رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم برای شرکت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من برای یه شرکت کامپیوتری که کار های گرافیکی 2d و 3d و برنامه نویسی انجام می دن باید تعداد حدود 4-5 سیستم بخرم... هر کدام با مشخصات خاص خودشون مثلا 3d یه سری مشخصاتی می خواد و سیستم برنامه نویسی یک سری....

الان یه سیستم برای کارهای عموی , به اصطلاح منشی می خوام بگیرم, بودجم هم حدود 2-3 میلیون هست , کیس و مانیتور.... مانیتور هم 23 اینچ سامسونگ در نظر دادم...

اگر جایی هم می شناسید قیمت خوب می دن و سیستم را گارانتی می کنند معرفی کنید که من بقیه سیستم ها رو هم بعدا از اون بگیریم

یه همچین سیستمی رو تو فروم بقلی به من پیشنهاد دادن

نظرتون چیه؟ البته می زنه بالای 3 میلیون... به نظرتون قطعاتش به هم مچ می شه؟ سیستم بهتری مد نظرتون هست؟

ASUS B85M

i5 4670k

2x4Gb 1600

1tb wd black

geforce 650Ti

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. به فروم لیون کامپیوتر خوش آمدید .

این قطعاتی که لیست کردید برای سیستم منشی قراره تهیه کنید ؟ اگر آره که این قطعات برای سیستم منشی خیلی قدرتش زیاده و نیازی بهش نیست . شما میتونید خیلی ارزونتر از این انتخاب کنید . .اگر بگید که چه چیزی براتون تو سیستمی که میخواهید مهمه ، من یک لیست براتون درست میکنم .

قطعات رو میتونید از فروشگاه لیون کامپیوتر تهیه کنید . اگر بخواهید براتون اسمبل هم میکنن و ارسال میکنن به آدرس شما . اگر دوست داشتید حضوری هم میتونید تشریف ببرید و خرید کنید .

لینک به دیدگاه

دوستان من برای یه شرکت کامپیوتری که کار های گرافیکی 2d و 3d و برنامه نویسی انجام می دن باید تعداد حدود 4-5 سیستم بخرم... هر کدام با مشخصات خاص خودشون مثلا 3d یه سری مشخصاتی می خواد و سیستم برنامه نویسی یک سری....

الان یه سیستم برای کارهای عموی , به اصطلاح منشی می خوام بگیرم, بودجم هم حدود 2-3 میلیون هست , کیس و مانیتور.... مانیتور هم 23 اینچ سامسونگ در نظر دادم...

اگر جایی هم می شناسید قیمت خوب می دن و سیستم را گارانتی می کنند معرفی کنید که من بقیه سیستم ها رو هم بعدا از اون بگیریم

یه همچین سیستمی رو تو فروم بقلی به من پیشنهاد دادن

نظرتون چیه؟ البته می زنه بالای 3 میلیون... به نظرتون قطعاتش به هم مچ می شه؟ سیستم بهتری مد نظرتون هست؟

ASUS B85M

i5 4670k

2x4Gb 1600

1tb wd black

geforce 650Ti

واو

اگر منشی ندارید من هستم !

این سیستم خیلی قوی هست در حقیقت نزدیک به گیمیر

پشنهاد میکنم بجای پردازنده از یک پردازنده AMD استفاده کنید که هزینش کمتر هست

بجای 8 گیگ میتونید از 4گیگ استفاده کنید که عالی هست

به جای کارت گرافیک هم یک رادئون 7770 کار شمارو راه میندازه که ارزانتر هست

http://lioncomputer.ir/product/2155/AMD%20FX-8320%20AM3+%20Processor/

http://lioncomputer.ir/product/1543/ASUS%20HD7770%201GB%20DDR5/

http://lioncomputer.ir/product/928/ASUS%20M5A78L-M%20LX%20AM3+%20MB/

لینک به دیدگاه

به نظرتون قطعاتش به هم مچ می شه؟

ASUS B85M

i5 4670k

2x4Gb 1600

1tb wd black

geforce 650Ti

دوست عزیز این پردازنده با مادربورد مچ نیست، چون سری k ضریب باز هستن و برای اورکلاک اونا باید از مادربوردهای Z87 استفاده کنی

برای کارهای 3d اگه منظورتون مکس و مایا هست، این سیستم متوسطه و برای کارهای سنگین کم میاره مخصوصا از نظر رم

گرافیک هم برای کارهای 3d زیاد مناسب نیست

ولی اگه برای autocad میخواین خیلی خوبه

کارهای 2d منظور انیمیشن یا گرافیکی؟ اگه نرم افزاری مثل toonboom باشه که این سیستم زیادشم هست، ولی برای کارهای گرافیکی مثل فوتوشاپ و ایلوستریتور نمیدونم

برای سیستم منشی هم که فقط تایپ و... انجام میده میشه با زیر 1 میلیون بهترین سیستم بست یا اگه کارکرده هم مد نظر باشه نهایتا 500 یا 600 تومن میشه

لینک به دیدگاه

نگاه کنید رو این سیستم مثلا باید فایل های فوتوشاپی که در سیستم گرافیست ها ساخته شده بازبینی بشه...

یا مثلا در 3d max مدل ها چک بشه

یا اجرا کردن نرم افزار هایی که ساخته می شه...

