رفتن به مطلب

نقد fifa 14

Amir Hossien
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا 

نقد Fifa14

post-14359-0-79674800-1387211299_thumb.jpeg

مقدمه ای ازبازی 

این بازی به نظرمن  بسیار پر هیجان است حداقل نسب به رقیبش خیلی سرتر است بازی که برای اجرایش به سیستم های انچنانی نیازینیست ولی انچنان هیجانی به ادم میدهد که در نوعه خود جالب است بازی که در زمان انتشار با مشکلاتی مواجه بود اما با امدن کرک ها واپدیت هایی تمام این مشکلات رفع شد.

این بازی شامل

26 لیگ

هلند-برزیل-عربستان-نروز-لهستان-پرتغال-جمهوری چک-روسیه-اسکاتلند-اسپانیا-سوئد-سوییس-امریکا-استرالیا-اتریش-بلزیک-برزیل

شیلی--کلمبیا--دانمارک-انگلیس-فرانسه--المان-مکزیک-کره جنوبی و یک لیگ از سایر نقاط جهان است

البته بعضی از لیگ ها مثل انگلیس دسته 1 ودو کشور را نیز دارند

48کشور

ارزانتین-استرالیا-اتریش-بلزیک-بولیوی-برزیل-بلغارستان-کامرون-شیلی-کلمبیا-ساحل عاج-جمهوری چک-دانمارک-اکوادر-مصر-انگلیس

فنلاند-فرانسه-المان -یونان-مجارستان-هند-ایرلند-ایتالیا-کره جنوبی-مکزیک-هلند-نیوزلند-ایرلندجنوبی-نروز-پاراگوئه-پرو-لهستان-پرتغال رومانی-روسیه-اسکاتلند-اسلوونی-افریقای جنوبی-اسپانیا-سوئد-سوییس-ترکیه-امریکا-اروگوئه ونزوئلاو ولز

63 ورزشگاه و بیش از 100 داور

بازی در تایم های 4\5\6\7\8\9\10\15\20 دقیقه ای است ودر لول amateur-seme pro-profesional-world class-, legendray است

1378802223_gaming-fifa-14-gameplay-1.jpg

گیم پلی

به نظر من گیم پلی بازی کاملا زیبا است ولی کمی تخیل هم به کار برده شده است که به نظر من کاملا به جا ودرست است و در اکثر نسخه ها مشاهده میشود از نکات 

دیگر این بازی میتوان تکنیک های بسیار زیبای بازی سرعت یالای بازی ولی یک نکته منفی در این بازی دیدم من کنترل بد توپ بود .

در مورد عملکرد دروازه بان میتوان گفت تا حدودی کنترلش دست خودمان است.میتوانید از بخش+more در be a pro player وارد شوید و به عنوان

دروازه بان یا بازیکن وارد شوید وبازی کنید

یکی دیگر از نکات مثبت دفاع تنگ به تنگ بازی کن ها است که بازی راسخت وهیجان را چند برابر کرده است 

شادی پس از گل بازی کن ها پس از گل کاملا دست خودمان است و میتوانیم با زدن رمز هایی مانند R1 ودایره و.... کارهای جالب وقشنگی انجام دهیم .

شبیه سازی بینظیر در این بازی خیلی معرکه است حتی بازیکنان ایرانی موجود دراین بازی نیز از ظاهر واقعی برخوردارند.

واما یه چیزی که من دیدم عجیبه کارت قزمز الکی دادن بازی توسط داور خیلی عجیبه با یک تنه کارت قرمز میده

ولی گیم پلی زیبا و نزدیک به واقعیت داره من تا چند وقت پیش فکر میکردم بازی بدرد نخوری باشه ولی الان فهمیدم که کاملا اشتباه میکردم

1378802079_fifa-14-petition-asks-for-fem

Career      

گفتم حیفه واقعا از هیجانی ترین بخش ننویسم     

در واقع دوبخش است یکی باید به عنوان مربی بری یکی بازیکن من مربی را بیشتر میپسند واز اون شروع میکنم

شما یک تیم انتخاب میکنید وبه عنوان مربی اون وارد فصل میش

خیلی جالبه یک بخش جدید اضافه شده Global که نوعی انالیزر و شما یک کشور انتخاب منیکنی بازیکن های مورد علاقه تیمتون به یک فهرست میان جدا از این شما در بخش ترانسفر میتوانید بازیکنان خود را بخرید یا تعویض کنید 

