رفتن به مطلب

ارتقاع کارته گرافیکم با 9800 انجام بدم یا نه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان قصد ارتقاع کارت گرافیکم را دارم یه کارت پیدا کردم اما شکه دارم که قویتر از کارت خودم باشه از شما عزیزان درخواست دارم نظره خودتون را همین جا اعلام کنید

1_کارت گرافیک خودم

MSI NVIDIA GeFore 9500GT1024MB DDR2

post-14196-0-66963000-1385800059_thumb.jpg

2_کارت گرافیکی که خرید دارم

INO3D  GeForce  9800GT 1024MB  DDR3

post-14196-0-89835400-1385799948_thumb.jpg

دوستان قبل از هرچیزی بگم که اگر کسانی که از این کارت داشتنند نظر بدنند بهتر یا کسانی که کارگشته این کار هستنند چون شخص بند برای اولین بار هست که این برنده INO3D میبینم وهرچقدر داخل گوگل سرچ کردم موفق به پیدا کردنش نشود فقط یک سایت بود که یه اگاهی فروش ازاین کارت داشت که خیلی هم قدیمی بود داخل مشخصات نگاه کردم فقط گزینه ای که بالا نوشتم بود و وضوع تصور باقی گزینها خالی بودند وقتی از سایت امدم بیرون دوباره خواستم برم داخل سایت نشود یه صحفه میاد قفل میشه ادرس را نوشتم شما برید داخل سایت شاید موفق بشین چونکه من هم برای بار اول راحت رفتم

http://www.kalagard.ir/index.php?id=100300060578

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

برند ino3d برند خوبی هست و بنده تجربه کاربا گرافیک های این برند رو دارم و بسیارعالی بوده!

هرچند زیاد اسم و رسم خاصی نداره ولی بنده بسیار راضی بودم!

درمورد ارتقا مسلما کارت 9800 ازکارت شما قوی تر هست اما پیشنهاد میکنم به سراغ کارت های dx11 برید تا بتونید بازیه ای روز رو اجرا کنید!

حداقل کارتgt 640 یا gt650 رو تهیه کنید تا مفهوم ارتقا رو به خوبی متوجه بشید!

خرید کارت سری های قدیمی برای کسی که game انجام میده الان اصلا به صرفه نیست!

لینک به دیدگاه

بله حمید جان درست میگن 

اصلا تفاوت خاصی بین این دو کارت نیست و ارزش تعویض نداره 

شما حداقل باید بایه کارت 5450  یاgt440 بگیرید

ودرکل کارت 9800gt قویتره  ;)

ویرایش شده توسط Amir hossien
لینک به دیدگاه

قویتر که هست . ولی ارزش خریدش به قیمتش بستگی داره . اگر نیاز به هزینه زیاد نیست بگیر . فقط حواست به پاور باشه . 9800 پاور قویتری میخواد . حداقل 550 وات .

لینک به دیدگاه

مقایسه کامل دو کارت: لینک

این کارت قویتر هست ولی تکنولوژی قدیمی و مصرف زیادی دارد خرید ان به صرفه نیست اگر بخرید پس از مدت کوتاهی مجبور به تعویض خواهید شد،شما میتوانید کارتهای 7750 7790 از amd و کارتهای 640 650 را از nvidia تهیه کنید که تکنولوژی جدید،پشتیبانی از بازیهای روز دنیا،بهینه بودن درایور،گارانتی،مصرف مناسب،و... دارند واگر در اینده بخواهید تعویض کنید یا بفروشید مشتری زیادی دارند.

لینک به دیدگاه

9800که میخوام بگیرم 120 باهاش تمام کردم  موضو این که در حال حاضر مبلغ  برای کارت 630 ندارم

ویرایش شده توسط mohamad_PC
لینک به دیدگاه

این کارت قویتر هست ولی تکنولوژی قدیمی و مصرف زیادی دارد خرید ان به صرفه نیست اگر بخرید پس از مدت کوتاهی مجبور به تعویض خواهید شد،شما میتوانید کارتهای 7750 7790 از amd و کارتهای 640 650 را از nvidia تهیه کنید که تکنولوژی جدید،پشتیبانی از بازیهای روز دنیا،بهینه بودن درایور،گارانتی،مصرف مناسب،و... دارند واگر در اینده بخواهید تعویض کنید یا بفروشید مشتری زیادی دارند.

