رفتن به مطلب

عکس برداری از داخل ساختمان گرین

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان اگر کسی امکان این رو داره که از داخل ساختمان و یا خط تولید و یا هر چی شرکت گرین ...

عکس بگیره هر وقت شد این کار رو بکنه

خیلی دوست دارم ببینم  :)

ثواب داره!!!

لیست تامین کنندگان سیاره سبز

http://www.green-case.com/profile/index.html

post-10586-0-38671600-1386740566_thumb.jpg

دوستان لطفا بحث اصلی رو عوض نکنید

منظور بنده مقایسه AMD  و intel

و یا AMD  و nvida 

نیست . فقط کنجاوی خودم هست

(خودمونیم AMD چه رفقایی داره !!!)

این مهم نیست که بنز از پراید بهتره مهمه اینکه که من کدوم رو می تونم سوار بشم.

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

همچیمن گفتید ثواب داره  انگار خط تولید اینتله پسر خوب !!

تولید تولیده دیگه !

پراید و بنز نداره

به مدیر روابط عمومیش ایمیل زدم ببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تولید تولیده دیگه !

پراید و بنز نداره

عجب مقایسه ایی و بحث کارشناسی کردید شما!!!" تولید تولیده  پراید و بنز نداره" واقعا راست میگید عالیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

تولید تولیده دیگه !

پراید و بنز نداره

تولید تولیده دیگه؟؟!!!

به نظرت این تولیده؟؟!!

کیساشو که از شرکت کوگار میگیره یه اسم کد x بهش اضافه میکنه میده دست ملت

پاورهاشم (تو سایت خودشم هست) قطعات و خازنهای ژاپنیه

کولر سی پی یوهاشم که از هرجا بخواد میاره

ترمال تیک ترمال رایت و هرجای دیگه

یه 4 تا کیس عهد قلقلک تولید خودشه و یه سری پاور معمولی

بعد شما میگی تولید؟؟!!!

بعد خود من همین چند روز پیش رفتم الکامپ تو غرفه اش

میگم آقا این مدل کیس چیه امسش؟؟

اولا که کسی نیست تو اون بخش جواب بده

ما از راه دور و با ایما و اشاره از اونایی که اونور نشستن پرسیدیم

طرف اومده میگم این مشخصاتش چیه؟

سریع یه دفترچه میده که جالبش اینه که اون مدل کیسم توش نبود (طبق گفته خود طرف x7 new بود یا مینی )

توضیح که نمیدن چون نمیدونن سریع هم از سرشون باز میکنن ملتو

بعد میگن گرییییییییییییییییییییییییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

ویرایش شده توسط Senna LEGEND
لینک به دیدگاه

جالبه 

استارتر از هر نظری مخالف نظر خودش خوشش نیاد منفی میده

مگه دروغه؟؟

غیر از اینه بیاید بگید غیر از اینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه توضیحی بدم بنده !

این شرکتی که اینجا هست تولید محدود داره و محصولات رده پایین رو تولید و مونتاژ می کنه و محصولات رده بالا همه وارداتین و به سفارش گرین تولید،پک و بسته بندی میشن !

لینک به دیدگاه

یه توضیحی بدم بنده !

این شرکتی که اینجا هست تولید محدود داره و محصولات رده پایین رو تولید و مونتاژ می کنه و محصولات رده بالا همه وارداتین و به سفارش گرین تولید،پک و بسته بندی میشن !

بیا

اینم یه نفر دیگه

بعد ما میگیم منفی هم میدن

جالبه؟؟!!!

قربون آدم چیز فهم

لینک به دیدگاه

بالاخره هر چى باشه فكر نكنم راضى بشن كسى بياد از داخل كارخونشون عكس بندازه و طرز بسته بندى و ... رو بدونه.... B)

ولى با انصاف به قضيه نگاه كنيم بالاخره اين شركت هم داره زحمت خودشو ميكشه و كالاها رو وارد ميكنه كه اين كار هم در حد خودش كار مثبت و خوبيه با اين اوضاع اقتصادى بد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همچیمن گفتید ثواب داره  انگار خط تولید اینتله پسر خوب !!