شما باید برای هربازی ترکیبی بچینید و بازیکنان را تعویض کنید

اما بخش بازیکن

وارد یک تیم میشید به عنوان بازیکن یا در وازه بان

اوایل به صورت غرضی میرید به تیم های دیگر تا جا بیفتید

نکات جالب این بخش تمدید قرار داد و دریافت حقوق هفتگی و اومدن پیشنهاد های جالب از باشگاه ها ودعوت به تیم ملی

جمع بندی کلی

نکات مثبت از نظر من

گیم پلی جذاب

بخش career

لیگ های زیاد وجالب

شبیه سازی بازیکنان

نکات منفی

اشتباهات داوری زیاد

امیدوارم که خوشتون اومده باشه

FIFA14

post-14359-0-41586800-1387215239_thumb.jpg

post-14359-0-67993900-1387215832_thumb.jpg

post-14359-0-55411400-1387216211_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Amir hossien
لینک به دیدگاه

امیر حسین جان ممنون, هنوز نتونستم 14 رو بازی کنم ولی نقد شما خیلی خوب بود!

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه داداش مفید بود

در مورد اون مطلب که گفته بودی داور با یه تنه الکی خطا میگیره باید بگم که مشکل از کرک بازیه  من کرک نسخه خودمو عوض کردم درست شد

و در ضمن فکر کنم مهمترین نکته رو که باعث شده FIFA نه تنها از حریفش بلکه یه سر و گردن از تمام بازیها سرتر باشه رو جا انداختی و اونم هوش

مصنوعی فوق العادش هست 

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه داداش مفید بود

در مورد اون مطلب که گفته بودی داور با یه تنه الکی خطا میگیره باید بگم که مشکل از کرک بازیه  من کرک نسخه خودمو عوض کردم درست شد

و در ضمن فکر کنم مهمترین نکته رو که باعث شده FIFA نه تنها از حریفش بلکه یه سر و گردن از تمام بازیها سرتر باشه رو جا انداختی و اونم هوش

مصنوعی فوق العادش هست 

lممنون

باکرک ورزن5 مشکل حل شد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

کارت قرمز که در حین بازی میده مربوط به کرک بازی هست اخرین ورژنی که اومده رو از این لینک دانلود کنید تمام مشکلاتش از جمله تنظیمات دسته و خیلی از باگها رفع میشه

http://www.p30day.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-fifa-14-31916.html

لینک به دیدگاه

بازی واقعا پیشرفتهای چشمگیری داشته به نظر من یکی از بهترین شبیه سازها به فوتبال هست 
هر سال بهتر از ساله دیگش میشه

ویرایش شده توسط M@SOUD 64
لینک به دیدگاه

سلام 

شماها خبر دارین که کیوان همین ۲ هفته ‍‍قبل قهرمان جهان شد تو WCG2014

http://www.wcg.com/renew/tournament/2013/tm_match_single_2013.asp?gID=G130627100&fyear=2013&eventcode=E0065

لینک به دیدگاه

lممنون

باکرک ورزن5 مشکل حل شد؟

دوستمونHD5870  زحمتشو کشید با همون کرک بازی کن

در ضمن به افتخار افتخارآفرینان :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

داارم دانلود میکنم امیدوارم درست شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار ممنون ازشما

تو نسخه اورجینال اصلا خطا نمیگیره برو تکل تو صورت طرف ، اوانتاژ میده

- بعد یه چندتا چیز داره به عنوان نکات مثبت که احتمالا شما یادتون رفته بنویسید

* اپدیت چینش و بازیکنان داخل زمین در لحظه انتخاب تیم ها ( از سرور FIFA )

* بخش Ultimate یا همون انلاین که به سیاری از مسابقات Cup ها اونجا انجام میشه

* بخش CO-OP 

*  وجود نیمار و مسی :)))

* سیو Cloud بازی و بازگردانی ان بعد از نصب مجدد بازی در Origin

و ...

لینک به دیدگاه

بله حرف شما کاملا درسته

نکات مثبت بازی خیلی زیاده البته انلاینشا بازی نکردم

بخش تمرینات بازی 

وجود رونالدو ازیل B)

و...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...