رفتن به مطلب

بحث در مورد انواع دستگاه های چند کاره

mr.linux
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

hp 1510 یا canon pixma mp160

با سلام . دوستان کسی پرینتر اچ پی سه کاره 1510 تا حالا کار کرده ؟؟؟

نظرتون در مورش چیه ؟

جناب حسینی با تجربه ایی که شما دارید به نظر شما hp 1510 بهتره یا کنون pixma mp160 که البته

رو بسته کارتریج هاش زده بود ساخت ژاپن !!!!!

از نظر قیمتی که فکر نکنم خیلی اختلاف داشته باشن . فقط میمونه هزینه شارژ و کارایی ؟؟؟

این مدلhp :

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/product?lc=en&cc=us&product=428800

این هم مدل canon

http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ModelInfoAct&fcategoryid=116&modelid=13368

من امروز هر دو رو ضمن فروش برای مشتری تست کردم . و کنون خیلی بی صداتر و سریتر و خیلی هم زیبا تر بود اما خوب فقط یه تست بود .

از همکار عزیز جناب حسینی و یا دوستانی که این مدل ها رو کار کردن می خوام ببینم تو مدت طولانی کدوم بهتر جواب داده و برگشتی و خرابیش کمتر بوده و عمر کارتریج ها در دفعات متعدد شارژ در کدوم پرینتر بیشتره ؟؟؟؟ قیمت کارتریج های این دو دستگاه چقدره و کارتریج این مدل ها رو تا چند بار میشه شارژ کرد ؟؟یعنی شما که تجربه کردید بین این دو الان کدومو برا مصرف خودتون تهیه میکنید. البته برا استفاده معمولی و خانگی

کنون

mp160_586x225.jpg

اچ پی

hp1510.jpg

لینک به دیدگاه

من بشخصه از دست Hp خسته شدم وقتي جوهر غير اصلي استفاده ميكني، موقع چاپ قاطي ميكند.

راستي قيمت اين مدل كنون چند است؟ آيا سايز A4‌ساپورت است؟

لینک به دیدگاه

درود

من کلا کنون رو بيشتر قبول دارم.تا حالا هر چي ديدم در مجموع با کيفيت تر بوده.

لینک به دیدگاه

من بشخصه از دست Hp خسته شدم وقتي جوهر غير اصلي استفاده ميكني، موقع چاپ قاطي ميكند.

راستي قيمت اين مدل كنون چند است؟ آيا سايز A4‌ساپورت است؟

سلام دوست عزیز . راستش منم خودم از دست اچ پی خسته شدم مخصوصا از سرو صدایی که میکنه وقتی که داره کاغذ می بره تو دستگاه . به نظر من hp فقط مدل های گرون قیمتش خوب جواب میده .

راستش من هر دو این دستگاه ها رو حدود 80-85 تومن گرفتم . هر دو هم A4 میزنه .

فقط الان منتظرم که جناب حسینی هم نظر خودشونو بدن . هر کدوم از همکارا هر مارکی رو که کار کردن میگن اون بهتره در صورتی که درست نیست و آدم باید واقعیت ها رو بگه .

در هر حال من اگه خودم برم یه شرکت کامپیوتری و به عنوان مصرف کننده بخوام یکیشو انتخاب کنکم کنون رو انتخاب میکنم چون واقعا قشنگ بود هرچند این ملاک نمیشه .

لینک به دیدگاه

البته من خودم با تحقیقی که تو نت کردم یه چیز جالب دیدم که براتون میزارم .که از سایت CNET هست

در مورد کارایی و کیفیت و بقیه مشخصات دستگاه .

mi2ira.jpg

32026732.flv

لینک به دیدگاه

با این گزارش تستی که اینجا براتون آوردم به نظر خودم کنون خیلی بهتره .....

اینم یه فیلم فلش که اگه دانلودش کنید این پرنتر رو به خوبی توش نشون میده

http://download.cnettv.com.edgesuite.net/21923/32026732.flv

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی من خودم مدل hp دارم واگر یه روزی بخوام دوباره بگیرم اصلا اسم hp رو دیگه نمیارم از نظر شارژ که افتضاح هست و همه مدلهاشم یا چین هست یا اگرم شانس بیاری تایوان باشه ولی کنون به نظر من از HP سرتر هست. در مورد شارژ HP بیشتر از 4 یا 5 بار نمیشه شارژ کرد که اونم افتضاح هست حتی در مورد پرینت تکست

