رفتن به مطلب

کم شودن نور مانیتور ( در بازی در عکس ها و کمی در دستک تاپ)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

کم شودن نور مانیتور ( در بازی در عکس ها و کمی در دستک تاپ)

حدود 9 ماه و بیشتری هست که این اتفاق افتاده

خواستم بدونم دوستان راه کاری ندارن

نورش واقعان تویه بازی و عکس کم شود من حدود از 7 تا 8 ماه پیش توسط نرم افزار کاتالیست نورش رو از بیرون زیاد می کنم ( البته بعضی بازی روشن تاثیری نداره )

و همچنین فیلم ها هم همین وضعیت رو دارن

امروز رفتم یک تعمیرگاه پیدا کردم

گفتن که درست می کنند به دو طریق شارژ و تعویض لپ تصویر

خواستم بدونم ایا تاثیری داره ؟

یک نفر گفتش که اگر شارژ کنی معمولان 2 ماه بعد از دوبار شارژش از ببین میره

دوستان یک راهنمایی بفرماییند ...

راستی قیمت لامپ تصویر چقدر است و قیمت شارژ چقدر است ؟

مدل مانیتور LG Smart FLAT T710PH

با تشکر

لینک به دیدگاه

حدود 10تا15 برای شارژ میگیره ولامپ تتصویر اگه اصل باشه 75تا80که اگه عوض کنید بهتره چون شارژ کیفیت تصویرا کم میکنه وتا 3تا4ماه بیشتر کار نمیده

لینک به دیدگاه

حدود 10تا15 برای شارژ میگیره ولامپ تتصویر اگه اصل باشه 75تا80که اگه عوض کنید بهتره چون شارژ کیفیت تصویرا کم میکنه وتا 3تا4ماه بیشتر کار نمیده

سلام

می گم شما مطمعان هستید 80 تا 75 تومان برای عوض کردن لامپ می گیره ؟

چون چند وقتی پیش یکی از دوستان لامپ تصویرش خراب شوده بود ( فکر کنم خراب شوده بود ) گفت عوضش کردم

فکر کنم گفت 20 تا 25 گرفت ...

لینک به دیدگاه

احتمال زیاد دسته دو بوده من اصل کره ای را گفتم اگه نه که تا 45 هم میشه نو گیر اورد

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال منم با مانیتورم بعضی وقتها مشکل دارم .

اواخر سال اول سوت بدی میکشید بعد خوب شد ولی الان بعضی وقتها 5 دقیقه ای سوت میکشه بعد قطع میشه.@};-

به نظر شما مشکلش چیه؟

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال منم با مانیتورم بعضی وقتها مشکل دارم .

اواخر سال اول سوت بدی میکشید بعد خوب شد ولی الان بعضی وقتها 5 دقیقه ای سوت میکشه بعد قطع میشه.

به نظر شما مشکلش چیه؟

سلام

اگر عزیت می کنه ببرش تعمییرگاه ...

شاید یک مشکل جدی داشته باشه ...

لینک به دیدگاه

سلام ! بنظر من خرج کردن به مانیتور سی ار تی ، حکایت افتابه خرج لگنه ! من باشم یک قرون هم خرجش نمیکنم ! مخصوصا در مورد شمایی که قطعات کاملا مناسب و خوبی دارید ! حیفه با اون گرافیک و اون سیستم ، از سی ار تی استفاده کنید ! بعدشم اگه قرار باشه ادم 80 تومن پول تعویض لامپ بده ! مگه قیمت سی ار تی ها ، نوش چنده ؟ بنظر من با همون 80 تومن میشه یه ال سی دی خرید تازه میشه همون مانیتور رو هم فروخت و روی این 80 تومن گذاشت و یک ال سی دی واید اک خرید ! ! بعدشم میشه همون 80 یا ... داد و باقیشو ماهی 10 تومن و اخر هر چی ال سی دی توی ایرانه رو گرفت و زندگی کرد ( البته در رنج قیمت معقول ) !

البته این نظر شخصی منه !

در ضمن اون جریان کم نوری و .. که مسبب شو گرافیک میدونستید ، احتمالا مربوط به همین مشکل مانیتورتونه ! یعنی همون حرف اول و اخر من ! موفق باشید !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

من هم با نظر فرامرز موافقم اونو شارژ کن وردش کن بره یه lcdتوپ بگیر باون سیستمی که داری حیف ازcrt استفاده کنی@};-

لینک به دیدگاه

سلام

من هم کمی پرس جو کردم

چند تا جواب گرفتم

اولین نفر گرفتش

1 یا 2 ماه بعد از شارژ دوباره خراب میشه

نفر دو گفتش که بعد از 3 تا 4 ماه خراب میشه و کیفیتش هم درست نیست

یه نفر هم گفتش که 3 تا 4 ماه استفاده کردیم و بعد لامپ تصویرمون سوخت

همه موارد بالا مربوط به شارژ بود

اما در مورد لامپ حق با دوستان است

ارزش نداره 70 تا 80 تومان خرج کنیم مگه خودش چقدر ( فکر کنم نوعش 115 باشه )

