رفتن به مطلب

مشكل با شبيه ساز direct x 10 براي ويندوز xp

JEFF HARDY
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود فراوان خدمت دوستان

چند وقت پيش تويه يه انجمني ديدم لينك دانلودي براي "شبيه ساز DIRECT X 10 براي ويندوز XP"'گزاشته من هم اون رو متاسفانه دانلود كردم و نصب كردم پس از نصب علاوه بر اينكه هيچ تغييري رو شاهد نبودم بلكه بازي هايي رو كه اغلبا با بالاترين تنظيمات انجام مي دادم ميدادم ديگه نتوستم حتي اجرا كنم

از جمله Assassin's Creed , Far Cry® 2,BioShock

البته به جز اين سه تا بقيه رو انجام ميده

در ضمن اين مشكل پس از سيستم ريستور درست ميشه ولي من اصلا از اين عمل خوشم نمياد

اين برنامه هم در همه جاي ويندوزم تغيير ايجاد كرده و مثلا وقتي NVIDIA CONTROL PANEL رو مي بينم نوشته DIRECT X VERSION 10 و يا مثلا در رجيستري در اونجا هم دايركت ايكسم به نامه 10 مي شناسه

اين هم مشكلم دوستان،واقعا ممنون ميشم مشكلم حل كنيد

دوستدار شما THE ENIGMA JEFF HARDY

لینک به دیدگاه

سلام ! ابتدا بفرمایید که گرافیک تون چیه و ایا از دایرکت ایکس 10 پشتیبانی میکنه ؟

من فکر میکنم با یکبار نصب دوباره نسخه 9 ، مشکل تون حل شه ! در دیسک بسیاری از بازی ها نسخه 9 برای نصب وجود داره و همچنین میتونید از سایت مایکروسافت اخرین نسخه 9 رو دانلود و نصب کنید !

اگه با اینکارم حل نشد باهاس ابتدا ورژن 10 رو ریمو کنید و سپس و بعد از یکبار ری استارت ، دوباره نسخه 9 رو نصب کنید ! امیدوارم مشکل تون حل شه !

لینک به دیدگاه

سلام اقا فرامرز عزيز

مارو يادت رفت ديگه نه؟ :D( :D

باشهo:-)

gts 250

اقا فرامرز نسخه 10 تو add remove programs نيومده،از كجا بايد پاكش كنم؟

(راستي اقا فرامرز وقت كردي فردا جواب پيام خصوصيم بده)

لینک به دیدگاه

سلام ! دوست عزیز چشم ! ولی شما یکبار دایرکت ایکس 9 رو نصب کنید ! حتی بدون ریمو کردن نسخه 10 ! یعنی الان که دایرکت ایکس 10 نصبه ، الان هم روش یه 9 نصب کنید !

بعد از اینکه اینکارو انجام دادید ، اگه نتیجه نگرفتید ، یکبار سعی کنید همون برنامه 10 رو مجدد نصب کنید ، شاید موقع نصب مجدد ، گزینه انیستال داشته باشه !

لینک به دیدگاه

اقا فرامرز هر دو كاري رو كه گفتي انجام دادم ولي متاسفانه بازنده شدم:D:D:d

شما بگو اين دهرو چجوري پاك كنم

لینک به دیدگاه

با درود

به عقیده بنده شما یک ویندوز جدید نصب کنید خیلی مطمعن تر و بهتر هست.ضمنا دایرکتکس 10 فقط در ویستا به طور کامل پشتیبانی میشه و این برنامه های شبیه ساز و غیره به دلیل ناسازگاری با فایل های کاربردی ویندوز اکس پی مشکل ساز خواهد شد

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

يعني هيچ راهي به جز نصب ويندوز جديد و همچنين سيستم ريستور ندارم؟:D(

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

يعني هيچ راهي به جز نصب ويندوز جديد و همچنين سيستم ريستور ندارم؟

سلام دوست من

مگه عوض کردن یک ویندوز خیلی سخته ...

یک راه دیگه هم هست به پوشه C:WINDOWSsystem32

برید و فایل ها رو پیدا کنید و پاکشون کنید

لینک به دیدگاه

چرا ويستا نصب نميكني هم ظاهر زيبايي داره و هم دايركت ايكس 10 رو پشتيباني كامل ميكنه اگر سيستمتون مناسب براي استفاده از ويستا هست نصبش كن .

