رفتن به مطلب

GeForce GTX 760oc SLI vs GTX 780 Ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

GTX760SLIvs780Ti.jpg

سلام دوستان.همونطور که از نام انجمن مشخصه بررسی مقایسه GeForce GTX 760oc SLI vs GTX 780 Ti

به جز مصرف بیشتر برق در حالت SLI قدرت رو مورد بررسی قرار بدید...

باید توجه داشت که دو کارت 760 GTX قیمت نهایی 1 میلیون 900 میشه اما 780GTX TI 2 میلیون و 800 .

لینک مقایسه در سایت 

http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?itemid=1172

البته بازده بیشتری داشته که همین بازده بیشتر میتونه حدود 70 وات مصرف اضافی رو توجیح کنه.ولی 100 واتش اضافه حساب کنید و بزارید رو حساب معایب SLI

لینک مقایسه با تایتان که به راحتی تایتان رو پشت سر گذاشته

http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?itemid=1160

دوستان به من پیشنهاد خرید 760GTX OC SLI رو میدید ؟!

لینک به دیدگاه

اصلا فکرشم هم نکن که بری سراغ 760!

یا 770 یا اگه میخوای همون 780 رو بگیر!

من که الان 770 دارم، میگم کاش داشتم 780 میگرفتم! که البته TI از همش بهتره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اگه من باشم 780ti رو میگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفیق :D

مگه شما الان مشکلی تو اجرای بازی ها داری؟  که ارزوی کارت بالاتر رو میکنی  :)  :) داری ناشکری میکنی ها

کارت شما حداکثر تنظیمات رو هم راحت اجرا میکنه یه نگاه به کارت امثال من بکن ما باید ارزو کنیم

لینک به دیدگاه

سلام، دوست عزیز، دیگه بیشتر از این که خودت لینک گذاشتی راهنمایی چی می خوایی؟، کامل مقایسه رو بخونی به نتیجه ی بهتری می رسی. اگر بخاطر بودجه مطرح می کنی بحث رو خب در این حالت همون 760 SLI جواب می ده، اگر هم که نه، بخاطر کارایی می گی بازم بنظر من دو تا 760 SLi بهتره، البته پیشکسوتان نظرشون مطرح تره توی این زمینه ها.

لینک به دیدگاه

سلام.دستت درد نکنه داداش خیلی عالی بود  :wub:

اگه اینجوریه پس خیلی عالی میشه  :D

به نظر من که عالی عمل کرده GTX 760 در حالت SLI 

لینک به دیدگاه

سلام رفیق :D

مگه شما الان مشکلی تو اجرای بازی ها داری؟  که ارزوی کارت بالاتر رو میکنی  :)  :) داری ناشکری میکنی ها

کارت شما حداکثر تنظیمات رو هم راحت اجرا میکنه یه نگاه به کارت امثال من بکن ما باید ارزو کنیم

درود بر شما آقا مهدی، نه، نمیگم بده، ولی خوب 780Ti یه چیزه دیگست!

شکر، ما هم همینقدر داشتیم دیگه :D

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اول ببین pci مین بردت دوتاش x16 هستش یا نه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظرم تا وقتی که کارت پایینتر از پس بازیها بر میاد پول به کارتهای گران انچنانی دادن اصرافه 

البته اگه بودجه فراهم باشه بله کارت قوی اینده نگرانه خواهد بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز اول ببین pci مین بردت دوتاش x16 هستش یا نه 

سلام رفیق عزیز

قربون شکل ماهت کسی که میخواد 2 میلیون پول بده و حرف از sli میزنه مطمئن باش این مسئله رو لحاظ کرده

البته از اینکه داری اعلام میکنی ممنونم چون هستند کسایی که این مسئله رو نمیدونن

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

اگه از نظر قیمتی 770 نزدیک به 780 ti بود میشد حرف شما رو تایید کرد....................

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اگه توانایی هزینه کردن 2800 رو دارید و مشکلی با SLI ندارید پیشنهاد بنده SLI 770 هست!!!!

لینک به دیدگاه

درود

این سوال منم بود!

من سر برج میخوام تا 3 تومن واسه کارت هزینه کنم

حالا سوالم این بود که 780ti بخرم یا 2 تا 770؟؟

اگه 2 تا 770 بخرم مجبورم پاورم رو عوض کنم

به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم؟؟

لینک به دیدگاه

ویرایش...