دوست عزیز شما محصولات حرفه ای این شرکت را خوب بررسی کنید . 

اگر قرار باشه شما یک اختراع کوچیک رو ببری نمایشگاه کارآفرینی و بازارش رونق بگیره ، بهش لفظ " تولید " ابلاغ میشه .

تولید تولیده دیگه !

پراید و بنز نداره

دقیقا همینطوره ، ببینید کشور چین هم میاد محصولات اپل رو تولید میکنه ، با اینکه میدونه قطعاتش چینی نیستند و فقط داره مونتاژ میکنه اما با این وجود یک نامی از چین روی جعبه درج میشه .

همین شرکتی که پراید تولید میکنه ، ماشین هایی از قبیل زانتیا ، C5 و ... هم تولید میکنه که بستگی به نیاز مشتری و وضعیت بازار تعدادش متفاوت هست.

پس اصولی به نام های " داده کاوی " و" کارآفرینی " همیشه رمز موفقیت یک شرکت هست.

عجب مقایسه ایی و بحث کارشناسی کردید شما!!!" تولید تولیده  پراید و بنز نداره" واقعا راست میگید عالیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این نکته طبیعی هست که خازنهای پاور گرین ژاپنی باشه ، چرا که خازن خودش تولید یک شرکتی هست و ساخته شده تا روی فیبر مدار چاپی سوار بشه و عمل فیلترینگ رو انجام بده . 

نکته : مواد اولیه ورودی به سیستم تولید میتواند خروجی یک سیستم دیگر باشد . 

شما میز کامپیوتر را در نظر بگیرید ، از چه موادی تشکیل شده و چطور بکار گرفته شده که شده میز ! 

پیچ خروجی یک خط تولید هست .چوب خروجی یک کارخانه چوب بری و...

دوستان این بحث اصلا نیازی به امتیاز منفی دادن به همدیگه نداره ، چرا که  دارید ازیک تجربه جدید صحبت میکنید و هم با مفاهیم واژه تولید و مونتاژ حرف میزنیم .

امیدوارم موافق باشید .

ویرایش شده توسط میکائیل
لینک به دیدگاه

من خودم تعمییرکار لوازم صوتی وتصویری هستم با انواع تغذیه دستگاه ها سروکار داشتم برد انواع پاورهای گرین رو دیدم واقعا برد خوبی میزنه قطعه هاشم خوبه خودم هم برند گرین رو انتخاب میکنم درغیاب corsair

لینک به دیدگاه

پاورهای وات بالای گرین فک میکنم مال hipower باشه

دوستان برم کلاشونو بندازن هوا که همین شرکت هست و خدمات خیلی خوبی هم ارایه میده

تو این مملکت که همه چیش از جمله بازارش بهم ریخته هست وجود همچین شرکتی که هنوز داره کار میکنه و پاسخ گو هست نعمتی هست

شما چیکار داری چطور تولید میشه و از کجا میاد بخر استفاده کن و لذتشو ببر 

لینک به دیدگاه

فقط یه مطلب بازاری بهتون بگم

اگه گرین نبود باید و کاملا از روی اجبار  دره پیت ترین کیسهای شرکتهای دیگه رو با گرونترین قیمت میخریدید . همین الان x9 . x7 نیست کیسهای کولر مستر سر به فلککککککککک کشیده . خدا پدر و مادر بانی و مدیران و همه بخشهای گرین رو ببخشه و بیامرزه

ای کاش 10 تا دیگه شرکت مثل گرین تو ایران بودن مطمئن باشید که شما و تمام مصرف کننده ها سود میکردن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تولید تولیده دیگه؟؟!!!

به نظرت این تولیده؟؟!!

