رفتن به مطلب

معجزهdxcpl عملی شد بازی های dx11 را با dx10 بازی کنید+اموزش

Amir Hossien
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

منم رم فیکس رو ریختم به قول دوستمون یه اپسیلون بهتر شد ولی هنوز غیر قابل بازی. . .

لینک به دیدگاه

منم رم فیکس رو ریختم به قول دوستمون یه اپسیلون بهتر شد ولی هنوز غیر قابل بازی. . .

هنوز درست نشده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

جواب نداد همچنان ارور قبل رو میده . رم 4 گرافیک 9500 gt البته ویندوز 8 شصت و چار بیتی دارم .

call of duty : ghost has stop working

داداش شما مشکلت نرمافزار اخرین نسخه ی یعنی نسخه ی 2012

نرمافزار visual c ++ redistributable هستش

لینک به دیدگاه

دوستان درسته این برنامه بازیو قابل اجرا میکنه اما حدس میزنم پردازنده قدرتمندی نیاز داشته باشه چون شبیه سازی میکنه .

درضمن توقع نداشته باشید با کارت های ضعیف قدیمی مثل 9500 عملکرد خوبی روی کریسیز بگیرید !!!

این برنامه برای کارت های قوی قدیمی هست نه ضعیف قدیمی ! باز 8800 و 9800 یک چیزی ...

سیستم خیلی ضعیفی دارید خوب طبیعیه ، عملکرد خیلی ضعیفی میگیرید

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

این دوستمون amir.coder احتمالا. حرف درستی میزند

شاید باید یه سی پی یو مناسبی داشت برای اجرای بازی

ویرایش شده توسط Amir hossien
لینک به دیدگاه

از نظر علمی و برنامه نویسی همچین چیزی وجود نداره شما اگه یه برنامه سه بعدی که فقط یه ابجکت مربع رو نشون بده برای dx11 نوشته باشید هیچوقت نمیشه روی سیستمی که dx11 نداره اجرا بشه

و باید از طریق سورس دوباره روی سیستم شما کامپایل بشه تا بتونه روی سیستم شما اجرا بشه مثل sse4 که فقط روی پردازنده های جدید هست

لینک به دیدگاه

دوستان من الان سیستمم 3570K با 8 گیگ رم دارم گرافیکم 275GTX هست ایا با این نرم افزار میتونم crysis 3 رو به راحتی اجراکنم

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

دوستان من الان سیستمم 3570K با 8 گیگ رم دارم گرافیکم 275GTX هست ایا با این نرم افزار میتونم crysis 3 رو به راحتی اجراکنم

خب تست کن، ضرر که نداره، فقط اگر با توضیحات تاپیک اگر اجرا نشد، تیک FORCE WARP رو که توی همون برنامه هست رو بزن بعد اجرا کن.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان با 9800 تست شد crysis :دی

اما یه نکته جالبی که مشاهده شد این بود که این کارت روی سیستم 775 با پردازنده core2quad q9400 اجرا نکرد بایزو

اما با i5 اجرا کرد

همونطور که پیش بینی کرده بودم انگار این برنامه یه کار هایی با سی پی یو داره :-?

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

آقا جان اسم تاپیکو عوض کن بنویس معجزه عملی شدن ... توهمی بیش نبود :laughing:

ما رو باش این تاپیک رو دیدیم رفتیم 3 ساعت بازی نصب کردیم اجرا نشده اومدیم میبینیم همه دارن مینالن :mad:

عزیز جان اول بدون عملی میشه یا نه بعد بیا جو گیر شود تاپیک بزن واسش و بنویس عملی شدن..... *dry#

اسم تاپیکو عوض کن تا 4 تا مثل من رو باز فریب ندی

لینک به دیدگاه

من تست کردم با گرافیک GTX 275 و cpu core 2 qued 9550 و 4 گیگ رم

بازی اجرا میشه دمو بازی با سرعت خوب اجرا شد ولی وارد محیط بازی نمیشه یعنی انقدر سیستم کند میشه که عملا دیگه بازی اجرا نمیشه

usag cpu 100% میشه و  رم تا آخر حد پر میشه وجالب اینکه اصلا از کارت گرافیک استفاده نمیشه چون usageکارت گرافیک روی صفر هست

خلاصه هر چی هست از گرافیک استفاده نمیکنه و با cpu بازی رو اجرا میکنه  یه جوری شبیه سازی میکنه وبا cpu هم عمرا بشه ghosts رو بازی کرد :(

ویرایش شده توسط asmgamer
لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام ، من با dxcpl سعی کردم بازی state of decay رو اجرا کنم ولی نشد !!!

نصب windows sdk بره این برنامه اجباریه یا شاید مشکل از این باشه ؟؟؟ چون من نصب نکردم

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

من کرایسیس و اساسین باهاش تست کردم دقیقا همونجور که شما گفتین ( قبلا ) اجرا نمیشه و همون ارور رو میده.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...