رفتن به مطلب

مشکل برطرف شد

omidtb
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشکل با ابدیت بایوس برطرف شد لطفا تاپیک حذف شود 

ویرایش شده توسط omidt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از درایور های بتا استفاده نکنید.

مشکل فکر کنم سخت افزاری هست .کارتتون گارانتی داره ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تاکسی مشخصات سیستم شما رو ندونه نمیتونه کمکی بکنه!

لینک به دیدگاه

از درایور های بتا استفاده نکنید.

مشکل فکر کنم سخت افزاری هست .کارتتون گارانتی داره ؟

بله گارانتی دارد فقط این رو بگم که همیشه این مشکل رو ندارم یعنی شده چند ساعت حتی یک روز هم راحت بازی کردم و این صفحه نیومده

یک وقت ار نحوه برق رسانی به گرافیک نیست ؟

85838641783061333139.jpg

05591234623024179338.jpg

ویرایش شده توسط omidt
لینک به دیدگاه

دوست عزیز تاکسی مشخصات سیستم شما رو ندونه نمیتونه کمکی بکنه!

MB:ASUS P8B75-V 

CPU: i5 2500k 3.3 GHZ 

VGA:ASUS HD7970-DC2T-3GD5 

POWER:GP850B-OC 

RAM:2*4G(8G) Patriot 

CASE:green X3 

HDD: 2.5T 

لینک به دیدگاه

اورکلاک نکردین دوست  عزیز ؟

:excl:

نه آقا اور نکردم 

لینک به دیدگاه

داداش متاسفانه کارتت مشکل سردی لحیم داره

بده گارانتی و مطمئن شو کو تعویض کردن برات،چون برای تعمیر باید ریبال بشه

که بازم بعد یه مدت همون اش میشه و همون کاسه

لینک به دیدگاه

داداش متاسفانه کارتت مشکل سردی لحیم داره

بده گارانتی و مطمئن شو کو تعویض کردن برات،چون برای تعمیر باید ریبال بشه

که بازم بعد یه مدت همون اش میشه و همون کاسه

شما مطمعنی ؟؟؟

لینک به دیدگاه

رو یک سیستم دیگه تست کنین یا با یک پاور دیگه !

پاور و سیسیتمی که برای این کارت جواب گو باشه در دسترس نیست

لینک به دیدگاه

داداش این محتمل ترین مشکلی که این حالت رخ میده

من یا هیچ کس دیگه ای نمیتونه از پشت میز کامپیوترش برای شما نسخه 100% تضمینی بپیچه

ولی تجربه من به من میگه که شما کارتت سردی لحیم داره

لینک به دیدگاه

به گفته یکی از بچه ها با پایین آوردن 100 تا از کلاک و 50 تا از مموری مشکل بل کل حل شد حال چطوری ممکنه که با کلاک کارخانه ای مشکل داشته باشه در حالی که با کم کردن کلاک مشکل بل کل حل شد

لینک به دیدگاه

به گفته یکی از بچه ها با پایین آوردن 100 تا از کلاک و 50 تا از مموری مشکل بل کل حل شد حال چطوری ممکنه که با کلاک کارخانه ای مشکل داشته باشه در حالی که با کم کردن کلاک مشکل بل کل حل شد

سلام دوست عزیز یه شات از gpu-z بذارید در حالت فول لود و ولتاژ رو هم max کنید ببینم.

اگه با پایین آوردن کلاک کارتتون درست شده احتمالا بایوس مشکل داره. بعضی از بایوس های کارت های گرافیکی اینجورین لو ولتاژ وفرکانس هم بالا...!

شما کلاک رو ببر بالا وهمون حالت کارخانه بذار اینبار یه واحد ولتاژ رو اضافه کن ببین درست میشه اگه ok بود باید تو فکر تعویض بایوس باشید... ;) که صد در صد هم درست میشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یه شات از gpu-z بذارید در حالت فول لود و ولتاژ رو هم max کنید ببینم.

اگه با پایین آوردن کلاک کارتتون درست شده احتمالا بایوس مشکل داره. بعضی از بایوس های کارت های گرافیکی اینجورین لو ولتاژ وفرکانس هم بالا...!

شما کلاک رو ببر بالا وهمون حالت کارخانه بذار اینبار یه واحد ولتاژ رو اضافه کن ببین درست میشه اگه ok بود باید تو فکر تعویض بایوس باشید... ;) که صد در صد هم درست میشه.

تعویض بایوس نرم افزاری هست ؟

لینک به دیدگاه

تعویض بایوس نرم افزاری هست ؟

بله نرم افزاری هست ولی شما فعلا یه شات بزار و اون کار رو هم انجام بده یعنی یه واحد اضافه ولتاژ ببین درست میشه.

لینک به دیدگاه

بله نرم افزاری هست ولی شما فعلا یه شات بزار و اون کار رو هم انجام بده یعنی یه واحد اضافه ولتاژ ببین درست میشه.

قسمت تغییر ولتاز قفله چرا ؟

از حالت قفل خارج شد یعنی الان روی 800 هست ولتاژ رو چند بزارم 

15328631931030275670.jpg

ویرایش شده توسط omidt
لینک به دیدگاه

به جای ولتاژ فرکانس رو 100 مگاهرتز کم کنید.

امکان آسیب کمتر هست...

