رفتن به مطلب

فروش z77x-ud3h & 3570k و پاور green 580

Recommended Posts

سلام دوست عزیز ما که دیشب 900 تموم کرده بودیم که بعد من برای هماهنگی زنگ زدم زدی زیرش نه مزایده هستش اگر مزایده بود همون اول میگفتی 900تموم نمیکردی مرد یه حرف میزنه روش باید وایسه سریع تا ما گفتیم 900 طمع نکن که منم مین و سی پی یومو فروختم دست مارو گزاشتی تو حنا حالا همین الان 900 میدی تموم کنیم یا علی اگر نه برم یه دونه دیگه دیدم پاساژ ایرن بگیرم

لینک به دیدگاه

وضعیتش معلومه سه روز ما سره کار بودیم یک ساعت قبل از اینکه بیاد سره قرار تحویل بده کامپیوترو امده روشن کنه دیده روشن نمیشه اخه اگر نمیخوای بفروشی جرا مارو سره کار گزاشتی سره کار گزاشتن به جهنم من مین و سی پی یو مو دادم رفت الان شما جواب مارو میدی اگر تاپیک سره کاریه ببندش من از مدیران خواهش میکنم رسیدگی کنن

لینک به دیدگاه

درود

استارتر تاپیک توضیحات لازم رو به کاربر خریدار شاکی در همین تاپیک پاسخ بدید.قابل ذکر هست که در صورت عدم پاسخگویی به منزله صحت ادعای ایشون و برخورد مطابق قوانین انجمن با شما خواهد بود

لینک به دیدگاه

درود

استارتر تاپیک توضیحات لازم رو به کاربر خریدار شاکی در همین تاپیک پاسخ بدید.قابل ذکر هست که در صورت عدم پاسخگویی به منزله صحت ادعای ایشون و برخورد مطابق قوانین انجمن با شما خواهد بود

ممنون از پیگیریتون الان نگاه کنید من تاپیک زدم مین سی پی یو بگیرم من واقعا رو حساب حرف ایشون سیستمم رفت

لینک به دیدگاه

به دلیل مشکلات فراوان مادربرد از جمله بوت نشدن فروش کنسل شد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...