من گارانتی کل سیستم برام مهم هست, تو لیون کامپیوتر خوندم که گفته بودن باید خودمون بریم دنبال گارانتی تک تک قطعات... ولی قبلا که من سیستم می گرفتم اون شرکت غیر از گارانتی تک تک قطعات؛ خوده کیس هم پلمپ می کرد که مثلا تا یه سال گارانتی داشت

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این پردازنده با مادربورد مچ نیست، چون سری k ضریب باز هستن و برای اورکلاک اونا باید از مادربوردهای Z87 استفاده کنی

برای کارهای 3d اگه منظورتون مکس و مایا هست، این سیستم متوسطه و برای کارهای سنگین کم میاره مخصوصا از نظر رم

گرافیک هم برای کارهای 3d زیاد مناسب نیست

ولی اگه برای autocad میخواین خیلی خوبه

کارهای 2d منظور انیمیشن یا گرافیکی؟ اگه نرم افزاری مثل toonboom باشه که این سیستم زیادشم هست، ولی برای کارهای گرافیکی مثل فوتوشاپ و ایلوستریتور نمیدونم

برای سیستم منشی هم که فقط تایپ و... انجام میده میشه با زیر 1 میلیون بهترین سیستم بست یا اگه کارکرده هم مد نظر باشه نهایتا 500 یا 600 تومن میشه

برای ساخت مدل تو مکس و مایا نمی خوام... همینکه اون مدل رو بتونه بازبینیش کنی و به شکل رییل تایم ببینیش تو محیط خوده نرم افزار کافیه...

این سیستم هم برای منشی نیست... این کلمه رو اصلا نباید می گفتم :دی... یه سیستم عمومی هست بیشتر برای باز بینی با تست کارهایی که توسط دیگران ساخته و نوشته شده..

کارهای 2d هم منظورم فوتوشاپ بود

خوب پس این قطعات با هم مچ نمی شن...

توی همین رنچ 3 میلیون ماکسیمم چه سیستمی با چه مشخصاتی پیشنهاد می دید دوست عزیز؟

فکر کنم از این 3 میلیون حدود 800 تومنش میره کنار برا مانیتور 23 سامسونگ

لینک به دیدگاه

بازبینی هم با ساختش زیاد فرقی نداره

ASUS H81-Plus LGA1150 H81 MB

260

cpu 4670

664

ram 2*4gb kingstone 2400

350

vga

?

power

?

case green magnum2

120

hdd 1tb

180

odd

60

که در مجموع میشه 1634 و 566 باقی میمونه که برای پاور و گرافیک کمه و البته گرافیک هرچی باشه پاور رو هم باید متناسب با اون برداشت

لینک به دیدگاه

برای ساخت مدل تو مکس و مایا نمی خوام... همینکه اون مدل رو بتونه بازبینیش کنی و به شکل رییل تایم ببینیش تو محیط خوده نرم افزار کافیه...

این سیستم هم برای منشی نیست... این کلمه رو اصلا نباید می گفتم :دی... یه سیستم عمومی هست بیشتر برای باز بینی با تست کارهایی که توسط دیگران ساخته و نوشته شده..

کارهای 2d هم منظورم فوتوشاپ بود

خوب پس این قطعات با هم مچ نمی شن...

توی همین رنچ 3 میلیون ماکسیمم چه سیستمی با چه مشخصاتی پیشنهاد می دید دوست عزیز؟

فکر کنم از این 3 میلیون حدود 800 تومنش میره کنار برا مانیتور 23 سامسونگ

شما برای همچین سیستمی میتونید از قطعات زیر استفاده کنید :

ASUS H81-Plus قیمت حدود 260

Intel Core™ i5-4430 قیمت حدود 565

Kingston HyperX Blu 1600MHz 2x4GB DDR3 قیمت حدود 250

Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff قیمت حدود 185

ASUS GTX 650 DCU 1GB GDDR5 قیمت حدود 410

Liteon DVD-RW 24X قیمت حدود 50

POWER GREEN GP430A-EU قیمت حدود 140

CASE GREEN MAGNUM 2 قیمت حدود 125

اینها میشه حدود 1980 . اگر مانیتور 23 اینچ بخواهید باید در حدود 900 تومان براش هزینه کنید . برای ماوس و کیبورد هم حدود 100 تومان هزینه کنید . در حدود 3 میلیون تومان میشه .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

شما برای همچین سیستمی میتونید از قطعات زیر استفاده کنید :

ASUS H81-Plus قیمت حدود 260

Intel Core™ i5-4430 قیمت حدود 565

Kingston HyperX Blu 1600MHz 2x4GB DDR3 قیمت حدود 250

Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff قیمت حدود 185

ASUS GTX 650 DCU 1GB GDDR5 قیمت حدود 410

Liteon DVD-RW 24X قیمت حدود 50

POWER GREEN GP430A-EU قیمت حدود 140

CASE GREEN MAGNUM 2 قیمت حدود 125

اینها میشه حدود 1980 . اگر مانیتور 23 اینچ بخواهید باید در حدود 900 تومان براش هزینه کنید . برای ماوس و کیبورد هم حدود 100 تومان هزینه کنید . در حدود 3 میلیون تومان میشه .

ممنون حامد جان

دوستان این سیستم قطعاتش با هم مچ هست؟ برم بگیرمش؟

لینک به دیدگاه

من فردا می رم برای خریدش

یکی از دوستان می تونه تایید کنه مچ شدن قطعاتش با هم رو؟

لینک به دیدگاه

مشکلی ندارن عزیز . شما میتونی به راحتی اینها رو با هم ببندی . فقط ممکنه قیمتها تغییر کرده باشن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...