کیساشو که از شرکت کوگار میگیره یه اسم کد x بهش اضافه میکنه میده دست ملت

پاورهاشم (تو سایت خودشم هست) قطعات و خازنهای ژاپنیه

کولر سی پی یوهاشم که از هرجا بخواد میاره

ترمال تیک ترمال رایت و هرجای دیگه

یه 4 تا کیس عهد قلقلک تولید خودشه و یه سری پاور معمولی

بعد شما میگی تولید؟؟!!!

بعد خود من همین چند روز پیش رفتم الکامپ تو غرفه اش

میگم آقا این مدل کیس چیه امسش؟؟

اولا که کسی نیست تو اون بخش جواب بده

ما از راه دور و با ایما و اشاره از اونایی که اونور نشستن پرسیدیم

طرف اومده میگم این مشخصاتش چیه؟

سریع یه دفترچه میده که جالبش اینه که اون مدل کیسم توش نبود (طبق گفته خود طرف x7 new بود یا مینی )

توضیح که نمیدن چون نمیدونن سریع هم از سرشون باز میکنن ملتو

بعد میگن گرییییییییییییییییییییییییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

داداشم شما تموم برندها رو که نگاه کنی این نکته که خازن هاش ژاپنی هست رو با لیبل بزرگ روی محصولات چاپ می کنن.

وقتی کسی بهتر می تونه براش تولید کنه میده که اون این وسیله رو تامین کنه که این نکته یکی از اصول تجارته

به شرکت گرین حداقل می تونیم به این دید نگاه کنیم که فروشنده هست! همین اندازه که کارش قابل احترامه یا نه !!!

100 ماه گارانتی داره  :)

جالبه 

استارتر از هر نظری مخالف نظر خودش خوشش نیاد منفی میده

مگه دروغه؟؟

غیر از اینه بیاید بگید غیر از اینه

عزیز من تا حالا به کسی منفی ندادم

لینک به دیدگاه

دوستان کسی جواب منو نمیده...!

این ساختمون تو کدوم استانه ؟

ینی کارخونش کجاس ؟

اگه اشتباه نکنم استان اصفهان

لینک به دیدگاه

به نظرم گرين به اون شكل خط توليد نداره، بيشتر قطعات پايين دستى رو ميزنه و بسته بندى ميكنه، و قطعات اصلى و درست و حسابى رو مثل وارد كننده هاى ديگه وارد ميكنه منتها تفاوت كار اينجاست چون گرين ظاهرا" يك توليد كننده ى داخلى هست ميتونه موقع واردات از معافيت هاى خاصى استفاده كنه‌ كه ديگر وارد كنندگان چون "وارد كننده ى صرف هستند" امكان اين رو ندارند. براى همين اجناس گرين با اينكه وارداتيه ارزونتربراشون درمياد و ميتونه وارد بازار بشه. همچنين چون به توليد كنندگان اصلى سفارش ميده، خود اون توليد كنندگان به سفارش گرين ميان آرم و اسم گرين رو بر روى محصولاتشون ميزنن و بعد به ايران صادر ميكنند كه عين اورجينالش باشه. اين يك امتياز قابل توجهى هست. 

گرين از اين لحاظ صادق هم هست و روباز بازى ميكنه، همه ما ميدونيم محصولات رده بالاى گرين همه خارجى هستند و از اينكه امكان داشتن اون محصولات رو در داخل با گارانتى و قيمت مناسب داريم بسيار هم خوشحاليم.

