر سوكت پشت سينى بايد قرار ميگرفت ديگه درب كيس بسته نميشد. حتى اون فضايى روى درب هم كمكى نميكنه كه بتونيد مثلا" فيش يا سوكت چيزى رو در پشت سينى كيس قايم كنيد.

- رنگ براكت هاى مخصوص هارد هاى 3.5 اينچى به رنگ نارجى تيم ملى هلند زيبا هستند - اما جنسشون - نه. دهه ى شصتى ها بايد يادشون باشه اون قديما درهر محله اى ازاين مغازه هاى پلاستيك فروشى بود كه اسباب بازى و سطل و ظروف پلاستيكى و بعضا" بازيافتى ميفروختن. وقتى اين براكت ها رو دستم گرفتم اصن حس نوستالژى من رو برد به اون سالهاى پلاستيك بازيافتى. (ديگه توضيح بيشترى نميدم.) 

- بر روى قسمت قرار گرفتن هارد ها، يك محفظه مخصوص هارد لپ تاپى/SSD قرار داره كه در اين ريويو هم به عنوان نكته ى منفى اشاره شد كه چرا اين محفظه همتراز محفظه ى هارد هاى 3.5 اينچى قرار داده نشده است! در ادامه بايد اين توضيح رو بدم، اين محفظه ى مخصوص SSD‌ داراى 2 طبقه هست. در جلوى كيس هم امكان اتصال 2 فن 12 سانتى براى ورودى هوا تعبيه شده. حالا، اگر SSD‌ رو در طبقه ى بالاى جايگاه قرار بديد، ديگر امكان اتصال فن 12 سانتى در قسمت بالاى جلوى كيس وجود نخواهد داشت. چون كابل هاى برق مزاحم پروانه خواهند بود. اگر SSD رو در طبقه ى زيرين محفظه قرار بدين، ديگر امكان اتصال فن 12 سانتى در قسمت پايين جلوى كيس نخواهد داشت به همون دليل كه كابل ساتا و برق SSD مزاحمت ايجاد خواهد كرد. ناچار اگر فن ورودى ميخواهيد در قسمت جلو نصب كنيد، يا بايد SSD طبقه ى پايين محفظه باشه و فن بالا، يا برعكس، فن پايين باشه و SSD در طبقه ى بالا. يك راه ديگر هم هست كه SSD‌ رو برعكس نصب كنيد طورى كه كابل ها از جلوى شيشه درب كيس رد بشن كه به دلايل زيبايى شناختى اصلا" توصيه نميشه چون خيلى صحنه ى نافورمى رو براى پنل شيشه اى بوجود مياره. مطمئنا" كسى دوست نداره سر سوكت ساتا از پنلش معلوم باشه.

- اى كاش پنل جلوى كيس كاملا" درميومد. روى پنل جلوى كيس، دو تا نيلتر سللوزى قرار داره كه با گذشت زمان قطعا" خاك روش ميشينه، بعد كه بخواهيد تمييزش كنيد، قاب جلو رو ميشه درآورد، اما تمامى اتصالات دكمه ها و فيش هاى صوتى متصل به قاب جلو است. نميشه كاملا" جداش كرد و برد و شستشو داد و برگردوند. سختى تمييز كردن نيلتر هاى ثابت قاب جلو از نكات منفى اين كيس به شمار ميره. 

- درهاى كيس ريگلاژ مناسبى نداشتند. حالا يا شانس دوست من بوده كه اين مدلى كه خريده بود درهايش ريگلاژ نشده بودند و به سختى جا ميرفتند و يا در كل اين كيس از مشكل ريگلاژ مناسب درها رنج ميبره.

مثل همیشه عالی بود

در مورد قسمت ssd منظور من این بود که اگه این محفظه موازی محفظه های زیرینش قرار میگرفت

بهتر میشد کابل هارو مخفی کرد(دقیقا مثل هارد ها که قسمت اتصال کابلا به سمت سینی مادربورده)

در مورد رگلاژ درب ها هم،من 3 مورد از این کیس اسمبل کردم

همشون همین مشکل رو دارن،و نه درز درب با لبه بالا و پایین میخونه،نه هم بدون فشار بسته میشن

لینک به دیدگاه

از بررسی شما ممنونم .وافعا مفید بود .