ویرایش شده توسط ahmad021
لینک به دیدگاه

سلام به همه و ممنون بابت نظر هاتون. حقیقتش من چندین ساله هرچی مادربورد میگیرم قابلیت sli و cross داره و تاحالا همیشه single card داشتم و دلم کشیده برم سراغ sli ! مادربوردم  3 x PCIe 3.0 x16 slots

داره و واقعا حیفه خالی بمونه..... :D

این سیستم گیمینگ رو ببینید sli استفاده کرده...... بیشتر سیستم های گیمینگ خارج از ایران از قابلیت sli استفاده میکنن و این برام جالبه !

http://www.aria.co.uk/Systems/Gaming+Range/Intel+Gaming+PCs/GLADIATOR+Gaming+i5-Sniper+GTX+760+SLI+4.40GHz+Overclocked+4670K+Elite+PC+?productId=56520

دوستی پیشنهاد داده بود 770gtx sli کنم.اما سوال اینجاست نزدیک 900 هزار تومان بیشتر میشه و ایا بازده به اندازه این مبلغ بالا میره ؟ و سوال دیگه ایا پاور من جوابگوی 770 gtx sli هست یا نه ؟!

لینک به دیدگاه

سلام به همه و ممنون بابت نظر هاتون. حقیقتش من چندین ساله هرچی مادربورد میگیرم قابلیت sli و cross داره و تاحالا همیشه single card داشتم و دلم کشیده برم سراغ sli ! مادربوردم  3 x PCIe 3.0 x16 slots

داره و واقعا حیفه خالی بمونه..... :D

این سیستم گیمینگ رو ببینید sli استفاده کرده...... بیشتر سیستم های گیمینگ خارج از ایران از قابلیت sli استفاده میکنن و این برام جالبه !

http://www.aria.co.uk/Systems/Gaming+Range/Intel+Gaming+PCs/GLADIATOR+Gaming+i5-Sniper+GTX+760+SLI+4.40GHz+Overclocked+4670K+Elite+PC+?productId=56520

دوستی پیشنهاد داده بود 770gtx sli کنم.اما سوال اینجاست نزدیک 900 هزار تومان بیشتر میشه و ایا بازده به اندازه این مبلغ بالا میره ؟ و سوال دیگه ایا پاور من جوابگوی 770 gtx sli هست یا نه ؟!

عزیز جان، این مادربوردت فقط در حالت تک کارت از PCI x16 پشتیبانی میکنه! در حالت SLI میشه x8!

اگر منظورت از 900 تومن با 780 بود که مطمعن باش 770SLI از یه دونه 780 بهتر جواب میده!

در مورد پاور هم بله، جوابگو هست، اما بهتر هست که پاور با مدل های بالاتر +750 عوض بشه!

و الته فقط در حالت تک مانیتور، واقعا ارزش این همه هزینه نیست! (به نظر من!)

ویرایش:

از مشکلات SLI هم نباید بگزریم!

که خیلیا واسه همین تک کارت رو پیشنهاد میدن!

http://www.tomshardware.com/answers/id-1878916/770-sli-single-780.html#.

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

دوست عزیز پیشنهاد میکنم سراغ کارت های dual gpu یا sli نرین که به شدت حال به هم زنه

یه 780 معمولی بگیرید بهتر از دوتا 760 هست ،حداقل میدونید که موقع بازی از حداکثر توان کارتتون اسفتاده میشه نه اینکه وسط بازی ببینید کارتتون تک هسته داره کار میکنه یا یکی از کارت ها خوابه

لینک به دیدگاه

عزیز جان، این مادربوردت فقط در حالت تک کارت از PCI x16 پشتیبانی میکنه! در حالت SLI میشه x8!

اگر منظورت از 900 تومن با 780 بود که مطمعن باش 770SLI از یه دونه 780 بهتر جواب میده!

در مورد پاور هم بله، جوابگو هست، اما بهتر هست که پاور با مدل های بالاتر +750 عوض بشه!

و الته فقط در حالت تک مانیتور، واقعا ارزش این همه هزینه نیست! (به نظر من!)

ویرایش:

از مشکلات SLI هم نباید بگزریم!

که خیلیا واسه همین تک کارت رو پیشنهاد میدن!

http://www.tomshardware.com/answers/id-1878916/770-sli-single-780.html#.

ابتدا ممنون دوست عزیز. ابتدا 900 هزار تومان اختلاف با 780TI هست.مقایسه 760SLI رو با 780TI گذاشتم که تست های سایتی که ضمیمه شد برتری 760SLI رو ثابت کرد.

SLI به دلیل پشتیبانی خوب NVIDIA مشکلات درایوری کمتری داره نسبت به CROSS در بازی های معروف هم کاملا پشتیبانی میشه.

به جز توان مصرفی برق و اینکه میگن گاهی افت فریم شدید داره که این قسمتشم هنوز مظمعن نیستم دیگه چه معایبی داره ؟

و سوال بعدی اینکه 760GTX که میخوام بگیرم 2GB هست ایا در حالت SLI حافظه هر دو با هم ترکیب میشه و 4GB به حساب میاد ؟

درسته که در حال حاظر یک کارت 770GTX در رازولیشن FULL HD کل بازی هارو به صورت MAXIMUM جواب میده اما قطعا  نسبت به تفاوت 450 هزار تومانی با دوتا 760GTX SLI قطعا حرفی برای گفتن نداره.