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی من خودم مدل hp دارم واگر یه روزی بخوام دوباره بگیرم اصلا اسم hp رو دیگه نمیارم از نظر شارژ که افتضاح هست و همه مدلهاشم یا چین هست یا اگرم شانس بیاری تایوان باشه ولی کنون به نظر من از HP سرتر هست. در مورد شارژ HP بیشتر از 4 یا 5 بار نمیشه شارژ کرد که اونم افتضاح هست حتی در مورد پرینت تکست

البته خوب به این شکل هم نمیشه قضاوت کرد . اچ پی یکی از جا افتاده ترین ، معروفترین و پیشرو ترین برند ها در تولید پرینتر هست . شاید یکی از دلایلی که ما کم کم علاقمونو به اچ پی داریم از دست میدیم همین کارتریج ها و قطعات غیر اصلی موجود در بازار ایران باشه که باعث زیر سوال رفتن کیفیت کلی یه برند میشه . که متاسفانه این کار هم به دست وارد کننده های قطعاتی هست که همش فکر سود بیشتر هستند و به کیفیت کار نگاه نمیکنند .

لینک به دیدگاه

دوستان قيمت دقيق اين كنون و hp چند است؟

دوست عزیز قیمت دقیق رو جناب حسینی باید بدن ولی قیمت خرید همکاری ما تقریبا رو اچ پی 81 هزار تومان و رو کنون 80 هزار تومان بوده . اما قیمت دقیق و روز رو خود جناب حسینی حتما اعلام خواهند کرد .البته خوب مشخصه که گارانتی هم روی قیمت تاثیر داره .

مدل های ارزون تر هم تو سطح قیمت 65 هزار تومان هست مثل hp-f380 ولی خوب کارایی خیلی بالایی در مقایسه با این دو مدل نداره .

لینک به دیدگاه

با سلام به همه سخت افزار دوستان

خوب پرینتز یک بحث خاص و شرایط خاصی داره که با سایر قطعات کاملا متفاوته .

به طور مثال در هنگام خرید خیلی باید مواظب بود که از کجا و برای چه کاری میخوایم خریداری کنیم .

در مورد مارک باید بگم که هر مارکی میزیتهای خاص خودشو داره و باید ببینیم که برای چه کاری نیاز به پرینتر داریم و در بعضی مواقع در این مورد صلیقه ای برخورد میشه . خوب سعی میکنم که یه تحقیق درست و حسابی انجام بدم و یک مقاله در این مورد حتما تهیه میکنم .

منتظر باشید

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام و خسته نباشيد

يه مدتيه ميخوام يه پرينتر سه کاره بخرم تو نت خيلي از مدلهاشو نگاه کردم و در آخر 4 مدل پرينتر ديدم که بدرد من ميخوره ميخواستم شما هم منو راهنمايي کنيدکه از کدوم نوع پرينتر و با چه مارکي استفاده کنم و در ضمن آيا اين پرينترها شارژ مي شن يا دوباره بايد يه کارتريج جديد بخرم و اگه شارژ ميشن مبلغ شارژ چقدره

سامسونگ مدل SCX- 4521f

سامسونگ مدل SCX- 4725 fn

HP مدل 3052

کانن مدل MF- 4150

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشيد

يه مدتيه ميخوام يه پرينتر سه کاره بخرم تو نت خيلي از مدلهاشو نگاه کردم و در آخر 4 مدل پرينتر ديدم که بدرد من ميخوره ميخواستم شما هم منو راهنمايي کنيدکه از کدوم نوع پرينتر و با چه مارکي استفاده کنم و در ضمن آيا اين پرينترها شارژ مي شن يا دوباره بايد يه کارتريج جديد بخرم و اگه شارژ ميشن مبلغ شارژ چقدره

سامسونگ مدل SCX- 4521f

سامسونگ مدل SCX- 4725 fn

HP مدل 3052

کانن مدل MF- 4150

درود

دوست من همه ان مدلهايي كه معرفي كرديد پرينتر هاي خوبي هستند ولي در كل هر كدوم يك مزيت و يه سري معايبي دارن . ولي در كل HP در ايران به دليل خدمات بهتر و موجود بودن قطعاتش فروش بيشتري داره و خلاصه اگر به مشكبلي بر بخوره شما براي تعميرش در نميمونيد . البته نه اينكه بقيه اينجوري نباشن ولي HP راحتتر مشكلش حل ميشه و در ضمن قابل شارژ هستش و ميتويند با خريد پودرش به راحتي اون شارژ كنيد .

پيشنهاد من 3052

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...