رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید چند عدد کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان قصد خرید تعدادی کارت گرافیک با قیمت مناسب رو داشتم ولی یک مقدار گیج شدم,

مثلا کارت Radeon 4870x2 با directx 10 مطابقت داره ولی در سایتی مثل game-debate نوشته بازی call of duty ghosts رو که با directx11 مطابق هست رو اجرا می کنه!!!! حالا سئوالم اینه سراغ  کارتهای نسل گذشته برم یا کارت گرافیکهای نسل جدید را خریداری کنم؟ هدفم فقط اجرای بازی می باشد. با تشکر

لینک به دیدگاه

شما چقدر میخوای هزینه کنی ؟ سیستمت چیه ؟ پاور ، پردازنده ، بورد ، رم ، کیس .

مطمئنا کارتهای نسل جددی بهتر هستن . شاید الان بتونی بازیها رو اجرا کنی . ولی سال بعد مجبوری دوباره کارت عوض کنی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قید کارتهای dx10 رو بزن

مخصوصا شما که برای گیم میخواین 

لینک به دیدگاه

تا 350.000 تومان چند تا میخوام بگیرم من خدمات کامپیوتری دارم توی اندیشه اینجا کسی کارت گرافیک گرون نمیخره ولی طرفدار گیم زیاد داره. میخوام بتونه بازیها رو راحت اجرا کنند و قیمتش بالاتر از این مقدار نباشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مکشلشون اینه که ممکنه تا سال دیگه بخاطر dx10  بودنشون از خیلی بازیها پشتیبانی نکنن

شما با این بودجه میتونید 7750 بگیرید که کارت خوبی هست

لینک به دیدگاه

فکر کنم این گزینه مناسبی باشه دوست عزیز

Inno3D GTX 650 Green 1GB GDDR5

385 تومن

لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست که 7750 و 650 هم بخاطر شعیف بودنشون بازی های نسل بعد رو نمی تونن اجرا کنند!!!

لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست که 7750 و 650 هم بخاطر شعیف بودنشون بازی های نسل بعد رو نمی تونن اجرا کنند!!!

جرا نمیتونن بازی های نسل بعد را اجرا کنن میتونن اما با رزلوشن وتنظیمات پایی

پیشنهاد من به شما با کمی افزایش بودجه کارت R7 250 با قیمت 399 تومن بهترین گزینه 

کارت جدیدی هم است http://lioncomputer.ir/product/3287/Sapphire%20R7%20250%201GB%20GDDR5%20With%20BOOST/

موفق باشید

ویرایش شده توسط Amir hossien
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...