رفتن به مطلب

راهنمای برای راه انداز دکمه اضافه کیبرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بببخشید دکمه های اضافه کیبردم کار نمی کنند مثله کپی پیست و..........

اینطور که من متوجه شودم نیاز به سیدی داره که من از موقعه که سیستم رو خریدم به یاد ندارم که سیدی همراهش باشه

حالا خواستم بدونم راهی نداره که درایورش رو پیدا کنم

اسم کیبورد رو هم نمی دونم

فقط یک عکس از دی وایس گرفتم شاید شما مدل کیبردم رو فهمیدید ...

اگر تونستید درایورش رو هم بزارید ممنون می شم

jyRi0v1250607159.jpg

لینک به دیدگاه

سلام ! سینا جان ! ببینید چون شما درایور رو نصب نکردید واسه همین اسم و مدل کیبردتون هم در دیواس منیجر ثبت و مشخص نشده ! شما باید از برنامه هایی همچون اورست کمک بگیرید و ببینید ایا به مدل و سازنده کیبرد تون اشاره ای کرده یا خیر ! ( چون حدس میزدم این برنامه رو نصب داشته باشید پیشنهادش کردم ! ) همچنین ابتدا روی کیبرد و پشتشو بدقت نیگاه کنید ببینید اسمی یا مدلی نوشته نشده ! به هر حال باید اسم سازندش مشخص باشه دیگه ! مگه اینکه سازندش چینی و بی در و پیکر باشه و الا حتما یه سایتی هم داره ! به هر حال شما ببینید چه اطلاعات جدیدی میتونید بدست بیارید و بعدش در همین تاپیک خبر بدید تا با کمک جمع ، بشه کاری کرد !

در ضمن گاهی برای استفاده از برخی قابلیت های قطعاتی همچون کیبرد ، نه تنها نیاز به نصب درایور وجود داره که نرم افزار خاص خودشو هم طلب میکنه ! حالا شما خبر بدید تا ببینیم چکاری میشه کرد !

لینک به دیدگاه

سلام

پسی چی شود اقا فرامرز ؟

عکس بالایی هم بدرد نمی خوره ؟

راستی روی کیبوردم یک نوشته تقریبان بزرگ دارن که نوشته "turbo-office" این بدرد می خوره

لینک به دیدگاه

سلام ! شرمنده سینا جان من چند روزی نبودم و اصلا پاسخ شما رو ندیده بودم ! ببینید همین عبارت ibm enhanced 101 or 102 keyboard رو در گوگل ایمیج سرچ کنید و ببینید عکسشو گیر میارید یا نه ! اگه تصویرشو پیدا کنید میشه براحتی دنبال درایورش گشت ! من یه چیزایی گیر اوردم ! به هر حال باید سعی کنید با سرچ به یه جایی برسید ! بازم عکس دقیق و بزرگ بذارید تا مام بگردیم ! البته اون عبارت که گفتم خیلی خیلی کلیه ! شما خودتون یه عکس از کیبرد بگیرید و اینجا بذارید ! بعدشم در برنامه اورست اولا سعی کنید جای دیگه ای جز اینجاییکه عکسشو گذاشتید ، دنبال مدل کیبرد بگردید و در ضمن عکس کامل از اون صفحه بذارید ! مثل این یکی قسمتیشو جدا نکنید و بذارید کامل باشه !

اقا اون turbo-office که گفتید ، فکر کنم سازنده کیبردتونه و حالا باهاس مدلشو بگید ! ببینید روی کیبرد یا پشتش مدلشو ننوشته ؟ در ضمن یه عکس درشت و با کیفیت هم از کیبردتون بذارید و در لیون هم اپلود کنید !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

turbo-office اسم سازنده کیبورد نیست چند وقت پیش یه شرکتی این کیبوردهارو میزد با مدل های :

Turbo-Office

Ofiicer

Multimedia

ای خدا کدوم شرکت بود این؟ :)

اسمش یادم رفته.

لینک به دیدگاه

در ضمن ibm enhanced 101 or 102 keyboard هم مربوط به پورت های PS/2 هسته.دقت کنید اکثر سیستم هایی که کیبوردشون PS/2 هست توی Device Manager با نام Standard 101-102 Key Keyboard که Manufactor اون IBM هسته موجوده.البته بعضی کیبوردهای USB هم به این شکل هستن.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

کیبورد من مال حدود 4 سال پیش هستش

و پورتش ps/2 یا همون دایره هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...