رفتن به مطلب

فروش LED

Recommended Posts

• ارسال 335
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• 2 هفته بعد...

فروش حلقه ای 5 متر ( به همراه کلید خلبانی و سیم ) فقط 30 تومان ( قیمت قبلی 40 تومان ) 

برای متری پ.خ دهید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شماره تماس هم دارید -باتشکر

لینک به دیدگاه

درود

درود

09351190198 داداش نژاد 

ترجیها در پ.خ هماهنگ شه 

برای شما تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود  :x

لینک به دیدگاه

شرمنده الان نمی توانم عکس بی اندازم 

رنگش شبیه نور مهتابی هست یه جورایی 

لینک به دیدگاه

یک متر LED ابی با کلید از دوست خوبم خریداری شد.مرسی

لینک به دیدگاه

یک متر LED ابی با کلید از دوست خوبم خریداری شد.مرسی

تایید می شود

لینک به دیدگاه

همون 7 رنگ ها رو اگر یه کیت مخصوص براش پیدا کنی البته خیلی گرون هست 20 تا 30 تومن می تونی هر کاری باش بکنی  البته من دیگه رنگی ندارم 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوست گرامی بنده برای کیس X7 از این LED ها رنگ سفید مایل به آبی میخوام. منتها چنتا سوال داشتم چون نحوه کارشون رو نمیدونم. ممنون میشم اگر پاسخ رو کامل بدید.

1 - آیا وقتی کلید پاور سیستم رو بزنی و سیستم رو روشن کنی این چراغ ها هم روشن میشوند؟ یا باید به صورت دستی خدمون روشن کنیم؟

2 - اگه به پاور وصل میشن دیگه آداپتور و کلید خلبانی برای چی هستش؟

3 - آیا این لامپها حرارت داخل کیس رو بالا نمیبرن؟

4 - برای کیس ایکس 7 یه حلفه 5 متری بسه؟ رنگ سفید مایل به آبی دارین؟ دقیقا رنگی که میخوام تو عکسای شما هستش ( اون عکس های صفحه اول آخرین عکس روشن کنار مدل قرمز) قیمت؟

5 - تو یکی از عکس ها یک حلقه هست که روش یه ریموت کنترل داره، اون واسه چیه؟ یعنی میشه رنگ ها رو عوض کرد؟ اگه اینطوریه نحوه کارش چطوره؟ یعنی باید جنتا حلقه بخریم یا تو یک حلقه رنگهای مختلف وجود داره؟

اگه تو یک حلقه رنگ های مختلف هستش آیا مقدار روشنایی پایین نمیاد؟ قیمت این چند رنگه ها چند؟

با تشکر فراوان از زحمات شما، عباسی از گرگان

لینک به دیدگاه

سلام عزیز 

1 - وقتی مستقیم به پاور وصل شود بعد از زدن دکمه ی پاور روشن می شوم 

2 - معمولا برای کسانی که می خواهم مود کنن یا نمی خوان همیشه روشن باشه کلید سر راه این led قرار می دهند در صورت نیاز خواموشش کنن به دون نیاز به خواموش کردن کل سیستم 

3 - به هیچ وجه حرارت تولید نمی کنن 

4 - 5 متر زیاد هست 2 متر کافیه و رنگ سفید مایل به ابی نه ولی اگر رنگ رو با چشم ببینید متوجه می شوید که بهترین انتخاب رو کردید توی عکس خیلی پور رنگ می افتد 

5 - اون ریموت دارا خیلی گرون هست 90 تومان من دیگه تمام کرده ام  و من هم تمام کرده ام و از 7 رنگ تشکیل شده که نورشون کم و زیاد و می تونید رقص نور اینجاد کنید و تمام رنگ ها توی یک حلقه اند 

پیش نهاد من به شما برای گرفتن نور مورد نظر شما 2 متر ابی 2 متر سفید روی هم 30 تومان می شود 10 تومان هم پول پست = 40 تومان ( متری گرون تر از حلقه ای هست ) 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

فقط 1 هفته ی دیگر و بعد تاپیک بسته می شود

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...