با خانه صحبت کردم گفتن که صبر کن بعد از ماه رمضان یکی lcd برات می خریم @};-

فعلان با همین سر می کن

" ولی نورش تویه بازی ها افتضاح اگر کاتالیست نبود کور می شودم ( البته این رو هم بگم بعضی بازی ها تنظیمات بیرونی روشن تاثیر نداره )"

خواستم از دوستان بپرسم نرم افزار سراغ ندارن که بشه بازی ها رو از بیرون نورش رو زیاد کرد

ممنون می شم

با تشکر از همه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ببخشید می تونید یک نرم افزار خوب به من معرفی کنید که بشه نور عکس و بازی ها و فیلم ها رو باهش افزایش داد ( البته به شرطی که نور دستک تاپ افزایش نیابد )

ممنون می شم

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام ! بنظر من خرج کردن به مانیتور سی ار تی ، حکایت افتابه خرج لگنه ! من باشم یک قرون هم خرجش نمیکنم ! مخصوصا در مورد شمایی که قطعات کاملا مناسب و خوبی دارید ! حیفه با اون گرافیک و اون سیستم ، از سی ار تی استفاده کنید ! بعدشم اگه قرار باشه ادم 80 تومن پول تعویض لامپ بده ! مگه قیمت سی ار تی ها ، نوش چنده ؟ بنظر من با همون 80 تومن میشه یه ال سی دی خرید تازه میشه همون مانیتور رو هم فروخت و روی این 80 تومن گذاشت و یک ال سی دی واید اک خرید ! ! بعدشم میشه همون 80 یا ... داد و باقیشو ماهی 10 تومن و اخر هر چی ال سی دی توی ایرانه رو گرفت و زندگی کرد ( البته در رنج قیمت معقول ) !

البته این نظر شخصی منه !

در ضمن اون جریان کم نوری و .. که مسبب شو گرافیک میدونستید ، احتمالا مربوط به همین مشکل مانیتورتونه ! یعنی همون حرف اول و اخر من ! موفق باشید !

من هم با نظر اقا فرامرز 100% موافقم.

لینک به دیدگاه

اخه می دونید یه موضوع دیگه هم هست اونم این که مانیتورهای crt هر چقدر هم که استاندارد جهانی داشته باشن باز هم از لامپ ساخته میشن و شما تمام مدتی که دارید با سیستم کار می کنید عین این می مونه که مستقیم دارید به یک لامپ نگاه میکنید.حالا هرقدر استاندارد میخواد باشه باشه.

به سیستم رحم نمی کنی حداقل به چشم خودت رحم کن @};-:d

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ببخشید می تونید یک نرم افزار خوب به من معرفی کنید که بشه نور عکس و بازی ها و فیلم ها رو باهش افزایش داد ( البته به شرطی که نور دستک تاپ افزایش نیابد )

ممنون می شم

با تشکر

سلام ! یه راهی وجود داره ! فقط شما بفرمایید الان کارت گرافیک تون چیه ؟ اگه انویدیا باشه میتونم کمک تون کنم ! ولی اگه ای تی ای باشه نه !

لینک به دیدگاه

سلام

نه ای تی ای هستش دیگه سافر 4870

می شه از خود برنامه کاتالیست نور بازی ها رو زیاد کرد ولی روی بازی ها جدید و بعضی بازی ها تاثیر نداره .....

نرم افزار نیست !!

لینک به دیدگاه

سلام ! از داخل اون برنامه کاتالیست میتونید نور دسکتاپ و نور کل رو بیشتر کنید و هم میتونید نور فیلم ها رو تنظیم کنید ! شاید با تغییر تنظیمات مربوط به ویدئو بشه رنگ اون دسته دیگه از بازی ها رو هم ردیف کرد ! فکر کنم باید در گزینه مربوط به vivo یا همچین چیزی دنبالش باشید ! اخه من فقط برای انویدیا تست کردم !

سلام ! در ضمن بعضی از بازی ها خودشون تنظیمات نور دارن !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام فرامرز

نور دستک تاپ بدرد نمی خوره چون با نور دستکتاپ مشکل ندارم

مشکلات اصلی من مروبط به بازی است

فیلم ها با اون میشه ردیفش کرد ( فقط نمی دونم چرا روی تنظیم کاستون نمی مونه و معمولان بعد از ریست کردن یا یک سری کارها خاص میر رویه تنظیمات دیفالت خودش و دوباره نور فیلم ها کم می شه )عکس ها با زیاد کردن نور دسکتاپ ( که یک خورد ضایع میشه ) درست می شن ول خوب می گم جالب نیست چون باید نور دسکتاپ رو زیاد کنم

بازی ها هم که بعضی ها روشون تاثیر داره و بازی بازی هم که نه ..

بازی ها که روشون تاثیر داره رو از تنظیمات زیر درستشون می کنم ....

YM7Z531250521656.jpg

و همچنین این عکس هم مروبوط به تنظیم نور فیلم هاست

56EWQB1250521779.jpg

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...