لینک به دیدگاه

سلام

اخه ویستا هم سی پی یو اضافه می خواد هم رم اضافه

کلان ویستا بچه قل دور است

زور می گه :D

حالا تازه سون امده به نظر میاید بهتر از ویستا باشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

نه بابا اين 7 هم همچين اش دهن سوزي نيست(البته منظورم تو گيم ها هستش)

9c2890486b.jpg

حالا فرق بين دايركت ايكس 9 و 10 قابل احساس هست؟(اخه تا حال ويستا و دايركت ايكس 10 رو تجربه نكردم)

ديشب سيستم ريستور كردم و فاركراي 2 رو بنچ مارك گرفتم،27.5 بهم فريم داد

پيشنهاد مي كنيد ويستا نصب كنم؟؟؟

فكر مي كنيد رو ويستا چقدر فريم بده؟

راستي دوستان ميشه ادرس خريد يه ويستا درست و حسابي رو از يه فروشگاه اينترنتي بديد

لینک به دیدگاه

سلام

تویه عکسی که گذاشتی سون بهتر ویستا که ...

من dx10 رو دیدم ولی تا حالا زیاد روش بازی نکردم در حد چند دقیقه بود

اول چیزی که خیلی احساس می کن افت فرم است :D

با تشکر

لینک به دیدگاه

vista service packe 2 اومده بازار خيلي وقته بگير نصب كن واقعا عاليه

لینک به دیدگاه

vista service packe 2 رو بگير نصبش كن و خودت تفاوتها رو ببين xp در برابرش هيچي نيست .

سلام

اقا رضا شما جزو محدود افرادی هستید که از ویستا طریف می کنه :D

می تونید بگید به غیر شیگل بودن و dx10 چه چیزی دیگه داره ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

اقا سينا شما اون ابي پر رنگرو ببين(اون كم رنگه واسه لب تابه)

:D

اقا رضا ميشه يه مقدار دقيق تر جواب بديد(منظورم اينه كه جوابه اينا رو بديد)

ديشب سيستم ريستور كردم و فاركراي 2 رو بنچ مارك گرفتم،27.5 بهم فريم داد

پيشنهاد مي كنيد ويستا نصب كنم؟؟؟

فكر مي كنيد رو ويستا چقدر فريم بده؟

راستي دوستان ميشه ادرس خريد يه ويستا درست و حسابي رو از يه فروشگاه اينترنتي بديد

ویرایش شده توسط JEFF HARDY
لینک به دیدگاه

خب برادر من اينو كه از بابامم بپرسم ميدونه(شوخي بود دوست گرامي)

مثلا تا چندتا؟(سيستم نگفته چه سوالايي مي پرسما!!!)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

اقا سینا فکر کنم اون ویستایی که شما نصب کردین یک سری مشکلات داشته.

اگه از مانیتور CRT استفاده میکنین Direct X 9&10 چندان با هم فرق نمیکنن.

اما اگه از LCD استفاده میکنین خودتون این مقایسه رو انجام بدین بین این دو نسخه در بازی ASSASSIN'S یک مقایسه انجام بدین تا متوجه بشید این دو با هم چه تفاوتی دارن.

من با (1024-1280) CRT17 اینچ CALL OF DUTY بازی کردم و هم در (1050-1680) LCD22 اینچ با اینکه رزولوشن بالاتر رفته بود اما من با هیچ افت فریمی مواجه نشدم و رندر کردن تصاویر واقعا برام نرم و لذت بخش بود!!

من که از Direct X 10 واقعا راضی هستم و امیدوارم با ورود سری 5000 کارتهای ATI ِویرایش Direct X 11 هم معرفی بشه.

لینک به دیدگاه

دوست من اگه نرم افزار برات خیلی ارزش داره برو به این ادرس(البته اگه ساکن تهران باشی)البته چون قیمتش خیلی خوبه اینترنتیش رو نمیدم (باور کن ندارم)

خیابان ولیعصر-مجتمع کامپیوتر ایران

به اینجا که رسیدی سمت چپ در ورودی ایران یه نرم افزار فروشی هست که امکان نداره نرم افزاری رو بخوای و اون نداشته باشه فقط اسمش رو به اون بده تا بعد ثانیه یا حداکثر دقیقه برات بیاره

رفتی پیشش بگو از طرف بهزاد اومدم (شوخی کردم)

لینک به دیدگاه

سلام توراک جان

راستش من از crt استفاده می کنم

راستش فرق dx10 با dx9 رو نفهمیدم

با تشکر بابت تذکری که دادید

لینک به دیدگاه

سلام

اقا رضا شما جزو محدود افرادی هستید که از ویستا طریف می کنه :D

با تشکر

جزو محدود افراد واقعا اينطور فكر ميكني :D

مايكروسافت فكر كنم عقلشو از دست داده كه ويستا ميده بعد 7 ميده به بازار كه فقط شكيله و دايركت ايكس 10 رو پشتيباني ميكنه واقعا اينطور فكر ميكني :D