نسبت به قیمتش امکانات بسیار عالی داره .

اما به نظر بنده کیس گرین هانتر ظاهر زیباتری داره .

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با اجازه دوستان و استارتر عزیز 

مزایا :

پنل شیشه ای داره و جای حداقلی برای نصب داره  :)

باید بگم کیسی که من بستم درب دی وی دیش کار نمیکرد و خیلی سفت بود!

محفظه های کشویی هارد خیلی نرم بود طوری که به درستی مچ نمیشد

پایه های بسیار بدی داشت که خودم چسب قطره ای زدم

در مجموع کیس خوبیه ،بد نیست واقعا کیس راه بیندازی هست با این قیمت و این ظاهر

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در کل از 10 نمره بهش چند میدین.؟

من اگر باشم :

8.5 بهش میدم 

عزیز این کیس همه چیز به اندازه کم و نسبی داره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان من هم این گیس رو خریدم.

مثل همیشه جنسای ایرانی شانسی هستن.

کیسی که من خریدم درهاش راحت بسته میشدن و خوب کیپ بودن.

فاصله مین بورد با پاور خیلی کمه شاید بشه گفت مماس شدن رو هم.

جنس محفظه های هارد واقعا اشغاله اما جاشون واقعا محکمه و هیچ رقمه در حالت عادی در نمیان.البته ماله من اینجوریه.

بین دوتا هیتلر از بالای کیس یه فاصله افتاده که باعث ورود گردوخاک میشه و وقتی دیدمش فهمیدم چقد بی حوصله بازی در اوردن!

به نظرم نسبت به قیمتش عالیه! و به قول دوستمون میشه 8 یا 8.5 بهش داد.

:excl: ویرایش مدیریت: لطفاً، لطفاً، دیگه از کلمه ای که ویرایش شده در سطح فروم استفاده نکنید :excl: 

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

با توجه به قیمتش من از 10 بهش 9 می دم. اون مقدار هم بابت کیفیت متوسط ساخت کم کردم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

می‌خواستم ببینم این کیس فقط یک جای O.D.D داره؟

از جلو که نگاه می‌کنم فقط یه درب داره، ولی توی کیس دوتا جای O.D.D داره!

ممنون می‌شم شفاف‌سازی کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

می‌خواستم ببینم این کیس فقط یک جای O.D.D داره؟

از جلو که نگاه می‌کنم فقط یه درب داره، ولی توی کیس دوتا جای O.D.D داره!

ممنون می‌شم شفاف‌سازی کنید

بله

فقط یه جا برای دی وی دی رایتر داره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام

کیس خوبی هست به شرط اینکه رقیبی از لحاظ قیمتی توی بازار نداشته باشه

من خودم دو روز پیش که سیستم بستم، مونده بودم این رو بگیرم یا دیپ کول مدل تیسراکت رو که در آخر تیسراک 130 تومنی رو ترجیح دادم به X1 گرین بسیار هم از تیسراکت راضی بودم از هر لحاظ

لینک به دیدگاه

قاب جلو رو جدا کن فن رو از داخل نصب کن و پیچش رو از جلو نصب کن

میشه راهنمایی کنید چطور قاب جلو رو جدا کنم؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

خوب بلاخره دوستانی که این کیس رو دارن در مقایسه با magnum2 برای کابر خانگی معمولی اهل بازی نیست کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

خوب بلاخره دوستانی که این کیس رو دارن در مقایسه با magnum2 برای کابر خانگی معمولی اهل بازی نیست کدوم بهتره؟

اگر اهل بازی نیستند و کارت گرافیک معمولی و پردازنده معمولی دارند، Magnum2 گزینه بهتری هستش.

لینک به دیدگاه

اگر اهل بازی نیستند و کارت گرافیک معمولی و پردازنده معمولی دارند، Magnum2 گزینه بهتری هستش

فقط فیلم

کور ای 3 هاسول

اگه خوبه که سریع از همین فروشگاه با یه مانیتور میخوام سفارش بدم

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...