رفتن به مطلب

Dell مانیتورهای ارزان تر 4K را وارد بازار می کند

Recommended Posts

bhvfoh4mazdb863uwld_thumb.jpg

Dell تبدیل به اولین شرکتی شده که مانیتورهای 4K (رزولوشن 3840x2160 پیکسل ) با قیمت مناسب را در طیف وسیعی از مدلها که طیف وسیعی از نیازها را در بر می گیرند ، معرفی می کند .مانیتورهای جدید قیمتهایی بسیار کمتر از قبل دارند و به این معنی است که رزولوشن 4K یک قدم نزدیک تر به مصرف کننده شده است .

سه مدل مانیتور با تکنولوژی های اصلی مشابه معرفی شده اند .

ndy156e7v2rpwyb08y5_thumb.jpg

مانیتور Dell UltraSharp 32 Ultra HD به عنوان پرچمدار آنها بوده و دارای پنل IGZO با اندازه 31.5 اینچ ، نسبت کنتراست 1000:1 ، روشنایی 350cd/m2 ، زمان پاسخ گویی 8ms و زاویه دید 176 درجه می باشد . همچنین دقت رنگ بسیار عالی 99 درصد برای Adobe RGB و 100 درصد برای پوشش  sRGB دارد .

مانیتور Dell UltraSharp 32 Ultra HD بهترین استفاده را برای حرفه ای ها ، طراحان و تولید کنندگان ویدئو و بازی دارد و می توانید آنرا با 3499 دلار خریداری نمایید .

sy8alo58avxj0dg1tj4h_thumb.png

Dell 28 Ultra HD همان رزولوشن 4K را بر روی صفحه 28 اینچی ارائه می کند . این مانیتور ویژگیهایی مانند تکنولوژی انرژی کارآمدتر ، انعطاف پذیری از جمله قابلیت تغییر سطح محوری به حالت عمودی و اتصالاتی که به کاربر اجازه می دهد تا گوشی های هوشمند ، تبلت ها و چیزهای دیگری را به آن متصل نماید ، دارد . این مانیتور در اویل سال 2014 با قیمت پایینی عرضه می شود . به اندازه ای ارزان که Dell انتظار دارد تبدیل به پردرخواست ترین مانیتور 4K بازار شود . 

ri6j7jwkz4ju7ob72ax_thumb.jpg

Dell UltraSharp 24 Ultra HD یک صفحه 23.5 اینچی با رزولوشن 4K ، زاویه دیده فوق العاده باز و عملکرد چند منظوره را با تنها 1399 دلار به شما ارائه می کند . این مانیتور در حال حاضر در آمریکای شمالی و جنوبی در دسترس است و از 16 دسامبر در تمام نقاط جهان قابل تهیه خواهد بود .

qwbyownmp4gvzdicxe4s_thumb.jpg

gztcrnvowvt332z170uo_thumb.jpg

منبع : hitechreview

ترجمه : حامد قربانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ضمن تشکر و تقدیر از مطالب مفید و اخبار داغتون بنده هم یکی از طرفدارای این شرکتم و تصمیم گرفتم یه مانیتور

از سری اولتراشارپ تهیه و خریداری کنم ( UltraSharp U2412M  ) که میتونم راحت بگم یه شاهکاره و حرف ندارن  / حالا چه برسه به سری 4k که من شخصا تو رویا 

میتونم ببینم که چنین مانیتوری دارم ( به دلیل قیمت بالاش در اینجا )

البته مطمئنم که مانیتورهای این شرکت بزرگ طرفدارای زیادی داره ولی چون قیمتهای بالایی دارن به همین

خاطر از طرفداراش ( ایران ) کاسته میشه و تبدیل به رویا !

لینک به دیدگاه

طبق خبرهایی که تو سایتهای دیگه دیدم مدل Dell 28 Ultra HD با قیمت زیر 1000 دلار قراره به بازار بیاد . اگر اینطوری بشه واقعا تبدیل به پرفروشترین مانیتور تو این سایز و با این امکانات میشه .

لینک به دیدگاه

سلام 

این مانیتور ها ی 4k به شدت گرونه مثلا asus pq321q (اگه درست گفته باشم ) نزدیک 3500 $ :wacko:  حال اگه این بیاد تو ایران احتمالا 12 یا 13 میلیون می شه ولی باز اینی که اینجا معرفی شده خیلی بهتره ولی یه بدی که داره در هر دو مدل زمان پاسخ گویی 8ms گه در بازی نمی دنم ولی زیاد خوب نیست 

من اگه باشم ASUS VN247H رو بر می دارم با زمان پاسخ گویی 1ms توی سایت هم بود که رو هوا زدن  :huh: 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...