آيا پشتيباني power با xp مثل همه ؟؟؟؟؟

آيا ضريب امنيت xp و ويستا قابل مقايسه است ؟؟؟؟

سينا جان قابليتهاي ويستا و xp اصلا با هم قابل مقايسه نيست كه كم هم نيستند چند سال وقت صرفش شد فقط خوشكلش كردن و يه dirextx10 بهش اضافه شد ؟

بيشتر افرادي كه از ويستا استفاده نميكنند نداشتن سيستم مناسب هست يا اينكه دوست ندارند به روز باشن و از سيستم عاملهاي قديمي استفاده ميكنند o:-)

لینک به دیدگاه

من با نظر اقا رضا کاملا موافق هستم کوچکترین گوشه اون هم اینه که من مدتهاست که از این سیستم عامل استفاده میکنم اما تابه حال از انتی ویروس استفاده نکردم با استفاده از سیستم عامل جدیدتر برای هر بار نصب اون با این که شبانه روز توی نت هستم (خودمونیم عجب خالی بستما!) ولی کوچکترین مشکلی نداشتم.

یه چیز دیگه هم میخواستم بگم یادم رفت هر وقت که یادم اومد مطرح میکنم.

با تشکر از دوستان@};-

لینک به دیدگاه

من با نظر اقا رضا کاملا موافق هستم کوچکترین گوشه اون هم اینه که من مدتهاست که از این سیستم عامل استفاده میکنم اما تابه حال از انتی ویروس استفاده نکردم با استفاده از سیستم عامل جدیدتر برای هر بار نصب اون با این که شبانه روز توی نت هستم (خودمونیم عجب خالی بستما!) ولی کوچکترین مشکلی نداشتم.

یه چیز دیگه هم میخواستم بگم یادم رفت هر وقت که یادم اومد مطرح میکنم.

با تشکر از دوستان@};-

بهزاد جان نكات ريز خيلي زيادي داره ويستا كه بيشتر افراد فكر ميكنند فقط شكيل بودنش و دايركت ايكس 10 هست

مثلا: امنيت بالا - برخورداري از يك ديوارآتش (فايروال) قدرتمند - كيفيت گرافيك بسيار بالا كه كاملاواضح و مشخص هست - قابليت جستجوي دسكتاپ كه واقعا سريع هست نسبت به xp كه به‌هيچ‌ وجه با گزينه كند و ناكارامد جستجو در ويندوز اكس‌پي قابل مقايسه نيست -

به‌روزنگاري اينترنتي و ... كه هر كدومشون توضيح دارند .

لینک به دیدگاه

همین العان یادم اومد

دوست من اگه حجم حافظه (ram) سیستم شما کم هستش مثلا 2gb با استفاده از یک ترفند ویستا میتونید تا 4 گیگ حافظه به مقدار حافظه اصلی سیستم اضافه کنید اگه با این مشکل رو به رو هستید عنوان کنید تا من برای شما شرح دهم

اقا رضا حرف شما کاملا متین و من کاملا با شما موافق هستم اما

خیلی از دوستان ویستا رو در ابتدای ورودش تهیه کردن و زیاد از اون خوششون نیومده یکیش خودم که نزدیک به 28 ماه پیش ویستا رو تهیه کردم و حقیقتش اصلا ازش خوشم نیومد و تا حدود یک سال پیش اصلا از این سیستم عامل استفاده نمیکردم تا اینکه سرویس پک یک اون اومد و من از اون استفاده کردم و باید بگم حقیقتا چیز دیگهای بود از هر لحاظ که فکرش رو بکنید.

بزرگترین مشکلی که ویستا با اون رو به رو بود همین حداقل سخت افزار مورد نیاز بود که باعث می شد قشر عظیمی از کاربران از ان دوری کنند اما مایکروسافت برای 7 یک محیط همانند xp در نظر گرفته تا کاربرانی که به محیط ان عادت کردند با قابلیتهای جدید از اون استفاده کنن

لینک به دیدگاه

به نظر من dx10فقط نور پردازیا شدید تر میکنه وهمچین اش دهن سوزی نیست وازاین بیشتر اگه بخادdx11بیاد به سمت غیر واقعی شدن میره که بدتر میشه مگر اینکه یه فکر اساسیتری کرده باشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...