رفتن به مطلب

استفاده نکردن بیش از 200 مگابایت از رم

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان.بنده یه pc دارم به مشخصات

cpu پنتیوم 4 3.20 گیگ هرتز:کش 2 مگ.رم 2 گیگ.گرافیک 256.ماردربورد ایسوس p5.ولی بیش از 200 مگ از رم استفاده نمیکنه به خاطر همین واسه کوچکترین کار میزان استفاده سی پی یو 100 درصد میشه.مثلا هنگام اجرای فیلم های اچ دی یا فول اچ دی کلا فیلم رو تیکه تیکه نشون میده.یا پی سی گیج میزنه و هنگ میکنه ولی هرکار بکنی مثلا اسکن ویروس کنی و هرکاری باز میزان استفاده رم 200 مگ بیشتر نیست.درحالی عین همین سیستمو تو اداره دارم فول اچ دی رو مثل آب خوردن اجرا میکنه و میزان سی پی یوش فوقش 50 درصد رمشم 350 مگابایت استفاده میشه.ببخشید طولانی شد ممنون میشم راهنماییم کنین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز cpu  شما خیلی پایینه و مناسب تماشای فیلم های hd  نیست

شما باید حداقل یک cpu  دو هسته ای داشته باشین

گرافیکتون هم احتمالا مناسب نیست

لینک به دیدگاه

ربطی به رم نداره گرافیک و سی پی یو شما خیلی ضعیف هست. در ضمن نرم افزار پخش فیلم هم خیلی مهم هست از vlc  استفاده کن ببین چی می شه.

لینک به دیدگاه

الان رمش درست شده.ولی همجنان وقتی hd باز میکم سی پی  یوش تو task manager   صد درصد میشه ودرست نشون نمیده  در حالی که از همین سیستم تو اداره دارم ولی ful hd رو راحت اجرا  میکنه و سی پی یوش حد اکثر 60 درصد استفاده میشه.

لینک به دیدگاه

الان رمش درست شده.ولی همجنان وقتی hd باز میکم سی پی  یوش تو task manager   صد درصد میشه ودرست نشون نمیده  در حالی که از همین سیستم تو اداره دارم ولی ful hd رو راحت اجرا  میکنه و سی پی یوش حد اکثر 60 درصنئ

KMPLAYER رو نصب کن.وقتی ویدیو اچ رو پلای کردی روی صفحه کلیک راست کن Video advanced  گزینه prest speed : 1ghz رو انتخاب کن. اگر بازم مشکلت حل نشد از همین قسمت video renderer 

:wmr7 windowser رو انتخاب کن.اگر بازم مشکلت حل نشد بگو تا بیشتر راهنمایت کنم و بریم سر کد های ویدو ویژه برای سیستم های ضعیف.من با سی پی یو AMD SEMPERON 2800 هم پلای کردم اچ دی.نگران نباشید مشکلتون حل میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...