رفتن به مطلب

پریدن یکی از درایو ها با نصب ویندوز8.1! کمک لطفا

iranmanoto
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من روی درایو c ویندوز 8.1 رو نصب کردم ولی وقتی سیستم کارش تموم شد و وارد ویندوز شدم دیدم درایو 800 گیگم نیست شده

دوباره اقدام به نصب کردم دیدم داریو 800 گیگم رو زده سیستم این در حالیست که من روی این درایو هیچ ویندوزی نصب نکردم الانم که دوباره رو درایو c نصب کردم بازم درایو 800 گیگم رو نمیاره!

چی کار کنم؟! کلی اطلاعات مهم توش داره که نباید پاک شه!

کمک لطفا!!!

قبلا 8 داشتم و امدم xp رو به علت سبک بودن نصب کنم و لی بعد از نصب پشیمون شدم و اقدام به نصی 8.1 کردم که داستان شروع شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول که شانس بیاری اشتباهی فرمت نکرده باشی

برو کنترل پنل بعد administrative tools

حالا computer managment  بعد storage

حالا disk managment

اینجا ببین اون درایو 800 گیگی هست اگه بود اعلام کن بگم چجوری ظاهرش کن

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

اره او اون قسمت میاره که از 833 گیگ 239 گیگش خالیه ولی اسمی روش نیست(مثل c یا d - جلوش خالیه و اسم نداره!)

الان اطلاعاتم سر جاشه که میزنه 239 گیگ خالی درسته؟!

حالا چی کار کنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون شده سیستم ارشیو شما چون ویندوز هفت هم موقع نصب ویندوز یه درایو 100 مگی میسازه که تو ویندوز معلوم نیست ولی به یه سیستم دیگه بزنید میاد بالا زمانی که شما ویندوز نصب میکنید تو قسمت پارتیشن اسمش f هست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون شده سیستم ارشیو شما چون ویندوز هفت هم موقع نصب ویندوز یه درایو 100 مگی میسازه که تو ویندوز معلوم نیست ولی به یه سیستم دیگه بزنید میاد بالا زمانی که شما ویندوز نصب میکنید تو قسمت پارتیشن اسمش f هست

الان من چی کار کنم؟! ویندوز 7 رو نصب کنم؟! یا فرقی نداره چه ویندوزی باشه؟!

روی کدوم درایو نصب کنم؟! روی همین درایو 833 گیگ یا روی c ؟!

اطلاعات درایوم که نمیپره؟!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شاید شما حجم خالی اصلا نداری که خود ویندوز اونو انتخاب میکنه حالا دوستان هم کمک میکنند مشکل حل میشه به اومید خدا 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شاید شما حجم خالی اصلا نداری که خود ویندوز اونو انتخاب میکنه حالا دوستان هم کمک میکنند مشکل حل میشه به اومید خدا

میگم ویندوز رو دوباره به نصب و پارتیشن c رو پاک کنم و این سری 100 مگش رو نزنم تا فضای خالی شه!

اون موقع شاید دوباره این 800 گیگ رو فضای خالی بشناسه!!!

چه کنیم؟!

راستی ورژن های مختلف ویندوز 8.1 چه تفاوت هایی باهم دارن؟!

کدومشون بهتره؟!

1-Core

CoreN-2

CoreSingleLanguage-3

Professional-4

ProfessionalN-5

ProfessionalWMC-6

Enterprise-7

EnterpriseN-8

ممنون

ویرایش شده توسط iranmanoto
لینک به دیدگاه

میگم ویندوز رو دوباره به نصب و پارتیشن c رو پاک کنم و این سری 100 مگش رو نزنم تا فضای خالی شه!

اون موقع شاید دوباره این 800 گیگ رو فضای خالی بشناسه!!!

چه کنیم؟!

راستی ورژن های مختلف ویندوز 8.1 چه تفاوت هایی باهم دارن؟!

کدومشون بهتره؟!

1-Core

CoreN-2

CoreSingleLanguage-3

Professional-4

ProfessionalN-5

ProfessionalWMC-6

Enterprise-7

EnterpriseN-8

ممنون

ببین برو توهمون Disk Managment بعد روی اون درایوت که نمیاد کلیک راست بکن و گزینهChange Drive Letter And Paths رو بازکن بعد گزینه Assign The Following Drive Letter رو انتخاب کن ببین میاد

لینک به دیدگاه

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

امد ! مر30 مر30 ممنون

فقط درایو f رو(همین درایو فوق ) به شکل یک فلش وایرلس میاره! این که مشکلی نداره؟!

خوب الان برم ویندوز عوض کنم و 100 مگ از c کم کنم شاید این جوری عادی بیاره

نگفتید کدوم نسخه ویندوز 8.1 بهتره؟!

یه دنیا تشکر بابت راهنمایتون

تشکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر

لینک به دیدگاه

من رو راست اصلا ویندوز 8 نصب نکردم چون وین 7 همه چیزش تکمیل شده اگر زمانی 8 هم اوکی شه نصب میکنم نه الان . تو ویندوز 7 شکل درایو نشون میده نه فلش اینو ندیدم شاید تو8 اینجوریه بعد شما الان 100 مگ هم ازاد کنید چون فایل های ویندوز یه بار اونجا نصب شده دوباره بره اونجاها الان برو توهمون درایو f ببین فایل های ویندوز هست (مخفی هستن)

لینک به دیدگاه

Enterprise از همه کامل تر هستش،

تمام نسخه های دیگه توش هست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...