رفتن به مطلب

فروش LED

Recommended Posts

• ارسال 335
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام عزیز

خوبی ؟

دو متر قرمزو همراه با سیم اتصال و البته هزینه پست چقدر حساب میکنی ؟

سیم اتصالم طولانی نباشه

همون به اندازه ی استاندارد کافیه ( مثلا سیم اتصال فن ها )

لینک به دیدگاه

سلام امروز بسته ی جدید رسید که حلقه ای 27 تومن می شه و دیگه متری نمی فروشیم چون قیمت به اندازه ی کافی پایین هست 10 الی 15 تومن پایین تر از قیمت بازار 

لینک به دیدگاه

سلام امروز بسته ی جدید رسید که حلقه ای 27 تومن می شه و دیگه متری نمی فروشیم چون قیمت به اندازه ی کافی پایین هست 10 الی 15 تومن پایین تر از قیمت بازار

باشه عزیز

این حلقه ها سوکت مولکس دارن دیگه ؟

با پست تا مازندران چقدر میشه ؟

لینک به دیدگاه

مولکس هم دارن باپست به همه جای کشور می شه 8 تومن 

لینک به دیدگاه

درود گرامی

لطفا ش کارتتون برای یک حلقه رنگ آبی + هزینه پستی بفرمایید

و یک سوال دیگه

"نگ قرمز ( +) به سیم زرد رنگ و رنگ سیاه (-) به رنگ سیاه کابل 4 pin پاور وصل می شود"

سیم زردرنگ کجاست دقیقا ؟

لینک به دیدگاه

سلام آبی تمام شده ولی اگر شفارش بدهید ( 10 تومن بیانیه ) من شنبه براتون می فرستم ( فکر کنم هزینه ی نهایی هم کم بشه ) هزینه ی پست = 8 تومن 

لینک به دیدگاه

دوستان من یه توضیح درباره ی نحوه ی خرید بدم 

ما این led ها رو از سایت http://roboeq.ir/products/category/237/#/products/detail/ تهیه می کنیم ( مدیریت با ما رفیق خیلی مشتی هست ) و ما این led ها رو فقط که 5 متر نمی خریم بلکه 1000 متر هفته ای می خریم 8-X  و این 1000 متر در طی مدت کوتایی 2 الا 4 روز فروش می رود به بازاریان

( لاله زار ) 

و قیمت این led ها بین 30 الی  40 تومن توی بازار به فروش می رسد ( و دوستان قدیمی می دانند که قیمت اولیه این led ها 35 بود الان شده 27  :blink: در صورتی که توی بازار تکون نمی خوره نمی دونم چرا ) البته قیمت تموم شده فقط برای این led ها  می شه 24 تومن ولی با کلید 2000 تومنی و سیم با کیفیت متری 5000 تومن من برای دوستان می زنم 27 تومن 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

فرق بین این دو رد چیه ؟

http://roboeq.ir/products/detail/%D8%A7%D9%84%20%D8%A7%DB%8C%20%D8%AF%DB%8C%20%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%203528%20RGB/

http://roboeq.ir/products/detail/%D8%A7%D9%84%20%D8%A7%DB%8C%20%D8%AF%DB%8C%20%D8%A2%D8%A8%DB%8C%20%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%203528%20%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D9%85%2060/

تراکم 120 تایی هم خوبه آیا ؟

امکان تهیه این دو هم هست ؟

ویرایش شده توسط m343
لینک به دیدگاه

سلام صبح بخیر

اگه به اون rgb دقیق نگاه کنید سمت چپ توی عکس 4 تا اتصال وجود دارد در نتیجه می تونید رقص نور با اون ایجاد کنید البته نورش همون نور led قبلی ها هست و فقط یک رنگ دارد این ها زیاد مشتری نداره و ارزش خرید نداره چون باید ریموت تش هم بخرید که قیمت خیلی زیاد می شه و مصرف زیاد و سریع گرم می شه و برای استفاده درون کیس مناصب نیست خیلی با psu جور نیست 

تراکم 60 هم که همین هایی هست که به فروش می رسد و همین الان موجود دارم و بسیار مناصب می باشد گرم نمی شود با psu سازگار می باشد 

تراکم 120 توان مصرفی 4 ( نزدیک 100 وات توی سایت عدادی که زده درست نیست) برابر هست بیشتر برای استفاده در ساختمان ها می باشد

بهترین انتخاب برای کیس همون تراکم 60 هست که از همه ارزان تر تموم می شود 

لینک به دیدگاه

البته همه رو می تونم تهیه کنم فقط لب تر کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...