رفتن به مطلب

عکس برداری از داخل ساختمان گرین

Recommended Posts

دوستان خیلی از بحث تاپیک منحرف نشدیم ؟ :D

آره واقعا

من از استارتر و آقای حسینی معذرت میخوام

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوست عزیز حرفای شما خیلی بوی وطن پرستی میده ولی 1 حقیقت وجود داره که تو ایران تولید واسه صادرات معنی نداره(به جز مواردی که مشابه خارجی نداشته باشن که اونم هزینه سرسام آوری داره)

با عرض معذرت باید بگم حرفاتون خیلی غیر منطقی هستن،اگه دور صادرات رو خط بکشیم که باید بکشیم مگه گرین قراره چقد کیس حرفه ای بفروشه که کلی وقت و پول هزینه کنه بشینه خودش طراحی کنه؟

رواسای گرین بهترین سیاست ممکن رو بخرج دادن واسه کارشون و به جرات میتونم بگم هیچ شرکتی تو بازار IT مثل گرین مشتری مدار نیست و این مهمه واسه مایی که قراره پاور مارک X رو که اتفاقا خیلی خوشگل موشگل هم هست رو با قیمت چند برابر بخریم و موقع لزوم(نیاز به گارانتی) هم با بی تفاوتی شرکت وارد کننده روبرو بشیم

انگار همه چیمون عین چی رو رواله و فقط این شرکته گرینه که داره کار شکنی میکنه

واقعیت بازار اینه که اگه گرین نباشه همین قیمتهای فضایی بالاتر هم میرن

شما بذار تو ایران خازن(واسه مثال) تولید بشه،بهتر از کیفت ژاپنی پیش کش

آره خب من واقعا یه کم حرفام به قول شما بوی وطن پرستی میده

نباید میگفتم

من معمولا تو این بحثها سرکت نمیکنم

ولی منظورم هم این نبود بیاد جنسی بزنه که مثلا از کورسیر هم سرتر باشه

لپ حرفم این بود که میتونه بهترم باشه

بگذریم

لینک به دیدگاه

آره خب من واقعا یه کم حرفام به قول شما بوی وطن پرستی میده

نباید میگفتم

من معمولا تو این بحثها سرکت نمیکنم

ولی منظورم هم این نبود بیاد جنسی بزنه که مثلا از کورسیر هم سرتر باشه

لپ حرفم این بود که میتونه بهترم باشه

بگذریم

دوست عزیز ببخشید اگه ناراحتتون کردم

لینک به دیدگاه

اولش عنوان تایپیک رو دیدم فکر کردم یکی از دوستان رفته اونجا و عکس گرفته...................

بهتره اسم تایپیک عوض بشه "بررسی محصولات ساخت داخل ایران"

یا حداقل اعلامیه بزنید.....

به هر حال.......................

مثل این که بعضی از دوستان وطن پرست(!) کلا با هر گونه محصولات وطنی مشکل دارن!

کیس تولید میکنیم میگن طرحش خارجی و کلا تو خارج ساخته میشه فقط تو ایران اسمبلش میکنن

خودمون طراحیش میکنیم و میسازیمش میگن فلزش وارداتیه!!!!!

اپل کل تولیداتش چینی هست میگن محصول اصل آمریکا و کلی کیف میکنه

ولی ما یک سری از قطعات مثل ای سی(برای هر وسیله الکتریکی) رو از خارج تهیه میکنیم میگن ایرانی نیست عرضه دارین خودتون بسازید(100% تو ایران هم تولید بشه میگه کاشف علمی که این دستگاه رو باهاش ساختید ایرانی نبوده!!!)

گیم مردن میسازیم بلانسبت مثل *.*.*.* با بازی هایی مثل بتلفیلد و یا CoD که چند میلیارد دلار هزینش کردن، مقایسش میکنه

میمون میفرستیم تو فضا مسخره میکنه میگه مردک آمریکایی 30 سال پیش پا گذاشت روی کره ماه

با این تفاسیر مردک اسرائیلی که هر روز ملت ایران رو به حمله نظامی تهدید میکنه دیگه  لازم نیست  وقتی به یک دستاوردی میرسیم ما رو مسخره کنه ..................

ویرایش شده توسط peyman_sh
لینک به دیدگاه

دوستان به نظرم یک مطلبی هست، و اون اینه که بالاخره گردانندگان هر بنگاه اقتصادی به غیر از سود آوری، یک دیدگاهی دارند، یک فلسفه ی وجودی برای خودشون دارند، یک سیاست اقتصادی رو پیگیری میکنند. مثلا" ما نمیدونیم آیا تولید قطعه در ایران، و یا تولید/ایجاد تکنولوژی تولید قطعه در ایران جزو اهداف گرین هست یا نه. ما این رو نمیدونیم. ما نمیدونم آیا گرین قصد صادرات و یا تبدیل شدن به یک برند جهانی رو داره یا نه. ما نمیدونیم الان شرکت گرین سود آوری مورد نظر مدیرانش رو داره یا نه، آیا در پی گسترش بازار خودش هست و یا محدود کردن اون. ما نمیدونیم بر چه اساسی یه قطعه به لیست محصولات گرین اضافه میشه. ما نمیدونیم فروش کدام بخش از محصولات گرین (پاور - کیس - کولر - لوازم جانبی) بیشترین فروش یا مقبولیت رو در بازار دارند. ما نمیدونیم تمرکز بر کدام بخش از نظر سود دهی به نفع گرین هست و لزوما" آیا اون بخش سود آورش از نظر حرفه ای های کامپیوتر قطعاتش مناسب هست یا نه. چون به این اطلاعات دسترسی نداریم، نمیتونیم قضاوت کنیم و یا از گرین انتظار تولید/صادرات/افزایش تنوع و یا هر گونه تغییری داشته باشیم. 

مفید ترین کار، و شاید تنها کاری که میشه در مورد گرین انجام داد، فقط یک امیدواری است که قطعات بهتر و با کیفیت تر و تنوع بالاتر به بازار عرضه کنه. همین.

لینک به دیدگاه

به نظر من گرین میتونست بهتر عمل کنه. تو قسمت کیس :

شما الان به سایت Lian Li سر بزنید و ببنین عجب کیس های مهشری داره توی انواع مدل ها. اگر اون موقع که دلار ارزون بود چندتا از اینها رو وارد میکرد من قول میدادم کلی میفروخت چون کیس هاش حرفه این و همه ی سلیقه ها رو پوشش میدن

نه اینکه روی چند مدل قدیمی مثل infinity اصرار داشته باشه. 

الان خیلی کیس هایی که توی سایتش هست به نظرم خرج اضافی هست. مثلا در وجود x7 و x5 کیس x6 اضافی هست.

یا مثلا این همه کیس رده پایین اما با قیافه متفاوت که همشون برای مشتری های خاصی هستن مثل ادارات و اینها که به قیافه کیس اصلا اهمیت نمیدن.

از طرفی واقعا کمتر کسی تو ایران بابت کیس خالی 1 میلیون تومن پول داره و میده.

یا توی پاور و کولر و ....

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...