رفتن به مطلب

مشورت : قوی ترین لپ تاپ تا یک میلیون و پونصد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام , به نظر شما قویترین لپ تاپ از نظر بازی و گرافیک تا یک میلیون و پونصد چی میتونه باشه اگه میدونید لطفا مدلشو بگید با تشکر .

ویرایش شده توسط mohsenn1234
لینک به دیدگاه

سلام , به نظر شما قویترین لپ تاپ از نظر بازی و گرافیک تا یک میلیون و پونصد چی میتونه باشه اگه میدونید لطفا مدلشو بگید با تشکر .

درود ،راستش منم دنبال همچین نوت بوکی هستم اگر قیمت تا 1680 بیاری یه پیشنهاد دارم .

acer e1_572G با 2 سال گارانتی سازگار

اینم لینک دقیق از مشخصات و تست ها:

http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-E1-572G-54204G75Mnkk-Notebook.99958.0.html

فقط یادم نیست این هاردش 500 بود یا 750 چون راستش برام مهم نبود دقت نکردم اما گرافیک 2 گیگ 8750

لینک به دیدگاه

سلام منم این مد نظرمه

Dell Inspiron 3521-B

نوت بوک چه فرقی داره با لپ تاپ ، بازی اجرا میکنه ؟

ویرایش شده توسط mohsenn1234
لینک به دیدگاه

سلام منم این مد نظرمه

Dell Inspiron 3521-B

نوت بوک چه فرقی داره با لپ تاپ ، بازی اجرا میکنه ؟

دوست من اگر جای شما باشم دل نمیگیرم فقط 3 4 مورد بردم تعمیر مین ایراد داشته  و چند مورد دیگه اسپیکر از کار افتاده حتی یه مورد چند روز پیش وایرلس سوخته بود هیچ کدوم از این مدل ها اشکال نرم افزاری نبود و سخت افزاری بوده دل فقط سری قدیمیا عمرشون زیاد بود الان دیگه اینجوری نیست مگه اینکه سری xps اونم شنیدم خوبه اما ندیدم اما این موارد به چشم دیدم.حتما در مورد پیکسل سوختگی با فروشنده صحبت کنید که این موارد هم به تازگی زیاد شده بگین که در صورت پیکسل سوختگی بر نمیدارم.یک یا چند نقطه بی رنگ ویا رنگ مشکی که همون خاموش باشه  پیکسل سوختگی میگن 

در مورد بازی هم بگم که این موردی که به شما گفتم و همونطور که از سایت پیداست یک سری بازی هارو اجرا کرده و در لیست قرار دارد من تو این قیمت قوی ترین سی پی یو و وی جی ای بوده که تا حالا دیدم تاکید میکنم تو این رنج قیمت .اگر دوستان دیگر مدل بهتری سراغ دارند بنده هم خوشحال میشم 

ویرایش شده توسط salar_mbr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...