رفتن به مطلب

فروش مانيتور فوق العاده ASUS ML229

eddy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بخاطر نياز مالى شديد تصميم گرفته بودم براى سيستم تايپيك بزنم ولى بخاطر اينكه هنوز بصورت دقيق اوضاعهم معلوم نيست گفتم از مانيتور شروع كنم براى سيستم تصميم قطعى نيست (بخاطر اينكه اون با ضررى به مراتب بيشتر رو به رو هستم.... :(  )

لينك شركت سازنده:

https://www.asus.com/Monitors_Projectors/ML229H/

پيشنمايش:

P_500.jpg

راستش فقط بخاطر بدهى كه رو دستم مونده دارم ميفروشم و كاملا اعتراف ميكنم در همينجا كه در تمام عمرم مانيتورى به اين با كيفيتى نداشتم و فرصت هم نشد كه اونجورى ازش استفاده كنم چون سيستمم رده بالا هست ولى كارت گرافيك روش نيست كه بتونم در دنياى گيم ازش استفاده بكنم فقط موردهاى استفاده فيلم و انيميشن و كمو بيش كارهاى ساده و گيم هاى سبك بوده.... :unsure:

بعضى از مشخصات اين كالا:

داراى كنتراست فوق العاده 50.000.000

پنل: IPS

زاويه ديد: 178 در 178

FULL HD و ورودى HDMI همچنين طراحى زيبا و كليدهاى تمام لمسى

* كالا داراى گارانتى تا تاريخ  1/3/1394 هست و داراى متعلقات كامل و بدون هيچ پيكسل سوخته و خط و خش به مشترى تحويل داده ميشه.... B)

تصوير از خود كالا ببخشيد اگه بى كيفيت هست بخاطر اينكه تصوير عجله اى و بدون هيچ گونه افكت يا نور فلش گرفته شده.... 8-X

68479975685993667723_thumb.jpg

* دوستانى كه با بنده معامله داشتن خوب ميدونن كه كالاهايى كه ميفروشم هميشه هزينه ارسال پيشتازشون رو خودم تقبل ميكنم بدون هيچ گونه تأخير در ارسال... B)

پايه 700 تومان

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

مدل ال ای دی من هم  همینه . این ال ای دی فوق العاده عالی و زیباست . ویدئو کلیپ فول اچ دی رو این ال ای دی  دیدن داره به مولا .یادش بخیر روزهای اول واسه دیدن کیفیت ای مانیتور می نشستم کلیپ های بالای 400.500 مگ دانلود می کردم

لینک به دیدگاه

مدل ال ای دی من هم  همینه . این ال ای دی فوق العاده عالی و زیباست . ویدئو کلیپ فول اچ دی رو این ال ای دی  دیدن داره به مولا .یادش بخیر روزهای اول واسه دیدن کیفیت ای مانیتور می نشستم کلیپ های بالای 400.500 مگ دانلود می کردم

بله كلا اين مانيتور در گيم و فيلم كيفيت فوق العاده اى داره راستش بنده LED سامسونگ داشتم و باهاش كار كردم مانيتور LG هم داشتم و حتى LED ايسوس هم داشتم ولى اين IPS واقعاً يه چيز ديگست قابل توجه اونايى كه خوراكشون Gaming هست

قیمت عالیه !!!!!!!!!

شما اختيار دارى

بخاطر عجله اى كه دارم چندتا حالت داره:

1- UP ميدم تا چند روز

2- منصرف ميشم

3- اشانتيون قرار بدم

4- تخفيف بدم

5- شرايط بزارم

كدوم بهتره؟!

لینک به دیدگاه

مورد 3 ، 4 ، 5   :p  

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

جسارتا نظر بنده گزینه 2 میباشد.

به نظرم اگر سیستم و یا قطعات دیگر را بفروشید بهتر است

چون پیدا کردن این مانیتور در بازار کار بسیار سختی است

اما شما اگر مثلا سی پی یو و یا گرافیک را بفروشید میتوانید در موقعی

که پول داشتید به راحتی تهیه بفرمایید.

لینک به دیدگاه

مورد 3 ، 4 ، 5   :p

چشم علل الحساب گزينه 5 اجرا ميشه به شرح ذيل:

شرايط براى مديران و كاربران با اعتبار هست و كاربران معمولى هم ميشه توسط اين افرادى كه اول ذكر كردم تأييد بشن و مشمول اين شرط بشن خلاصش ميكنم

كالا بصورت دو سوم در اول پرداخت بشه و يك سوم بمونه براى ماه بعد هم اشكالى نداره ولى در اين صورت هزينه ارسال كه 20 تومن ميشه پاى بنده نيست به زبان ساده تر

400 پيش پرداخت + 300 در ماه بعد بصورت يك قسط + 20 تومن هزينه كه به طرف بر ميگرده بخواد با پيش پرداخت بده يا با اون قسطى كه قراره ماه بعد بده..... B)

سلام و عرض ادب

جسارتا نظر بنده گزینه 2 میباشد.

به نظرم اگر سیستم و یا قطعات دیگر را بفروشید بهتر است

چون پیدا کردن این مانیتور در بازار کار بسیار سختی است

اما شما اگر مثلا سی پی یو و یا گرافیک را بفروشید میتوانید در موقعی

که پول داشتید به راحتی تهیه بفرمایید.