من در نمايشگاه قطعات خودرو بودم، ديدم كه طرف ايرانى همه ى سفارشات رو به سازنده ى چينى ميداد، كه همه ى قطعات به اسم طرف ايرانى بسته بندى بشه با آرم خود شركت طرف ايرانى و Made in Iran. اون شركت ايرانى حتى يك نقاله هم در دفترش نداشت كه چيزى شبيه خط توليد باشه اما اون اجناس رو به اسم توليد داخل وارد بازار ميگرد، هم اسمش به عنوان توليد كننده ى داخلى مطرح بود كه از برخى معافيت ها هنگام واردات استفاده كنه و هم اين كه جنس ارزون رو گرونتر وارد بازار ميكرد. مثلا" اگر بگن فلان جنس چينيش هست ايرانيش هم هست، شما بين اين دو با توجه به بدنامى محصولات چين، قطعا" توليد داخلى رو انتخاب ميكنيد، و خوب توليد داخلى رو به نسبت گرونتر از چينى بهتون ميدن. غافل از اينكه هر دو چينى هستند.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم گرين به اون شكل خط توليد نداره، بيشتر قطعات پايين دستى رو ميزنه و بسته بندى ميكنه، و قطعات اصلى و درست و حسابى رو مثل وارد كننده هاى ديگه وارد ميكنه منتها تفاوت كار اينجاست چون گرين ظاهرا" يك توليد كننده ى داخلى هست ميتونه موقع واردات از معافيت هاى خاصى استفاده كنه‌ كه ديگر وارد كنندگان چون "وارد كننده ى صرف هستند" امكان اين رو ندارند. براى همين اجناس گرين با اينكه وارداتيه ارزونتربراشون درمياد و ميتونه وارد بازار بشه. همچنين چون به توليد كنندگان اصلى سفارش ميده، خود اون توليد كنندگان به سفارش گرين ميان آرم و اسم گرين رو بر روى محصولاتشون ميزنن و بعد به ايران صادر ميكنند كه عين اورجينالش باشه. اين يك امتياز قابل توجهى هست. 

درود بر داداش آرمین عزیز

داداشم منظور من هر چی ... حتی محیط کاری کارمندان هست.

هر اطلاع تصویری ...

ممنون داداشم

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرکت این طوری حیفه چیزی تو نت ازش نیست. فروم لیون برای اولین بار جایی باشه که اطاعاتی خاص میگذاره از این شرکت دوست داشتنی و قابل ستایش از نظر خودم! (بازم کسی ناراحت نیشه) 

بارها گفتم اگر کیس کیهان کولر مستر نبود زیباترین کیسهای دنیا رو گرین (میسازه ، وارد می کنه ، سفارش میده، لیبل میزنه ، توزیع میکنه و ... (ایجوری گفتم کسی ناراحت نشه!))داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرين از اين لحاظ صادق هم هست و روباز بازى ميكنه، همه ما ميدونيم محصولات رده بالاى گرين همه خارجى هستند و از اينكه امكان داشتن اون محصولات رو در داخل با گارانتى و قيمت مناسب داريم بسيار هم خوشحاليم.

دقیقا داداشم

مثلا نگاه کنید به صداقتش تو سایت :

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP1275B-OC

راحت اسم تامین کننده رو در ابتدای صفحه نوشته

لینک به دیدگاه

درود بر داداش آرمین عزیز

داداشم منظور من هر چی ... حتی محیط کاری کارمندان هست.

هر اطلاع تصویری ...

ممنون داداشم

معمولا" شركتها اجازه نميدن از داخلشون كسى عكس يا فيلم بگيره. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا چی ساخته گرین خودمونیم ایرانیها چی بلدن بسازن؟؟اون دوستی که میگه کیس x7 x9باعث شدن قیمت خودشون بیاد پایین و قیمت کیس مثلا کولرمستر بالاست باید بگم شما متاسفانه چیزی از اقتصادنمیدونی .اولا کیس گرین رو که مال خودش هم نیست یکیش کیس ایروفلو هستش که مزخرفه  میتونی بری نتایج تست هاشو رو توی گوگل سرچ کنی میفهمی دوما پسر خوب این سیاست بازار بسته داخله .بازار رو میبندن هیچی وارد نمیشه بعد محصولات خودشونو مثل پراید پیکان و اردی!!! و 406 ماشین های 30 سال پیش میفروشن  همه مجبورن بخرن خوب ماشین های خوب به روزکه ووارد نمیشه ببینن کسی دیگه وقتی هاچ بک آلمانی باشه جا پراید پول میدن؟؟؟؟؟؟ معلومه گرون میشن .