دوست عزیز اینها راکه فرمودی درچه حدود قیمت دارند البته دست دوم

لینک به دیدگاه

قویتر که هست . ولی ارزش خریدش به قیمتش بستگی داره . اگر نیاز به هزینه زیاد نیست بگیر . فقط حواست به پاور باشه . 9800 پاور قویتری میخواد . حداقل 550 وات .

سلام

ببخشید یه سوال من تا الان با 9500 پاور300 وات راحت کارمیکردم یعنی الن بخاطره 9800 بدون شک باید پاور عوض شه نمیشه بعد از مدتی این کار انجام داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ببخشید یه سوال من تا الان با 9500 پاور300 وات راحت کارمیکردم یعنی الن بخاطره 9800 بدون شک باید پاور عوض شه نمیشه بعد از مدتی این کار انجام داد

خیر دوست عزیز نمیشه باید حتما پاور رو هم تعویض بکنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینها راکه فرمودی درچه حدود قیمت دارند البته دست دوم

این کارتها به ترتیب 300  499   350  420 قیمت دارند که از بین انها 7750 قیمت مناسبتری دارد و لیون هم موجود دارد قیمت دست دوم هم اگر تمیز و گارنتی دار باشد      20 درصد زیر قیمت بازار حساب میشود.

لینک به دیدگاه

بله حمید جان درست میگن 

اصلا تفاوت خاصی بین این دو کارت نیست و ارزش تعویض نداره 

شما حداقل باید بایه کارت 5450  یاgt440 بگیرید

ودرکل کارت 9800gt قویتره  ;)

سلام دوست عزیز

اقا امیر یعنی کارت 5450 از کارت 9800قویتر یابخاطر ساپورت دایرکس 11 میگید چونکه اگر گزینه ای خوبی باشه و ازکارت خودم قویتر هم باشه خیلی خوبه یه دونه سراغ دارم بی زحمت بگو تا سری برم ماملش کنم برادر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

اقا امیر یعنی کارت 5450 از کارت 9800قویتر یابخاطر ساپورت دایرکس 11 میگید چونکه اگر گزینه ای خوبی باشه و ازکارت خودم قویتر هم باشه خیلی خوبه یه دونه سراغ دارم بی زحمت بگو تا سری برم ماملش کنم برادر

دوست عزیز 440 بد نیست

ولی 5450 به هیچ عنوان بدرد نمیخوره

لینک به دیدگاه

من سه سال پیش 9500 داشتم.

اون موقع هم کارت چرت خیلی ضعیفی بود.

چطور تا الان باهاش سر کردی >؟

من 9800 نداشتم ولی شک نداشته باش که خیلی از 9500 بهتره.

موفق باشی.

داد والا چه بگم قدیمها راست گفتنند کسی تا ان درد را نداشته باشه نمیدونه کسی دیگه با اون درد چه میکشه دادش

لینک به دیدگاه

کارت 9800 از 5450 بهتره 

اما نمیتونی باش بازیهای روزا بازی کنی 

اگه میتونی 200 تومن 5750 بگیری خوبه توهمین فروم میدن

کارت خوبیه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لینک خیلی مفید بود سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

کارت 9800 از 5450 بهتره 

اما نمیتونی باش بازیهای روزا بازی کنی 

اگه میتونی 200 تومن 5750 بگیری خوبه توهمین فروم میدن

کارت خوبیه

اقا امیر حق با شماست انتخاب خیلی خوبیه 2تا از دوستان هم این کارت راتایید کردن باشما میشه 3 نفره که در الویت قرار گرفته البته اگر مبلغ مورد نیازش را فراهم کنم یا اینکه کارت خودم فروش می رفت که دیگه همه چیز حل میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...