لینک به دیدگاه

هر کدوم از مواردی که دوستان گفتن می تونه باشه

اما من پیشنهادم اینه که قبل از همه این کارا هر برنامه ای اگه برای ست آپ مانیتور نصب کردی رو uninstall کن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یبار ویندوزتو تعویض کن و فقط درایور vga رو بدون متعلقات نصب کن .

ببین اینجوری مشکلت حل میشه ؟

لینک به دیدگاه

درود . عزیز شما شات از gpu-z روهنوزم نگذاشتی....خودت یه سرچی بزن ببین مدل های دیگه یا همون DU II شما هم ولتاژش به این میزان هست.

دوستانی هم که میگن ولتاژ رو بالا نبر مگه ولتاژ رو 200 ولت بالا میبره که خطرناکه ....؟ این کارت مخصوص اورکلاک هست واگه نتونه افزایش کمی ولتاژ رو جواب بده قطعا کارت مشکل داره.

44167076079396296829_thumb.jpg

ویرایش شده توسط k2.KaMi
لینک به دیدگاه

درود . عزیز شما شات از gpu-z روهنوزم نگذاشتی....خودت یه سرچی بزن ببین مدل های دیگه یا همون DU II شما هم ولتاژش به این میزان هست.

دوستانی هم که میگن ولتاژ رو بالا نبر مگه ولتاژ رو 200 ولت بالا میبره که خطرناکه ....؟ این کارت مخصوص اورکلاک هست واگه نتونه افزایش کمی ولتاژ رو جواب بده قطعا کارت مشکل داره.

44167076079396296829.jpg

افزایش ولتاژ بدون بالا بردن فرکانس برای هسته ی GPU خطر ناک هست...

همین طوری هم نمیشه ولتاژ داد.فقط در صورتی که شما د حال اورکلاک کارتتون باشید و ناپایداری ایجاد بشه مجاز هستید در حد متعادل که ناپایداری رفع بشه ولتاژ بدید نه همینطوری بدون افزیش فرکانس...کما این که این مشکل هم ناپایداری محصوب نمیشه چون اگه بود با صفحه ی آبی خودشو نشون میداد...

لینک به دیدگاه

افزایش ولتاژ بدون بالا بردن فرکانس برای هسته ی GPU خطر ناک هست...

همین طوری هم نمیشه ولتاژ داد.فقط در صورتی که شما د حال اورکلاک کارتتون باشید و ناپایداری ایجاد بشه مجاز هستید در حد متعادل که ناپایداری رفع بشه ولتاژ بدید نه همینطوری بدون افزیش فرکانس...کما این که این مشکل هم ناپایداری محصوب نمیشه چون اگه بود با صفحه ی آبی خودشو نشون میداد...

سلام دوست عزیز کارت ایشون هم ناپایدار هست دیگه که با کم کردن 100 واحد از هسته پایدار شده. بعضی وقتا ناپایداری فقط صفحه آبی نیست . بعضی وقتا صفحه برفکی میشه یا یه شکلی شبیه ابروباد صفحه میگیره یا احتمالا پیغام هایی مثل  (ارور directx درحین بازی یا حتی Display driver stopped responding and has recovered  که یکی از دوستان  دراین جا نوشتن بعداز نصب آپدیت  درایور و برنامه ها که درست نشده ممکنه از ناپایداری گرافیک باشه) http://support.microsoft.com/kb/2665946

منم که نگفتم  همینطوری ولتاژ رو بالا ببرن من چند بار گفتم از gpu-z شات بذارن و ولتاژ این کارت رو با مدل های مشابه مقایسه کنیم وگفتم که احتمال داره از ولتاژ باشه چون بعضی از کارت ها با وجود اینکه فرکانس بالایی دارند ولتاژشون به نسبت کم هست که اینم برمیگرده به چیپ گرافیکی و درصد خلوص آن که لو ولتاژ هست . ولی به دلیل نامتعارف بودن درصد خلوص کارت های گرافیکی بعضی از کارت ها با مشکل کم ولتاژی مواجه میشوند. که برخی  از آن ها با آپدیت بایوس درست میشوند ومشکلشون به کل حل میشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز کارت ایشون هم ناپایدار هست دیگه که با کم کردن 100 واحد از هسته پایدار شده. بعضی وقتا ناپایداری فقط صفحه آبی نیست . بعضی وقتا صفحه برفکی میشه یا یه شکلی شبیه ابروباد صفحه میگیره یا احتمالا پیغام هایی مثل  (ارور directx درحین بازی یا حتی Display driver stopped responding and has recovered  که یکی از دوستان  دراین جا نوشتن بعداز نصب آپدیت  درایور و برنامه ها که درست نشده ممکنه از ناپایداری گرافیک باشه) http://support.microsoft.com/kb/2665946

منم که نگفتم  همینطوری ولتاژ رو بالا ببرن من چند بار گفتم از gpu-z شات بذارن و ولتاژ این کارت رو با مدل های مشابه مقایسه کنیم وگفتم که احتمال داره از ولتاژ باشه چون بعضی از کارت ها با وجود اینکه فرکانس بالایی دارند ولتاژشون به نسبت کم هست که اینم برمیگرده به چیپ گرافیکی و درصد خلوص آن که لو ولتاژ هست . ولی به دلیل نامتعارف بودن درصد خلوص کارت های گرافیکی بعضی از کارت ها با مشکل کم ولتاژی مواجه میشوند. که برخی  از آن ها با آپدیت بایوس درست میشوند ومشکلشون به کل حل میشه.

d9a.png

6g3.png

ویرایش شده توسط omidt
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...