کیس هم همینه .وقتی نمیزارن وارد بشه گارنتی بشه  معلومه سر به فلک میکشه .ضمنا دلیل ارزون بودن یه کیس نشان دهنده خوب بودن نیست.بازرا بسته فقط محصولات خودشوو رو باید خرید کولر مستر رو با گرین مقایسه نکن میدونید چند تا ابداع و نوع اوری داشته کولرمستر؟چند تا کیس و کولر ساخته؟؟؟از خودش که جز بهترین هاهستن؟؟؟؟؟؟گرین بیشتر خط بسته بندیه!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا چی ساخته گرین خودمونیم ایرانیها چی بلدن بسازن؟؟

رضا جان ایرانی جماعت رو دست کم گرفتی اساسی !!! خوب فکر کن اطرافتو با دقت ببین نابغه های درسی دررده های جهانی فوق تخصص های ایرانی در امزیکا و...

اون دوستی که میگه کیس x7 x9باعث شدن قیمت خودشون بیاد پایین و قیمت کیس مثلا کولرمستر بالاست باید بگم شما متاسفانه چیزی از اقتصادنمیدونی .اولا کیس گرین رو که مال خودش هم نیست یکیش کیس ایروفلو هستش که مزخرفه  میتونی بری نتایج تست هاشو رو توی گوگل سرچ کنی میفهمی دوما پسر خوب این سیاست بازار بسته داخله .بازار رو میبندن هیچی وارد نمیشه بعد محصولات خودشونو مثل پراید پیکان و اردی!!! و 406 ماشین های 30 سال پیش میفروشن  همه مجبورن بخرن خوب ماشین های خوب به روزکه ووارد نمیشه ببینن کسی دیگه وقتی هاچ بک آلمانی باشه جا پراید پول میدن؟؟؟؟؟؟ معلومه گرون میشن .

کیس هم همینه .وقتی نمیزارن وارد بشه گارنتی بشه  معلومه سر به فلک میکشه .ضمنا دلیل ارزون بودن یه کیس نشان دهنده خوب بودن نیست.بازرا بسته فقط محصولات خودشوو رو باید خرید کولر مستر رو با گرین مقایسه نکن میدونید چند تا ابداع و نوع اوری داشته کولرمستر؟چند تا کیس و کولر ساخته؟؟؟از خودش که جز بهترین هاهستن؟؟؟؟؟؟گرین بیشتر خط بسته بندیه!

مقایسه این 2 برند کار درستی نیست ، کولر مستر علاوه بر تولید ، مونتاژ هم خودش انجام میده ، اما شرکت گرین با این همه محدودیت مواد اولیه یکسری قطعات را محبور به وارد کردن هست ، این نیست که ایرانی ها قدرت ساختش رو ندارند . بلکه نبود امکانات باعث این اتفاقات میشه ...

شما لوازم صوتی و تصویری کشور ژاپن را زیاد  و خرابیش هم خیییلی کم دیدی ، کشوری مثل ژاپن وقتی برای فروش قطعه قطعه ی یکسری محصولات برای فروش وارد بازار میکنه ، مطمئنا کیفیت درجه 1 را روانه یازار نمیکنه وترجیح میده روی محصولاتی که روش نوشته باشه " ساخت ژاپن " از این قطعات استفاده کنه .

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه حتی به گرین به چشم یه توزیع کننده  و کپی کننده ساده هم نگاه بشه بازم خوبه

چون داره یه سری محصول با کیفیت نسبتا خوب و البته قیمتی که قابل قبول تر از رقبای اروپاییش هست  رو عرضه میکنه اونم تو این شرایط اقتصادی.