سلام و درود

نظر شما محترمه و قابل قبول خصوصاً اينكه به تازگى دارم از فروشش منصرف ميشم با اين اوضاع بازار

بله محصولات ايسوس خيلى دير به دير وارد ميشن

والا گرافيك كه رو سيستم بنده نيست CPU رو هم در صورتى كه بورد به فروش بره فقط ميتونم بفروشم اونم فكر كنم با ضررى هولناك مواجه بشم

راستش قضيه بنده يخورده پيچيدست اينجا نميشه در موردش حرف زد.... :unsure:

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

هرچی میکشیم از بی پولیه!!!!
قطعات دیگه چین که میخواین بدین برن؟

لینک به دیدگاه

هرچی میکشیم از بی پولیه!!!!

قطعات دیگه چین که میخواین بدین برن؟

1- آره ولى بنده شرايط هم قرار دادم براى همين وضعيت بى پولى هست درست ميگم؟!

2- تايپيك كه زدم در خدمتيم بيا اونجا...

لینک به دیدگاه

1- آره ولى بنده شرايط هم قرار دادم براى همين وضعيت بى پولى هست درست ميگم؟!

2- تايپيك كه زدم در خدمتيم بيا اونجا...

ببین وضعیت چفدر داغونه که به شرایط هم نمیخوره!!!!!

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت ته رو برام پ.خ کن انگار دلم گرفته این ناز نازی رو

لینک به دیدگاه

وای خاک تو سرم اگر یه ماه دیگه صبر می کردم 650 تومن نمی دادم برای شما رو می گرفتم لعنتی 

لینک به دیدگاه

وای خاک تو سرم اگر یه ماه دیگه صبر می کردم 650 تومن نمی دادم برای شما رو می گرفتم لعنتی 

دوست  عزیز فدای سرت چرا خاک تو سرت 

خوب نشد چی میشه مگه زیاد به اینا خودتو ناراحت نکن .اینم میگرفتی باز یه مدل دیگه میومد واز این راضی نمیشدی

من الان دارم با سی ار تی سر و کله میزنم باور کن چشام سوزش داره اما باز شکر اینو دارم :wub:

ویرایش شده توسط hazhar-ghorbani
لینک به دیدگاه

سلام

قیمت ته رو برام پ.خ کن انگار دلم گرفته این ناز نازی رو

قيمت موجوده عزيز تا الانشم كلى دارم ضرر ميدم و در ضمن عجله اى ندارم يكى از آشنايانمون خواسته فقط گفته چند روز براش صبر كنم كه مبلغشو جور كنه منم گفتم كه اصلا عجله اى ندارم با توجه به اينكه ديگه نيازى نيست 20 تومن هزينه ارسال هم بدم كه به نفعم هم هست...

مگه چى گرفتين.... :huh:

دوست  عزیز فدای سرت چرا خاک تو سرت 

خوب نشد چی میشه مگه زیاد به اینا خودتو ناراحت نکن .اینم میگرفتی باز یه مدل دیگه میومد واز این راضی نمیشدی

من الان دارم با سی ار تی سر و کله میزنم باور کن چشام سوزش داره اما باز شکر اینو دارم

عزيز با حرف شما موافق نيستم

بنده تا به حال از بيشتر برندها مانيتور داشتم، تا حالا حتى ايسوس LED-LCD-CRT هاى زيادى كار كرده و ميكنم ولى با جديت تمام ميگم تا به حال مانيتورى با اين كيفيت رو نداشتم و نديدم...

بله مدل بالاتر هميشه وجود داشته و داره ولى نه با اين قيمتهايى كه شما دارى ميبينى مدل بالاتر از اين مانيتور همون سرى جديد نقره اى هست كه 80 مليون كنتراست داره كه تفاوتش فقط در ظاهر و همين مورد كنتراست هست كه قيمت 22-24 اينچش فكر كنم حدوداى 1400 بود شما اگه از اين پولا دارى كه خوش به حالت بفرما بخر.... B)

لینک به دیدگاه

این رو گرفتم http://lioncomputer.ir/product/2917/X.Vision%20XL2220AIH%20LED%20Monitor/

البته خبلی خوبه ولی خوب به پای شما نمی رسه 

لینک به دیدگاه

این رو گرفتم http://lioncomputer....IH LED Monitor/

البته خبلی خوبه ولی خوب به پای شما نمی رسه

من در عجبم شما 650 تومن دادى واسه يه مانيتور ايرانى و...

اونوقت دوستان ميان راه به راه پ خ ميكنن آقا 100 تومن زير پايه بده آقا فلان آقا ....

چى بگم والا مخمون ديگه قد نميده همون بهتر اينكه دلار داره ميره بالا و اى جون ميده بزنه بالاى 3000 قيمتا مثل قديم جهنمى بشه من بيام با فوت بزرگ بنويسم...

دوستان عزيز انصراف از فروش يا اينكه فروخته شد به خودم..... B)

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

من در عجبم شما 650 تومن دادى واسه يه مانيتور ايرانى و...

اونوقت دوستان ميان راه به راه پ خ ميكنن آقا 100 تومن زير پايه بده آقا فلان آقا ....

چى بگم والا مخمون ديگه قد نميده همون بهتر اينكه دلار داره ميره بالا و اى جون ميده بزنه بالاى 3000 قيمتا مثل قديم جهنمى بشه من بيام با فوت بزرگ بنويسم...

دوستان عزيز انصراف از فروش يا اينكه فروخته شد به خودم..... B)

عزیز دل xvision کجاش ایرانی اگه ایرانی بود که خودم رو می کشتم 

لینک به دیدگاه

عزیز دل xvision کجاش ایرانی اگه ایرانی بود که خودم رو می کشتم 

تیغ بدم ؟  :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...