لینک به دیدگاه

MAXIMUS V GENE مادربورد سیستم تست سایت هایی هست که در پست اول ضمیمه شد.این مادربورد هم در حالن SLI میشه 2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 or dual x8, red) *2

ویرایش شده توسط evrin1941
لینک به دیدگاه

یعنی یه 780 ti  بگیریم از 7990 یا 690 هم بهتره ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ابتدا ممنون دوست عزیز. ابتدا 900 هزار تومان اختلاف با 780TI هست.مقایسه 760SLI رو با 780TI گذاشتم که تست های سایتی که ضمیمه شد برتری 760SLI رو ثابت کرد.

SLI به دلیل پشتیبانی خوب NVIDIA مشکلات درایوری کمتری داره نسبت به CROSS در بازی های معروف هم کاملا پشتیبانی میشه.

به جز توان مصرفی برق و اینکه میگن گاهی افت فریم شدید داره که این قسمتشم هنوز مظمعن نیستم دیگه چه معایبی داره ؟

و سوال بعدی اینکه 760GTX که میخوام بگیرم 2GB هست ایا در حالت SLI حافظه هر دو با هم ترکیب میشه و 4GB به حساب میاد ؟

درسته که در حال حاظر یک کارت 770GTX در رازولیشن FULL HD کل بازی هارو به صورت MAXIMUM جواب میده اما قطعا  نسبت به تفاوت 450 هزار تومانی با دوتا 760GTX SLI قطعا حرفی برای گفتن نداره.

در مورد حافظه کارتها باید بگم که وقتی 2 تا کارت 2 گیگ رو SLI میکنید باز هم همون 2 گیگ حافظه خواهید داشت و با هم جمع نمیشن. در مورد مقایسه کارایی نسبت به قیمت هم قطعا 2 تا 760 در این لحظه بهتر از 770 و 780 و 780ti هستن ولی در صورت اعمال قیمت جهانی کارتها در ایران که 320 دلار برای 770 که میشه حدود 1200 و 500 دلار برای 780 که میشه حدود 1850 اونوقت کارایی 760 نسبت به قیمت 250 دلاریش خوب نخواهد بود!

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

در مورد حافظه کارتها باید بگم که وقتی 2 تا کارت 2 گیگ رو SLI میکنید باز هم همون 2 گیگ حافظه خواهید داشت و با هم جمع نمیشن. در مورد مقایسه کارایی نسبت به قیمت هم قطعا 2 تا 760 در این لحظه بهتر از 770 و 780 و 780ti هستن ولی در صورت اعمال قیمت جهانی کارتها در ایران که 320 دلار برای 770 که میشه حدود 1200 و 500 دلار برای 780 که میشه حدود 1850 اونوقت کارایی 760 نسبت به قیمت 250 دلاریش خوب نخواهد بود!

کاملا درست.کی هست این کاهش قیمت جهانی ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

GTX760SLIvs780Ti.jpg

سلام دوستان.همونطور که از نام انجمن مشخصه بررسی مقایسه GeForce GTX 760oc SLI vs GTX 780 Ti

به جز مصرف بیشتر برق در حالت SLI قدرت رو مورد بررسی قرار بدید...

باید توجه داشت که دو کارت 760 GTX قیمت نهایی 1 میلیون 900 میشه اما 780GTX TI 2 میلیون و 800 .

لینک مقایسه در سایت 

http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?itemid=1172

البته بازده بیشتری داشته که همین بازده بیشتر میتونه حدود 70 وات مصرف اضافی رو توجیح کنه.ولی 100 واتش اضافه حساب کنید و بزارید رو حساب معایب SLI

لینک مقایسه با تایتان که به راحتی تایتان رو پشت سر گذاشته

http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?itemid=1160

دوستان به من پیشنهاد خرید 760GTX OC SLI رو میدید ؟!

دوست خوب شما با یه مقدار  هزینه بیشتر خیال خودتو راحت کن و یک عدد 770 oc غیر رفرنس یااز ایسوس یا گیگا بگیر  مطمئنا پشیمون نمیشی.

لینک به دیدگاه

دوست خوب شما با یه مقدار  هزینه بیشتر خیال خودتو راحت کن و یک عدد 770 oc غیر رفرنس یااز ایسوس یا گیگا بگیر  مطمئنا پشیمون نمیشی.

ممنون بابت پیشنهادت.مشکل بوجه نیست میخوام با حداقل حداکثر بازده رو داشته باشم.و یه دونه 770gtx oc به نسبت 760sli خیلی ضعیف تره/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...