مثلا همین پاور، به جرات می گم 60 -70 % کاربرا پاورشون گرینه. چون امتحانشو پس داده

ما اگه می خوایم مقایسه کنیم باید بدونییم چی رو با چی داریم قیاس می کنیم

من و امثال من شاید هرگز توان پرداخت پاورهای اروپایی رو نداشته باشیم می آییم همین پاور کمپانی به اصطلاح ایرانی-چینی رو می خریم و سالها هم واسمون کار می کنه

لینک به دیدگاه

بابا چی ساخته گرین خودمونیم ایرانیها چی بلدن بسازن؟؟اون دوستی که میگه کیس x7 x9باعث شدن قیمت خودشون بیاد پایین و قیمت کیس مثلا کولرمستر بالاست باید بگم شما متاسفانه چیزی از اقتصادنمیدونی .اولا کیس گرین رو که مال خودش هم نیست یکیش کیس ایروفلو هستش که مزخرفه  میتونی بری نتایج تست هاشو رو توی گوگل سرچ کنی میفهمی دوما پسر خوب این سیاست بازار بسته داخله .بازار رو میبندن هیچی وارد نمیشه بعد محصولات خودشونو مثل پراید پیکان و اردی!!! و 406 ماشین های 30 سال پیش میفروشن  همه مجبورن بخرن خوب ماشین های خوب به روزکه ووارد نمیشه ببینن کسی دیگه وقتی هاچ بک آلمانی باشه جا پراید پول میدن؟؟؟؟؟؟ معلومه گرون میشن .

درود

دوست عزیز اول اینکه ازتون میخوام در این فروم انگشتتون سمت خودتون باشه یعنی کسی رو نشونه نگیر چون مطمئننا هر کسی برای خودش چیزی برای گفتن داره .

کلماتی همچون پسر خوب و این حرفها رو لطفا جای دیگه بزنید چون مطمئن باشید که دیگران هم کاملا بلدن مثل شما صحبت کنن .

لطفا فقط نظرت رو بگو کاری نداشته باش کسی چیزی میدونه یا نه  . 

شرکت گرین یک شرکت تولید کننده و وارد کنندست و کالاهای هایندش از شرکتهای معتبر دنیا خریداری میشه و در بازار ایران با همون مقدار گمرکی که شرکتهای وارد کننده کولر مستر و سایر شرکتها وارد کننده کیسهای حرفه ای داره پرداخت میکنه . در مورد بازار اگه شما فقط یک کیس خریدید ( کاملا مبارکتون باشه ) ما صدها کیس میفروشیم و اسمبل میکنیم و تست میکنیم و تحویل مردم میدیم و کاملا به بازار این بخش اشراف داریم و دقیقا میدونیم که چه کالایی  در چه موقعتی گرون یا ارزون میشه و یا اصلا کی این کالا وارد میشه و به چه قیمتی ارزه میشه و هزاران اطلاعت دیگه که کاملا با پوست و خونمون داریم لمسش میکنیم .

کولر مستر هم یک شرکت بسیار عالی و پرفکت در زمینه کیس و پاوره که میشه کالاهاش رو در حد عالی در سطح جهانی دونست ولییییییییی..........ما داریم در مورد بازار ایران صحبت میکنیم . بازاری که هیچ چیزش دست مصرف کننده نیست و فقط مصرف کننده میتونه تصمیم بگیره که کدوم رو بخره و اینکه اگه اون چیزی که بهش علاقه داره گرون بدن توی بازار کاری از دستش بر نمیاد و چیز دیگه ای هم راضیش نمیکنه .

اون پراید و ار دی و اینجور مثالها رو که میزنید ربطی به بازار ما نداره و نمیتونه مصداق خوبی در این زمینه باشه و از دیدگاه من مثال چاله میدونی محسوب میشه و علمی و کاربردی نیست .

من نمیخوام از گرین دفاع کنم ولی میخوام چشممون رو به واقعتیها باز کنیم .

در همین فروم قبلا کاملا در مورد این محصولات بحث علمی شده :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21355&page=1

محصولاتی مثلا X9 که همون rosewill  thor v2 هستش در کلی از تستها تونسته رتبه های بسیار خوبی رو بین کیسهای مختلف کسب کنه .

X9 :rosewill  thor v2 که هر دو یکی هستن و فقط شرکت روزویل دربش رو تغییراتی داده .

http://www.tomshardware.com/reviews/fulmo-gt-thor-v2-vh6000bws,3072-8.html

x7 :این هم ریویووهای این کیس .

http://www.hardwaresecrets.com/article/1335

http://www.ixbt.com/power/case/cougar_evolution.shtml

http://adrenaline.uol.com.br/biblioteca/analise/625/cougar-evolution.html?pg=01

http://www.mygarage.ro/powered-pc-garage/138086-pre-view-carcasa-cougar-evolution.html

http://www.kitguru.net/components/cases/simon-telford/cougar-evolution-chassis-review/7/

http://www.eteknix.com/cougar-evolution-mid-tower-pc-chassis-review/

http://www.xtremecomputing.co.uk/articles_pages/cougar_evolution_mid_tower_case.html

http://www.conversense.net/case/41-cougar-evolution

http://www.overclock3d.net/reviews/cases_cooling/cougar_evolution_review/1

http://www.vortez.net/articles_pages/cougar_evolution_review,1.html

با تشکر

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه حتی به گرین به چشم یه توزیع کننده  و کپی کننده ساده هم نگاه بشه بازم خوبه

چون داره یه سری محصول با کیفیت نسبتا خوب و البته قیمتی که قابل قبول تر از رقبای اروپاییش هست  رو عرضه میکنه اونم تو این شرایط اقتصادی.

مثلا همین پاور، به جرات می گم 60 -70 % کاربرا پاورشون گرینه. چون امتحانشو پس داده

ما اگه می خوایم مقایسه کنیم باید بدونییم چی رو با چی داریم قیاس می کنیم

من و امثال من شاید هرگز توان پرداخت پاورهای اروپایی رو نداشته باشیم می آییم همین پاور کمپانی به اصطلاح ایرانی-چینی رو می خریم و سالها هم واسمون کار می کنه

دقیقا همینه وقتی که قطعه مرقوب هست حالا اگر مستقیم وارد کننده هستش دستش درد نکنه اگر هم مونتاژ میکنن باز هم دستشون درد نکنه ولی بعضی از کاسب ها (بلانسبت) برای اینکه قطعه خودشونو بفروشن یه قطعه دیگرو خراب میکنن من یه سری رفتم بازار برای خرید پاور طرف پاور گرین نداشت یه چیزایی می گفت درباره گرین فکر میکرد ما از پشت کوه اومدیم .برو تو اینترنت ببین اصلا جزو رنکینک ها نیستش ایرانیه و......... نظر من اینه که ساخت تایوان هست چون فکر کنم رو برد گرین تایوان دیدم

لینک به دیدگاه

سلام

دوستانی که خیلی بی منطق میگن گرین بده حتما جیب پر پولی دارن و واسشون مهم نیست چقدر قراره واسه قطعات هزینه کنن

گرین از بهترین شرکتهاییه که در حال حاضر داره تو بخش سخت افزار کشور فعالیت میکنه!!!!!!!!

دوستانی که میگن گرین فقط خط بسته بندیه باید بدونن همین به اصطلاح خط بسته بندی نعمتیه واسه ماها،بازم دستشون درد نکنه دارن در توانشون کمک میکنن به ملت،کاش چند تا شرکت دیگه اینجوری بود واقعا

شمایی که میگی کار گرین وارداته خودتون برین تحقیق کنید ببینید هزینه وارد کردن 1 پاور یا کولر ساده چقد میشه؟ببینید رقبت میکنید به وارد کردنش فکر کنید؟(البته دوستان مرفه زیاد جدی نگیرن)

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...